Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Przedwiosenna
Dzieki dziewczyny, mam nadzieje, ze docyszcze te smierdziele przez warzywa i owoce, szkoda mi troche tej glodowki. W polowie kwietnia jak juz wroce z wojazy to czyszcze nerki i watrobe. Ktora metoda na nerki jest dla Was najskuteczniejsza? Z czyszczenia watroby to ja Hulde najbardziej lubie. Jeszcze pasozyty warto przeczyscic. Odczuwam silny glod dzis, mam ochote na bulion z warzyw i suchy razowy chleb z cwikla, oraz kasze gruczana z cebula i burakami!:) Jutro wieczorem bede przezuwac jablka, cebule i suchary i wypluwac, a w czwartek rano soki z woda. Bede za Wami tesknic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka42
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Zaraz zabieram sie so lektury i dam znac jakie wyszly wyniki. Bardzo sie boje. Monikos dziekuje za slowa pociechy. Mam do siebie przeogromny zal i faktycznie od momentu smierci Mamy moje zdrowie mocno sie posypalo. Jednak postaram sie dzialac i myslec tak pozytywnie jak Wy. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wiem o co pytasz ale nie mogę tego znależc a to było taaak dawno temu, ja też mam pamięć dobrą tylko krótką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.6 Proponuje zrobić razem kuracje oczyszczania narek, metodą którą podałą Anita777, przymierzam sie zeby ją zrobić za tydzień w piątek. Jutro planuje oczyszczenie jelita METODA PROF. BATECZKO: 1.Oczyszczanie jelit. Jelita oczyszczamy przez jeden dzień , w każdym miesiącu. (jeżeli mamy bardzo zanieczyszczone jelita można ten zabieg powtarzać przez 2-3 dni. Procedura: Bierzemy 1 ml. Oleju rycynowego na 1 kg. masy ciała Bierzemy 2 ml. świeżego soku z grejfruta na 1 kg. masy ciała. (można stosować również świeży sok z cytryny lub jabłka) Olej rycynowy podgrzewamy , mieszamy z sokiem i wypijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler, co się dzieje po wypiciu takiej mikstury? W jaki sposó to jelito się oczyszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler ja spitytusu czy wodki nie mam teraz w domu a specjalnie mi odpowiada inny sposob gdzies podany w linku przeze mnie o 2 cytr.wycisniete przez sokiwirowke codziennie na czczo wymoeszane z ciepla woda i curry.Te wszystkie zabiegi maja w skladzie olej czy cytrusy plus cos na rozgrzanie.W tym llnku co podalam wzesniej jest sporo sposobow. M inn ogrzewanie za pomoca rwcznika goracego .Mozes tez nagrzewac jak ju wypijesz miksturke.Ja przez 3 dni pilam te cytryny,ale dzis planuje rozpoczac glodowKe.Nie wiem jak wyjdzie bo sie do niej nieprzygotowywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler i jak oczyszczales juz nerki?czy dopiero bedziesz? Ja jednak na glodowce nie jestem. Przedwiisenna i jak wychodzisz z glodowki,jakie wrazenia po wizycie u dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec tego tygodnia przymierzam sie do oczyszczania nerek, metodą przytoczoną przez Anite777, ale nie znalazłęm w necie komentarzy - po przeprowadzeniu tej metody, w metodzie Huldy Clark jest fajnie opisane, kiedy jeść, pić.... W ostatnią sobote robiłem czyszczenie olejem rycynowym, ale szału nie było, 3x mnie ścigneło w głównej mierze żółcią, przy oczyszczaniu wątroby to sie więcej "działo", chociaż też trzeba przyznać ze dopiero za 3-4x to sie tak konkretnie zaczeło sypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słuchajcie czy ktoś z Was się orientuje co oznaczają problemy skórne. Mam od jakiegoś czasu suche i pękające dłonie i nic nie pomaga smarowanie. Do tego jeszcze wyskakują mi na twarzy pryszcze mnóstwo na czole, skroniach, szyi. