Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Polakita, witaj! Często nasze autosugestie są mylące, albo i nie.Ta bezsenność, nerwice, zaparcia i biegunki czy to aby nie candida? Zrób test ślinowy na grzybicę-nastaw wodę w szklance....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Właśnie ... i tu jest chyba mój problem... zaraz po czyszczeniu od obiadu jem normalnie tzm. stosuję od kilku miesięcy dietę rozdzielną montignaca. Przed czyszczeniem przygotowanie to tylko sobota pół dnia węglowodany. Od niedzieli od obiadu jem normalnie tzn. wg tej diety np. mięso i surówka i jogurt i trochę rosołu z żółtkiem. Może od razu za bardzo ją obciążam??? za 2 tygodnie robię 7 czyszczenie i spróbuję z lekką dietą. Jeżeli chodzi o nerwicę to przeszłam to świństwo w 2008 roku jak stwierdzono u mojej córeczki raka wszystkiego co w jamie brzusznej. Zwariowałam. i wylądowałam u kardiologa i psychiatry. Okazało się że to bartoneloza. Mała wyzdrowiała. a ja zostałam z nerwica która do dziś daje mi we znaki. Chociaż juz funkcjonuję samodzielnie. Trzeba się mocno kopnąć w d.. bo nie wyjdzie się inaczej z tego. Nerwica może powodować wszystko ale te objawy opisane powyżej wskazują na zapalenie żołądka i dwunastnicy lub gorzej wrzody ale to nie następuje tak nagle. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Papaya! Tak bardzo mozliwe ze to mam, pewnie jak wiekszosc obywateli... ale nie zwalalabym na to wszystkich objawow... Staram sie zdrowo odzywiac, od kiedy kiepsko trawie to jadam naprawde lekkostrawne jedzenie, biore do pracy obiady itp. nie jadam szajsu, ale to nie pomaga, momentami mam wrazenie ze co raz to cos nowego w moim organizmie wysiada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie tez ze oczyszczanie watroby trzeba zrobic do konca (znaczy wiele razy, bo raz czy dwa to za malo) zeby oczyscic wszystko, inaczej mozna sobie zaszkodzic.... trzeba to brac pod uwage rozpoczynajac te oczyszczenia ;) wiec mysle ze powinnam zrobic jakas powtorke, a macie moze te daty kiedy jest najlepiej, drodzy towarzysze ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość wytwarzanej przez organizm żółci i innych kwasów też jest bardzo ważna. Myślę,że u mnie też to jest problemem, gdyż układ trawienny nieco zaszwankował. Czyściłam swoją wątróbkę 7 razy, ale jakoś nie wpłynęło to optymalnie na moje bebechy, dostałam zapalenia jelita grubego. Z chorobą jelita miałam zapewne do czynienia jeszcze przed czyszczeniem wątroby, tylko z tego nie zdawałam sprawy. Te notoryczne zaparcia dokuczały mi od wielu, wielu lat. Po oczyszczaniu wątroby przez jakiś czas było lepiej, więc wnioskuję,że bałagan w jelitach był od zawsze...no i brak kwasów...śmieciowe jedzenie, nadużywanie słodyczy... Też bym chętnie zapisała się na powtórkę z rozrywki, hihi. Kiedy pełnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
hej papaja303, jeśli możesz to opisz swoje objawy przy zapaleniu jelita grubego i jakie robiłaś wyniki. Mi zlecono wykonanie kolonoskopii ale coś się ociągam. Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolonoskopia to konieczność, niestety, robiłam ją, pobrano wycinek i orzeczono w jego badaniu,że przewlekły stan zapalny śluzówki jelita grubego. A objawy były wypisz wymaluj jak u wzjg. Używałam różnych sposobów, diety scd i dr Dąbrowskiej, dużych dawek witamin....ziół, dopiero EM_Probiotyk mnie podleczył. Jakbym była puszystsza, tobym spróbowała głodówki wg małachowa, a tak... No, ale jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
