Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Granini - więc następnym razem jej nie obsłużycie. Ewentualnie powiecie jej, ze na jej odpowiedzialność i zaliczka zaz usługę od razu, albo dziękuję, przeciez nie będziesz instytucją charytatywną. Takich jak ona będzie więcej, niestety :-o A co do leczenia - na pewno wszystko się zagoiło i będzie dobrze. Musisz w to wierzyć. Zdjątka mogę ci podesłać jak chcesz :) Ana - i o to chodzi. Zresztą już ci pisałam kiedyś, ze jestem pełna podziwu dla ciebie za ten optymizm, mimo, ze też bardzo dlugo już sie starasz. Chylę głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, ano niestety tacy klienci też się zdarzają, jedyne pocieszenie to to, że już pewnie jej nie zobaczysz Ana, to jeszzce trochę czasu do obrony :) Przypadek rzeczywiście nieciekawy ale będzie w dobrych rękach i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy choć nie wyobrażam sobie jaki strach musi przeżywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIestety, nie da się przewidzieć wszystkiego. Jedne mają bezproblemową ciążę, inne maja jakieś rewelacje. Głupio to jest urządzone, ale to nie nasza wina, tylko środowiska, w którym nam przyszło wyrosnąć (mówię o tym naturalnym, skażonym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
jest tam ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
czesc jestem nowa czy jest ktos kto od ponad 6 mnies stara sie odziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku poproszę o te zdjatka, dziękuje CI za ciepłe słowa, wiesz ja generalnie zawsze we wszystkim staram się widzieć dobre strony i staram się dążyć do realizacji marzeń....Foli to dobrze jest w rękach fachowców, echhhh ale przykre to jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kama ja się staram dłużej niż 6 miesiąęcy, napisz nam coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
dzieki AnA ze odp przez ostatnie 2 miesiace bralam tabletki na jajniki bo nie mialam owulacji niestety lekarz kazal mi je odstawic poniewaz zrobily mi sie torbielki nawet nie zaproponowal zadnych tabletek co samo ma to zniknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zmienić lekarza, to dziwne, stymuluje cie bez kontroli nad tym ... moze c tylko zaszkodzić. Ana - próbuję wysyłac, ale coś blokuje na ten adres który mam (atena333). Jakby co, to poproszę którąś kobietkę która dostała, zeby ci podesłała te fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kama, ja to się staram już 2 lata :-( a jeśli chodzi o torbieliki, to mi kiedyś zrobiła się torbiel ale dostałam pigułki antykoncepcyjne i się wchłonęła Ciężarówki zobaczcie jakie cudne ciuszki ciążowe www.9fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - fajne, ale niektóre ceny mnie szokują. Niestety na ciężarnych i na dzieciach tłuką niezłą kasę producenci odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
czesc estella i co nie wychodzi ci bylas u lekarza jak tak to co ci powiedzial? leczylas sie bo ja juz sama nie wiem czy mam dac sobie spokuj czy co robic ale tak to juz jest na tym swiecie te ktore ie chca to maja dzieci a my chcemy ale sie nie udaje gdzie ta sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, trzeba walczyć - ja na początku jak nie wychodziło zrobiłam sobie wszelkie hormony, choć lekarka mówiła mi, że najpierw trzeba zbadać nasienie męża. I jak się zdecydowaliśmy na to badanie okazalo się, że pelmniczków jest malutko i słabo się ruszają. Więc mąż zrobił usg prostaty, układu moczowego, hormony , przeciwciała plamnikowe i wszystko ok. Jedyne co może wzbudzać niepokój to bakterie, ale one nie mają ponoc wpływu na nasienie Próbujemy więc naturalnie, pod koniec roku zbadamy jeszcze nasienie ale i tak, z pewnością, xzeka nas invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja staram się ponad rok, i nic teraz w październiku zajme sie leczeniem wreszcie, grunt to się nie poddawać i załamywać, musisz być silna !!!! Zabajonku twoje dotstałam kochana, myslałam ze podeślesz mi zdjątka od Mii (chyba tak trzeba odmienić) aleśmy sie dogadały hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
mi lekarz nie zapoponowal niczego nawet nie powiedziala czy sa jakies szanse na to bym miala kiedys dzieci a bralas kiedys tabletki anty bo ja przez przeszlo 4 lata bez przerwy bo lekarz ztwierdzil ze nie trzeba jej robic moze to jest powodem komplikacji zastanawiam sie nad zmiana lekarza mam nadzieje ze kiedys nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA5839
ja juz sie leczylami narazie rezultatow nie widac tylko komplikacje wyszly z tego ale zycze powodzenia mam nadzieje ze masz lepszego lekarza iz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja do tej pory miałam panią doktor która twierdziła ze cały czas ze nie mamy żadnego problemu ze tyklo musimy działać...teraz ide do kliniki zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama - skoro nie dochodzi u ciebie do owulacji i tworzą się torbielki, a lekarz na to nic nie radzi, to naprawdę go zmień. Dla mnie to wygląda na problem z prolaktyną odpowiedzialną za pękanie pęcherzyków. Zwłaszcza, ze brałaś anty tak długo. Ana - no faktycznie, zaraz podeślę ci te zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama5839
dzieki teraz jestem pewna ze musze zienic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takim czymś należy zacząc od badania prolaktyny i dopiero ustawiac leczenie. A nawet jak dostałaś clo na wzrost pęcherzyków, to powinnas dostac pregnyl na ich pęknięcie i to powinno być monitorowane, bo przestymulowanie też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zabajonku za zdjątka kolejne wakacyjne ciepłe zdjątka, Mia świetnie wyglądacie a synek poprostu uroczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak KAMA :) Zabajonku mam zdjęcia...ładnie wyglądasz...bardzo sympatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika dzięki za zdjątka piękna z Ciebie dziewczyna i piekne widoki,widze że byłaś w Rucianych, chyba masz tam rodzine z tego co pamiętam, my też z mężem kochamy mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dopiero teraz bo zwariowany dzien wrrr Estelko mocno cie przytulam :)prosze nie dołuj sie, uda sie nam:)pamiętasz???:)głowa do góry:) Iskierko dzieki za zadjęcia pieknie wyglądasz mmm taka ładna przyszła mamusia mmmm :) Kama ja też staram sie juz 2 lata a problem u nas podobny ja u Estelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, witam :) ja starałam się ponad 2 lata i teraz jestem w ciąży po in vitro :) U mnie problemem były wyniki męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×