Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Kulturysto ona dobrze wie jak pomóc, nie musi się uczyć. Szkoda, że ten jej sposób łapania klienta jest tak obrzydliwy. Powiem tak, jak komuś dokucza wątroba, a usg nie wykazuje kamieni, bo one miękkie. Właściwie "nic nie je", bo w boku boli, lekarz nie pomoże, bo przecież na usg czysto, suple pomagaja dorywczo, to zrobi? Pojedzie na turnus do Andii, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starakość Kulturysta chciał powiedzieć żeby się uczyła od "heinricha" jak bezinteresownie pomagać przez internet. Dla wyjaśnienia: "heinrich" to Polak mieszkający w Niemczech, stosujący masaże, ustawienia kręgosłupa, środki lecznicze zalecane przez Edgara Cayce. Dojeżdża do pacjentów do ich domów gdzie ich leczy. Ma tylu klientów że mu czasu dla siebie brakuje, ale potrafił na forum (co zalinkował kulturysta) pomagać innym. Wiem to bo rozmawiałem z nim telefonicznie nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia, zasad Huny to ty nie stosujesz, co? Eh, szkoda słów... Kulturysta, dobra robota :) Swoją drogą, to myślę, że Andii o to chodzi, żebyśmy wklejali tu linki do jej ośrodka. Sama się nie reklamuje, więc nie można jej zgłosić do usunięcia. My to robimy za nią. Ja bym tam nigdy nie zajrzała, ani nawet nie zadała sobie trudu, żeby znaleźć co to za ośrodek, ale przez linki zamieszczane tu przez Was weszłam na jej stronę już kilka razy. Jej w ten sposób rosną statystyki odwidzin (pewnie skokowo się zwiększają) i myśli, że osiągnęła sukces, że ludzie zainteresowali się jej ośrodkiem. A skoro to działa, to będzie to powtarzała - nie zrezygnuje z obraźliwych i nie mających nic wspólnego z rzeczywistością wpisów na tym forum co jakiś czas. Poza tym, to mam wrażenie, że ta libacyjka była nie tak dawno. Rozumiecie coś z tego: "Takie głupoty na tym forum piszecie,że nie rozumiem ingerencji lekarzy" - co chodzi??? "Dotyczy to również z chorobami jelit!!!" - coś kiepsko z gramatyką "A jakie tego będą konsekwencje podziękujcie osobom ,które sie nudzą i wyszukują"dobrych rad" ". - też nie rozumiem sensu tego zdania... Czepiam się, fakt, ale pamiętam, że kazała nam uczyć się ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andia
Uważacie ,że 20 lat doswiadczenia w prowadzaniu głodówek leczniczych oraz odtruwania organizmu się nie liczy. Cały czas zamiast zapytać o coś madrego jest atak na mnie,że szukam klientów. Nie !!!!!dPrzez ośrodek przeszło ponad 9 tys osób i z kraju i z zagranicy. Nawet w Australii wiedzą o takim Osrodku w Polsce.A Wy kiedy chcę Wam dać wskazówki na odtruwanie bezpieczne macie tylko w głowie "szuka reklamy" Działam z fenomenalnymi wynikami od 1991 roku. I Wasza pseudo reklama jest mi nie potrzebna.Jeżeli nie chcecie posłuchać osoby doświadczonej, a tylko pisać po między sobą ile zrobiłeś lewatyw? i z czego? To niestety szkoda mojego czasu,i wiedzy. Dalej róbcie głupoty na to nie ma żadnej rady Pozdrawiam Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
