Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka moje dni też są takie same. Budzę się rano, siadam do kompa i tak dzień w dzień. Czuję się jak w \"dniu świstaka\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka prosze nie marudzic tez bym chciala tak prawie nic nie robic,a ostatnio tylko ksiazka notatki i kodeks ewentualnie jeszcze na deser ustawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha ... wyobrazcie sobie, ze tak do kwietnia te dni beda sie powtarzac. Nic sie nie zmienia tylko brzuchy nam rosną. ech.. popijam sobie herbatke miętową i robie listę co musze kupic żeby wysprzatac pietro domu bo w srode bedzie juz skonczone na cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale bym sie napila herbatki mietowej. Wzielam prysznic to teraz moge jeszcze z Wami posiedziec bo rownie pieknie pachne jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie juz jest pazdziernik 2007 szok, pamietam jak ja szukalam czy juz sie pojawil topik kwiecien 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba sie jednak polożę... już dośc dzisiaj sie nasiedziałam przy komie. Czas dać odpocząc mojemu tyłeczkowi! Do jutra dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a no co zrobisz? Chcesz być mądra to musisz się poświęcać. Ale wiem co to prawo, bo ja tylko miałam kilka przedmiotów i nie cierpiałam ich, dlatego podziwiam ludzi, któzy idą na takie kierunki. Ja na szczęscie edukację swoją zakończyłam. No chyba, że znajdę gdzieś 6 tys. to pójdę jeszcze na podyplomówkę na rachunkowość, ale narazie to tylko moje marzenia bo nie stać mnie . Wolę tą kasę przeznaczyć na coś innego. Już mam mgr inż i tak mi do niczego się nie przydało, więc co się będę dalej wysilać. Mimo, że zdobyłam ten tytuł to i tak podwyżki nie dostałam, więc stwierdziłam ,ze bez sensu było studiować. Może kiedyś to zaowocuje, w co wątpię. Od razu moglabym mówić o naszym zajefajnym kraju gdzie się \"szanuje i docenia\" specjalistów, ale szkoda gadać. Dzisiaj pokazali, że nie trzeba być nawet mgr żeby być doktorem (przykład leppera). Oki wchodzę na mój drażliwy temat polityka. Więc milknę i zmykam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawić Was na chwilę i tak się zaraz rozpisujecie ;-) ja jeszcze dzisiaj miałam gości na urodzinowej kawie, jutro też przyjeżdża koleżanka z dzieciakami na pół dnia. Fajnie, przynajmniej coś się dzieje i szybciej mi tydzień zleci :-) margolcia-mnie i męża też ten serial wciągnął, oglądamy go również z wyprzedzeniem paulka, aga-ale duże już macie te swoje dzieciaczki. Czytałam że teraz to dopiero będzie waga szybko rosła. Ja to widzę zresztą po sobie. Z dnia na dzień rośnie mi brzuch, a przedtem było spokojnie. Co do bara-bara to my sobie ostatnio z mężem pozwalamy dość często. Szczególnie ja nabrałam ochoty i co chwilę podszczypuję męża. A jemu wcale nie jest przykro z tego powodu ;-) Wręcz przeciwnie....Może czuję że później będzie dłuższy post i teraz chcę to nadrobić. Od kilku dni krąży między nami jeden, zbereźny temat..... Przesyłam Wam na skrzynki pocztowe zdjęcia z sobotniej imprezy.... Jeżeli którąś pominę to proszę dać znać bo chyba nie mam do wszystkich adresów @. no i jeszcze tabelka: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12.......32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam \"tłusty czwartek \" - centralnie pójdzie mi w tyłek :P ale co tam - były pyszne zrobiąłm sobie listę rzeczy wartych kupienia i zabrania ,wyprawkę - jak ją wklepie na kompa to ukarzę swiatu - może będziece miały jakieś uwagi - na razie brykam spac brykaliśmy do tej pory jak dobrze się czułąm -mąż mnie głaskał i czekał na przyzwolenie - ostatnio 1tydz temu - hmmmm a tera z po prost nie mam ochoty - bez męża ,bez sexu - mam łózko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i ja jeszcze nie śpie, hehe kurcze czy przypadkiem nie wpadla wam w rece praca z finansow na temat: ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa? jakiegos dowolnie wybranego przedsiebiorstwa. tak