Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Emika, ja też trzymam kciuki, byłoby super. Co do zdjęć to nie zrobiłam w weekend jak miałąm zamiar bo mój mąż pożyczyl kumplowi na wesele baterię do aparatu, mam nadzieję, że dzisiaj odbierze to napewno dzisiaj wieczorkiem zrobię parę fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emika, pewnie ze dam relacje, tylko wszystko sobie spisze na kartce żeby Wam dokładnie opowiedzieć bo nie zapamiętma tych wszystkich terminów, nazw itd hihihihihi Enigmuś oby sie udało, oby się udało, oby się udało !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabella
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika..............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa.........10.09......24-30......08.10......10 m-cy...Katowice beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Zabajonku... racje to Ty masz:) ale moze mu chodziło o to ze jak przejdzie przez jajwod i wleci do macicy to wtedy plemnicory go dopadna?:P zanim zdechnie?:) No pamietam Zabajonku jak szalałas z mezem ..wtedy......:D:D:D Emika:) cos ta Twoja sennść podejrzana mi jest :P:P:P:P:P Foli:) ale po inwito to juz miałas podzieloe komoreczki a mi gin mowil ze te 2-3 dni ten poczatek po owu zeby nie brsac duphastonu.... moze mu chodziło o samo zapłodnienie??? tak teraz mam tylko jeden pęcherz ,kurcze zawsze chciałam blizniaki.... zreszyta jak chyba kazda z Nas:) no ale jak będzie jeden tez będę sie cieszyła:):):):) Skakała z radości:):):):) kurcze zeby bylo juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?..................2l i 1m-c......Trójmiasto Emika..............18.09......28-37......16-25.10 .....19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa.......8.10......25-30......10 m-cy...Katowice -INSEMINACJA ❤️ beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, trzymam kciuki, napewno bedzie dobrze :) Ja też nie narzekałabym na bliźniaki ale teraz to chyba się cieszę, ze ciąża pojedyncza bo ryzyko mniejsze w ciąży. A tak to chyba strach jest podwójny, chociaż taką dwójeczkę to fajnie już mieć :) A pregnyl bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?...............2l i 1m-c......Trójmiasto Emika........18.09......28-37......16-25.10 ...19 m-cy...W-WA 🌼 Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ........... 29.08.....25......?.......23m-ce......Trójmiastoin vit ❤️ Myszka1975.......1.10.........27-28.......?..................24 m-c........Katowice INSEMINACJA ❤️ AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa....8.10......25-30......1.11....10 m-cy...Katowice INSEMNACJA ❤️ beti78........30.09............26-28..........???.........21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?............2l i 1m-c......Trójmiasto Emika........18.09......28-37......16-25.10 ...19 m-cy...W-WA 🌼 Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.....25......?.....23m-ce......Trójmiasto in vit ❤️ Myszka1975.......1.10.........27-28.......?.......24 m-c.......Katowice INSEMINACJA ❤️ AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... 🌼 enigmaa....8.10......25-30......1.11....10 m-cy...Katowice INSEMNACJA ❤️ beti78........30.09.........26-28......???......21 m-cy..łódzkie 🌼 gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - no szaleństwa były niezłe - i karkołomne :p Foli - a jak tam twój brzuszek? podskakuje już, czy narazie maluszek wyczuwalny jest przez dotyk? No i jak reaguje na dłoń twojego męża? Bo mój maluszek od razu się uspokaja, maż się smieje, że tak ma być :-D że chociaż tata będzie miał poważanie :) Zobaczymy, czy nie zmieni zdania, jak tego berbecia weźmie na ręce :) Myślę, że po swojemu straci dla maluszka głowę. Jest raczej skryty, ale widziałam po ostatnim usg jak się zachwycał każdą widoczna kosteczką, żeberkiem, kręgosłupem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszki to ze za kilka dni cos się dowiemy od dziewczynek 🌼 A ❤️ to ze cos sie dzieje:) dopisywac laseczki dopisywac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Estellką??????? wrociła juz???? Estellko 🌼 kaj ezdeś?:D:D:D Moze ta @ z tabelki nie przylazła do Ciebie?:) Zabajonku:) no ja to tym razem nie poszaleje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, estelke nam wsiorbało, zauwazyłaś enigma? Kurna, estelka - daj jakiś znak, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, enigma, tośmy się \"zwąchały\' w temacie estelki :-D :-D :-D No wiesz enigma, nie poszalejesz ani teraz, ani przez kolejne 40 tygodni, no cóż ... tak już to urządzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mój tez zamiera jak mąż dłoń do brzucha przyłoży a jak mu bajki czyta i