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Czy to ma związek z oczyszczaniem? Czy raczej z nie - równowagą hormonalną;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś Nie jestem jakimś ekspertem, ale jak dla mnie to potrzebujesz oczyścić jelito. Nie wiem jak wygląda teraz twoja dieta i wypróżnienia po tych oczyszczaniach, ale jeśli nie jest że tak powiem książkowo ;) , to bardzo prawdopodobne że nadmiar toksyn nie jest systematycznie wydalany przez jelita, więc skórze też się dostało. Napisz coś więcej, zmieniałaś coś ostatnio, co mogło być skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macaza Nie wiem co znaczy książkowo, ale dzięki probiotykowi em moje wypróżnienia są minimum 1 raz dziennie. Co miesiąc stosuję tydzień diety bez mięsa i nabiału i oczyszczam wątrobę! Probiotyk piję od 3 tygodni. Dłonie mam suche aż haczą o różne materiały. Może powinnam w jakiś specyficzny sposób oczyścić jelita, a może to właśnie lewatywy tak mnie dobiły... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimum raz dziennie to właśnie książkowo ;D A zmieniałaś kosmetyki, używasz innych niż do tej pory? Od jak dawna masz te objawy, czy z czymś możesz je powiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś Co do lewatyw, to nie uważam że mogły Ci coś rozwalić, wręcz uważam że są niezbędne przy oczyszczaniach. Więc jeśli nie robiłaś ich w jakiś ekstremalny sposób, to nie ma sposobu by zaszkodziły. Dziwne jest to że skoro stosujesz EM-y, to one powinny się zająć wszelkimi toksynami w jelitach. Może używasz ich za mało lub jakiś, nieskuteczny dla człowieka rodzaj. Przyznam że nie jestem w z nimi w temacie, więc to są luźne dywagacje ;) Tak czy siak Ty będziesz decydować co robić dalej z tym, więc obserwuj organizm jeszcze uważniej i dawaj sprawozdania, może na coś wpadniemy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu nowy aczkolwiek mam za soba juz 5 plukan watroby metoda Moritza i wszystko w porzadku i powoli wracam do zdrowia lecz po plukaniach mam problemy z trawieniem, brak energii, gorzki smak w ustach a jem praktycznie same warzywa, owoce ,kasze,orzechy. Po plukaniu dopiero po 3 lub 4 dniach oddaje stolec a pozniej nieregularnie bywaja zatwardzenia. Jelita oczywiscie tez oczyszczam lewatywami i nie wiem czy to nie przypadkiem od tego mi sie one rozleniwily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi3d Po pierwsze Nie, jelita się nie rozleniwiają od płukania, wręcz przeciwnie działają sprawniej Po drugie Czy możesz napisać konkretniej kiedy je płukasz/płukałeś. Chodzi mi o to że jelita powinny być oczyszczone przed płukaniem wątroby i wypłukane po. Więc naturalne będzie że potrwa to kilka dni zanim zbierze się wystarczająca ilość treści ;) Poza tym ten brak energii i gorzki posmak nie brzmią zbyt dobrze, być może że oczyszczanie nie jest zakończone. Napisz jak często je robiłeś i czy wg wskazówek, jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak..
