Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość ja bym nie poszla
ale to Twoj slub. Nie pytaj innych o zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Dokladnie. Ja nielubie sie tak przechwalac. Widzisz dla ciebie dzien slubu jest najwazniejszy. A dlaczego tak strasznie negujesz innych marzenia? Ja mam slub za 2 tyg. i tak strasznie sie wypowiadalas, ze ja chce miec bala suknie.Ja poprostu mam zmieniona kolejnosc wydarzen:), najpierw dziecko potem slub:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Ty bys w bialej z dzieckiem nieposzla, a ja ide cukiereczku. Tak chce i tak zrobie. Zreszta wiadomo co bys zrobila jak bys byla na moim miejscu? Jak by ci sie zycie inaczj potoczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Ja sie niedlugo bede zrywac, bo musze z majka wyjsc na spcerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Sama powiedziałaś że to forum jest do wyrażania swojego zdania, czyli Ktoś pyta a Ktoś odpowida.Ja mówię tylko to co myśle. A jak Ktoś ma ochotę iść w białej sukni to niech idzie, a nie wchodzi na forum i pyta się o zdanie co ma zrobić, a potem jeszcze obraza się iż takich odpowiedzi nie chciał usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
cytuję "Ja nielubie sie tak przechwalac" i podajesz ile zarabicie, wiesz co dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Oj, cukiereczku lapiesz za slowka, sama sie pytalas:), niewazne. Zycze tobie szczerze, aby ci sie ulozylo zycie tak jak zaplanowalas i zeby wesele ci sie udalo. Mnie zycie jak narazie sie bardzo udalo, a balam sie jak zaszlam w ciaze i mam nadzieje ze weseli mnie sie tez uda!!! Bo kazdemy zycze aby ten dzien z dzieckiem czy bez byl najcudowniejszy na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
A tak wogole, to najwazniejsze aby byc szczesliwym!!! I mimo iz niewypowiadalas sie na moj temat zbyt milo to zycze ci wszystkiego naj..... lepszego oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
A do forum dodupne- szkoda słów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Wiecie co mnie najbardziej ciekawi w ludziach to , iz jeżeli nie zgadzasz się z ich poglądami ale mówisz je otwarci, to ludzie spostrzegaja to jako napaść na nich, albo nie miłe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że forum dodupne to nowe wcielenie naszej Forumowej Stokrotki - Dejzi:-D Podoba mi się to słowotwórstwo: dodupny.... hmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Czyli rada: mówicie to co Każdy che usłysze a będziecie lubiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam jak przeczytałam rozmowe cukiereczka i drugiej kolezanki, hmmm no bardzo interesujące:) ale ja bym pewnie poszła w białej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka - tak to już jest, że większość ludzi na starość robi się zboczuchami:-P Coś z tego życia trzeba mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Teraz ja sie zgodze z cukiereczkiem. Chociaz my i tak nie skakalysmy sobe tak do gardel jak co po niektorzy:). Ty masz woj dzien 13stego, a ja 10maja. I tak jak chcialam ja ide w bialej sukni z welonem, choc wiem ze sie z tym niezgadzasz, ale wiem, ze to bedzie moj najpiekniejszy dzien- procz narodzin majuni, a wierze ze 13sty wrzesien bedzie twoim dniem. Kazdy ma swoj dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bieli
Mieszkam w Anglii i bylam na slubie kolezanki , ma dziecko 2 latka i ten sliczny dzieciak szedl z nimi do oltarza , a ona miala piekna suknie bielusienka z welonkiem , cala ceremonia byla sliczna . Cnotliwe idiotki lat 23 , co zrobisz jak sie nie dobierzesz z facetem w lozku , zdrada jak nic , zal mi takich, a twoj facet oczywiscie tez ci jest teraz wieny zakrecil sobie kurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Do dziewczyny "w bieli". Wlasnie takie zdanie ja popieram. I mam nadzieje ze moj slub z maja bedzie piekny. Martwie sie tylko jednym jak sie zachowa?Jak ten maly sie zachowywal na slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bieli
