Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Suzinka, nie szkodzi :) Kuruj się, ja też już o tym myślę jak to będzie jak będę pracować czy będę miała dosyć czasu dla dziecka. mam nadzieję, że to wszystko pogodzę. Ja też idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak pierwsza w niedzielne popołudnie zaraz:-) wczoraj nie miałam zbytnio czasu by tu zajrzeć, troszkę pracy, a wieczorem imprezka niespodziewana wyskoczyła:-) byłam u sąsiadki i nosiałm na rękach jej maluszka-aż sąsiadka do mnie wyskoczyła, że może się zarażę tym maluszkiem to zaciażę:-P krowa jedna:-P, sytuacja troszkę drętwa bo każdy sie zachwycał małym-choć ma problemy z siadaniem i rozwija sie wolno a ma 7 miesięcy, moi teściowie głównie, nawet mówili byśmy się już o dzidzię postarali-szlak by to trafił wszystko:-( próbuję z uśmiechem im mówić, że przyjdzie czas to sie doczekają, ale jak wychodzę z tej sytuacji to ryczeć mi się chce wrrrrrr:-P ale nie było tak źle, choć współczuję sąsiadce, bo jej mamusia maksymalnie wtrąca się w wychowywanie malucha, aż moi tesciowie zwrócili jej na to uwagę, że ona bardziej jego niańczy niż jego matka, ja z pewnością na to nie pozwolę gosiaczek👄 witaj trzymam kciuki za ciebie🌻 Zabajona, ja tak przyglądałam się zdjeciom które mi przysłałaś, to muszę stwierdzić, że moim zdaniem wyglądasz jakbyś miała urodzić córcię, bo choć świetnie wyglądasz to twarz Ci sie jednak zmieniła , więc stawiam 99% na dziewczynkę:-) fajnie się bawisz z maluszkiem w brzuszku:-) Przytulam Cię serdecznie -mam nadzieję, ze szybko zleci ci ten tydzień samotności:-(kwiat] foli również samotna:-(👄 całuski beti, to rzeczywiście zrobiła ci psikusa za wstręciucha, ale nie marw sie mi też w lipcu taki numer odstawiła, zazwyczaj moje cykle były 28d maksymalnie 33 dniowe, a tu @ przyszła w 38 dniu cyklu, myślałam że wyjdę z siebie:-P ale na szczęście od tamtej pory jest regularnie co 28 dni:-) i oby tak dalej, no mam nadzieję, ze w którymś momencie postanowi odpocząć na 9 miesięcy:-P ale zgadza sie jak chcesz by @ przyszła kup test na drugi dzień będzie jak w banku, to tak jak czekasz na deszcz, umyj samochód a jeszcze tego samego dnia ulewa cię spotka:-) granini witaj👄 suzinka🌻 straszne z tymi wózkami, aż strach coś kupować, jeszcze trochę to człowiek będzie sie bał z domu wychodzić, wierzę jak trudno ci że mało czasu spędzasz z Mateuszkiem:-(👄 a mnie dziś nad ranem tak rwał jajnik lewy-zakłuł mocno , aż musiałam brzuch trzymać i przeszło, myślałam że jajeczko chce mi wyjść przez skórę na zewnątrz, trwało to 15-20 sekund ale pobało jak cholera:-P chyba owulacja była hihihi, 4 godzinki wczesneij były przytulanki :-P hihihih może coś z tego bedzie, cicho sza..... a wieczorem po kąpieli zaoberwowałam coś dziwnego, moja szyjka była bardzo opuszczona nisko i mój narządowy motylek jakiś mocno rozpulchniony-nie widziałam go takiego:-)hihihihi może coś o tym wiecie:-)? miłego dzionka, coś mnie prawy jajnik kłuje:-) dziś 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Emiczko! Masz rację z tym testem i myciem samochodu, dokładnie jak mówisz!! Ja też poproszę zdjęcia Zabajonki bo jeszcze chyba nigdy nie dostałam jed fotek poproszę :):) Co do Twojej szyjki to jak nic objaw owu więc przytulac mi się tu szybciutko raz raz!! A tak to miłęgo niedzielnego popołudnia wszystkim życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, musiałam z 3 strony wygrzebać temat. Co tu tak cicho ? Śpią wszystkie? W sumie to aura sprzyja właśnie temu, zeby tylko spać. Okropna pogoda. Inaczej kiedy latem jest kilka dni takich jak dzisiaj, ale zaczyna się okres, kiedy słońca będzie coraz mniej ... zwykla pomagałam sobie witaminką C ... a teraz to ja nie wiem, czym będę poprawiała sobie nastrój. Zostaje .... czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię jak jest tak pochmurno, nic się nie chce. Nie wyspałam się do tego. marudzić mi się chce tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam uściskac wszyskie dziewczynki brzuchalki i przyszłe brzuchalki .czytaam ,ze u Zabajnka chyba córcia? .cieszę ze ze zafasolkwane czują sie dobrze ,czekam i ściskam kciuki za kolejne mooocno!!! u mnie wsz ok ,poród zbliza sie wielkimi krokami 28 dni zostało co u naszej Enigmusi słychać? pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, no to już rzeczywiście niedługo :) Pozazdrościć. A jak się czujesz, pewnie dłuży ci się ta końcówka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, mi dzisiaj równio 120 dni zostaje, za niecale 3 tygodnie mam studniówkę ;) A enigma chyba odpoczywa od forum, bo aż w takie zapracowanie to ja nie bardzo wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika................18.09......28-37.......16-25.09 ......19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-25......02.10......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....09.05........?............?...............15cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów MAM DOSC:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie @ zbliża się wielkimi krokami. ZAbajona dzięki za info i ja też poproszę o Twoje zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wrąbało mój wpis o enigmie :) napisałam, ze pewnie zjawi się, zeby nam wykrzyczeć radosną nowinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek :( przykro mi, ale masz już objawy @? moze jeszcze nic straconego. Powoli dziewczyny się wykruszają, maklady odpoczwa. Enigma, nas olewa :P) Mam nadzieję, że ma dobre wytłumaczenie Estelka baluje na wakacjach :) A Aga, pewnie nie moze zdążyć za Pawełkiem :) coś mi się wydaje, ze mały broi coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny, witam wszystki po weekendzie, witam też nową koleżanke, ja teraz na momencik bo mam troche pracy, weekend spędziłam w szkole więc żadnych rewelacji, czekam w tym tygodniu na @, ale za to jak się skończy to zaczynam batalie o fasolkę...Emika ja wprawdzie bede pisać dopiero prace licenjcacką ale na tym nie poprzestanę więc pewnie w końcu bede mgr, co do tematu to jeszcze się niezdecydowałam musze podać temet do końca października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;-) Ale Foli ma racje - mały to łobuziak na całego, latam za nim po całym mieszkaniu i ściągam z różnych dziwnych miejsc :-P Poza tym jest słodki jak leci do mnie na czworaka, wspina sie po moich kolanach i otwiera buźke żeby go pocałować :-) Nie musze chyba mówić, że jest pupilkiem rodzinki a moi rodzice to już kompletnie stracili dla niego głowę. Tato codziennie przejeżdża pół miasta by widzieć sie z małym i wyjść z nim na spacer. Mam jednak kolejnego stresa - po ostatnim ważeniu Pawełka prawie usiadłam z wrażenia jak zobaczyłam wynik. 12,5 kg :-O jutro idę zrobić badania cukru i hormonów. Lekarka chce sprawdzić czy to czasam nie jakies problemy z tarczyca albo cukrzyca. Jak sie na Pawełka patrzy to tego az tak nie widac - owszem ma wiekszy brzuszek ale rączki i nóżki to raczej w normie. W środe dowiem się czegoś więcej. Faktycznie cos cicho u nas ostatnio, ale to może cisza przed burzą ? Chciałabym się cieszyć z Wami z kolejnego malucha :-) Mia - a Ty gdzie sie podziewasz? Opuściłaś \"swój\" topik, pisałam do Ciebie maila - a tu nic. Dopiero tutaj Cię znalazłam :-D Wysyłaj zdjęcia Mateusza bo zapominam jak wygląda :-P I tradycyjnie przypominam, że nie dostałam zdjęć. Tylko Emika ( dzięki wielkie 👄 ) o mnie nie zapomniała. Reszta jak zwykle sie obija :-P Miłego dnia - i piszcie więcej - to taki mój relaks wieczorkiem jak mały uśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, mam nadzieję, że okaże się że to nic groźnego, może po prostu lubi dobrze zjeść :) a karmisz go jeszcze? dzięki za zdjęcia, lubię oglądać zdjęcia Pawełka bo jest strasznie słodki. Podoba się się zwłaszcza to w wanience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli! Ja