Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

beti :) jak bedziesz miała pwyzej 1.... to juz dobrze.... w pierwszyc tygodniach ciązy to chyba od 30-40 ma być ten poziom a potem szybko wzrasta do tysiecy..... u mnie tez beta kosztuje ok 40zł ,niestety..... Myszka:) jak sie czujesz???? pisz cosik:) kiedy testujesz:P:P:P:P A Ty Emika ... kiedy????????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, enigma ci już odpowiedziała :) Enigma, mi mój profesor na pytanie czy możemy uprawiać seks powiedział: a chce pani, żeby mąż do koleżanki chodził ? :) to był żart, natomiast jeśli nie ma przeciwskazań tzn ciąża przebiega prawidłowo nie ma przeszkód. Zabajona miała skurcze i moze to jest przyczyną. U mnie jest ok aczkolwiek musze przyznać że kochamy się rzadziej przez to , że ja mimo wszystko mam obawy czasem, nie mogę się do końca wyluzować zawsze. Teraz jest już lepiej ale na początku bałam sie że coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma za info ale nie liczę na nic. Masz rację człowiek taki niecierpliwy jakby nie można było poczekać do @, po prostu mam ochotę sama sobie napukaćw ten głupi łeb hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też płacę 40zł za prl, za ille 30-35zł tu niestety warszawka narzuca ceny kawusie popijam mniam, z śmietanką bitą na wierzchu, a teściowa posżła po rurki z kremem - już widzę moje okrągłe boczki :-P Estelka miała termin @ mam nadzieję, że @ nie przylazł, odezwij sie kochana:-) a dziś jest szczególna rocznica dla mnie, niezbyt miła ale ważna, pierwsza to taka że wybierano papieża w tym dniu a druga że to rocznica śmierci mojego ukochanego dziadziusia :-( bardzo mi go brakuje, ale wiem że dobrze mu u Pana Boga, może o mnie gadają sobie czasem:-) ja testuje gdy 2 spóźni się 2 tygodnie, na razie wolę zobaczyć @ niż jedną kreskę :-( myszka trzymam kciukaski;-) beti odważna z ciebie dziewuszka, betę? pisz, jak wyszła, mam nadzieję że się myliłaś:-) i że będzie fasolka u mnie beta 50zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Foli właśnie przeczytałąm dopiero, nie dziwię Ci się wcale ja też się nad tym zastanawiam i też chyba się będę bała trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) ja po inseminacji napewno zrobie betę bo nakrecac sie to jest jeszcze gorzej:( foli:) mądry ten Twoj profesor:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie tchóż Emika, jak bym była normalna to bym tego nie robiła ;) Wyniki dopiero w czwartek albo i póxniej, pewnie @ szybciej przylezie niż będą te wyniki :( Wszystko to na nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze wolałam wiedziec wcześniej, bo im dłużej czekałam tym bardziej się nakręciłam i potem było gorzej a tak wynik był i żadnych złudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ❤️ fajnie byłoby gdyby posypał y sie fasolki:) beti:) kiedy odbierasz betę i ile po owu ja robiłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja miałam wynik w ten sam dzień, troszkę miej czekania i napięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Toba Enigmuś ale Ty masz przesłanki, bo inseminacja to widomo ogromna szansa a ja co? BEz sensu w ogóle to było z mojej strony... Do bra juz nie marudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do domku :) wreszcie choć i tam się nie wyluzuję bo remont trwa :( do jutra Estelka, halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś pisałam właśnie że wyniki w czwartek albo i póxniej pani powiedziałą więc pewnie @b szybciej. A ile po owu tego nei wie nikt ogólnie 24dc tyle tylko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti... ja tez robiłam betę 2 razy.... bo wolałam wiedziec co i jak:) wiec nie marudz i marudź:D:D:S KUMASZ?:) hihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ....bylam dzisaj u gina.....dowiedziec sie o badanie więc jest tak moje hormony są takie....prolaktyna 214.0tostesteron...1.21 progesteron....0.895 prolaktyna.32.50 ..i kazala mi btac..bromergon..1/2 na noc ...za 3 miechy mam przyjsc do niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś opóźnienie w odpisywaniu, net mi strasznie wolno chodzi. Dzięki dziewczynki strasznie to pociszające. Oczywiście nikomu nie mówiłam tylko Wam się mogę wygadać. No to widzę ze my obie takie szalone hihi :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............14.09.......30.............?............2l i 1m-c......Trójmiasto Emika........18.09......28-37......16-25.10 ...19 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........15.09.........27.......12.10...............23 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.....25......?.....23m-ce......Trójmiasto in vit Myszka1975.......1.10.........27-28.......?.......24 m-c.......Katowice INSEMINACJA AnA 30............7.10........30-34............?................nie licze juz... enigmaa....8.10......25-30......1.11....10 m-cy...Katowice INSEMNACJA beti78........30.09.........26-28......???......21 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....05.10.......28............01.11........16cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki foli:) miłego popołudnia:) kasia .....ja niestety na tych wynikach sie ne znam:( Ale dziwie sie ze tak chodzisz do tego gin i zbywa Cie ...od wizyty do wizyty..... hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma ❤️ oj fajnie byłoby gdyby do świąt Bożego Narodzenia wszsytkie dziewczyny z tabelki II zaciążyły :-) milusio jak się patrzy:-) Estelko, wracaj tu do nas? kkkasia nie martw się wszsytko bedzie dobrze, bierz bromergon i luteinkę i spokojnie:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika:) jak wszystkie zaciązą to trza będzie wymysleć nowy tytuł topiku;):):) hihhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma,wtedy założymy topik 🌻SZCZĘŚLIWE BRZUCHATKI ja nie jestem taka odważna na testy już, powiedziałam sobie ze zrobię następny tylko wtedy by ujrzeć dwie kreski, mam dość jednych więc czekam cierpliwie na dwie kreseczki:-) -czyli jak dwa tygodnie się @ spóźni to sie odważę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ❤️ a Ty gdzies sie ukrywasz???:):):):):) no z taaakim brzuszkiem to chyba cięzko Ci sie ukrywać:) melduj sie co słychac??????? monik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, 🌻beta tez nie wchodzi w grę, jak raz usłyszałam od Pani w telefonie, że niestety nie jest pani w ciąży to było gorsze niż 1 krecha :-( wolę poczekać , moze się doczekam :-) jak nie fasolki to z pewnością @ :-P monik z tym brzuchem to napewno sie nei schowa hihihihihi:-) a iskierka? też pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Emiczko widze ze nie namówię Cię na testowanie.... A co było u Ciebie powodem tych długich starań???/ prolaktyna czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma tak naprawdę to sami nie wiedzą do końca co było powodem że nie zaszłam jeszcze w ciąże, najpierw wyskoa prolaktyna, ale unormowała sie w miesiąc, potem niekiedy pęcherzyk nie pękał, ale w sumie mówią, że chyba blokada psychiczna, bo przy moich wynikach i monitoringach i wynikach mężą, powinnam być już dawno mamą, no ale nie jestem jeszcze:-( póki co nie ma @ -szona :-P jeszcze, a kysz niech nie przychodzi przez 9 miesięcy, ale znając życie przybędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja na chwilkę, jak będę miałą ciut więcej czasu to poczytam i cosik skrobnę. Przeczytałam po tzw.łepkach co u Was i mocno trzymam kciuki za wszystkie 2 krechy. Ale...co Wy tu wypisujecie o tym, że ja w ciąży? ja? chyba żarujeecie ;-) właśnie @ mi się skończyła i za tydzoeń - do ataku :-) pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×