u mnie jest inaczej, żadnych ceregieli ze stolcem jest ok cały czas. Od czasu do czasu trochę śluzu, wyniki krwi i moczu w normie. OB na pograniczu bo 30. Jedyny objaw niepokojący to to że czuję cały czas jakby ból czy kłucie w prawym boku na wysokości talii - ani wątroba ani wyrostek. A może to od wątroby??? nie wiem sama. Po jeszcze 5 oczyszczaniach wątroby pójdę na usg i wtedy jak nie przejdzie to na kolono... dzięki serdeczne i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowienajwazniejsze
Jak wiadomo toksyn z organizmu zbyt szybko się nie pozbędziemy. Owszem zdrowia dieta, unikanie produktów czy artykułów toksycznych dbanie o zdrowie to wszystko wyjdzie nam na plus. Natomiast ja poleciłabym naturalne leki, suplementy diety oraz wspomagacze do oczyszczenia organizmu. Jest pewien sklep internetowy z w/w rzeczami. Ceny są dość przystępne. Wielu moich znajomych zamawia tam witaminki itp. Sama kilka razy skorzystałam i mogę szczerze polecić. Tutaj podaje adres do sklepu: www.naturalnie24.pl A na wątrobe polecam preparat z tego sklepu Liver Aid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Moi drodzy a w ogóle to był lub jest ktoś ma tym forum kto 100% pozbył się kamieni z woreczka i wszystkie objawy przeszły? I usg to potwierdziło? Już zaczynam wariowac że to nigdy się nie skończy i jednak wyląduje na stole operacyjnym. A z drugiej strony wiara czyni cuda. A może mnie kluje nerka ale z przodu i tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia_jw Ja idę niebawem po 10 oczyszczaniu na USG woreczka i wtedy się okaże na co zdały się moje trudy:) Wierzę, że nie mam już licznych złogów i kamieni w woreczku, w każdym razie moje objawy ustąpiły i w zasadzie jem co chcę, a kiedyś po byle czym miałam kolkę, albo lądowałam w szpitalu. W każdym razie po USG dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dzięki bardzo za info mam tylko taki prostytutki filterek w stylu brity mam zamiar ten osmotyczny tylko nie wiem jakie parametry i żeby noego przypłacił a mieszkam w Anglii. Kochany jesteś.Bardzo dużo się m innymi idzie ciebie pośrednio dowiedziałam. Ja niestety niweluje swoje skutki oczyszczan . Jak byłam na surowej diecie wszystko było ok. Jak odeszlam z powodów oszczędnościowych to klapa.jem coraz gorzej. Dajcie mi porządnego kopa.Niby już migren od mleka czy produktów mlecznych nie mam, ale czuje że coś nie tak. Jak robię lewke z moczu to jelitko czasem boli.Chyba coś nie tak w środku hemorojdy nawet po glodowce nie znikły.Chociaż przy wychodzeniu wpadła w szał zqpychania się. Ogólnie to od tego złego jedzenia bardzo senna, ale ulega dalej mi schodzi.Czasem zapominam o ssaniu oleju czy całą neti . Ogólnie to wątroba w pełni oczyszczona i zdążyło się że napiłam się.Żadnego kaca, nic. No ale chyba powinnam się wziąć znowu w garść bo za bardzo wykroczylam poza zasady zdrowego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jw ja też z początku miałam bóle w prawym boku. To normalne.Najlepiej jak już wspomniano robić lewki kawowe i dbać o watrobke nagrzewać ja.Te kamyczki się przemieszczają i z tad ten ból. Ja w sumie już po 7mym i nic w ostatnich 2 nie było.. Ogrzewać i najlepiej z olejkiem rycynowym .Wiem, że już tyle razy powtarzano, ale naprawdę pomaga. 