oj przeszło, przeszło widać to na zdjęciach ... uważm tak: jesteście lepsi na tym forum od niej, jej wpisy i powoływanie się na różne znajomości, doświadczenia, klientów, itp. - to przejaw kompleksów, poczucia zagrożenia, słabości ... ona mam wrażenie nie rozumie co się do niej pisze, to tylko może świadczyć ... proponuję, zresztą zrobicie jak chcecie pomijać wpisy tej pani (ignorancja totalna) trenowałem to (pod innym linkiem) zresztą pewno jak i wy na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jak by tak nie było to jak wcześnie proponował tomi, a teraz starakość zaangażowąłby się na forum dla głodujących lukam tam a jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że andia się pogubiła. To jest wątek o oczyszczaniu wątroby a nie o lewatywie czy głodówkach. Dziś pierwszy raz zajżałem pod link kulturysty i niestety nie znalazłem tam nic o oczyszczaniu wątroby. Myślę że gdybyś poszła na wątki lewatywy czy głodówkowe i tam się reklamowała, ludzie by walili drzwiami i oknami do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie na lewatywy, bo tam mnie ściga jakiś fan;), i nie mogę pisać... Myślę, że ona , ta Andia, ściągnęła swoją głodówkę od dr Dąbrowskiej...no niestety, na moje jelito ona nie poskutkowała, a byłam 5 tygodni... My robimy tak, jak znani lekarze(Nieumywakinowie, Jelisejewa) robią w swoich klinikach, albo biochemicy-Tombak, nie wspomnę o Moritzu , Clark... To są lub byli ludzie wykształceni, o wielu specjalizacjach...A Andia ile szkół skończyła, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia, daj nam, prosimy, wskazówki na odtruwanie bezpieczne. Bardzo, bardzo prosimy. Prosimy o mądre, konkretne, sprawdzone w długoletnim doświadczeniu wskazówki. Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos ortografii - Andia - to twój konik przecież - piszemy łącznie 'pseudoreklama' i 'pomiędzy' a nie pseudo reklama i po między (jak niestety napisałas w ostatnim swoim wpisie :( ). Żeby tylko z tym uleczaniem nie było tak jak z tą ortografią. Innych pouczać, a samemu - klapa... Dawaj koniecznie te bezpieczne i lepsze sposoby leczenia, bo wyjdzie, że specjalizujesz się wyłącznie w pouczaniu ludzi, a z praktyką, tak jak z tymi bykami, gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no co z Was za smutasy ja bym tak chętnie pobalowala ta dama w pięknej sukni to pewnie Nadia :D:D:D para za parą na końcu dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Witam! na tym forum pisze ok.6 osób.oberwaly mi się niesłuszne obrazy.Ale moja wiedza jest na takim poziomie,że mnie to nie obraża. W ośrodku równiez w ciężkich przypadkach stosuję urynoterapię. Z dobrym skutkiem szczegolnie w chorobach narządów wewnętrznych. Nie wiem co Wam dolega więc trudno cokolwiek radzić. Jakaś metoda Heinricha kojarzy mi się z przywódcą Niemiec hitlerowskich. Co do linki też sobie nie życzę.Do napisania tego tekstu zmobilizował mnie Monal! Chcę Wam pomóc w Waszych dolegliwościach. Zrozumcie,że nie ma pigułki na wszystko! Każdy organizm jest inny i związane z tym dolegliwosci! Wiele chorób da się wyleczyć głodówką. Jeżeli jesteście gotowi podjąc taką opcję to Was poprowadzę. Uprzedzam,że mogą wystapić rózne objawy towarzyszące temu procesowi odtruwania komórek.Musicie być cały czas pod moim nadzorem.Z daleka jest to dość trudne,ale możliwe.Zaczynamy od 2 tyg okresu przygotowawczemu. Następnie 2 tygodnie pełnej głodówki a potem 2 tyg.wychodzenia z głodówki. Jeżeli jesteście na to gotowi to służę moją wiedzą..Dr Dąbrowska przysyła do mnie swoich kuracjuszy w ciężkich przypadkach. W 1991 roku kiedy zaczęłam prowadzić głodówki nie było słychać o dr Dąbrowskiej. A nauki pobierałam w Tybecie,Tajlandii u szamanów w Peru oraz w Indiach. . Posiadam międzynarodowe certyfikaty. Więc przestancie mnie obrażać. Nie szukam reklamy!!!!!!!!!!!Czekam na osoby,które podejmą się meilowego leczenia!!!! Pozdrawiam Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola48
