Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Iskiereczka - to i racja, razem przy poczęciu, ale to nie bolało :) hi hi, wręcz przeciwnie :-D Mój mąż narazie nie wyobraża sobie siebie w akcji. Boi się, ze nie da rady. Ja go nie mam zamiaru zmuszać, bo wiem, ze nie każdy facet się nadaje, choć to na pewno wzruszająca chwila. Mój jest z tych wrazliwych i nie bardzo widze go sama na porodówce. Ale wystarczy mi świadomość, że czeka gdzieś na korytarzu. Do tego go zmuszę :p zresztą wszystko będzie zależało od tego czy do szpitala pojade jako rodząca, czy pojadę na wywołanie. JAk to drugie, to różnie moze być. Będzie to zima, no i wolałabym się nie stresować myślac, że on jedzie jak wariat 70 km (a na drodze idiotów nie brakuje, co wyjazd do lekarza to zawsze jakiś palant się znajdzie na drodze). Dlatego idealna sytuacja to taka, kiedy on wiózłby mnie już ze skórczami. No i mam nadzieję, ze nie będzie wtedy dużego ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlize2005
Witam Was wszytkie :) dzieki ze odpisalyscie :D jakos tak razniej ze nie jestem sama. Napisz cos o sobie: hmm no wiec jestem gosia z wroclawia, w grudniu stuknie mi 28 lat, wiec juz taka molda nie jestem jesli chodzi o dzieciaczka. 12 pazdziernika ide na badanie i wtedy sie juz okaze czy jest ok czy nie..staram sie o tym nie myslec. ani tez nikomu (opocz Was) o tym nie mowie. a ciezko jest utrzymac tajemnice, tym bardziej ze slyszalam juz bicie malutkiego serduszka. no ale ze wczesniej 2 razy mi sie nie udalo (1 raz komorka sie nie zagniezdzila w macciy, za drugim razem jajo bylo puste) to teraz sie troche boje , ze np serduszko przestanie bic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuję za zdjęcia Pawełka. Na zdjeciach nie widać, żeby był za okrąglutki. Na pewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Mój Mateusz też duzo waży. Mając 9 miesięcy waży 10kg. Ja nie wysylam zdjeć, za to zapraszam na bobasy, adres macie na stopce:) Zabajona ja też poprosze o zdjecia hpenz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier dziewoćki! Charlize ja też w grudniu kończę 28 hihi! Życzę Ci żeby wszystko się dobrze skończyło i badanka CIę uspokoiły! No brzuchatki widzę że włączyło Wam się odliczanko. Hmmmm zebyśmy my tak mogły właczyć odliczanie do safasolkowania... :) Enigma gdzie Ty??? Może faktycznie wyskoczy nam z dobrą nowiną oby ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Aguś dzięki za fotki, no i przesyłąm obiecoane swoje z wakacji, jeśli kogoś pominęłąm to przepraszam, krzyczcie głośno to zaraz się obiecuję popracić. MIłeog wieczorka, paptki bo widzę ze wszystki zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie i że chcecie jeszcze mnie \"widzieć\", Przepraszam, że się nie odzywałam tak długo, ale opieka nad Dominikiem, domem w remoncie i praca na 1,5 etatu przerosły moje możliwości czasowe :-) A na kafe tak miło się siedzi, że muszę się powstrzymywać żeby nie zaglądać i nie siedzieć tu godzinami. Oczywiście zaległości mam całe mnóstwo. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć pokrótce co nowego (oprócz nowej części) się dzieje ? Widzę, że Foli, Zabajna już w sporej ciąży - dopiero teraz sobie zdałam sprawę z tego ile mnie nie było !!!! Jak wam idzie kochane ? jak się czujecie ? Dziękuję za zdjęcia które od czasu do czasu od was dostaję prześlę Wam też zdjęcia mojego Dominiczka :-) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - jasne że cię pamiętamy. Nawet niedawno wspominałyśmy dawno nieobecne mamuśki :) Pytasz jak nam idzie. No do przodu Elfik, do przodu :) Ja dzisiaj kończę 23 tc, maleństwo kopie, choć nie codziennie jest bardzo aktywne, czasami cały