Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ach estellka :) bo my wszystko wiemy:P:P:P:P ize miałas termin @ to tez wiemy:P Co tak cicho siedzisz?????? odezwałabyś sie raz na ruski rok:D:D:D Aby poprawic se humor i zmniejszyc stresa wlazłam se na bociana i poczytałam o setkach niueudanych inseminacji.......:D:D:D NO .... przewalone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a w tabelce II jest termin @ twojej na 15.10 więc nie wiedziałam że już koniec u ciebie:-( no ale startuj od dziś , ważny każdy cykl :-) enigma, ty wiesz jak sobie humor poprawić, trzeba było jeszcze film o dzieciach w etiopii zobaczyć to już w ogóle miałabyś dosyć, nie masz co robić, przytul mężusia lub psiuńkę i nie czytaj takich dołujących wieści, u ciebie się uda, i to bez dwóch zdań🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Estelka końcu dała znak życia!! Emika widzę że Ty twarda sztuka nono, ale to dobrze, zresztą myślę że nie będziesz musiała tak długo czekać, na pewno za kilka dni wszystko się wyjaśni zobaczysz! ❤️ A Ty Enigmuś używaj teraz kompa tylko i wyłącznie do czytania naszego kafe a nie jakiś smutków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika :) hihihihihi z tym filmem to dałas czadu :D:D:D Męzus na treninga a ja mam dzis lenia w dupce:P siedzę gapie w kompa i na tv ,suka lezy i jeczy do ciasteczek:P i tak sobie wieczór leci:) jutro o tej porze będę juz po:) no wlasnie ciekawe czy po inseminacji karze mi lezec przez 15-20 min z nogami do gory??? beti:) a jak Twoje przeczucia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam lenia w dupce a na dupce tłuszczyk i na boczkach :-( tylko jem i jem, zero ruchu :-( jasne że będziesz leżeć 15-20minut z nogami w górze, ja tak leżałam więc ty nie bedziesz wyjątkiem kochana :-P ale za dwa tygodnie bedziesz najszczęśliwszą osobą pod słońcem :-) beti jak tam @, może tobie coś sie święci? ;-) trzymam kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki miałąm długi telefonik ale już odpisuję: Enigmuś przeczucia to ja mam ale w stosunku do Emiki ;) A co do siebie to coraz mniejsze szczególnie po sobocie, ale wydaje mi się że idę do przodu, w styczniu wizyta w klinice, mam nadzieje że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ja tu o Emice cichcem a ona tuż tuż hihi! U mnie termin @ około sobotki, teraz biorę duphaston więc pewnie jeśli nawet juz by chciała przyleźć to progesteronik jej skutecznie wstrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeść Enigma ,nic nic nie słychać jeszcze jestem w stanie ,,nierozdwojonym a czuje sie tak ,ze szkoda wyliczac moje fizyczne dolegliwości .zostało mi 2 tyg do terminu ale czuje ze rozsypie sie lada dzień .buziaki dla wszyskich ki\\obitek trzymam za Was mocno !! Enigma buziaki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik w końcu!!! Trzymaj się już niedługo napewno będziesz trzymać swój skarbek w ramionach. Matko a tak niedawno ogłaszałaś dobrą nowinę, jeszcze pamiętam jak rano napisałaś że chcesz o czymś powiedzieć ale poczekasz aż się nas więcej zjawi... A to już dobre 8 m-cy temu było nono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ monik ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :):):):):):):):):):):):):):):):):) mam nadzieję ze szczęsliwie dotrwasz do końca:) no i szybko szybko kochana coby było nowe dzieciątko na forum i zeby nowe fasoli sie posypały:):):):) buziaki i zagladaj!!!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wrypałam czekoladkę:( własnie maz przyszedl i muszem zmykac:( skonczył sie moj czas komputerowy:(:(:(:( :D:D:D:D BUZIACZKI Laseczki beti ❤️ emika ❤️ monik ❤️ papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie mogłam się tu dostać, pewnie monik❤️ podwójnie tu wskoczyłam z wielkim brzucholem i zawisło na pół godziny :-D hahahaha witaj monik🌻, oj tak szybko to leci, że aż mi smutno że mineło już prawie 9 miesięcy a nic nie ruszyło u mnie, ach, smęcę jak zwykle hihihihi:-) całuski dla ciebie ogromne, bądź dzielna i wracaj do nas ze zdjęciami