Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Panna z dzieckiem niech się nie przejmuje ubiorem do ślubu kościelnego, biała suknia to tylko symbol umowny, więc księdzu chuj do tego czy będziesz na czarno czy na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
................i ukształtowaną psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Do cukiereczek 26. Mylisz sie moja droga. Ja studia wprawdzie- licencjat mam skonczony, a teraz uczeszczam na studia : technik dentystyczny. Za 2 lata mam zawod, a jest to juz rodzinny fach. Takze juz od poczatku bede miala gdzie pracowac. Poza tym mojemu dziecku nic niebrakuje, jakos mamy duze piekne ieszkanie, mamy pieniazki na innenasze kaprysy, poza tym ja dorabiam wieczorami w domu jak maz wroci z pracy , robiac tipsy, gdyz mam ukonczony 3 lata temu kurs. takze jak ktos chce zyc na poziomie, rozwijac sie po wzgledem zawodowym i miec dziecko, to da sie bardzo ladnie zgrac. Trzeba tylko chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
tipsy :) no dobra juz się nie naśmiewam. Udanych egzaminiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Kazdy zarabia jak moze. A przynajmniej mam dziecko i wiem ze je bede miec juz zawsze, a nie jak bede stara. Jestem mloda rozwijam sie zawodowo, kocham dziecko, mam cudownego meza, nic mi niebrakuje. To sie liczy. Dla mnie najwazniejsza jest rodzina, a nikogo o nic sie nieprosimy mimo ze wywodzimy nie z biednych rodzin. Nic mnie i mezowi nigdy niebrakowalo i niedopuscimy aby naszemu dziecku tez niebrakowalo i zeby nasze zycie zawodowe niebylo wazniejsze od niego- niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Jestem mloda rozwijam sie zawodowo,.....troche przegiełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
A ja mam wykształacenie, cudowną pracę,siostrę, rodzinę i cudownego przyszłego męża, a kiedyś i może maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Nieuwazam tak, poprostu cukiereczku my sie roznimy. Ty na pierwszym miejscu stawiasz kariere a ja rodzine. Nieneguje twojego zachowania. Kazdy czlowiek jest inny. Jezeli chcesz mnie sprowokowac, to ci sie nieuda. Mamy odmienne zdania, ale po to jest forum zeby pogladami sie wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Tak studiuje, ze niecale 2 lata bede miec zawod od razu. Bede pracowac w gabinecie dentystycznym z mama i bratowa:), to rodzinny interes ale bardzo oplacalny. A teraz poki co zeby niebyc utrzymanka mojego meza, to staram sie mu pomagac robiac paznokcie- i nie uwazam ze to wstyd, bo uwierzcie mi kase sie rzepie na tym niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
I z tym się zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę śmieszna z Ciebie istota "gwiazdeczko". W tym wypadku nie chodzi o stawianie na pierwszym miejscu kariery a o zapewnienie bytu swojej rodzinie. Bajki o tym, że tylko chłop ma zarabiać porzuć w kąt. Teraz studiujesz i jesteś utrzymanką chłopa dorabiającą na tipsach, no zajebiście brzmi taka perspektywa. Rozumiem miesiąć, dwa, ale Ty jesteś świadoma, że to potrwa jeszcze 2 lata, nie lepiej było się wstrzymać z dzieckiem i zakładaniem rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
No widzisz, nie jest tak zle miec wczesniej dzidzie, a moja juz ma 1 roczek i 4m-ce prawie:), juz kawal baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Oczywiście z tym się zgodzę Nieuwazam tak, poprostu cukiereczku my sie roznimy. Ty na pierwszym miejscu stawiasz kariere a ja rodzine. Nieneguje twojego zachowania. Kazdy czlowiek jest inny. Jezeli chcesz mnie sprowokowac, to ci sie nieuda. Mamy odmienne zdania, ale po to jest forum zeby pogladami sie wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
E, jak bym niemiala meza to bym dziecka niemiala:), a pewnie ze z samych tipsow bym sie nieutzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Mamy jakies wsumie 3000tys takze nie jest zle chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Ojejcia to macie strasznie mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Malo??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Uwarzam ze to duzo, utzymujemy mieszkanie 3pokojowe, do tego mamy ja mam swoj a przemek swoj samochod, nikogo sie nieprosimy o pieniazki, a uwierz mi ze moja mania sa zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Jeszcze zależy jaki macie samochód. My też mamy oczywiście.Jest to mało na 3-0sobowa rodzinę, aby dziecku zapewnić godne życie. Sam wózek kosztuje chyba 1tys Jeżeli wasz stan sie nie zmini, to jak dziecku zapewnisz studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
o ty cukiereczku masz 13 wrzesnia wesele:), date na pewno zapamietasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Niestety dziecko duzo kosztuje. Samo łóżeczko, wózek odpowiednie jedzienie. Nie wspomne o wyjeździe z rodzinką. Ale nie o to chodzi nie chce sie z toba licytować ile zarbiasz. Co to mnie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Ja mam nissana almere, a moj maz ma mercedesa e klase- fakt ze kupiony na firme,ale jest. Zreszta czy to wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
A mam i oczywiście że zapamiętam, bo jest to dla nas jedyny szczęśliwy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×