Witam.Czy może być cos innego zamiast oliwy z oliwek? podobno strasznie droga :( napiszę tak... mam sól gorzką, jabłka, cytryny, grejpfruty, zestaw do lewatyw (używam moczu o temp. pokojowej) i oliwka do smarowania końcówki, ale to chyba nie to :P czy to co podałam nada się do oczyszczania wątroby czy nie? :( znalazłam taki artykuł i tam jest napisane, że chyba po 1 dniowej głodówce należy o godz. 18 wypić szklanke soli gorzkiej, potem o 20 i 22. ogólnie to mam pozapisywane szczegóły... ale coś za krótko mi się wydaje, by było prawdziwe... zawsze mi sie wydawało, że wątrobę oczyszcza się długimi miesiącami, a nie tak 1 czy 2 dni i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macaza Oczyszczania robie dokladnie wedlug wskazowek i efekty bardzo zadowalajace za kazdym razem kilka setek kamieni. ostatnie plukanie bylo w ten weekend i rowniez duza ilosc kamieni a jeden mial 2,5 cm. czas miedzy kolejnymi plukaniami 4 do 7 tygodni. jelita plukane przed i po i systematycznie raz na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macaza Dzięki za pomoc:) Będę się obserwować, mam nadzieję że uda mi się przejść przez cały proces oczyszczania. W tym miesiącu będzie już 10 raz!! Dzieciak z przedszkola przyniósł infekcję i właśnie robię wszystko aby dała mi spokój. Mam nadzieję, że mój organizm jest już bardziej sprawny aby walczyć:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani z oczyszczaniami jest tak,ze jak sie zacznie to tak jakby sie pociagnelo za sznureczek i wszystkie brudy zaczynaja sie uzuwac z komorek.Tylko ze ten proces moze trwac latami.Dieta same surowe warzywa i owoce moze przyspieszyc ten proces.Najlepiej nie zanieczyszczac org miesem skoro podjelismy te decyzje o oczyszczaniu to po co ponownie go zanieczyszczac? Moze podam powod dlaczego tak mysle na swoim przykladzie. Jadlam mieso,w czasie ciazy mialam mega problemy wiec na poczatku ciazy zostalam wegetarianka .Na pewno byly by wieksze komplikacje przy tak znieczyszcz.ciele. Po ciazy niestety zachecona dobrymi rezultatami lewytyw jadlam duzo niezdrowych blokow i tym podobnych no pilam duzo mleka w proszku.Zaczelam miewac migreny coraz czesciej,do tego doszedl ostry bol biodra przez kilka dni lub cidziennie w nocy i kolana co jakis czas tez ostry. Do glodowki przygotowywalam sie oczyszczjac org i nic nie jedzac tylko pujac soki.I bardzo porzadne lewatywy tak jak na terapii Gersona tylko bez pok stalych. Niestety juz w trakcie dlugiego postu na wodzie zauwazylam wielgasna ilosc splywajacego sluzu tylna scianka gardla. Moje spostrzezenia. Oczyszczanie przez ten sluz chyba ktew sie oczyszcza przez slinianki, zapoczotkowuje sie przez oklady utyna lub lewki uryna lub ssanie oleju lub owoce z wit c jesli sie nie je produktiw bialkowych bo one przeciwnie zatrzymuja splywanie. I teraz tak. Po co przyjmowac prebiotyki,skoro natura jest po to zeby z niej korzystac. W ciagu kilka dni przyjmowania surowych warzyw i owocow flora sie odbuduje. Do tego.Zauwazylam ze jak mialam jakies wykroczenia z diety to od razu zaczynal sie bol kolana.Ale oklady z uryny pomagaly i znikl. Do tego sluz. Oczyszczanie zatrzymywalo sie jak jadlam jajecznice i tunczyka. Ale jak zrobilam lewatywe z uryny to ruszylo pelna para. Po glodowce zdecydowalam ze nie bede meczyc jelita lewkami. Blad.!!! Przeciazone moim apetytem jelitko dooiero po z kilkudniowej uryny lewce okazalo sie ze sa tam niestrawione jagody ktorych nie jadlam przez pare