oczyszczalam wątrobę x5,wyszlo tego bardzo duzo,ostatnim razem juz tylko troche smieci,myslalam,ze juz nie mam nic,ale okazało sie ,ze kamienie dalej sa od5-14mm i jeden stanął w przewodzie.Nie wiem co dalej robic,czy sie jeszcze oczyszczac czy isc na zabieg.\\\zabiegu bardzo sie boję,może ktoś mial taka samą sytuację./wg metody dr ClRK/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
chcę jeszcze dodać ,że osoba ,która weszła na sronę Discimusa zobaczyła tylko panią w ładnej sukni . Były to obchody 20 lecia,obejrzała zdjęcia,ale nie zadała sobie trudu,aby poczytać teksty znajdujące się na tej stronie.Może są za mądre? Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Janoity42 Uważasz,że jesteś dowcipny??? Ja mam 70 lat i ani ja ani moja rodzina,która jest prowadzona zgodnie z tym co robię nie musi padać z głodu. Wychodzi mi na to,że chorujesz na brak inteligencji Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Andia, kazdy Twoj tekst jest reklama, bo zawsze piszesz cos co reklamuje Twoj osrodek a poza tym podajesz mail. Przestac podawac mail i odpowiadaj na pytania a nie tylko caly czas podobne teksty. Ja zadalem konkretne pytanie, co masz przeciwko oczyszczaniu watroby skoro chociazby my tu na forum mamy pozytywne doswiadczenia ze to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Andia, poza tym zdaje sie nie rozumiesz celowosci forum internetowego. Na forum wszyscy dyskutuja tu aby wymienic swoje poglady, Ty zas odsylasz do dyskusji na bok. Boisz sie otwarcie dyskutowac bo juz nie jestes anonimowa a moze nie chcesz bo to jednak tylko reklama? Jesli nie interesuje Cie dyskusja w ktorej odpowiada sie argumentami rozmowcy to niestety uszanuj to forum i sie nie udzielaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
p1975 Z racji wieku nie bardzo znam sie na komputerach. To co wyskakuje nie jest moim meilem. Mam 2 ,ale zupełnie inne.Nie chodzi mi o reklamę .Nie jest mi potrzebna. Najlepsza reklama to tzw.poczta pantoflowa. Nie mam nic przeciwko oczyszczaniu wątroby. Prowadzę to od 20 lat. Tylko to trzeba robić mądrze. Wątrobę ma się jedną na wymianę nie każdego stać.Jest tu jedno niebezpieczeństwo .Podczas tzw.odtruwania odtruwają się miliardy komórek z których zaczynają się usuwać toksyny. Jest to cała złożona biochemia.Wątroba musi sobie poradzić z takim nadmiarem toksyn.podczas takiego odtruwania bierze udział cały układ.Nerki,trzustka woreczek żółciowy ,śledziona itd Jeżeli dojdzie do nadmiernego zagęszczenia toksyn z komórek może dojść do zatrucia organiizmu bo wątroba nie da sobie rady ani nerki. I tu jest niebezpieczeństwo. Trzeba fachowców aby np.kiedy pokażą się niebezpieczne objawy wiedzieć jak spowolnić ten proces. Ale tego nie da się zrobić internetowo. Piszesz o efektach .Mogę w to uwierzyć bo tu chyba piszą młodzi ludzie,których wątroby pracują prawidłowo i dadzą sobie radę z przerobieniem tych toksyn a nerki z wydaleniem. Ale może też być przypadek,że wątroba i nerki wysiądą. Pozdrawiam Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia taaak, my cię niesłusznie obrażamy ha ha, dobre. Jakoś umknęło, że samemu obraża się innych. Andia nie ściemniaj, bo reklamujesz się cały czas. A chociażby to teraz: "Jeżeli jesteście gotowi podjąc taką opcję to Was poprowadzę. Uprzedzam, że mogą wystapić rózne objawy towarzyszące temu procesowi odtruwania komórek.Musicie być cały czas pod moim nadzorem.Z daleka jest to dość trudne,ale możliwe.Zaczynamy od 2 tyg okresu