Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Hej :) Witam wszystkie babeczki :) 🌻 Gosiaczku : 3-4 dc - estradiol, LH, FSH 21dc - progesteron i prolaktyna. Gosiaczku ja bym poszla do Niego tak ok. 10dc. Emiczko- ja też mam ostatnie jakieś glupie sny - bleeeee. Mam nadzieję, że przytulanka przyniosą efekty. :) Enigmus, Ana-odgońcie malpiszona na 9 mcy. :) Myszko, Sabruś - trzymam mocno za Was kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana u mnie to kilka razy potwierdziło po prostu USG. Przychodziłam do gina a on mi mówi że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się np torbiel albo w ogóle nie było pęcherzyka.No ale na pewno kilka razy miałam owu a ciąży jak nie było tak nie ma 16 cykl leci... Ja się zastanawiam czy może u mnie nie jest ten wrogi śluz ale nie wiem bo to nie ja jestem lekarzem a mój gin jak zadawałam mu czasem pytania to albo mnie zbywał albo się żmiał a mi nie o śmianie chodzi bo dla mnie to już nie jest śmieszne tylko chcę pomocy. teraz jestem na myślę fajnym etapie \"oczekiwania\" bo nie ma już u mnie takiego stresu jaki był np pół roku temu ale na spokojnie sobie czekam, nie denerwuję się już tak mocno @ . Myślę też że nadszedł właściwy czas na zmianę doktora i wszystko układa się ok. Jestem pozytywnie nastawiona!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka czyli te badania robimy w tych dniach jakie napisałaś nie ważne jak długi jest cykl? Bo u mnie przeważnie 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku- u Ciebie może być podwyższona prolaktyna i dlatego nie pekają pęcherzyki.( tak bylo u mnie). idealem by bylo jakbyś zbadala ją z obciązeniem po metoclopramidzie , ale z tego co czytalam, ten gin od Zabajonej jest też endo- tak więc napewno Cie dobrze pokieruje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widzę że mój apel troszkę Was ożywił. CIeszę się że frekwencja nam wczoraj dopisała. Enigma, Ana trzymam kciuki, wygońcie wstręciuchę!! Gosiaczku widzę że mamy podobny problem z brakiem owu, tak jak mówi Asia to pewnie będzie prl za wysoka. CIężaróweczki nie przemęczajcie nam się za bardzo :) Aśku jak tam Sandra rośnie? Jaka już jest duża?? ❤️Tak to miłego weekendziku życzę, Estelko wracaj z tych wczasów i pisz do nas!! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobótkę :) Ja dzisiaj krzątająco od rana spędzam czas. Jutro wraca moje Kochanie, więc trzeba było troszkę ogarnąć w chatce, no i popichcić jakiś obiadek. Myślałam, czego dawno nie robiłam, a co lubi mój slubny ... no i ugotowałam mu flaczki. Myślę, ze będzie zaskoczony. Jeszcze jakieś drugie danko skręcę ... a teraz czekam az mi zagnieciuszek wyrośnie (czytaj - ciasto drożdżowe), bo będe piekła strucelka z twarożkiem i jabłkami. Oczywiście w sumie za wiele od rana nie zrobiłam do tej pory, ale to dlatego, że muszę wszystko robić z przerwami. gosiaczek - myślę, że masz wystarczająco sporo informacji, zeby iść do niego, a co do hormonków, to żeby nie tracić czasu, to już nie czekaj ... postaraj się zapisac do niego tak jak ci pasuje, byleby przed ewentualną owulacją. Wtedy on na pewno po rozmowie z tobą zrobi ci usg i zobaczy, czy jest pęcherzyk, czy nie, czy będzie szansa na owu, czy nie. Nastaw się jednak, ze w twoim przypadku będzie chciał zobaczyć cię po terminie owulacji, żeby sprawdzić, czy pękło jajko, czy nie. Myślę, że pokieruje tobą odpowiednio i powie ci kiedy i jakie badania masz robić. Zapewne prolaktynkę na pewno zaleci i jak okaże się za wysoka - da ci leki. Za pierwszą wizytkę jak już pisałam, pewnie zaplacisz 100 zł (konsultacja plus usg, dlatego wąażne, żebyś wypytała się co i jak i kiedy masz robić, zeby nie zostawiać pytań bez odpowiedzi), na drugiej może być tak, ze będzie tylko usg i wtedy 50 zł. Ja tak miałam. I zdaj się na niego, jest własnie specjalistą endokrynologiem, więc na pewno pokieruje tobą odpowiednio. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle się wyraziłam, albo nie precyzyjnie :) Gosiaczek - chodziło mi o to, ze posiadasz już sporo informacji o sobie, zeby lekarz móg pokierować tobą dalej. Jak zbierzesz to wszystko, to będzie miał już jakiś obraz sytuacji :) Przeczytałam sama siebie i zabrzmiało jakbym napisała na odczepne ;) muszę się skupić bardzije, no ... No, a moje strucelki pieką się - zobaczymy co z nich będzie, jak narazie wyrosły bambaryły, a to już dobrze. :) Może będą dobre :) Nio, to teraz mam zrobiony plan na dzisiaj. A wieczorkiem zafunduję sobie SPA w łazience, hi hi, peeling, maseczka, no i koniecznie DEPILACJA ... bo przez ten tydzień to się troszkę ... leniłam he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dybry:) @ nie ma ale nie podniecajcie sie za bardzo :P bo w tym cyklu nie było przytulanek w dni płodne więc spoko bez emocji..... w ubiegłymcyklu były owszem ale w 9dc i dopiero w 16 bo tak jak wam mowiłam odpusciłam i nic nie robiłam \"na silę\" no i potem w 23dc dostałam @i zaczął sie nowy cykl czyli ten:) wiec w ciązy nie jestem..bynajmiej nie z tego cyklu:P Choc wczoraj zaczełam sie zastanawiac nad ta ostatnia @ ,no ze przyszła w 23dc ...nie bła zbyt obfita ale taka zwykła wiec zaczęło chodzic mi po głowie ze moze przyszła ta @ w 23dc ..a byłam w ciązy???? hmmm... troche to nierelane bardziej skłaniam sie w tym kierunku ze przez ten duphaston tak mi sie cykl wydłuzył...... bo wkoncu miał sie wydłuzyc... po to go biorę ale zebt juz 29dc i bez @???? fakt faktem raz tak miałam juz ze w29dc po duphastonie dostąałam @ ..wiec mozliwe ze jutro dostane ....... No ale gdyby sie okazało ze jestem...hmmmmmm policzmy .....w 8 tyg ciaży:) to byłyby jaja!!!!! ale wracam juz na zaiemię i nie myśle o takich głupotkach:P @ będzie oby szybko bo musze termin inseminacji ustalic!!!!! laski jade z suczka na działkę:) miłego wieczorka:) kuknę jeszcze dzis:) buziaczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę krakać i z pewnością wykraczę fasolkę:-) enigma z pewnością tak będzie:-)hihihihi:-P🌻 a mnie boli macica-niezłe co?, no poprostu mnie boli, jak dłuzej chodze lub stoję lub jak za długo siedzę to mnie tak ciągnie, aż zaczynam sie martwić:-( wróciłam z budowy i idę poleżeć, mam dość papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Emiczko wrrrrrony to mi nie przypominasz:P:P:P:P KRA KRA KRA:D:D:D @ prawie lezie bo tak mnie glowa i reka boli wiec dzis w nocy mnie zaleje. więc uaktualnię tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika..............18.09......28-37.......16-25.10 ......19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-30......08.10......10 m-cy...Katowice beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika..............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy...W-WA 🌼 Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-30......08.10......10 m-cy...Katowice beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto 🌼 Emika..............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy...W-WA 🌼 Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? 🌼 Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa 🌼 Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto 🌼 Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice 🌼 AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy... 🌼 enigmaa.........10.09......24-30......08.10......10 m-cy...Katowice 🌼 beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie 🌼 gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg 🌼 Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie 🌼 OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa 🌼 JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) @peczka przyszła dzis z rana i wg moich obliczeń inseminacja będzie między 19a 20 pazdziernika:) Jutro dzwonię do gina i umawiam się:) Jestem tak podekscytowana ze to chyba pierwszy raz jak ciesze sie z @ :):):):):) zbieram sie na uczelnię:) papatki i miłego dnia babeczki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 enigma :-( to fakt, wrona ze mnie nijaka, krakać mogę na marne, w takim razie zacznę czarować :-P enigma czaruję Cię - w następnym cyklu podczas inseminacji plemniki zaatakują twoje jajo, proszę uzbroić sie w cierpliwość i przygotować sie na inwazję fasolki w macicy:-P zostanie tam na 9 miesięcy będzie się rozrastać i kopać przy najlepszych dla siebie okazjach:-)🌻 ale ładne kwiatki w tabelce są, a ja taka samolubna sobie wstawiłam tylko hihihihi, obiecuję poprawę 🌻 ja dziś znowu pracuję, narzekałam na brak pracy teraz skwierczę na nadmiar, ale