dni lub tygodni. Noestety dla mnie bylo bardzo bolesne bo nadal mam hemoroidy,probowalam kilka wlewek bo od razu na kibelek lecialam,ale zdecydowanie lepiej sie poczulam. Dopadlo mnie chorobsko. Gryoa nie grypa nie wiem dla mnie to szybkie oczyszcanie. Zawalony nos, zaczelo sie od bolu gardla, ten katar byl na gardle ze problemy z mowieniem.Poce sie mocniej bo zaczelam regularnie w nocy pi glodowce ale teraz to normalnie kilka razy w nocy normalnie basen mam takie to mokre.Kilka razy musze sie przebierac w nocy. Juz 3ci czy czwarty dzien ale szybko sie ten sluz oczyszca. Jala neti ssanie oleju plukanie gardla przed jedzeniem,wazne zeby nie polykac go. No i czuje sie lepiej.Czuje ze moge cos robic bo nie mialam ochoty nawet na sprzatanie mieszkania.Choroba jest poto by nas szybko uleczyc. Bakterie czy wirusy szybko zywia sie martwymi.komorkami czy tez uszkodzonymi. Nawet mialam to powiedziane we snie(moze to moja podswiadomosc mi mowila) Reasumujac nie jedzcie duzo owocow najlepiej bio i robcie lewki z kilkudniowej urynki.Wtedy jelitko pokaze co w sobie ukrywa a owoce wspomoga oczyszczanie przez wydobywajacy sie sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc jedzcie duzo owocow a nie jedzcie produktow bialkowych.Juz w samych owocach jest ok 3 % bialka. w mleku matki jest 5% bo tyle dzidzis potrzebuje do szybkiego wzrostu.Nic wiecej tylko 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz rację to jest właśnie oczyszczanie organizmu , tylko to się nie da tak raz dwa trzy , mnie też się ciągle coś jeszcze oczyszcza ale po uryniance leżalam jak skóra z byka przez 3 dni , okropny katar kremowa śmietana i poty słabośc , słabośc już potem nigdy tego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke no wlasnie pisalam i w pelni sie zgadzam z toba to moze trwac latami. Tak uryna przyspiesza.Czasem lepiej szybciej ale i wtedy sie trzeba liczyc ze i mocniej.Jak w czasie glodowki zrobilam nacieranie glowy uryna ,to myslalam ze nie bede mogla wyjsc z domu takie sielne oczyszczanie zatok,bo wypluwalam,nie polykalam. Podczas glodowki zylam w innym swiecie.Wszystko bylo trudniejsze .Przejscie przemieszczenie sie przy deszczach wymagalo sporo desperacjii.Ale teraz mimo ze lepiej to mniej robie i bardziej jakas zmeczona.Choc ostatnio jakos zywsza jestem.Jednak nie jedzenie tylko cwiczenia daja energie. A co u ciebie? Jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke no wlasnie pisalam i w pelni sie zgadzam z toba to moze trwac latami. Tak uryna przyspiesza.Czasem lepiej szybciej ale i wtedy sie trzeba liczyc ze i mocniej.Jak w czasie glodowki zrobilam nacieranie glowy uryna ,to myslalam ze nie bede mogla wyjsc z domu takie sielne oczyszczanie zatok,bo wypluwalam,nie polykalam. Podczas glodowki zylam w innym swiecie.Wszystko bylo trudniejsze .Przejscie przemieszczenie sie przy deszczach wymagalo sporo desperacjii.Ale teraz mimo ze lepiej to mniej robie i bardziej jakas zmeczona.Choc ostatnio jakos zywsza jestem.Jednak nie jedzenie tylko cwiczenia daja energie. A co u ciebie? Jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke no u mnie podobnie chociaz wewn jeszcze nie uzywam Zaczelo sie od gardla pozniej troche trzeslo ale bywaly tez okresy energii do tego katar ale zielony i bole glowy jak sie przemieszczam czasem.W sumie to wszystkie zabiegi pomagaja i to bardzo dobrze ale na kilka minut.Dzis z kolei leciala mi krew z nosa.Ale u mnie zawsze tak bylo.Przestalo