maleństwa 👄 oj kochana beti❤️, żebyś miała racje to ucałowałabym cię bardzo ale kto to wie co los przyniesie, zobaczymy, ale i tak całuski przesyłam 👄 około termin @ masz w sobotę? to coś ty wykombinowała z tym testem hihihi chybaś za wcześnie go strzelila ale licze że beta będzie pozytywna u ciebie❤️ enigma❤️, ty sie szykuj na wielki dzień jutro:-), trzymam ogromne kciukaski, tylko nie schodź z fotela przed upływem 15 minut i najlepiej trzymaj nogi wyprostowane do góry ręce też hihihihihi:-D żartowałam sobie troszkę :-) a ta czekoladka to pewnie fundamencik pod fasolkę? ojjjj będą boczki czekoladowe :-) miłej nocki życze, buźka serdeczna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini właśnie napisała mi przykrą wiadomość na gg, kazała wszystkim Wam przekazać przeprosiny że nie moze tu zaglądać- mieli pożar w salonie:-( Granini kochana wyśpij się może jakoś się ułoży, bardzo cie przytulam i jest mi strasznie ciężko nawet to pisać:-( idę spać bo sama już sie zmęczyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie frekwancja wczoraj lepsza była :) Nareszcie !!! Granini - no jasna cholera, co za świat !!!! Bardzo, bardzo mi przykro, mam nadzieję, ze nie ponieśliście dużo strat :-o i że jakoś sobie radzicie :-o te \"jakoś\" brzmi fatalnie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki! Granini, tak mi przykro !!! kurcze, czy w życiu zawsze musi być pod górę?! Enigmaa, Sabra, Myszka - trzymam za Was mocni kciuki - wierzę, że wreszcie teraz Wam się uda!!! Emikuś , za Ciebie też trzymam - może wreszcie nad Warszawę przylecą bociany ;-) Mój mąż ma doły z powodu braku dziecka, biednnyyy, A mi jak na razie przeszło - to znaczy nadal pragnę dzidzi, ale nie mam dołów z powodu jej braku. On już sie wkurza, że czekamy na wynik testu owulacyjnego i do dzieła :-) chyba muszę mu jakoś urozmaicić to czekanie :-) a jak byliśmy u mojego przecudnego :-) chrześniaka, to \"przymierzał\" się do wózeczka, łaził z nim po pokoju. Widać życie przygotowało nam taki scenariusz, no cóż zaczekamy na naszą kolej :-) tylko trzeba mieć nadzieję, że ta nadejdzie!!! Miłego dnia dla Wszystkich i jeszcze raz - TRZYMAM MOCNO ZACIŚNIĘTE KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?............2l i 1m-c......Trójmiasto Emika........18.09......28-37......16-25.10 ...19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........11.10.........27.......07.11...............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.....25......?.....23m-ce......Trójmiasto in vit Myszka1975.......1.10.........27-28.......?.......24 m-c.......Katowice INSEMINACJA AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa....8.10......25-30......1.11....10 m-cy...Katowice INSEMNACJA beti78........30.09.........26-28......???......21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja nie wiem dziewczyny co ja wcozraj miałam z tym kafe bo co zaglądałam to nie było nowych wpisów a dziś patrze i az 3str zaległości noooo:) Enigmaaaaaa przeraziłaś mnie tym duphastonem:(mi gin kazał brac na drugi dzień od inseminacji czyli od 15dc przy cyklach 28dniowych wiec chyba ok?ponoś to zależy od długości cyklu?chyba mi nie zaszkodzi co??:(:( Jesli chodzi o tą rurke nic nie boli :) powtarzam ci to już drugi raz engma hihi:)nie bój sie:) wyluzuj sie :) hsg było milion razy gorsze i naprawde w moim przypadku niemiłe:( Jesli chodzi o bete to gina kazał mi zrobić po 14 dniach brania duphastonu i jak będzie dodatni wynik to mam brac dalej. Ale wiecie co zatsanawiam się jaki dodatni miał na mysli? bo już raz kiedys pare miesięcy temu robiłam bete i wyszło mi ok 4 (jakoś tak) a ciąża wychodzi dopiero od 5?nie wiem czy cos nie pogmatwałam?wiec o co chodzi z tym wynikiem dodatnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze chciałam powiedzieć ze wydaje mi sie że dobrze gin ci ocenił czas na inseminacje lepiej troch po pęknięciu niż dużo za wcześnie:) tak mi sie wydaje:)pozdrawiam i moccccccccno trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, no ja myślę, że