Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja wlasnie wypilam mala lampke czerwonego winka i mnie lekko zemdlilo... moze na to wezme kosteczke czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla wszystkich
z tego topiku. ja jestem z innego, u nas mało kto i kiedy się odzywa dlatego podczytuję kwietniówki, które są fajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, no podobno tak ale ja tam sie juz na nic nie nastawiam. Juz robilam wszystko oprocz sexu w kierunku wywolania porodu i bezskutecznie! Bozeeeee brzuch mnie swedzi!!! Pewnie jutro obudze sie z mega rozstepem na brzuchu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam jak nie masz jeszcze rozstepów, to się przyzwyczaisz jak sie pojawią. Mnie tez cały czas swędzi brzuch i jak sie posmaruje kremem, to dopiero sie uspokajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam chwilkę.. moje córcie spią. To znaczy czekam aż młodsza się wybudzi bo chcę ją umyć i nakarmić już na noc. Czekam też za mężem. Miałam dzisiaj udany dzień,bo moje córcie były bardzo grzeczne i dały swojej mamusi odrobinę wytchnienia. Znalazłam nawet czas by poprasować :-D \"Brzuchatki\"- skarżycie się na różne dolegliwości spowodowane ciążą. Jak Was czytam to muszę przyznać że w tej chwili to dla mnie już abstarkcja :-) Aż nie mogę uwierzyć jak szybko się o tym zapomina. Teraz skupiam się na moich dziewczynkach :-) A młodsza rosnie jak na drożdżach :-) mama bączka- jak chodzę z Gabrysią po mieszkaniu to też mam wrażenie że ona bardzo się rozgląda. A jak przeslicznie uśmiecha się przez sen :-) Piszesz że masz ochotę na kawę. Ja wczoraj wypiłam rozpuszcalną bo położna mówiła że mogę. Dzisiaj też zjadłam smazonego kotleta. Na razie nic się nie dzieje. Powoli zaczynam już normalnie jeść. Oprócz potraw wzdymających, oczywiście. Dzisiaj Gabi tak ładnie spała w ciągu dnia,że karmiłam ją ednio co 3h i z tego powodu ciągle mam nabrzmiałe piersi. Teraz założyć tylko bluzkę z głębokim dekoltem i paradować po ulicach ;-) Trzeba korzystać póki są takie wybujałe,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim. Ja jestem po 3 ktg,na razie skurczyki maleją.ide spac bo mnie nieco wymęczyli,tylko kurcze jakies siuśki mam pomarańczowe...Jak nie urok to .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka wiesz co. Jest u nas ich sklep, ale w Węgrowie mają tylko te Ring. Muszę podjechac do Siedlec do tej hurtowni koniecznie. Bo oni podobno mają też Mikrusa Alu Sprint, a byłam pewna, ze tego to już w Siedlcach nie zobaczę. Dziękuję Ci bardzo 🌻 Aprilka właśnie tego /Driver 4xl chyba chcę. Chociaż mam koleżanke, też kwietniówkę i ona zmężem jeździła i oglądała po sklepach te wózki. Zamówili na trzech kółkach bo ponoć o wiele lepiej się prowadzi. Ale mi jakos te trzykołowe się tak sobiepodobają. Ja znowu mam dziś skurcze od południa. I taki ból w pachwinach i cipeczce. Mogłaby się coś zacząć dziać w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka fajnie że mogłam Ci pomóc..... light blue dzieki za fotki maluszka miki82, słodki.... u mnie nic sie nie dzieje.....cisza...... mam pytanko do rozpakowanych juz kwietnioweczek....czy kupowałyscie swoim pociechom lezaczki? bo ja tak sie zastanawiam czy kupowac....bo jak bede cos robila w kuchni czy w innym pokoju a nIunia nie bedzie spała to wtedy polozylabym ja w takim lezaczku i mogla i ja zaczepiac zagadywac i cos robic jednoczenie, np taki mi sie podoba http://www.allegro.pl/item183622495_lezaczek_fisher_price_l0539_najtaniej_wys_12_h_.html#photo co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. doroteczka bardzo fajny ten lezaczek. ja mysle ze by mi sie przydal, bo takto niunie musze na recach nosic caly czas. dzis znow piekna pogoda wiec pojdziemy na spacer ;-) izawik oj to moze i ja sie skusze na kawke. flowerska moja iga nieraz placze przy kapaniu, ale my wtedy nie panikujemy, tylko sie