Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Gość he he he he he spada temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie załamuj się bo to do niczego dobrego nie prowadzi stres nie jest dobry, co do kliniki to umówiona jestem na 16.10 w Provicie na ul.Żelaznej w Katowicach i licze że to bedzie przełom i wogóle jakoś tak pozytywnie do tego podchodze...Sabra ja tez trzymam kciuki !!! Zabajonku współczuje Ci tych wszystkich dolegliwości, kurcze te rózne bóle muszą Ci dokuczać akurat w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - ja i tak uważam, ze teraz czuję się rewelacyjnie w porównaniu z tym, co było na poczatku. To niebo a ziemia. JAk już Foli napisała, chyba mam wszystko, o czym piszą w podręcznikach o ciązy i jej objawach :) Pozostaje nadzieja, że poród będzie \"do przeskoczenia\". Moja mama miała lekki, ale to nie reguła. Co prawda odziedziczyłam po niej tyłozgięcie i szerokie bioderka ... więc mam nadzieję, ze poród w porównaniu z ciążą będzie jak \"bułeczka z masłem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci tego Zabajonku żebyś nawet nie poczuła bóla, żeby to był moment i mał skarb na Twoich rączkach....dziewczyny ale ten dzień się ślimaczy ja już nosem rysuje po klawiaturze tak mi się chce spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - podobnie jak u mnie :-o teraz jest mały zastój (jak to na przełomie miesięcy), zdecydowanie wolę jak jest praca i czas leci szybko. To się zacznie niedługo, ale teraz kwitnę i za przeproszeniem szlak mnie trafia, ze siedze po próżnicy. Z drugiej strony siedzieć w domu też bym nie chciała. To chyba gorsze, po ścianach z nudów bym łaziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale Cie rozumiem Zabajona, jak mam mase prace to czasem narzekam a jak mam wolny dzień i porobie wszystko w domu to mnie skręca z bezczynności, więc pewnie w ciąży też tak będzie o ile nie bedzię żadnych przeciwskazań do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Zabajonku że tylko my na placu boju a gdzie reszta dziewczyn? halooooo prosimy o meldowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapewne laski sa zapracowane. Foli zapewne intensywnie przekłada z polskiego na nasze :) Estelka nie ma jak zajrzeć, bo ją przesadzili i monitor ma \"pod obstrzałem\", Asia zapewne pochłonięta do reszty opieką nad malutką i obowiązkami domowymi, maklady chyba ma fazę \"wrzucenia na odpust\", enigma NA BANK zapracowana ;), Iskierka bardziej siedzi na listopadówkach, bo to teraz bliższy jej temat :) monik w ogóle mało się odzywa, Aga i Sysia pewnie także pochłonięte Pawełkiem i Tomusiem, a Elfik pewnie ciagle remontuje domek, w międzyczasie robiąc tłumaczenia i karmiąc małego Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pewnie jest Zabajona a Enigma pewnie zawalona pracą, wskozcy tu na momencik strzeli nam optymistyczne i wesołe wypracowanie hihihihihi....no mam nadzieje że jeszcze ktos dołączy do rozmowy dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA🖐️ elusia🌻 ja czuje sie wspaniale, jutro zaczynam 37tc....już niebawem meta....najważniejsze pozytywne nastawienie..... pozdrawiam wszystkie babeczki🖐️🖐️🖐️ Ana trzymam kciuki za udana wizyte w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Iskierko no nareszcie się odezwałaś, własnie te zdjątka z wesela które dostałam od Ciebie są rewelacyjne, super na nich wyglądasz poważnie, powiedz mi nic a nic nie boisz sie porodu? matkoooooo jak Tobie ten czas szybko zleciał zostały Ci 24 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana na 16 10 dzis?czy kiedy? no prosze moze sie spotkamy hihi bo ja tam chodze hihi.Do jakiego dr sie zapisałaś? Wiesz u mnie jest już tak ze wiem jaki mamy problem i to jest chyba ten najgorszy problem - mało plemników:(chyba to