przygotowawczemu. Następnie 2 tygodnie pełnej głodówki a potem 2 tyg.wychodzenia z głodówki". Piszesz o doświadczeniu, o znajomościach, o swoich nauczycielach i takie tam. To dlaczego próbujesz nam wmówić, że nie wiesz co to oczyszczanie wątroby? Dlaczego próbujesz nam wmówić, że to głupota? Powiem ci dlaczego. To forum jest ogólnodostępne. A jeśli ogólnodostępne to czyta je nie 6 udzielających się osób, ale 600. A jeśli czyta je te umowne 600 osób, to z tej 6-stki trzeba zrobić tak bardzo nieodpowiedzialne osoby, żeby te 600 czytających się wystraszyło i przeszła im ochota na oczyszczanie wątroby, przez co Andia ma 600 potencjalnych pacjentów. Bo no skoro to głupota robić samemu, to trzeba by pojechać nad to morze, gdzie pani Andia oczyści wątróbkę mądrzejszą metodą. Ten ochrzan dotyczący uryny, miał dokładnie to samo na celu, zrobić z nas debili, a chwalenie się kwalifikacjami miało mocno umocnić to wrażenie wśród czytających. Dlaczego nie ma cię na "głodówce" gdzie ludzie robią nawet 40-dniowe ? Bo oni cię mają gdzieś, po co mają płacić jak potrafią sami. Dlaczego nie ma cię na urynoterapii? Bo tam ludzie dawno się już poleczyli, lub leczą i też mają cię gdzieś. Tutaj było najłatwiej, a raczej tak myślałaś. Stosujesz u pacjentów urynoterapię no i ok, ale dlaczego nie było tekstu w stylu : urynoterapia fajna sprawa, ale lepiej nie pić takiej odparowanej. A była wypowiedź pełna krzyku, że to debilizm. Przepraszam bardzo, ale każdy twój wpis ujmuje ci wiarygodności niestety dla ciebie. Jola48 ( osobo fikcyjna) bardzo wątpię w to co piszesz. Gdyby ci utknęło w przewodzie, to byś była już dawno po zabiegu ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia piszesz o nadmiarze toksyn i fachowcach. Jakoś dziwnym trafem porażająca większość fachowców nie umie sobie poradzić ze zdiagnozowaniem nadmiaru toksyn pochodzących chociażby od candidy. A co dopiero pomóc osobie z kandydozą. Grzybiarze niestety, ale leczą się sami, bo nawet bardzo wysoki wynik przerostu grzyba na papierze z laboratorium dla fachowca jest w normie. :) Może i wyleczysz głodówką kandydozę, ale osobiście wiem jakie byłoby samopoczucie grzybiarza na głodówce, a nie na diecie eliminacyjnej. Więc ja osobiście podziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
p 1975 Jeszcze jedna sprawa. Nie pamiętam już osoby pytającej się z forum o cukrzycę. Piszesz,że nie podejmuję dyskusji. Zadałam konkretne pytanie czy jest na tabletkach czy na insulinie? Nie otrzymałam odpowiedzi! A jest to bardzo ważne!!!!!!! Na insulinie nie wolno robić takich eksperymentów o jakich tu czytam. Osoba na insulinie musi być pod stałą kontrolą jej parametrów Jakiekolwiek "eksperymenty" nie wchodzą w grę. Musi jeśc co kilka godzin zresztą chyba wie. Niebezpieczeństwo jest takie,że obniżenie się poziomu cukru doprowadza do natychmiastowej śmierci.Nikt z forum nie zadał mi konkretnego pytania co robić z męczącą ją chorobą? Przecież jeżeli się krępuje podać na forum może podać nr. tel. oddzwonię. Ale oprócz głupich uwag jeszcze nikt nie skorzystał z mojej pomocy.A myślę ,że warto. i za darmo!!!! Mam na imię LIDIA nie piszę nazwiska bo znowu okaże się że reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Stara kość! Jesteś wyjątkowo złośliwy.odpowiem Ci na jedno pytanie dlaczego mnie nie ma na forum głodówki. A nie przyszło Ci do głowy,że tam piszą mądrze osoby które były u mnie na głodówce? Piszą mądrze i moja ingerencja jest niepotrzebna. A Wy piszecie