może pensyjka będzie lepsza:-) wysłałam Wam emaile z pensją, na szczęście moja odbiega od tych norm :-)hihihihi🌻 ale może szybciutko uwinę się z tym projektem bo jutro spotkanie z architektem i chce mieć ofertę gotową, a potem poleniuchuję:-P wieczorkiem wiecie co teraz robimy z mężusiem, tylko się proszę nie śmiać: on dzierga rękawiczki a ja szaliki i czapki - tak nas wzięło i kiedy mamy tylko ochotę i czas to siadamy w łóżku przed tv jak para staruszków, gawędzimy, oglądamy tv i dziergamy :-) no to zabieram sie do pracy życze miłej niedzieli, 🌻 potem skocze na rower :-P 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Enigmuś, Emiczka, Sabruś!!! Enigma szkoooda wielka a już byłąm pewna że ogłosisz nam 2 kreski, no ale óż jak mówią dziewczyny ten cykl będzie na pewno Twój!! Emiczko za Ciebie też trzymam kciuki żeby w tym tyg nie przyszłą na 9 m-cy 🌻. Sabruś u Ciebie też będzie ok, coś mi się wydaje że w tym miesiącu (czytaj cylku) będzie wysyp fasolek!!! Sambuś a u Ciebie kiedy punkcja?? Mam jueszcze pytanko: co może oznaczać małpowy ból brzucha plus otwarta krótka szyjka ale twarda prawdopodobnie w około 4-5 dni po czasie kiedy powinna być owu ewentualnie w czasie owu (15dc, bóle jajnija w 11dc)????? Nic nie rozumiem :( HELP HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sabra🌻 no to fajnie że malowanko odchodzi u Was, u mnie na wiosnę wczesną zaplanowany jest remont łazienki, chcemy troszkę odświeżyć kafelki, wymienić wannę i wszystko co będzie możliwe, kawalerska łazienka mego mężusia robiona przez teścia wcale mi sie nie podoba taka monotematyczna :-P 🌻 ja tez jestem podekscytowana twoimi przygotowaniami i wierzę że Tobie się uda, trzymam kciukaski mocne:-) a co do naszego hobby to :-P zawsze nas tak bierze na jesieni:-) albo gramy w scrable, monopoly,karty albo dziergamy :-) beti👄, w sumie ja na nic nie licze, jak sie nie uda to trudno zawsze najtrudniej jest w dniu @ takie ciche rozczarowanie, ale będzie następny cykl i tak jestem nastawiona pozytywnie na in vitro a co do tego czasu sie wydarzy to zobaczymy:-) ale dziękuję że jesteś ze mną 👄 co do bóli jajników to mogą rosnąć i dlatego jest ten ból, jedne z nas mają gdy zachodzi owulacja inne gdy pojawi sie torbielka i to chyba indywidualna sprawa, a co do krótkiej szyjki to zbytnio się nie znam może ktoś sie znajdzie kto będzie bardziej kompetentny:-) u mnie dziś w nocy śnij mi się pająk duży-nie chciał mi zejść z ręki, aż obudziłam sie i nie mogłam zasnąć, potem czułam jak macica mnie ciągnie znowu i bolał mnie prawy jajnik, moze torbielka mi sie zrobiła:-( ale narazie już nic nie czuję:-( w poniedziałek za tydzień pewnie będzie jasne co i jak, testować nie bedę chyba że @ spóźni się dwa tygodnie to wtedy zaryzykuję ale nie sadzę:-P ale mi sie chce pracować:-( :-P🌻 aż nogi mi sie wykrzywiają tak sie palę do tego;-) estelka a ty wróciąlś jużz tego Roma? :-P pochwal sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻ja dziś własnie skończyłam pracę, jurto jadę na spotkanie z architektem co z moją ofertą i jesli dobrze pójdzie transakcja to szykuje mi się solidna robotka za superalne wynagrodzenie, jeśli się uda to przed Bożym Narodzeniem będzie kasa na in vitro, wyjazd w góry i prezenty świąteczne :-) trzymajcie kciuki :-) 🌻 troszkę czuję sie zmęczona, i pobolewa mnie brzuszek i hmm.... wiecie co...:-P-zaczynam sie przez to martwić czy wszystko ok ze mną, idę się popluskać w wannie i spać, może sobie podziergam ale chyba jestem zbyt zmęczona;-) no widzę, że muszę dziś sama ze sobą się pożegnać, to dobranoc Emika hihihi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Enigma w piatek juz nie odpisałąm bo skoncyzłam prace a wdomu brak netu. Z moimi pecherzykami jest różnie pękają róznej wielkości a po clo miałam jeden dominjący pęcherzyk ale juz nie pamietam wielkości;( kiedy pękł:( W czwartek ide na usg to będzie 12dc więc sie okaże co dalej, w sumie zazwyczej najpóźniej mam owu w 14dc więc może teraz też tak będzie, Nie mam juz planu co robić:( zobaczymy co powie gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Sabra przestan sie denerwowac tylko bądz pełna optymizmu:):):):):) Ja powiem Wam szczerze ze nie nastawiam sie az tak ze po 1 inseminacji uda