tylko w czasie oczyszczan.A ten katar to tez od.zawsze.Nawet pamietam w zlobku jak mnie opiekunka nienawidzila za ten katar. Choroba oczyszcza szybciej. Tylko dziwne ze mam wiecej sil niz wczesniej choc nie przez caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadz sobie zakrapianie ut dziurek w nosie to dobrze oczyszcza zatoki , codziennie rano świeża ut do nosa po chwili odkaszluje jakąs grudę sluzu, też mam problem z jedną dziurka w nosie bo mi krwawi, nawet ostatnio posmarowałam balsamem szostakowskiego i krwawienie ustało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke dzieki wiem ze tez mozna z ut aleprawde moiac nie probowalam jeszcze do nosa stosuje jala neti pomaga do tego inne najlepiej oczyszcza zatoki lewka z kilkudniowej urynki. Mocz ma takie wlasciwosci i na ssobie lepiej to odkrylam. Wiem ze duzo osob o tym trabi, ale jak samemu sie do czegos dochodzi to jest inaczej czlowiek jak sie przekonuje to widzi na wlasne oczy. Ja zauwazylam ze wlasnie po tej lewce po jakims czasie jak sie wchlonie do krwi to oczyszczaja sie natychmiastowo. Dzis juz nie krwawie.Wczoraj jak mialam krwotok, to po prosu lezalam. Wieczorem zrobiłam jala neti i było ok.Dziś rano też. Pozdrawiam was wszystkich. Kochani jesteście. A to coś na dokładkę: http://astromaria.wordpress.com/2008/12/03/bruno-groning/comment-page-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke dzieki wiem ze tez mozna z ut aleprawde moiac nie probowalam jeszcze do nosa stosuje jala neti pomaga do tego inne najlepiej oczyszcza zatoki lewka z kilkudniowej urynki. Mocz ma takie wlasciwosci i na ssobie lepiej to odkrylam. Wiem ze duzo osob o tym trabi, ale jak samemu sie do czegos dochodzi to jest inaczej czlowiek jak sie przekonuje to widzi na wlasne oczy. Ja zauwazylam ze wlasnie po tej lewce po jakims czasie jak sie wchlonie do krwi to oczyszczaja sie natychmiastowo. Dzis juz nie krwawie.Wczoraj jak mialam krwotok, to po prosu lezalam. Wieczorem zrobiłam jala neti i było ok.Dziś rano też. Pozdrawiam was wszystkich. Kochani jesteście. A to coś na dokładkę: http://astromaria.wordpress.com/2008/12/03/bruno-groning/comment-page-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka42
Witajcie Kochani, jestem po wynikach i w ciezkim szoku bo wyszlo mi, ze mam niedoczynnosc tarczycy TSH 4,98+ przeciwciala 999 czyli podejrzenie Hashimoto oraz byc moze poczatki cukrzycy( cukier 110) i podwyzszony cholesterol. Paradoksalnie z watroba jest wszystko ok wiec skad ta Hirsch w ustach, bol watroby i powiekszenie. Czuje sie Jak nadmuchana :(. Lekture i watek czytam pilnie i chyba w ten weekend zaczne oczyszczanie. Jestem zszokowana wynikami bo od lat jestem wegetarianka wiec skad cholesterol i cukier i te objawy ze strony watroby :(. Praktycznie od 3 miesiecy moje zycie stoi do góry nogami :(. Pytanie do Was czy mogę stosować oczyszczanie jelita+ oczyszczanie watroby równocześnie? Chodzi mi o lewatywy i ta metodę Moritza. Czy może najpierw przez tydzień pooczyszczac jelita a pózniej zabrać się za watrobe? Czytałam już pare rożnych artykułów i powiem, ze powoli gubie się w tych wszystkich metodach bo jest tego sporo Tombak, Clark, Moritz, Malachow itd. Poza tym trochę się boje tego, ze jak piszecie jak zaczyna się oczyszczanie to jak po sznurku wychodzą rożne cudaczne dolegliwości a mi bardzo zależy aby czym prędzej stanąć na nogi bo od pogrzebu jestem wrakiem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×