bzdury. Napisałam,że jeżeli ktoś z waszego forum chce przejść głodówkę służę poradą. Już tego nie doczytałeś? Jak tak Wam przeszkadzam w wymienianiu się "mądrościami" to się więcej nie odezwę. Pozdrawiam Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andia Napisałaś że nie znasz się na komputerach i to widać. Ponadto mam wrażenie że nie rozumiesz podstawowych pojęć z którymi się do ciebie zwracamy. Jeżeli napisałem że heinrich zajmuje się ustawianiem kręgosłupa to oznacza że jest osteopatą. U góry monitora jest wyszukiwarka gdzie wpisujemy wyrażenia których nie znamy, najczęściej wysyła ona do wikipedii która tłumaczy dane wyrażenie. Myślę że dobrze by było abyś się trochę "obtrzaskała" z komputerem. Ja będę wszystkie twoje wypowiedzi tutaj traktował "zgłoś do usunięcia" bo nie mogę czytać tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidia, andia no niestety ale sama sobie wystawiasz swiadectwo (nie pierwszy raz) jeżeli uważasz, ze osoby (w dużej wiekszości), które wpisuja się na forum głoduwkowym robią to odpowiedzialnie to właśnie twój wpis jest hiper podkreślam hiper nieodpowiedzialny, przeciez większość forumowiczów popełnia elementarne błędy w przeprowadzeniu głodówki, ty nie wiesz co piszesz jeżeli twoje swiadectwa wiarygodności tak wygladają to sadzę, że trzeba się zająć poważnie twoimi klientami i nie stosuj wjęcej kryptoreklamy i prymitywnej psyhomanipulacji w tekści, która ci zresztą nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D U mnie wszystko dobrze.Trochę tak jakby ciągnęła mnie prawa nerka,ale chyba za mało płynów:( Teraz jest dobrze:)Piję sok:jabłko+marchew+burak. Uważam,że podjęłam najbardziej słuszną decyzję: oczyszczanie wątroby. Postępuję tak,jak podpowiada mi intuicja,uczę się na błędach,korzystam z mądrości innych;jestem człowiekiem.Dążę do tego,aby być coraz lepszym,mądrzejszym. Pozdrawiam w piękny, słoneczny dzień. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia ja nie jestem złośliwa, ja po prostu nie cierpię robienia z ludzi debili kiedy nimi nie są. Nie cierpię takich tanich manipulacji jakie stosujesz. Pisząc że robimy głupotę z oczyszczaniem z pełną premedytacją chcesz nam tak naprawdę zaszkodzić. Ale ty nie jesteś lekarzem akademickim, żeby przestrzegać zasady: nie szkodzić. Ooo teraz się przyznałaś że stosujesz oczyszczanie wątroby? Czyli jednak wiesz co to jest, tak jak myślałam. Tak się składa, że wątek głodówkowy przewertowałam już dawno i ludzie tam robią 40-dniowe głodówki tylko i dlatego żeby zrzucić sadło i ewentualnie przy okazji wywalić trochę toksyn. I to jest nieodpowiedzialne i głupie podejście. Ani słowa o chorobach :) Nie byłabyś tam mile widziana bo ludzie ci wiedzą jak to robić. Wiedzą bo przeszli niejedną głodówkę. Dla nich nieważne czy prawidłowa czy nie. Ważne że schudli :) Wiesz dlaczego mi nie przyszło do głowy, że tam są osoby, które były u ciebie na turnusach, a raczej dlaczego tego nie wzięłam pod uwagę? Bo bardzo w to wątpię, żebyś pozwoliła komuś przeprowadzać głodówkę na własną rękę. Przecież do tego trzeba nadzoru specjalistów i fachowców :) Jeszcze jedno, ja zrobiłam najlepszą rzecz jaką mogłam zrobić łapiąc się w ten sposób za moją wątrobę. Ładnie bym wyglądała teraz przy mojej kandydozie kiedy niedomagająca wątroba musi sobie poradzić z nadmiarem toksyn z drożdżaka żywego i martwego. Aaa żeby nie było. Kandydoza od wczesnej wiosny, wątrobę czyszczę od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×