dzionek siedzi spokojnie, nawet wieczorem nie bryka, a czasem świruje cały dzień, z małymi przerwami (pewnie na sen) :) JAk widać w stopce u mnie narazie nei widać jajeczek, więc narazie mamy córeczkę ;) aczkolwiek bierzemy pod uwagę pomyłkę i jesteśmy przygotowani nie tylko na Olę, ale i na Areczka. :) No a Foli - moze ona sama ci powie, bo pojawia się codziennie chociaż się przywitać :) No ! To jeszcze enigmę przywołać nalezy do porządku, bo czujemy się zaniedbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopię tabelki TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika................18.09......28-37.......16-25.09 ......19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-25......02.10......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....09.05........?............?...............15cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów MAM DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....4 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona puściłam Ci przed chwilą zdjęcia, mam nadzieję że dijdą bo ostatnio były z tym kłopoty. Witam wszystkie dziewczyny!A HOJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona dzięki za fotki, dotarły!!! Ślicznie wygladasz i ta ciąża BARDZO Ci słuzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Elfiku czekam zn zdjęcia Dominisia, maila podałąm wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:):):):):) przyjmuję zjebkę:P bez zbędnego gadana i usprawiedliwiania sie:P:P:P praca ..praca. .. praca...... A teraz jeszcze szkoła dojdzie... Ja w tym cyklu odpusciłam ,teraz od 17dc jestem na tym cholernym duphastonie aby wydluzyc 2 faze Ostatnio @ przylazła w 23 dc...... powiedziałabym przesr***:P:P:P Dzis mam 25 dc ,przytulanek w owu nie było .wiec czekam na @... powiedziałabym ze chciałabym \"donosic \" @ chociaz do 27 dc hihihihihihih donosic:P bo w pryszłym cyklu szykuje sie na clo i inseminację i tak sie boje cholernie ze szooook:( Ponadto jestem taka nerwowa ,taka wredna malpica ze wydaje mi sie ze do \"zasługa\" duphastonu..... hmmm..... a moze ja taka zawsze bylam......?????? hmmmm.... no w kazdyn bądz razie krew mnie zalewa z nerwów..... ze lepiej ze mna nie zaczynac:P Wieczorami chodze na siłkę i tutaj chociaz mam spore efekty:) i z tego jestem zadowolna:) Udało mi sie zgubic ten fet ktory otrzymalam w prezencie od clo..... No ale moja radosc dlugo nie będzie trwała bo znowu clo d tego cyklu...... bleeeee juz mi sie chce zygac jak sobie o tym pomysle:( lseczki senkju za fotki: Aga i Wielkolud:) Iskierko.... w tym niebieskm wdzianku wygladalas przeslicznie Zabajnku ..tys chuda szkapa:P jeszcze...:):):):):) eMIKA:) milutka jak zwykle:) Ana:) o rzeczywiscie bardzo sie zmieniłas;) teraz taka powazna kobietka:) ale odpoczni jkochana !!!! bo widac zmeczenie na tych slicznych oczętach;) Kurcze ,zawsze obiecuje sobie ze naisze cosik ale w domu maz opanowuje kompa i moja smycz z kuchni nie wystarcza abym mogla cosik napisac do Was:P:P:P:P hihihiihih:) wiec korzystam z pracy wtedy kiedy mogę:) buziaczki dla Was:) monik ❤️ trzymka :) maklady:) ❤️ estelka ❤️ elfik ❤️ Aga serce] beti:) ❤️ foli ❤️ Ana ❤️ Zabajonku ❤️ Iwona ❤️ Judytki ❤️ ❤️ gosiaczek ❤️ myszka ❤️ sabra ❤️ sysia ❤️ suzinka ❤️ iskierka ❤️ granini ❤️ oczekująca ❤️ Asik ❤️ anka i paula ❤️ ❤️ a co u Was?:) 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika................18.09......28-37.......16-25.09 ......19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-25......05.10......