Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Dzięki Iskierka - mam nadzieję, że możłiwie dobrze wyglądac będę do końca. No! Na zdjęciach nie widac jednego - moich problemów z cerą - jak u nastolatki się zaczęło ;) Bo ty to od początku ciązy kwitniesz :) jak urodzisz swojego skarba, to z pewnością po paru tygodniach nie bedzie widac po tobie, ze byłas w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza !!! :) Wiecie co? Jest u mnie rewelacyjan pogoda !!! Leje i jest burza - superasko !!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Chciałam tylko napisać że trzymam za Was kciuki. Szczególnie z \"weteranki\", które były mi swego czasu towarzyszkami w niedoli. Mam nadzieję, ze Wam sie wkońcu uda i poznacie to wspaniałe uczucie jakim jest macierzyństwo. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - to jest tylko 10 kilo i myślę, ze na wychodnym ze szpitala już ich nie bedzie. Zobaczysz :) Mia - a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ana to jeszcze masz troche czasu do 16:) ja na razie umowilam sie na 12.10 ale musze jeszce na 13 i 14 zeby trafic na owu. Bo jak wczesniej pisałam biore trafienie w pore na siebie. Ana fajnie ci w tej fryzurce w ogóle fajna z ciebie dziewczyna ale faktycznie widze tez twoje przepracowanie:)kochana wyluzuj odrobinke , pomysl o sobie:) Ja lecze sie u Tomanka jest moim lekarzem prowadzacym i wyznacza kierunki działania, a potem jak chodze np na usg czy ivi to rózni sie trafiają lekarze ale mysle że kazdy jest ok.Zresztą sama ocenisz.Trzymam kciuki za ciebie:)Wydaje mi sie że możesz być zapisana skoro to jest poniedzialek do Kiecki albo Gretki?zgadza sie? Witaj Mia :):) odwiedzaj nas czasem bo potzreba nam optymizmu:) Estelka i Emika dzieki kochane:):) Estelko powiedz czy ból czułaś przed owu?czy to jest juz owu?jak to jest bo ja zawsze zapomne.Pytam bo zastanawiam sie jesli ja poczuje ból i potem pójde na ivi to chyba nie będzie za późno co?A wiesz modliłam sie wczoraj za ciebie:):) i za inne dziewczyny równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWUSZKI! MYSZKO, NIE WIEM czy ten ból to owulacja Test owulacyjny wykonany we wtorek o 18.00 pokzała dwie krechy z tym, ze ta wskazująca owulację była ciut jaśniejsza od kontrolnej, a w instrukcji napisane jest, że powinna być o takim samym natężeniu. A zalecają kochac się na 12 godzin bo zobaczeniu dwóch krech o tej samej intensywności. W środę rano temperaturę miałam 36,7. Po poludniu zaczał się silny ból po lewej stronie i trwał ze 4-5 godzin, przy tym miałam \"napęczniały\" brzuch. I myślę, że to był efekt pękania pęcherzyka (ale to są moje domniemania). Około 18 ból przeszedł, ale ja niestety musiałam siedzieć w pracy do 22.00 :-( co za pech! akurat wczoraj!!! ale i tak było miło wieczorkiem, wino, przytulanki...i ...Wasze modlitwy, za które dziękuję. Może się uda, kto wie. A jak nie teraz, to może za miesiąc. Mia, hej! Pisz co u Ciebie!!!! dzięki za kciuki! i prześlij mi swoje zdjęcie z Maluszkiem, co? kiedyś mi przesyłałać, a od jakiegoś czsu cisza :-( pozdrawiam serdecznie! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - prawdopodobnie aby żołnierzyk był silniejszy musi dłużej dojrzewać. MOŻE ta metoda była dobra ... teraz czekać tylko, ale zrób dzisiaj poprawkę. My zrobilismy poprawkę na drugi dzionek, a raczej wieczór. Poza tym w dniu, w którym gin stwierdził, że pecherzyk jest duży i pewnie lada moment pęknie zaczęłam czuć ból po tej stronie (to było wieczorkiem), ból utrzymywał się następnego dnia zanikł. Ale jeszcze poprawiliśmy. No i \"celny strzał\" teraz kopie już na tyle mocno, ze przez skórę czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki w sumie jakoś specjalnie nie liczę na powodzenie tej \"akcji\", ale uważam, że