w ciązy to beta będzie wyższa niż te 5 :) i stąd takie powiedzenie. Estelko - niestety na dołki nie ma recepty, to okrutne i niesprawiedliwe. Najgorszy jest czas, bo jak się na coś czeka, to on jak na złość się wlecze :-o Przytulam mocno, mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no właśnie, mam jubileusz starnek - 2 lata :-( mój \"zaplanowany\" brzdąc miałby ponad roczek, gdyby los był łaskawszy, ale widac nie jest :-( a żyć trzeba dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, no ja co prawda krócej się starałam i później zaczęłam, ale planowo mój brzdąc powinien mieć teraz 5 miesięcy ... nie wiem dlaczego, ale zawsze myślałam, ze my z Michem szybko doczekamy się pociechy i w naszym towarzystwie nasze dziecko nie będzie najmłodsze ... a jednak będzie ... miesiacami będzie młodsze o prawie 9 miesięcy od najmłodszego dziecka, od kolejnego około 11 miesięcy ... a dalej to juz w latch się liczy. Nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli, zawsze życie samo nam się organizuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem z topiku \"Planijące ciążę\" I \"Zimowe starania\". Staram się już 13 miesięcy i nic. Wczoraj odebrałam wyniki prolaktyny i okazało się że mam za dużo bo 647 a norma jest od 40 do 530. Miała tak któraś z was? Pytam bo widzę że tez wiele z was się już długo stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny, no wczoraj frekfencja sie u nas zdecydowanie poprawiła, melduje się w mroźny poranek po pierwszej wizycie w klinice, o dziwo bez nadmiaru terminów medycznych, no więc najpierw odbyła się rozmowa i prezentacja badań które mieliśmy do tej pory a jest ich nie wiele, po czym zostałam zbadana, zrobił mi usg no i kolejne zalecenia to badanie nasienia a następnie ustalenie owulacji,....ogólnie wizyta była bardzo przyjemna, lekarz konkretny i ma dobre podejście do pacjenta no więc pierwszy krok mamy już za sobą to teraz już powinno być z górki....Granini i do mnie napisała wieczorem o tej tragedii, ale widze że juz wiecie, tak mi przykro że spotkała ich taka tragedia trzymajcie się kochani !!! Estelko ale jak się juz doczekacie to i radość będzie większa z takiego wyczekanego skarba....Monik faktycznie Ty tez już na końcówce...Iskierko dzięki za zdjątka ślicznego brzuszka Eryczka...Myszka, Sabra, Enigma mocno zaciskam kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - to super, że masz dobre wrażenia :) Poleci teraz szybciej, a te badanka to na początek norma, od tego się zaczyna :) Co do Granini - to okropne co ich spotkało :( Asik - no fakt, za wysoka ta prolaktyna. Są tu babeczki z tym problemem, ale chyba jeszcze dzisiaj nie zajrzały. Ja niewiele mogę pomóc, bo nie miałam z tym hormonem kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asik ja tez CI nie pomoge bo własciwie zaczynam zmagania z tym wszystkim....Zabajonku dziwiło mnie ze lekarz chce powtórzyć badania nasienia bo mąż miał przeciez już robione, ale skoro trzeba to zrobimy wszystko co trzeba żeby tylko efekty były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!:-) Może później zajrzą Dziewczyny które też miały taki problem i cos mi doradzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, prolaktynę zbyt wysoką trzeba zbijać, bo może powodować zaburzenia owulacji lub być przyczyną niepękających pęcherzyków Jest taki lek bromergon, na receptę, który doskonale i szybciutko radzi sobie z ustabilizowaniem poziomu tego hormonu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - jesli miał badanie dalej jak pół roku temu, to pewnie dlatego. To spory czas i może się zmienić co nieco. Poza tym apewne chcą zrobić je sami. Pamiętasz jak Foli pisała o przejściach z tym badaniem? Jeden lekarz robił i mówił, ze wsio gra, a potem powtórzyli w klinice i wyszło, że nie do końca jest to prawda. Oczywiście ja nie życzę takiego scenariusza!!!!! Jedynie myślę na głos, że pewnie sami wolą zrobić to badanie i na podstawie tych wyników dalej wami pokierują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×