z niej smiejemy, gadamy do niej i jak ja wyjmiemy z wanienki i ja jej daje zawsze caluska to wtedy sie uspokaja. zobaczysz, ze twoj dotyk i pocalunek potrafia zdzialac cuda. zjadlabym jakies sniadanko, ale ige trzymam w obieciach i jak ja tylko odłoze to bedzie placz :-( milego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka super leżaczek też się nad takim zastanawiałam. Jednak moje siostra mi poradziła bym nie kupowała wszystkiego przed porodem bo goście odwiedzający nas po porodzie z pewnością też zechcą przynieść jakieś prezenty i szkoda by się rzeczy dublowały. Więc faktyczne z zakupem leżaczka, karuzeli do łóżeczka i innych sprzętów bez których można się obyć zaraz po porodzie, poczekam jeszcze trochę i najwyżej później uzupełnię braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza, wszystkie pewnie rodza tylko mnie nic nie bierze. To chyba jednak ja bede w ciazy do konca zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - mam parę minutek po nakarmienia a przed wizytą połoznej :) dzidziuś albo b spokojne - dodam że rejestrowany dzisiaj oficjalnie jako maks - albo po karmieniu nie spi i żąda uwagi - i tak przez 3 h - czy to normane - mnie się wydawało ze takie zieciątka głónie śpią -a oa przez 3 h potrafi awać w kośc az do następnego karmienia - kiedy to po 15 min pada - niosę pózniej taka roślinkę do łózeczka - gdzie budzi się równo za 2 h jakie rytmy mają wasze? zastanawiam sie jak wyglądają kolki - czasami przez pół dnia nic nie zrbi - moze to go tak niepokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:) ja rowniez po karmieniu , jeden i drugi spii a ja chyba wezme i zrobie nalesnikii mam do was pytanie , bo juz sama nie wiem jak wy robicie karmicie dzieciaki przewijacie i pozniej usypiacie czy przewijacie karmicie usypiacie ja robie ze po przebudzeniu przebieram i karmie i przewaznie chlopcy usypiaja przy piersii a moze po jedzeniu trzeba przebierac? probowalam po jedzeniu i zawsze chlopcy mi sie budzili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska- niestety ten czas mija - poród nastąpi - u ciebie na pewno przez zaskoczenie - Jak niespodinka to niespodzianka - mi coś mówi ze bedzie dziewczynka :P mnie sie chciałao być wiecznie w ciąży :) bałam się zmian tego co będzie ppo - bo z faktem noszenia dzidziusia pod sercem dawno się pogodziłam pokochałam ten stan ostatnie 2 tyg dały mi w koś -wieczne bóle - fałszywe alarmy - ostatni tydzień minął mi na płynach - bo byłam tak obolała że nic nie mogłam stałego przełknąc - bolała mnie pewnie kazdy centymetr jelit i innych dziadostw łącnie z wątrobą - nie mogłam chodzic =rwały mnie pachwiny - mimo to robiłam kilometry po parkach jak oszalała -- ehheh jak to dzisiaj wspominam chce mi się smiac - a minął dopiero 8 dzień :P -więc tak dramatycznie chciałam żeby było po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw stanowczo przewijam - potem z pełnym brzuszkiem mogą być problemy - odbijanie -ulewanie - i robi się niespokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez tak robie najpierw przewijam ppozniej karmie moim chlopcą bardzo zadko sie odbijaa , a pozniej stercze nad lozeczkiem patrzac czy sie przypadkiem nie ulejee pamietam jak wracalismy ze szpitala do domuu, bozee caly czs patrzylam czy oddychaja jakich pieluszek uzywaacie ... ja na noc Pampersy a na dzien zołte z biedronki jestem z nich zadowolonaa wieciee ile na dwojkee idziee pampersowww dlatego zdecydowalismy sie ze bedziemy zaopatrzac sie w biedronce dzieciaki dobrze na nie zareagowały zadnego uczulenia , tanszee wiec czemu nie grutn to zyc ekolomicznie i zycie sobiee umilac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Bozeee co to byla za noc!!! Caly czas mnie swedzial brzuch i uda :O Myslalam ze rano zobacze poorany przez rozstepy brzuch ale na szczescie nic sie nie pojawilo :D U mnie do terminu zostalo 4 dni, ale i tak jestem nastawiona na ostateczne wywolanie porodu na 26. Wczoraj dostawalam tzw kurwicy na tym tle ze jeszcze nic sie u mnie nie dzieje ale teraz odpuszczam! Co ma byc to bedzie! 