👄 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowienajwazniwjsze to właśnie nie i suplementy tylko o kontro.lę chodzi.Im mniej nienaturalnych rzeczy nawet jeśli natura w kapsulce to już nie jest naturalne, tym lepiej Ja podczas głębokich oczyszczan jelita tzn częstych odkryłam kawałek takiej kapsułki. One wcale się tak łatwo nie wchlaniaja . Witarianizm leczy plus zimnolecznictwo woda powierze słońce i jak najwięcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Dzięki dziewczyny za wszystkie posty i podpowiedzi. Mam dziś okropnego doła i zaczynam znów wymyślać że może mam jakiegoś guza, choć nic na usg nie wyszło;) to wszystko w głowie. Jeszcze mam problemy z moją nastolatką. i chyba mnie bierze zapalenie korzonków. a w duecie z gnieceniem wątroby to działa na mnie okropnie. Miłego weekendu, niech to słońce szybciej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia6 :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx odchodzenie od dobrych! :) standardow ktore trzymalas czy to zywieniowych czy ogolnozdrowotnych... skutkuje tym czym skutkuje :) da sie to odczuc i zauwazyc dobrego nie ma co zmieniac ja tez glownie jem owoce warzywa oleje i weglowodany zlozne jak najmniej przetworzone jak najbardziej wartosciowe i staram sie wszystko jak najmniej obrabiac temperatura czasem zjem jakis kawalek miesa w takiej czy innej postaci, czy cos z nabialu... jem to dla smaku :) zeby mnie nie meczylo, ale rzadko po tego typu posilku, przewaznie czuje sie gorzej niz przy moim normalnym stylu zywienia. to jest dla mnie wskazowka co dobre a co gorsze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx co o filtrow musialabys napisac do nich czy ci to wysla moja znajoma niedawno kupila taki z mojego polecenia http://www.waterpure.pl/index.php?p995,osmoza-fro6-bio-75gpd-zestaw ja mam taki sam tylko z membrana 100 gpd ( troche wydajniejszy) ale wydajnosc zalezy i od temp zimnej wody ( im bardziej lodowata tym nizsza wydajnosc) i od ogolnego cisnienia w sieci wodociagowej a jak jeszcze patrzylem jaka ma wydajnosc filtr mineralizujacy... ze tak powiem wąskie gardlo systemu 75 od 100 chyba wydajnoscia sie nie rozni to jest dla mnie najlepsza opcja jako system filtrujacy wode systemy warte iles tam tysiecy nic lepszej wody nie dadza, jedynie moze byc wieksza, ale dla domu do wody pitnej starczy jeden badz drugi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://www.waterpure.pl/index.php?p457,fro4-k3-osmoza-akwarystyczna-100gpd ten nie ma zbiornika i wylewki wylewke - kranik musialabys dokupic, albo i nie :) zbiornik mozna odpuscic, tylko nalezy sie wykazac cierpliwoscia bo leci jak ... krew z nosa musialabys odkrecic podstawic jakis 5litrowy baniak czy duzy garnek i czekac z godzinke srednio 5-8 litrow na godzine, tyle leci :) baniak daje ten luz ze masz te 5-7-8 litrow kiedy chcesz ale... wszystko zalezy od tego ile kto chce albo moze kasy w to zainwestowac xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://www.waterpure.pl/index.php?p1143,fp3mk-filtr-przeplywowy-kuchenny ten jest niezly, tylko nie ma membrany osmotycznej tylko jakas kapilarna zapewne szybsza w filtracji, ale na pewno nie filtruje tak dobrze jak osmotyczna do wyboru do koloru ;) 65-70% naszego ciala to woda, jak dla mnie musi to byc woda mozliwie najwyzszej jakosci bo bez tego nie ma szans niczym uzyskac zadowalajacego stanu zdrowia zasyfiona woda, ciagle czlowiek sie zanieczyszcza pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowo mi wcielo mialo byc systemy warte iles tam tysiecy nic lepszej wody nie dadza, jedynie moze byc wieksza WYDAJNOSC ( firmy, jadlodajnie itp), ale dla domu do wody pitnej starczy jeden badz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Dzień dobry, czytam to forum już od jakiegoś czasu. W końcu postanowiłam się odezwać. Myślę o tym żeby zacząć się oczyszczać, bo ostatnio organizmu zaczął alarm i chyba to jest ostatnia chwila. Mam jakiś ogólny kryzys podobny do opisanego przez Polakitę - coś jest nie tak. Zaczynam od diety - robię