się... bo pamiętam jak było z foli....ale z 2 strony to jakas dodatkowa nadzieja:) jak sie nie uda to podejdę do 2 inseminacji:) myszko... mi pękają miedzy 12a 14dc i jak to w zyciu bywa mogę miec troszke problemu bo: 12dc jest w czwartek 19.10 a 13dc w piatek 20.10 -a tu mąz jedzie na weekend do wawy do szkoły:( i wraca w niedziele wiec inseminacje zrobimy w czwartek 12dc lub w piatek rAano jak sie oczywiscie uda... to zalezy od tego gina co będzie mi robil... wszystkiego dowiem sie w tym tygodniu clo mam brac od 5dc ale zastanawiam sie czy nie wziać go 4dc ..... wtedy raczej szybciej będę miała owu????? hmmm...... jeszcze ozbaczę:) poki co dzis 2dc i czekam:) buziaczki laseczki :) biorę sie do pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Ana:) czy Ty miałas statystykę??? z taka babą z wyupiaatymi oczami?:P:P:P taka małą, wredną...po 40???? przeraziłam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku:) włąsnie napisz nam w ktorym dc Ty miałas inseminację i ilo dniowe miałas cykle????? A czy wogóle oprocz Asika jest jajas laseczka u ktorej powiodła sie inseminacja???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Na początku witam się z Wami szybko bo zaraz lecę do szkoły i dziękuję za Wasze odp. na moje pytania. Jutro będę dzwonić do doktora. Jak się umówię to dam znać co i jak. Mam nadzieję że u Was wszystko ok. u tych czekających jak i zaciążonych. Ja wczorajmiałam dzień refleksji i zastanawiałam się jak będzie wyglądać moje drugie dziecko bo pierwsze córa jest podobna trochę do męża trochę do mnie. Dla mnie zajście w ciążę i urodzenie dziecka jest czasem, tylko się nie śmiejcie, bardzo nierealne. Juz tyle zdaje mi się czekam , chodź wiem że co niektóre z Was czekają dłużęj, że wydaje mi się to takie nieosiągalne jakby nie było dla mnie. Wiem że to są głupoty ale tak sobie czasem myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja znowu na chwilke. Myszko skoro gadamy na gg- to juz tu Ci nie bede odpisywać.;) Sabruś buziaczki i glowa do góry.:) MUSI się udać!!!!!!!! 🌻 Enigmuś tak wlasnie sobie pomyslalam- inseminacje mialam 13 dc o 15.15 a Sandra przyszla na świat 13-stego sierpnia o 15.30 hihhi. :D Bądź dobrej mysli Kochana - u Ciebie to też pewnie wrogi sluź- tak to czasami bywa w dlugoletnich malżeństwach. :) Emika- mam nadzieje, że oferta przyjeta i bedzie kasa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki kochane ufffffffff odrobiłam się więc zaglądam do Was.....Enigmuś miała statystykę z tą wredną małą babą i poweim CI że jest taka wredna na jaką wygląda, potrafi wurzucić laski z wykładów ma chyba jakiś kompleks hahahahaha nawet ja jestem wyższa od niej, powiem Ci tyle ja nie jestem umysłem matematycznym i musiałam mieć korepetycje ze statystyki i zaliczyłam ją na 4,5 w zerowym terminie przez co byłam zwoolniona z egzaminu a bałam sie tego przedmiotu jak cholera, ale jak bedziesz sie uczyć to zdasz gdybys chciała moge Ci na e-mail wysłać tel kom do takiej fajnej dziewczyny z akademii ekonomicznej ona udziela korepetycji ze statystyki i robi to dobrze i jest niedroga....a u mnie @ przylazła tak jak myslałam w sobote popołudniu, teraz czekam na jej koniec i 16 zaczynam kolejną rundę....pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika..............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa.........10.09......24-30......08.10......10 m-cy...Katowice beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) dzięki aleś mnie pocieszyła:P:P:P:P:P Jak masz jakies testy albo co jakies zadania to poslij mi na maila:) Ja z matmy zawsze byłam dobra ,byłam na mat-fizie i sama statystyka mnie nie przeraza co ta baba :D:D:D:D gosiaczek:) eee tam nie mysl o takich głupotkach:P bedzie dobrze:) Asiku:) dzięki:) mam nadzieje ze wcelujemy .bo jak nie to będę walczyła dalej:) przeraza mnie tylko pokazanie wrot:D:D I wsadzanie jakiegos ustrojstwa tam...... bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też na chwilkę bo pracy dużo Enigma, weź pod uwagę, że u nas były kiepskie wyniki męża i dlatego się nie udawało, u ciebie wcale tak nie musi być, lepiej patrz tu na Aśkę jej udało się za pierwszym razem :) pozdrawiam Sandrę przy okzazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×