mnie tak dołuje bo zdaje sobie sprawe ze nigdy moze sie nie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko na 1 października a nazwisko doktora mam w domciu jutro podam bo nie pamietam, a Ty kiedy masz wizytę? do kogo chodzisz? jak wogóle wrażenia z wizyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana nie boje sie porodu, mysle tylko o miom synko, aby jemu się nic nie stało i zeby był zdrowiusienki,to tak te ostatnie 24 dni, dłuzą się jak cholera..... zaraz powysyłam Wam zdjecia, bo by moze juz bedą ostatnie w ciąży i moim kochanym brzuchilkiem hi,hi,hi a gdzie pozostałe babeczki??????zapracowane czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko na pewno jest zdrowy, czekam na zdjątka ja zaraz znajde firmową cyfrówke i pstrykne Wam zdjątko w nowej fryzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Czekam na zdjęcia :-) Sabra, trzymam za Ciebie kciuki - będzie dobrze, ciesz się, że już jesteś na tym etapie i myśl wyłacznie optymistycznie!!! Myszko, ej co za dołki - zobacz u mnie ten sam problem, tez plemniczki kiepskie, a jednak cały czas probuję naturals :-) a jak się nie uda, to przecież jest invitro :-) dobrze, że są i takie możliwości :-) i medycyna nam pomoże, jeśli natura się na nas wypnie Starające się, polecam ten Castagnus, biorę go dopiero od tego cyklu, ale dziś pierwszy raz w życiu boli mnie lewy jajnik, zawsze bolał prawy. Śluż płodny jest. Wczoraj test owulacyjny wykazał, że dziś będzie owulacja + ten mój ból + dzisiejsza ranna temperatura 36.7 . Dziś staranka , po sporej wstrzemięźlwości. Módlcie się (choć to ciut irracjonalnie, abyście modliły się o mój sex ;-) ), ale módlcie się aby silny i wygłodzony plemnik dopadł dziś wieczorem w końcu moje jajeczko :-) i aby powstało NOWE ŻYCIE :-) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, fajne masz te włoski - ładnie Ci :-) ale rzeczywiście wyglądasz na zmęczoną. Odpocznij Dziewczyno!!! Iskierko, nic nie dostałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam Estelko że jestem zmęczona po długim siedzeniu w pracy, do domu wracam padnieta, a niestety w ten weekend szkoła i siedzenie do 19.50 od rana więc nie zapowiada się na odpoczynek w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosów to fajnie sie czuje w krótkich tylko pod koniec dnia wyglądają niezbyt świeżo hihihhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolorek też robiłaś? już sie chyba pytałam i jak nie chcesz to nie odpowiadaj oczywiście, jaki profil ma Twoja działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko koloru nie robiłam nadal mam naturalne, myśle żeby je jescze krucej obciąć....co do firmy to chyba przeoczyłam to pytanie (przepraszam) to jest agencja reklamowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny masz ten kolor włosów :-) a szybko Ci rosną włosy? bo jesli tak, to sobie ciapnij, jak szybko rosą , to szybko odrosną jeśli nie będą Ci odpowiadać krótkie :-) agencja reklamowa, hmmm...nawet nie mam pojęcia jak to funckjonuje :-( ja siedzę w pieniążkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ja z kolei nia nadawałabym sie do pieniążków, jeżeli chodzi agencje reklamową to zajmuje sie tym wszystkim co nas otacza a co od wielu lat wpisało się w nasz krajobraz czyli wszelkiego rodzaju -reklamy zewnętrzne (plafony,neony,billboardy,tablice,tabliczki,reklama przestrzenna,totemy,banery reklama na środkach transportu,) -druki reklamowe w różnych formatach i wersjach kolorystycznych, na różnego rodzaju papierach -pełne wizualizacje dla firm od projektu loga po realizację wszystkich materiałów -projektowanie stron www to tak w skrócie, ja akurat mam to szczęście że potrafie zająć sie tym wszystki od początku do końca czyli od projektu do realizacji (urok mniejszych firm) np w zeszłym