warto próbować :-) bo cel jest piękny :-) a co z naszym Foliczkiem? a Enigma to już przesadza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - Foli to chociaż raz dziennie coś skrobnie, ale enigma ... normalnie nagana za nieusprawiedliwione nieobecnosci. Z drugiej strony pewnie padła w wir pracy i nie myśli o staraniach do inseminacji. Jeżeli tak - to oczywiście popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja tez mam nadzieję, że ten plan się powiedzie Estelka, nigdy nie wiadomo. ja dzisiaj zapracowana, coś czuję zwolnienie nosem, jadę dzisiaj do lekarza, sprawdzić czy wszystko ok bo takie napięcie w brzuchu czuję a w nocy mnie coś kłuło, woę to sprawdzić, czasem mnie brał wczoraj lekki ból jak na @. Muszę powyprowadzać w pracy wszystko bo jutro mogę już tu nie przyjść. Niby zwolniłam ostatnio ale jeśli lekarz powie że lepiej odpocząc b\\to bez wahania pójdę na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, dziękuje Wam za ciepłe słowa mam nadzieje że uda mi się trochę odpocząć w przyszłym tygodniu, Myszko jeśli chodzi o lekarza to jest nim dr Mariusz Kiecka (masz jakieś opinie na jego temat?)...Zabajonku rewelacyjnie wyglądasz i na zdjęciu nie widać żadnych problemów z cerą, jeżeli chodzi o Iskierkę to racja całą ciąże wygląda kwitnąco...Emika czekam na Twoje zdjątka dzieki za meila...Estelko trzymam kciuki...foli słuszna decyzja maleństwo najważniejsze....Witaj Silve co u Ciebie? już Ci posyłam moje zmęczone zdjęcie hihihihi buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - i słusznie. Nawet jeśli ty sama starasz się zwolnić tempo, brać mniej obowiązków na siebie, to i tak po chwili wszystko wraca do normy. W pracy zapominają że ktoś jest w ciąży, bo sama zainteresowana nie obnosi się z tym i nie użala. NIestety, często cieżarne traktowane są jak ktoś gorszy na kogo nie ma co liczyć. To przykre, ze jestesmy odstawiane na boczne tory, mimo, ze chcemy byc ciągle aktywne. Inna sprawa, kiedy zdrowie nie pozwala na szybkie tempo. Wtedy nie ma co się zastanawiać nad wyborem i nie kusić losu. A te bóle Foli to zapewne jest to, co ja miałam. Lekarz tłumaczył, ze na przęomie 3 i 4 miesiaca macica unisi się coraz wyżej, z miednicy mniejszej do jamy brzusznej i więzadła się naciagają. Stąd ten ból. Zalecił mi na to lezenie, jak najwięcej i nospę, kiedy naprawdę już nie dam rady wytrzymać. Leżenie pomagało, ale w pracy nospa musiała być, bo ból nasilał się podczas dłuższego siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana twoj dr cieszy sie b.dobrą opinią, bardzo dobry wybór a w kontaktach miedzyludzkich jest miły i wszystko cierpliwie tłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się Myszko że tak mówisz, ja zawsze chodziłam do ginekologa kobiety (tez słyszałam ze on jest dobry wiec zdecydowałam się na wizytę u niego) więc jakiś tam niewielki stres przed wizytą jest, ale skoro i Ty potwierdzasz że jest dobry to myśle że bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, no właśnie mnie już dzisiaj w pracy lekko ćmi, niby tak moze być ale chyba wolę to sprawdzić u lekarza bo niepotrzebnie bęę się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze nie wiem przy którym lekarzu zostanę bo ten z Kalisza u którego byłam ostatnio jest ok ale kasuje jak profesor a przy tym każe mi zjawiać się co 3 tygodnie :( to wg tego co czytam trochę za często, wydaje mi się, że co 4 wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dzięki za zdjątka jakie fajne wakacyjne takie ciepłe ja chce na wakacjeeeeeeee !!!! super wyglądasz....Foli ile bierze Twój lekarz za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - mój ginekolog też chce, abym zjawiała się co 3 tygodnie, ale bywają przerwy i 4 tygodniowe. Zalezy jak się ułozy i co muszę