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....09.05........?............?...............15cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów MAM DOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....4 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No enigmaaaaa, jak zwykle z jajem :) Ja szkapa? Toś mnie nie widziała nago !!!! :p i nie zobaczysz, hie hie, bo takich fotek to ja najgorszemu wrogowi nie puszczę ... ale moze przyjaciółkom powinnam, co? na poprawę humoru :) Jak bys zobaczyła moje brzuszysko, moje udka, a raczej udziska i dupala, to od razu rozchichrałabyś się do rozpuku :-D gwarantuję ;) Nic nie bój enigma, dasz radę, zobacz co przeszła Foli, ile razy inseminacje, w końcu dała się skuć męzowi w przygotowaniu do in vitro. Tez nie było łatwo i się udało. Tobie też się uda, bo twój mąż ma armię na schwał, a i ty jaja znosisz. Być moze ten śluz u ciebie przyjacielem męża nie jest i stąd te niepowodzenia. Spooookój (pamiętasz tą rekame z kocurkiem?) :) Będzie git, zobaczysz !!! gosiaczek - foty doszły, dzięki :) i jak ? zdecydowałas się zmienić lekarza? Powiem ci, ze ten jest naprawdę dobry. Tak go zachwalam, ale cenię go za konkrety, a nie bajki. Nie czaruje, ale mówi wprost. Nie marnuje czasu, a to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki i kolorowych snów laseczki...!!!!!!!!!!!!! Mocno przytulać się do mężów proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry acz pochmurny dzień! :) Ja dzisiaj w nieco lepszym humorku, bo męzulek zadzwonił wczoraj i tak mi jakoś milusio było. Nawet dziecię jak usłyszalo głos taty zaczęło brykać żwawiej :) I nocka przespana w miarę ... nie powiem, zebym czuła się rewelacyjnie, ale lepiej niz wczoraj i przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dziś deszczowy dzionek...ale w końcu jesień. Enigma trzymam kciukasy za inseminacje. Zabajonku widzę, że mamy zbliżony termin porodu, chodzisz jeszcze do pracy? Wiem, że miałaś problemy ze zdrowiem i o wiele większe objawy ciąży niż ja. Ja na razie chodzędo pracy bo poza tym, ze ciężko mi wysiedzieć przy biurku 8 godz. to czuję się ok, ale tak sobie myślę, że może w grudniu przestanę być taka "szlachetna" i pójdę na l-4..w pracy i tak uważają mnie za dziwoląga, bo mam 6 miesiąc i żadnego dnia zwolnienia jeszcze nie wybrałam....No nic pozdrawiam, wracam do pracy i życze wszystkim Miłego Dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, Zabajonku przytulam Cie bardzo mocno🌻, już niedługo mezulek wróci....ja tez niecirpię jak mój gdzies wyjezdza-wrrrrr ja jeszcze 2w1, czuje sie superowo, oby tak dalej, humorek dopisuje, nie puchne itp. mimo pochmurnej pogody, wybieram sie właśnie na grzybki,hi,hi,hi aktywna do ostatniej chwili jestem,no 17 dni jeszcze, damy rade, chociaż skurczyki łapią mnie , zobaczymy 10-go co powie ginek.... buziaki dla Was👄 i porcyjka tego co miluśkie: *********************************************** *********************************************** *********************************************** *********************************************** *********************************************** monik szykuj się kochna, Ty zaraz po mnie sie rozdwoisz:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i ja się melduję na chwilkę. :) Nie odzywam się bo Sandra prawie wcale nie spi w dzien, oprócz tego przyplatalo się zapalenie ucha , ale juz jest ok. Ale robi się z niej już mala gadula- coraz częsciej gaworzy i się smieje. :) Enigmus- nie bój się inseminacji. Mam przeczucie, że zakończy się tak samo jak u mnie - POWODZENIEM!!!!!!!! :) Tego Ci bardzo zyczę. 