tygodniu juz pod swoją firmą robilismy reklamu na dwie cysterny dla firmy handlującej paliwami, zaprojektowałam im logo, potem projekt na samochody i w końcu po akceptacji wyklejka na samochodzie. Zdarzają sie duże tenaty ale i drobne zlecenia, najważniejsi są jednak stali klienci np: klienci dla których cyklicznie co miesiąc przygotowuje gazetke reklamową z ofertą produktów, bo to oni regularnie zostawiają kase w firmie. No nie wiem czy Ci troche naswietliłam to czym sie zajmuje czy zamieszała, mam nadzieje że to pierwsze. Jeżeli chodzi o włosy to rosną mi dość szybko dlatego korci mnie zeby je jeszcze skrucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zajęta, ale już mam wolne, jestem padnięta i chyba wskoczę sobie do wanny i zrelaksuję sie , jakoś wszystko mnie boli Estelko👄, witaj, no ja tez biorę w tym cyklu Castagnus, jeszcze śluziku nie mam(10dc) ale jajniczki czuję oba jak nie jeden to drugi mnie dopada, czytam sobie modlitwę i wierzę że niedługo sie uda i oczywiście pomodlę sie za ciebie by ten upragniony plemniczek dotarł szczęśliwie do jajeczka i zamieszkał w nim na 9 miesięcy :-) Ana🌻 faktycznie jak max. zmęczona wyglądałaś, ciekawa ta twoja firma, kiedyś myślałam o pracy w takiej firmie, ale nie narzekam tu gdzie jestem :-), fryzurka fajna, choć bardzo fajnie wyglądałaś w długich włosach,ja uwielbiam taki kolorek włosów jaki ty masz, zazdroszczę ci, myślę że krótsza też byłby niezła, Zabajona👄, ja to mam cichutką nadzieję, że nie dopadną mnie żadne dolegliwości w ciąży, ale jeśli już to nastąpi to będę twarda babeczka i wytrzymam, gorsze jest czekanie niż te wszystkie bóle chyba, ale jeszcze tych bóli nie odczuwam więc łatwiej mi o tym mówić bo wiem jak boli to czekanie. a zasypiać to już zasypiam, chyba ciśnienie spada i dlatego tak sie chce spać, podobno pogoda ma się zmienic na deszczową, Zabajona tak fajnie wymieniałaś co każda z nas robi, a ja siedzę i kreski rysuje:-) dziękujemy za fliudki, zlizałam wszystkie aż mam ciemny język:-P czuję sie zarażona ciążą podwójnie nawet :-) hihihi myszka👄, wiem kochana, ze czasem dopadają nas takie dołki że już sensu nie widać, nie martw się, doczekamy sie wszystkie naszych maleństw, ściskam cieplutko👄 elusia🌻, to super rozwija sie maleństwo, czy już wiadomo jaka jest płeć dzidziusia? Iskierka❤️, ja tez chcę twoje zdjęcie, może tym razem sie uda przesłać, oj jak fajnie że już niedługo kruszynka twoja będzie z Tobą, strasznie sie nie mogę doczekać zdjątek z Wami:-) dobrze że nie boisz sie porodu, nie ty pierwsza i nie ostatnia to przejdziesz:-) lecę do wanny;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki! Foli pisałaś,że może moje uczulenie jest od słonca lub owoców. Mam taka nadzieję,że może to właśnie to...a nie cos poważniejszego. Też zauważyłam,że między naszymi dzieciaczkami jest tylko 2dni różnicy...fajnie :) Iskierko dziekuje za zdjęcia. Świetnie wyglądasz. Poza tym bardzo podoba mi się wiązanka,z którą jestes na jednym ze zdjęć 🌻 Estelko trzymam za Ciebie (za Was) kciuki...niech sie spełni TO, czego tak pragniecie. Ana ja tez poprosze o fotki w nowej fryzurce. Przesyłam moc fluidków : * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika wysyłam fotki równiez i do Ciebie, mam nadzieję, że tym razem będu u Ciebie na poczcie.... Silve26 dziekuje za komplement🌻, rzeczywiście wiązanka była wyjątkowa, z męzem postanowilismy ze teraz zaskoczymy wszystkich, nie dało się nie zwrócic na nią uwagi...była z drewnianych kwiatów, nasz kumpel stolarz sam własnoręcznie robił....wiec zakupiliśmy u niego, zamiast tradycyjnych kwiatów...a dekoracje zrobilismy w kwiaciarni i było git.... masz może jakieś aktualne fotki????trzymaj się kochana i duzo zdrówka dla Ciebie i maluszka👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×