Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość wyluzuj słoneczna
własnie brak zasad jest odstraszający... skoro taki ważny ten sakrament to czemu celowo grzeszyła? wiem wiem wszystko zostanie wybaczone, fajna ta wiara zabije sąsiada ale i tak nie bede potępiona - to bardzo wygodne no ale coż wiara to rzecz dla ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj słoneczna
jedno i drugie niby jest wybaczone hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, podobnie jak zle mysli itd.. hehe moim zdaniem problem lezy w instytucji i w tym ze nie dopuszcza sie interpretacji czy tez przełozenia na wspolczesne zycie owych \"zasad\"... zreszta czym innym jest swoboda seksualna dl aprzyjemnosci a czym innym zycie z jednym facetem.... kto wie.. moz eplanowali slub a nie brali go z roznych przyczyn... kto wie... ps jednak dobra zasada jest: nie osadzaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ D
a jak z księdzem jak mu to wszytsko powiedzialas w sakramencie pokty i jak on zareagowal ?? dal ci w ogle rozgrzeszenie ?? ja nie wiem jak mam mu powiedziec ze sie kocham z moim narzeczonym codziennei kilka razy :p :p ?? poradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sakramencie pokuty to sie pokutuje...a nie spowiada.. cos ci si epoprzedniczko pomyliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
Oops więc jak ksiądz ma udzielić Ci ślubu w kościele jak nie wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
no i co jak idziesz do ślubu z brzuszkiem ksiądz wcale nie wie pzry spowiedzi że grzeszyłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak omijając temat
ksiądz za kase zrobi wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
Ala jak mam nie powiedzieć że się kocham z moim chopem ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfkhksdj
ale ethaath ,. o ile dobrze kojarze , wypowiada sie w temacie , a nie opowiada swoja historie; nie trzeba byc panna z dzieckiem , żeby popierac panny z dzieckiem , można miec swoje zdanie , chociaż się w tym w srodku nioe siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
Ale ja też nie jestem pytam tylko autorke i inne kobiety jak się wyspowiadać i czy ksiądz da rozgrzeszenia i mówcie że za pieniądze da się zrobić wszystko - :( słyszałam przypadek że nie dał rozgrzeszenia i koniec nie mogą wziąść ślubu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wyjasnienia : nigdzi enie napisalam z ejestem w ciazy, nigdzi enie napisałam ze jestem wierząca a ni tez ze jestem niewierząca... wypowiadam sie na temat lub tez troche obok tematu...w kazdym razie nie moj przypadek byl tu rozpatrywany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
No czy ty jesteś upośledzona umysłowo ?? poniżej patrz wklejam twoją wypoiwedź : 13:09 ethaath ja nigdzi enie napisałam ze jestem wierząca nie komentuję sama mieszasz sobie w głowie przemyśl czasem co już napisałaś i co napiszesz z 5 razy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochajacej sie
nie musisz mówić i już. możesz kłamać na jedno wyjdzie bo gdy sie przyznasz i tak bedziesz kłamać że żałujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak omijając temat
KOCHAJACA SIĘ--było już chyba ze 100 topików na temat twojego problemu(spowiedź)- skorzystaj z wyszukiwarki i nie zawracaj gitary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
a co jak żałuję ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochajacej sie
to nie ma problemu mówisz że żałujesz i już i sie nie dupisz do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochajacej sie
heheh KK wszystko wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
do : "" tak omijając temat "" : powiem tak : nie szukam w wyszukiwarce tylko pytam a tym topiku bo chcę wiedzieć co i jak na żywo a nie sprzed roku jak to było i jak jest chcę wiedzieć "na żywo" na bierząco jak i co się dzieje u WAS ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
hahahaha dupisz ? dobrze ;) nie no a co przecież jak kocham to chyba mogę to robić przed ś;ubem ?? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfkhksdj
no właśnie - temat spowiedx to gdzie indziej a moja rada - jedź do częstochowy , do lichenia - tam mordercy sie przyjeżdżają spowiadać , jak ksiądz usłyszy taki "straszliwy" grzech jak współżycie przed ślubem , to odetchnie z odprężenia , zaśmieje sie i kaze ci odmowić 2 zdrowaski tyle do tematu spowiedx , wracamy do tematu zasadniczego :P chyba że wszystko już zostało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja nigdzi enie napisałam z ejestem wierząca\" czy to znaczy ze nie jestem? to nic nie znaczy, zaznaczam w ten sposob z enie moj przypadek tu jest rozpatrywany. polemizuję zwyczajnie na dany temat abstrahujac od mojej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kochajacej sie
kur.. jak wy mozecie uczestniczyc w tych bredniach? skoro zdajecie sobie sprawę że 2 zdrowacki wszystko zalatwia a co do tematu - nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
do jahfkhksdj przepraszam ale nie pytam tylko Ciebie o to tylko obecnych na tym topiku więc nie broń mi pytać ... no chyba że jesteś księdzem rydzyk...iem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
2 zdrowaśki załatwia ?? kurWA a czy ty nie wiesz że takie co może cie nie dopuścić do ślubu ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAJACA SIĘ
ethaath : pomyśl 5 razy zanim coś napiszesz .. :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×