sie pytam bo ja czegos takiego nie pisalam na studiach a dobry znajomy prosil mnie zebym sie rozejrzala bo on musi to napisac... oj duze juz te wasze bobaski w brzuszkach!!!! fajnie! ja tez jestm juz pachnaca hehe ale ide juz do lozeczka zaraz bo mi sie juz oczka troche kleja... ja tez dzisiaj bylam u stomatolożki ale ja nie robilam znieczulenia, niby mozna ale co tam, troszke bolalo. caluski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik do mnie zdjęcia nie doszły..... wydaje mi sie ze wysylalam ci juz cos i masz mojego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-do Ciebie też poszły, może jeszcze \"idą\" :-D ja też zaraz zmykam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik zdjęcia doszły......ale normalnie taaaaaakie sa sliczne ze az meza zawolalam zeby zobaczyl, jemu tez sie bardzo podobaly.... a wiecie co moj maz ostatnio do mnie mowi: oddaj nasza weroniczke!!! po co ja zjadlas? heheheh normalnie mowi mi ze mam taki brzuchol bo zjadlam corunie hehehe ide spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm drugi dzień wstaję wcześniej i nie moge spać. Zastanawiałam sie czy włączać kompa - wygrała ciekawość co nowego u was i w świecie. A teraz POBUDKA ŚPIOCHY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam juz wstac, bo na 10 jade do szpitala na zajecia. Ciekawe jak bedzie. Izawik zdjecia doszly i sa baaardzo ladne. Dzieki. Prawde mowiac nie mialabym nic przeciwko zeby zjesc na snaidanie kawal takiego tortu ;) Bo w mojej lodowce nuda. A wieczorem jedziemy na lotnisko po mojego brata. Zostanie na 10 dni wiec bede miala nieco odmiany w moich dniach swistaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na dwójce dzisiaj w Pytaniu na sniadanie leci cykl tematów o noworodkach i dzieciach w domu!! Właczcie sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie dzisiaj postanowilam nic nie robic jestem ciekawa czy mi sie to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! zapomiałam wczoraj zmienić dane w tabelce:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia margolcia1......20..........30.....+14...........Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na chwilkę , przyszłam się tylko przywitać :) Zaraz idę na miasto pozałatwiać sprawki bo mężuś okazał łaskę i zostawił mi dziś samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Ja wczoraj po pracy nie miałam siły włączyć kompa, wzięłam tylko cieplutką kąpiel i o 17 leżałam już w łóżeczku, nawet kolację dostałam do wyrka :-) No i dzisiaj miałam niezłą lektórkę do nadrobienia. Fajnie że wasze dzieciaczki tak ładnie rosną, Izawik śliczna ta Twoja córcia, ma niezły błysk w oczkach :-) A Ty szczuplutko wyglądasz w ciąży. Cieszę się, że nie tylko ja jestem \"chuda\" U mnie waga nadal stoi w miejscu i naprawdę mnie to martwi, bo to już 8-my miesiąc a tylko 3 kg na plusie. Dobrze, że pewnie w 34 tyg czeka mnie ostatnie usg, więc może się trochę uspokoję, ze dzidzia mimo tej diety rośnie. Od dzisiaj liczę ruchy maleńkiej. I wierci się jak na zawołanie :-) Justaaa nikt Cię z kwietniówek nie wyrzuci, skąd Ci to przyszło do główki? Jesteś z nami i zostajesz :-) Fajnie że termin będziesz miała na początek kwietnia, święta spędzisz już w domu z maleństwem przy sobie. Szczęściara :-) Dobra, ja tu gadu gadu a trzeba się brać za pracę, bo być może od jutra znowu wyląduję na zwolnieniu, tym razem z powodu przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ja dopiero z łóżka wstałam, a gdyby nie sąsiad, któy coś zaczął wiercić wiertarą to pewnie bym jeszcze spała. No tak mi się ostatnio dobrze śpi,że szok. izawik dzięki za fotki. Fajna ta Twoja córcia. Ja mojej Iguni też będę wyprawiać takie imprezki- już nie mogę się doczekać. I też mam w rodzinie taką ciocię co robi torty we wszelakich kształtach, tak jak u CIebie. Wiecie ile zjadłam śniadania- półtorej grachamki z twarożkiem. Jejku jaki ja mam apetyt. Muszę troszkę posprzątać, ale standardowo mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×