zrobić. JA z kolei czytałam, ze co 3 tygodnie jest bardziej wskazane niż co 4, zwłaszcza jak dzieje się coś, co niepokoi mamę, albo lekarza. Poza tym u ciebie jednak są wskazówki do tak częstych wizyt, tak mi się wydaje, nawet jeśli jest wszystko ok. A ile płacisz za 1 wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Przed pracką musiałm tu zajrzeć:-) żeby mieć dobry humorek na resztę dnia;-) a humorek póki co jest ;-) u mnie świeci słońce, ale chyba wieczorkiem popada deszcz Silve❤️a od ciebie kiedy fotki będą? Iskiereczko🌻 no niestety i tym razem nie doszło, ale obejrzałam sobie tą stronkę, znalazłam twoje zdjęcia, jednak nie znalazłam z wesela, fajnie wyglądasz Zabajona, fajnie się zaokrąglasz:-) najbardziej chyba widać twoje piersi;-P ale ładnie, a pryszczyków nie widać na buźce:-) a tak w ogóle z opisu twojego muszę powiedzieć że dość mało ci przybyło kilogramków, fajnie Mia27, wiesz co chyba telepatycznie cię wywołałam, wczoraj tak myślałam o Tobie jak tam maluszek twój i w ogóle, szkoda, że dziewczyny które już urodziły nie piszą z nami:-( ale czekamy na zdjecia Waszych maluszków-buźka serdeczna dla Ciebie, napisz co słychac u ciebie🌻 myszka👄 Goluś❤️ Asia🌻 Estelko, mam nadzieję, ze sie uda tym razem, ja też sie modliłam za Ciebie, siebie i wszystkie dziewczyny;-) uda sie czuję to🌻 mnie też pobolewają jajniczki, śluzik zaczyna sie pojawiać, ale jeszcze to nie to na co czekam :-P Foli, to uważaj na siebie, i pisz po wyjściu od doktorka, mam nadzieję, ze to nic poważnego, no i jeśli to możliwe to lepiej iść na zwolnienie by opdpocząć i zająć sie tylko sobą i maleństwem Ana, no postaram sie chociaż dwa zdjęcia wysłać dziś, mam troszkę pracy ale wieczorem sie zbiorę w sobie i wyślę je wszystkim do których adres mam:-) lecę popracować wpadnę tu na chwilkę po południu:-) poczytać was troszkę enigma, jak to Zabajona mówi, naganę dostajesz:-P a gdzie reszta dziewczyn? hop hop piszcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA 🌻🌻 wiesz za co.... foli ja wizyty miałąm co 4 tygodnie,ale moze Twój lekarz chce widziec Cie wczesniej, nie mam pojęcia... Zabajona miałaś juz robiony test obciążenia glukozą????:-P:-P:-P moja siostra szleje, czeka mnie kolejne pranie ciuszków:-D:-D:-D, znów przywiozła mi cały stos ciuszków, ech znowu trzeba prsowac, ale warto poswiecic się dla małej nienarodzonej kruszynki..... MÓJ MĄŻ JUZ WRACA DO POLSKI HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ana :):)miło mi hihi niestty wakacje minęły i teraz szara jak cholera rzeczywistość, moja koleżanka z pracy chyba ma mnie dośc bo w kólko jej marudze że mam doła hihi Musze sie wziać w garść.Ana nie stresuj sie ja np juz nie poszłąbym do giekologa kobiety, mężczyźni sa jacyś delikatniejsi hihi jesli można tak powiedzieć :) Emika pozdrwaiam:) Dziewczyny wyślijcie mi tez jakieś swoje zdjęcia bo nawet o niektórych z was to nie wiem jak wyglądacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacę 80 zł bez usg, ja na tym etapie nie mam wskazań do częstszych wizyt, zwłaszcza że jak byłam u niego nic mnie nie bolało, a teraz już moja ciąża nie należy do wysokiego ryzyka. No ale jeśli jest dobrym fachowcem to niech nawet sobie kasuje, tylko muszę zrobić rozeznanie czy tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - nie widać pryszczyków, bo ładnie przypudrowane ;) A piersi urosły mi z B na C, wiec mogłyby już takie zostać :) Iskierko - test musze zrobić 9 października, albo 11, bo tak czynne jest nasze labolatorium w przychodni. 13-go mam wizytę, a to będzie już akuracik koniec 24 a początek 25 tc.n Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego badania. Nie słodze nic co piję, więc dla mnie będzie to istny koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×