🌻 Tak samo trzymam kciuki za Estelkę, Myszkę, Emike, Golkę i Anę no i oczywiście za wszystkie pozostale dziewczyny. :) 🌻❤️ Iskierko- nie nastawiaj sie za bardzo, że to bedzie juz niedlugo- bo bedziesz dostawać cholery tak jak ja. Ja juz na pocztku lipca mialam skurcze, każdy mi gadal, że juz niedlugo urodze bo brzuch mam opuszczony i co??? Urodzilam ponad tydzień po terminie. Oczywiście nie zyczę Ci takiego oczekiwania, kiedy to wreszcie nastapi.:) Monik- za Ciebie też trzymam kciuki, bosz , ale ten czas zlecial. :) Odezwe się do Ciebie na gg :) Dziekuje za zdjęcia- dziewczyny wygladacie swietnie. :) Buziaczki dla Cięzarówek, Starających się , Mamusiek i ich dzieciaczków. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta - no ja mam termin na koniec stycznia, ale róznie to bywa. Na mnie nikt nie patrzy jak na dziwoląga, mam wrażenie wręcz, ze boją się, ze pójdę na te L-4. Ale może to moje wrażenie, w końcu powiedziałam o ciązy dość wcześnie, więc mieli czas przywyknąć i nastawić się na to, ze w końcu odejdę. GEneralnie czułam się ok do ubiegłęgo tygodnia, a od kilku dni dziwnie się czuję, mam wrażenie, że brzuch mi sie stawia czasami (chyba tak to jest fachowo okreslane), to znaczy jest to coś jak taki bezbolesny skórcz, ale niestety i boleści tez miewam, może nie samego brzucha na poziomie dziecka, ale zaraz nad spojeniem łonowym (sorki za szczególy). Własnie problem mam z wysiedzeniem 8 godzin, gdybym miała możliwość poleżeć raz na jakiś czas chociaż po 10-15 minut, ale nie mam. I mimo wygodnego fotela jedyne na co mogę sobie pozwolić, to na oparcie pleców i głowy i wyciągnieciu nóg. Niewiele jednak to pomaga. Do lekarza w następnym tygodniu, niby już mu zgłaszałam te skórcze, on podczas badania nie widział nic niepokojącego (szyjka długa i zamknięta), ale jednak one są i obawiam się, ze teraz, jak dziecko jest na etapie szybkiego wzrostu (chyba najszybciej właśnie w 6 miesiacu), to mogę miec problemy. Tak więc nie wiem jak będzie, chciałam wytrzymać też do grudnia, ale nie wiem, czy mi się uda. Moze po prostu potrzebuję odpoczynku na tydzień, dwa i jakoś przejdzie. Zobaczymy. Iskierko - normalnie pozazdrościć bezproblemowej ciązy, cały czas pełna energii, szczęsliwa i aktywna :) poród zapewne tez odbędzie się szybko i prawie bezbolesnie. Moja kuzynka tak miała, w ciążę zaszła bez problemu po miesiacu starań, zero złego samopoczucia, przytyła zaledwie 9 kg, poród lekki i szybki. Tylko pozazdrościć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny buziaczki dla wszystkich, Zabjonku jesteś naprawde szczuplutka, Enigma ma racje ja też tak uważam....Enigmuś w nadchodzący weekend odpoczywam bo ostatnimi czasy miałam nawał pracy zresztą ten weekend do lajtowych nie należy, Ty kochana w ten weekend bedziesz miec szkołe o ile dobrze pamiętam?noIskierko to teraz czekamy na Twojego małego skabusia...czy Wy też jesteście takie senne dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - gwarantuję, ze ta \"szczupłość\" wynika ze stroju jaki mam na sobie :) bo tak to ja do szczupłych nie należę, raczej do tych \"zdrowych\", mam szerokie biodra, przez co cała sylwetka wydaje się po prostu większa :) co do sennosci -to ja chodzę jak ćma od kilku dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też Zabajonku, śpiąca jestem cały dzień i choć wcześnie się połoze to nie moge rano wstać, to znak że trzeba naładować baterie....a odnośnie wyglądu to przynajmniej na tych zdjęciach na potężną nie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - nazwijmy to cudem techniki :) aparat sam zretuszował to i owo :) Sama byłam zaskoczona że wyciągnęlo mnie tak na tych zdjeciach :) ale tak normalnie, to ja może \"gruba\" nie jestem, ale do szczuplutkich nie należę. Na serio :) Jestem naprawdę szeroka w tyłku i w barkach, co powoduje, ze cała sylwetka filigranowa nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×