21, z tego co mi siora mowila to te pieluchy z Biedronki wychodza cenowo tak samo jak Pampersy. Bo jest ich mniej i sa tansze ale przelicz bo moge sie mylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj bo juz sama nie wiem tych z biedronki jest 40 sztuk i kosztuja 18,99 zl a tak ogolnie to teraz bylaa chyba nadal jest fajna promocja na pampersy duzaa paczka jumbo pack sztuk 98 kosztuje niecale 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nie wiem jakie sa ceny ale wtedy jak moj siostrzeniec byl taki malutki jak twoje skarby (1,5roku temu) to wychodzilo na to samo. Teraz moze ceny sa inne ;) ...nie jestem JESZCZE na bierzaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla, to nie tak, ze zle mi w ciazy i narzekam. Po prostu jak juz minal termin i jestem swiadoma, ze to juz sie w kazdej chwili powinno zaczac to zyje w strasznym stresie. Nie moge spac w nocy bo sobie caly czas wyobrazam porod a potem jak fasolka jest juz w domu. Takie zycie w pelnej gotowosci mnie wykonczy. Wzielam sie dzisiaj ostro za sprzatanie. Co prawda to w zeszlym tygodniu wszystko bylo szykowane i pucowane tak, jakby juz dzidzius mial sie zjawic a w tym tygodniu od nowa. I tak w kolko. Moje wspomnienie sprzed porodu to bedzie sprzatanie i golenie - wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze tabelka i ide sprzatac lazienke NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata flowerska......11............41.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........39......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........39......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wasze spadki wagi ? mnie z 11 kg które zyskałam w ciąży - ubyło 8 jestem tydzień po porodzie - moze zacząć ćwiczyć - mam zestaw cwiczen - niby pisze zey zacąc od pierwszych dni - heheh zgrywusy - cały zadek mnie boli - kichnąć nie można - a ma się cwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
nikola mnie z 13 zostaly 3 kg, brzuszek mam mniejszy jak z przed ciazy. A czy wy stosujecie jakies pasy, bo ja nie mam ale zamierzam jutro taki kupic. Tak na wszelki wypadek. Dupka mi plaska zostala (pewnie od tego siedzenia w ciazy :-) rudamaxi ja wczoraj wybralam sie do przedszkola po mojego synka i po drodze przytastalam zakupy i dostalam takiego krwawienia ze szok....Poza tym bola mnie nadal plecy, a zaczely pare dni przed porodem Krocze mnie nie boli, chociaz kupilam sobie kolo poporodowe i wcale go nie uzywam. Po 1. porodzie siadalam na kole dmuchanym dla dzieci bo wtedy rzeczywiscie czulam, ze mnie pocieli. Co do przewijania, to ja najpierw przewijam, a potem karmie Maje. Gorzej z noszeniem zeby jej sie odbilo. Nie lubie tego robic, bo mam wrazenie ze przyzwyczajam ja do noszenia na rekach, a ona wybudza mi sie i tak ze snu, zaczyna plakac i musze dac jej cycusia na uspokojenie. Potem ja odkladam do lozeczka bardzo czesto pomimo zeby jej sie odbilo. A u Was jak jest z tym bekaniem?????????????????????? A jeszcze mam takie pytanie do mamusiek dzieci, ktore czesto maja czkawke, czy dajecie wowczas cycusia na uspokojenie? Bo ja slyszalam ze takie malutkie dziecko nie meczy czkawka jak doroslego czlowieka???/// Swoja droga Maja miala ciagle czkawki bedac w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 20 ktoree zagoscły u mie bedac w ciazyy -zgubilam rowneee 20:) narazie nie cwiczee... mam niezle cwiczeniaaa na codzien z dzieciakami:D a przepraszam jak karmie np. na lezacoo to podnoszeeee noge do goryy(oczywiscie ta na ktrej nie leze) podnosze sobie ja zginam i takie tam ihhihi nalesniki mi nie wychodzaa przypalaja siee nie chca sie przewracacc wkurzylam sieeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×