sobie od wczoraj dietę ryżową lub z kaszy jaglanej. Będę się powoli przygotowywać do oczyszczania wątroby. Ja już kilka lat temu przeszłam taką serię oczyszczań, ale od tego czasu dietę miałam fatalną i za wiele nie robiłam... sądzę, że wątroba już znów jest zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po 10 oczyszczaniu ( w 9 tym nie było już nic) a tym razem znów kamyczki małe zielone nie większe niż 0,5 cm, do tego bladożółte porowate cząstki i jakieś gluty jak meduzy. No cóż widać jeszcze nie koniec! Ale na badania chyba i tak pójdę może w ciągu miesiąca, chcę wiedzieć jak to wygląda w stosunku do badania ostatniego rok temu. Miłego :) dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Boli mnie żołądek (chyba jakieś zatrucie mam od 3 dni), parzę sobie siemię lniane. Ale taki sposób gotowania przez 15 min. niszczy te dobre tłuszcze omega-3. Macie jakieś inne sposoby na siemię, bez wysokiej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, siemię zalewa się ciepłą wodą na noc, rano cedzi się i pije. Można z tego zrobić wlew-lewatywa. Ponoć siemię przyrządzone w ten sposób jest najlepsze, najwartościowsze. Małachow pisał, że więcej niż 7 oczyszczeń na rok nie można robić, nawet, jeśli wychodzą jeszcze kamienie. Wiem,że Moritz pisał inaczej...ale żyje tylko jeden z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja piję siemie lniane tak: zmielone siemie 2 łyżeczki zalewam gorącą wodą, robią się z tego takie gluty i te gluty piję. Czy to też jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papai:)
a który żyje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Hej wszystkim. A u mnie z wątrobą lepiej. Sylwia6 dzięki za podpowiedź. Nigdy nie grzałam wątroby. Wystarczyły dwie noce i 2 lewatywy z kawy i już nie czuję gniecenia. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
To ja połączę obie te metody picia siemienia - zmielone zaleję ciepłą wodą - ale nie gorącą) i odczekam trochę, zobaczę czy zrobią się te gluty :) Też jestem zwolenniczką umiarkowanych metod. Jakieś 3-4 lata temu zrobiłam serię oczyszczań wątroby, a teraz chętnie bym zrobiła jakieś delikatniejsze zabiegi. Pamiętam, że te oczyszczania wg Clark bardzo osłabiały organizm. Ale oczywiście efekty były rewelacyjne. Na razie zmieniam dietę - dużo kaszy, brązowy ryż, warzywa. Może dołączę soki z warzyw i owoców. No i olej lniany. Czy ktoś pije ten olej? I jak? w postaci pasty, jako dodatek do sałatek? na łyżce? Ma niestety kiepski smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, z tego tekstu nie wynika, jakoby zalewanie ciepłą wodą całych nasion było szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ale dlaczego tylko 7 oczyszczan na rok? nie pamietam czy nie tombak... pisal ze 3 czy 4 i co? kazdy wg wlasnego widzi mi sie jesli pisza ze juz na drugi dzien po oczyszczaniu watroby mozesz jesc normalna kolacje bialko zwierzece.... to znaczy ze nie jest to cos obciazajacego organizm to jest operacja... ale w "cudzyslowiu" nie potrzeba rekonwalescencji :):) jak po zabiegu chirurgicznym to moje widzi mi sie :) z kazdym oczyszczaniem organizm jest w coraz lepszej formie coraz sprawniej funkcjonuje coraz lepiej przyswaja regeneruje itp ja mialem 8....i co? nic :) same pozytywy po wiedzy.... nalezy kierowac sie zdrowym rozsadkiem! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a ja siemie lniane jadalem kiedys zmielone z cukrem do smaku w mlynku do kawy :) smaczne bylo.... ale to daaaawno dawno temu :) dzieciaczkom to moze smakowac z cukrem trzcinowym czy brzozowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×