Maly zachowywal sie cudownie byl najwazniejsza osoba w kosciele tzn najglosniejsza , powtarzal za nimi wszystkie slowa, ksiadz go wzial na rece i razem z nim poblogoslawil mloda pare , ja doslownie plakalam, mam nadzieje ze i twoj slub bedzie udany i bedziesz sliczna panna mloda:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Forum wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Dziekuje "do w bieli", oj cukiereczku niezaczynaj- sama pisalas o tym zeby nieobrazac na czacie innych... czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
To jest wypowiedzenie swojego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
oki:), juz nic niemowie:), ales ty zadziorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
nie jestem zadziorna jestem bardzo miła, towrzyska i z poczuciem humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze laski wyluzujcie troche, zlosc pieknosci szkodzi:P Nie rozumiem skad nagle biel ma byc zarezerwowana dla bezdzietnych? zeby jeszcze tylko dla dziewic to by moze mialo jakis sens i wywodzilo sie z watpliwej tradycji, a tak? Dziewczyna moze sypiac z polowa miasta, ale dopoki nie wpadnie albo dopoki brzuszek nie jest widoczny to moze isc w bieli? co to jest , wasze widzimisie, czy zal wam ze ktoras inna bedzie miala biala suknie, welon albo wianek? ubedzie wam przez to? to samo odnosi sie do kiecek na slub cywilny. Zwyczaje i moda weselna sie zmieniaja z roku na rok, niech kazdy idzie w czym mu sie podoba i w czym sie dobrze czuje i nie przejmuje sie zlosliwymi komentarzami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dewotki są głupie i wredne
suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkasamusia
A ty to niby co dama z klasa :)buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkasamusia
Na tym forum same kobiety w ciąży szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnigga
a temat sie ciągnie..wypowiedzi przybywa:) ja tylko nie rozumiem wypowiedzi jeden z dziewczyn...dlaczego uwaza ze zeby miec dziecko to trzeba miec miliony zeby je utrzymac. a u nas nie ma takiego problemu..ja studiuje (nie przerywalam studiow), narzeczony pracuje, jestem utrzymanka ale jakos nam leci! i naprawde nie jest zle!! i nie przesadzajcie ze wszystko jest az takie drogie!!!lozeczko kupisz juz za 150 zl i to z materacem...wozek za 500 tez sie znajdziea to sa wydatki jednorazowe i w koncu dostaje sie to becikowe ktore mozna przeznaczyc wlasnie na ten zakup!!a reszte dokupuje sie w miare zuzycia i nie przesadzajcie ze jest to az tak drogie!!!w koncu kolezanko nie masz dziecka wiec nie wiesz jak to jest w praktyce:))czyli nie wypowiadaj sie na ten akurat temat!i co komu do tego ile kto zarabia...jezeli gwiazdeczka z mezem razem maja jak powiedziala ok 3000 i im wystarcza to ja wcale sie nie dziwie,dla mnie to tez jest duzo!!po prostu dziewczyna zna wartosc pieniadza i umie go dobrze i odpowiednio zagospodarowac..ale jezeli ta druga pani zarabia 6000 i jeszcze jej malo..to przepraszam...ale moim zdaniem jestes dziwna, albo wszystko co zobaczysz to musisz miec. pozdrawiam wszystkie normalne kobiety...i wlasnie gdzie jest przyczepa??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeida
ja mam dziecko i wychodzę za mąż za innego męzczyzne i nie mam zamiaru sobie odmawiać białej sukni o której marzyłam gdyby każda nie dziewica odmawiała sobie białej sukni to co druga szla by w ecru. Ja idę w białej sukni i to najpiękniejszej w sklepie a nie że skromnej i każdej z was tak radzę to że wam się dziecko przytrafiło to nie ma znaczenia a przed Bogiem równi jesteśmy :) wszystkiego naj dla was wszystkich nie wstydźcie się to nie średniowiecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×