co prawda w tym cyklu mam \"jakieś\" nadzieje nie to co w tamtym bo mój gin w tamtym m-cu od razu mi powiedział że nic z tego bo nie mam żadnego pęcherzyka a w tym cyklu były aż 4 -tyle jeszcze nie miałam ;oczywiście stymulowane ale były i zakładając że chociaż jeden pękł jest jakaś szansa ale ja już -może niepotrzebnie- przywykłam do porażek więc jak @ PRZYLEZIE w piątek to nie będę zdziwiona chociaż oczywiście nie czekam na nią z wytęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, melduje sie jeszcze 2w1 właśnie skończyłam pakowanie torby do szpitala, nerwowo było, uffff ale poradziłam sobie, skurcze przepowiadające mam juz od tygodnia, brzuch czasami pobolewa jak na zbliżającą się @, wiec coraz bliżej spotkania z naszym maleństwem, czuje sie rewelacyjnie, jestem spokojna i nie boje sie porodu... za tydzien ide na ostatnia wizyte do gina, wiec wszystkiego się dowiem,czy bedzie to 21 czy tak jak z usg 28.... ZOSTAŁO MI 19 DNI!!!!! pozdrawiam Was serdecznie, gdybym urodziła wczesniej, mąż powiadomi Anę na gg, a ona Was na forum, trzymajcie kciuki papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iskierka - pewnie czujesz już to podekscytowanie, prawda? Wyobrażam sobie. Kurczaczki :) Mieć świadomość, ze niedługo urodzi się brzdąc i będzie mozna w końcu go zobaczyć, utulić ... jeju, choć ja pewnie będę bała się porodu, to jednak chciałabym, zeby był już choc grudzień. Bo od listopada zaczynamy powolutku kompletowac wyprawkę. Ostatnio na llegro widziałam taka śliczniusią pościel, ze az moja mama się zachwyciła. W sumie wózek i łózeczko mam od nich obiecane, choć się wzbraniałam, bo przecież to kosztuje, a im się nie przelewa az tak bardzo. No ale jakbym z kolei upierała się przy swoim, to zrobiłabym jeszcze wiekszą przykrość rodzicom, a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja małego prawie w ogóle nie karmiłam piersią :-( Mimo, że rozmiar biustu jest hmm.. dość duży to nie miałam pokarmu. Wiem, że to nie od tego zależy ale chyba zaliczam sie do tego niewielkiego procentu kobiet które mają zaburzona laktację. Ale nie o tym miałam pisać. Pawełek od samego urodzenia bardzo szybko przybierał na wadze - jak miał pół roku to ważył cos koło 9,5 kg. Myslałam, że troche potem przystopuje ale niestety dalej przybiera tyle samo. Niepokojące dla mnie jest to, że od jakichś dwóch m-cy jego aktywnośc ruchowa znacznie wzrosła i dzięki temu nie powiniem juz tyle tyć :-( Boję się jak cholera tych wyników - mam w dalekiej rodzinie dziecko z niedoczynnościa tarczyce - ma około pół roku i waży chyba tyle co mój synek. Bierze hormony a i tak w tej chwili wyglada jak 2 letnie dziecko. A nieskromnie przyznam, że mały faktycznie jest słodki :-D Z dnia na dzień robi się bardziej komunikatywny, doskonale rozumie jak mu mówię, że nie wolno ściagac serwetki ze stołu ( czasami to działa ;-) ). I uwielbia muzykę - wstarczy jakaś \"śpiewana\" reklama to zastyga na chwilę a potem wstaje i kręci tyłeczkiem :-D A już w ogóle piosenka z serialu \"Przyjaciele\" to hit. Wykorzystuję to przy zmianie pieluch bo tylko to jest w stanie go zatrzymać w miejscu na chwilę :-) Zabajona - dzięki za zdjęcia. Ślicznie wyglądasz - tylko pozazdrościć. A mogę spytac ile masz wzrostu bo wyglądasz na wysoką kobietkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no strasznie wysoka to ja nie jestem - niecałe 170 cm :) Ale dzięki za komplementa :) gosiaczek , przeslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dziekuję 🌻 Zabajona a czego tu sie bac, weszło to i wyjdzie, najwazniejsze pozytywne nastawienia i wiara, że wszystko jest i bedzie dobrze.... mąż bedzie przy porodzie, nie wyobrazam sobie rodziec bez mojego Skarba, razem bylismy przy poczeciu , wiec razem bedziemy przy narodzinach, chce nawet przecinac pępowinę Eryka.... Aga przesłałam Ci swoje fotki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×