Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A co do łózeczka, to na razie bedzie ono stało w naszym pokoju, bo pokój dla maluszka ❤️ jest zajęty przez szwagra.... Jeszcze przez dłuższy czas, ale za to bede miała dzieciątko przy sobie......Echh, ale jeszcze do wszystkiego tak daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam niedoczynnosc tarczycy i jestem pod stalo opieka, tsh mam w normie mam lekkie wole ale babka powiedziala ze jak tsh jest w normi to niema sie czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tsh3 i jeszcze jedno badanie które ma na koncu cyfre 4, te drugie sie robi bardzo czesto, gdy sie jest w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie w krynicy otworza o 10 hihii LightBlue kalafiorr mnie przesladuje i nie daje o sobie wogle zapomniec kupilam 8 par bodziakow , dzisiajj muszee wam sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze co w środe powie mój ginekolog. Dziewczyny ja lecę obierać te kartofliska!!!! potem jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Janiczko - ja leciałam miesiąc temu i nic mi nie było Co więcej czułam sie świetnie bo byłam szalenie podekscytowana - bo to był mój pierwszy lot Jeden lekarz mi odradzał, a drugi powiedział, że to nie powinno zaszkodzić dziecku - przy czym to był dość krótki lot - tylko 3 godziny Może bardziej niebezpieczne są takie długie loty jak np. do USA ? Wiem, ze niebezpieczny może byś spadek ciśnienia w kabinie, ale to chyba rzadko się zdarza Doroteczko - ja robię tak, że jak się wykąpię, a jeszcze nie wytrę to smaruję się oliwką, a potem jeszcze spłukuję wodą i dopiero wycieram Co prawda ręcznik częściej jest do prania, ale nie tłuszczą mi się tak ubrania A Oliwka bambino jest śwetna, mi się skończyła i kupiłam Jonsona i nie jest już taka dobra Ja idę na USG w czwartek podobno te USG robione teraz są najciekawsze bo dzieciaczek jest bardzo ruchliwy, a jeszcze ma sporo miejsca i może nawet fikać koziołki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Widze że dyskutowałyście wczoraj na temat łózeczek. Ja raczej zrezygnuję z baldachimu, ale coraz częsciej zastanawiam się nad zakupieniem łóżeczka na biegunach. Koleżanka ma i sprawdza sie rewelacyjnie. Nie chodzi o bujanie dziecka non stop, ale mówi że częst mały budzi się w nocy i wystarczy dwa razy zakolysać delikatnie łóżeczkiem, coś mu szepnąć cichutko i śpi znowu jak aniołek. Fakt, ze on już jest większy i nie je w nocy, ale łózeczko według mojej przyjaciółki godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obudzialam sie z burczacym brzusiem, a nigdy mi sie to niezdarzalo :) zrobilm sobie bialy sere i 2 jajeczka na miekko :) dzisiaj tez ide na zakupy chcialam sobie kupic spodnie ciazowe widzialam taki sliczne ale z tym poczekam do jutra bo ide na USG a boje sie zapeszac :) Ja łozeczko bede miala po moim siostrzencu calkiem nowe wiec dokupie tylko materacyk i posciel moze jutro dowiem sie co siedzi w moim brzuszku, gin ma super sprzet wiec kto wie, moj maz twierdzi ze na 100% dziewczynka :) chcemy pierwsze dziecko miec dziewczynke a drugie chlopca i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też tak napradwe \"wolałabym\" teraz małą cytrynkę urodzić hihi Kurcze zauważyłam że wieczorem to mam brzuch 2 albo 3 razy większy niż rano!!!! może to wzdęcia, nie wiem bo rano się załatwiam codziennie albo co 2 dni. sama nie wiem. Jejku dziś mam callana ale tak strasznie mi się nie chce, najchętniej to bym buszowała w necie na stronkach fajnych i szukała non stop łóżeczka i wózka i takich tam. tak sobie kiedyś myślałam że jak będę miała dzidzię pod serduszkiem to będę tylko czytała książki, chodziła na spacerki, słuchała fajnej spokojnej muzyki i uczyła się angielskiego, ale teraz to net zwycięża!!!!! Nie wiecie gdzie można znaleźć filmik o tym jak to dzidziuś od poczęcia do rozwiązania się rozwija? bo porodu to nie chce oglądać ale taki filmik bym obejrzała, kiedyś nim dowiedziałam się że będę mamą to na discovery oglądałam, kurcze mogłam go nagrać ale kto wiedział..... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w lipcu obroniłam, jak zaczęłam szukać pracy to dowiedziałam się że jestem w ciąży, więc siedzę w domku z moim białym kotkiem. ale i tak nie mam na nic czasu, chyba przez ten internet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet to jest straszny zjadacz czasu szok, nigdy tak na necie nie siedzialam ale jak zaszlam w ciaze to wiecznie przesiaduje na forum albo ogladam ciuszki czy wozki, moj maz stwierdzil ze net mnie wciagnal i ze czasem nieslysze co on do mnie mowi :) Ja pracuje w szkole sredniej jestem Glowna Ksiegowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka nie wpisalas sie do tej tabelki : ick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..14.......Hania, Igo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..14.......Hania, Igo Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Ale zimono... brrr Zuzanka Kurcze ale Ci zazdroszczę miejsca zamieszkania. Jeszcze z podstawówki jeździłam do Brennej na obozy sportowe i moim marzeniem jest tam wrócić. Ja też jestem księgową w zakładzie samochodowym. Kurcze tak czytam o Waszych zakuopach i sama nabieram na nie ochoty. Jakoś do tej pory o nich nie myślałam. Mój Misiek wróci opewnie w niedzielę i bierze urlop. MAmy jechac do jego siostry po ciuszki, wózek i łózeczko. Ona nam da prawie wszystko. Zastanawiam się tylko nad wózkiem. Bo jednak chciałabym mieć taki, jaki mi się będzie podobał. Więc moze na nowy się skuszę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synka już mama. Ma 6 lat. I jest wspaniałym synem! Więc teraz przydałaby się córcia. Ależ tatuś o niej marzy. Tylko synek chciałby braciszka, ale to zrozumiałe :) I jeszcze poprawię tabelkę Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....15.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..15.......Hania, Igor Doroteczka..Dorota....24......Siedlce.......14...?....Weronika lub Gabriela...a synek Gabriel lub Mateusz Przeciez tydzien sie zmienil :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala co do wozka to ja tez mam okazje dostac od siostry ale stwierdzilam ze chce nowy taki jaki mi sie podoba, a do Brennej to pewnie jezdzialas na hale sportowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na hali sportowej to byliśmy może ze dwa trzy razy na dwa tygodnie. Raczej były marsze w góry, basen. Było naprawdę ciężko. Trenera mieliśmy dobrego ale baaardzo wymagającego. No ale cóż, doprowadził nasz zespół do mistrzostwa Polski. A tak w ogóle to grałam w siatkówkę :) bo zapomniałam. A i kilka dziewczyn od nas gra w reprezentacji. Nad wózkiem mocno się zastanawiam. Kurcze też chciałabym nowy. Oni zapewniają że jest super i nie zniszczony. No super Peg Perego w końcu. Że nie zniszczony to też mogę uwierzyć. Ale czy taki jak ja chcę? A co jeżeli mis ię nie spodoba? Jak im to powiedzieć żeby się nie obrazili? Bardzo ich lubię i nie chciałabym robić złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joania26
hej!ja mieszkam w irlandii z mezem i brzusiem. jestem polonistka z wyksztalcenia, ale wyjechalismy zaraz po moich studiach, wiec nie zdarzylam popracowac w zawodzie. troche zal, ale zawsze z czegos rezygnujemy. tutaj opiekowalam sie dziecmi przez 2 lata, wiec pewne doswiadczenie zdobylam:) a w tej chwili siedze w domu, bo moja ostatnia praca (zajmowanie sie calym domem) okazala sie zbyt ciezka zwazywszy moj stan blogoslawiony:) miewam silne bole brzucha, ktore staja sie bardziej wyrazne, gdy duzo pochodze lub cos ciezszego podniose. a glownie tego typu aktywnosc mialam w pracy z rocznym szkrabem:) no i mam teraz duzo czasu na internet. acha.. i duzy apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×