kopnie to mąż się strasznie cieszy i czyta jeszcze głośniej, nie wiem na ile dzidziuś słyszy ale warto próbować :) Ja nie czuję jak przyłożę ręki kopów przez skórę jeszcze, czuję je od środka natomiast, najbardziej po 23 godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - to chyba dzieciaki mają respekta przed tatusiami :) Moje małe z kolei zaczyna juz tak \"dawać czadu\", że widac gołym okiem czasami jak podskakuje brzuch. :) No i przy tym czuję je w róznych miejscach, raz kopie gdzieś w okolice kręgosłupa, raz w pęcherz - to nie jest przyjemne ;), a najczęsciej w okolice pępka - jakby chciało specjalnie pokazać ile to siły mają te maleńkie nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praca wreeeee aż uszy parują :-D Ana tylko niech dr dyktuje ci powoli byż nadążyła zapisywać :-Phihihihi a mnei jajniczki rwą, oj @ lezie jak leniwiec :-P enigma, senność-chyba pogoda mnie tak wykańcza nic po za tym no ja tez bym tak skakała pomalutku gdyby cośik sie udało:-) ❤️ za trzymanei kciuków, a włoskie lody dla wszystkich jak się uda :-P hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicy pępka to ja wczoraj też czułam, ale muszę przyznać że akurat za tym miejscem nie przepadam. dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - ja narazie poprosze koktail ;) z ogromną pianką:) bo dopiero co pozbyłam się boleści gardła :) Ogólnie mój organizm dzielnie poradził sobie z infekcją, w sumie 4 dni w wyrku i kilka dozwolonych przez gina spcyfików pomogły. A było już nieciekawie, bo temperatury dostawałam. Na szczęście nie doszło do gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja z kolei nie lubię tych kopów w okolicy tylnej ściany macicy, bo mam wrażenie jakby moje jelita \"żyły\" :) z te w środek brzucha to najczęsciej na poziomie pępka, ale w boki, może tak to określę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika wezme sobie dyktafon bedzie mi łatwiej hihihihihihi a poważnie to poważnie jak Was czytam jak Wy tyle wiecie na ten temat, śmigacie tu nazwami, badaniami i innymi terminami to ja na pierwszej wizycie będe musiała robić notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kopniaczki nie bolą wcale ale koło pępka nie lubię, ja to mam ogólnie wrażliwy pępek. Zasypiam, naprawdę, wczraj się nie wyspałam a eraz skutki widać, jeszcze w domu remoncik trwa to nie odeśpię po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - a może za dużo nie będziesz musiała :) U Ciebie jest o tyle super podejście, że nie świrowałaś jak my :) i nie doczytywałaś tych różnych wiadomości w takim stopniu, ze móżdżek się lasował. Bo to nic innego, tylko NET ;) A to co będziesz musiała zapamiętac odnośnie siebie - na pewno zapamiętasz. Nie sądzę, żeby to było coś powąznego. Może sama wizyta ci pomoże - no wiesz - zdejmie jakąś blokadę. Przecież tu przewinęły sie rózne problemy, stąd mnogość terminów. Życzę ci powodzenia. Innym oczekującym i inseminującym także !!! Ja zaraz mykam do domku, więc pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, Foli - remoncik ! Ja ten koszmar mam za sobą !!! Na szczęście. No - pozostał pewien drobiazg, ale da się to załatwić bez bałaganu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze laseczki ale frekwencja pięknie pięknie!! Emiczko, Enigmuś, Myszko kciukaski!!! Estelko właśnie dobrze mówicie, gdzież nam się podziała, czyżby nie chciaął zapeszać?? Enigmuś ja już testowaąłm w sobotę i muszę się Wam przyznać że dziś musiałam robić badanka prl i oczywiście skusiłam się na betę i od razu pożaąłowałam bo daąłm za nia 40 zł a i tak czuję że nici :( Jaka ja głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti, 40 zł ??? to strasznie dużo zapłaciłaś. Mam nadzieję, że się opłaci, nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloł Foli no niestety a za prl 30 zł a w mojej rpzychodni płącę 18 za każdy chormon ale poszłam niby do lepszej, też mi się zachciał, lekarz endo mi polecił ale to był pierwszy i ostatni raz jak u nich to robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tez uważam że dużo. Powidz mi tylko jaki wynim minimalny powinien wyjść na pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) a moze jednak???? ja chyba tez zrobię betę po 10 dniach od inseminacji bo wole wiedzec i nie nakręcać sie . Zabajona :) no co Ty 40 tyg bez bara bara..... powaznie gin Ci zabronił??? A Ty foli ... jak tam bara bara ze tak niedyskretnie zapytam???? Wiecie co ,tak sobie myslę ze gdyby rzeczywiscie u mnie byłby wrogi sluz to miałabym fajnie:P oczywisice po inseminacji.... bo potrm do konca zycia mozna bara bara bez zabezpieczen itp.... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×