Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

flowerska ty to lepiej nie pocieszaj ze te zabki to jeszcze dadza nam sie we znaki!!!! hihih jackpot witaj.....u nas dzisiaj nie pada......ale weronika ma troszke katerek i kaszelek i nie wiem czy moge z nia wychodzic......jedni mowia zeby nie przegrzewac dziecka i wychodzic a inni ze nie wychodzic bo przeciez chore!!!!! no i co robic? narazie smaruje jej pod noskiem mascia majerankowa i nie wiem czy dac jej ambrosol wykrztusny czy rubital tez syrop ale lagodzacy kaszel...... ale wy macie przeboje z tesciowymi kurcze dorosle osoby a zachowuja sie gorzej niz dzieci!!!! wstyd hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka mi lekarka kazalą wychodzik a na katar malą dostalą calcium bo prócz tego ze ma wląsciwosci przeciwalergiczne bo to wapno to jeszcze zasusza katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Jackpot - witaj kobito...sliczniutkie masz dzieciaczki! aaa z jakiego zakątka Polski jestes...hehe moze w koncu z moich okolic!? ;) Flowerska - ile ząbków ma Tomus - 7?? Matkooo ech to mega duzo zabków! Może grysc juz kotleta! U nas tez pogoda do bani... a co za tym idzie i moj nastroj. Ostatnio ciagle kłóce sie z G, wyszukuje problemy zeby tylko sie przyczepic. Juz sama nie wiem czy to ja wymagam za duzo, czy to on ma zlewajacy stosunek do wszystkiego. Wkurza mnie, ze musze po nim wszystko robic, kurcze jakbym miala drugie dziecko! Wszystko jest pieknie i nagle trach! Cos mnie wkurzy! Moze to hormony!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole tomus to skora zdjeta z mojego M. W tym samym wieku moj maz mial tez 7 zabkow i wazyli tyle samo. Tesciowa mi sumiennie sprawdzila w ksiazeczce zdrowia. Smieje sie, ze wlasciwie to moj M sie sklonowal za moja pomoca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka tak to jest syropek i nazywa sie calcium sanosvit do jest dla niemowlaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kapikapi - u mnie tez ciche dni skutkuja...do czasu... Dzwoniłam przed chwila do G zeby wygonic go na spacer z Kama a on mi, ze oni dopiero wstali! Szok jakis...caly harmonogram dnia mojej malej poprzestawia! Juz wczoraj cos mi nie pasowalo...bo ona poszla spac o 20:30, a nie o 1930....ech moj G! Mam nadzieje, ze Gabi i Izawik mialy spokojna nocke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa mialam sie was podpytac... jak czyscic zabki u maluszka. Kama ma dwa na dole, ale za chiny nie wiem jak sie do tego zabrac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika ja to robie po kapaniu. Zawijam na palec gazik jalowy , mocze w przegotowanej wodzie i czyszcze malą sie wkurza i mnie gryzie dlatego musze duzo gazy nawijac zeby palca nie stracic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... czyli jednym slowem musze zaopatrzyc sie w gaziki....aaa co sadzicie o tej szczotece nakladanej na palca?? Moja Kama po kapieli je kaszke i czasem na sen cyca...wiec,w ktorym momencie mam jej wyczyscic jej zabki?? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku uzywalam tej silikonowej szczoteczki na palec, ale bardziej do masowania, Tomus to uwielbial. A teraz w czasie kapieli normalnie myje mu zabki sama woda szczoteczka miekka dla dzieci od 4 miesiaca. Dostalam ja w jakiejs paczce z probkami i swietnie sie sprawdza. Tomek sam ja bierze i gryzie. Poza tym zgodnie z zaleceniem mojej dentystki nie daje mu nic slodkiego do picia, nauczyl sie pic wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaa
czesc. dlaczego mama bączka nie udziela się na kafeterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaa
możecie podać adres blogu Igi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mania superowa w tym chodziku!!! Witam nowa kwietnioweczke i dzieciatka!!! Mam nadzieje,ze bedzie Ci u nas dobrze! No to ja pociesze Kapikapi i Evanike, ze u nas jest bardzo podobnie z tym, ze J caly czas wszystkim wkolo opowiada jak to on duzo czasu nam nie poswiece;-) On jest caly dzin w pracy, wraca padniety, a w weekend zazwyczaj ktos do nas przychodzi. O to nie mam pretencsji, bo akurat taka jest rzeczywistosc, ze nie ma nic za darmo, ale jak to slysze to mi sie smiac chce. No i jak mu nie przypomne,ze ma Bartka przewinac lub nakarmic to sie raczej nie domysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!! wracam ze spacerku i wlaczam kompa zeby zobaczyc co u Was a tu co????? puuuuuuuuuuuusto......... ja dzisiaj kupilam Weronisi stroj na swieta....czerwona sukieneczke i biala bluzeczke, rajstopki i butki....hihihihh moja dama........ja to normalnie moglabym jej kupowac i kupowac....jeju to jest jak uzaleznienie!!!!!!! tylko czasami finansow brak..... Lightblue jak wysylalas niedawno filmik swojej corci w ktorym tak fajnie gadala hihi to moja corcia jeszcze tak nie gderala...ale od wczoraj buzia jej sie nie zamyka..... hihhiiihih swietnie spiewa...wola....krzyczy tylko policzki jej sie ruszaja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj tutaj tłum, aż oczy bolą od czytania :D MaMani, świetny filmik, Mańcia to mały rajdowiec :D Doroteczka karolina przeszła od swojego gadania do dzwięków ghrrrrr, khrrrr, nawet nie wiem jak to napisać. W nocy się aż wystraszyłam,że się dusi a ona sobie się obudziła i miała ochotę na pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam sobie dzisiaj ditete kapuścianą i zaczełam pić herbatki ziołowe. Walka az do wiosny, mam nadzieje,że pozbędę sie kilku kilo. Echhh dzisiaj poszłam z Karolą na pocztę, a tam zaczepiły ją 2 dziewczynki. A ona wpadła w histerię. Myslałam,ze zwariuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Bartus tez mial taki okres kiedy strasznie bal sie obcych. Przeszlo mu przed samym przyjazdem tu, bo juz sie balam jak sobie z nim poradze. Karolci tez przejdzie;-) Doroteczka, czekam na swiateczne fotki wystrojonej Weronisi, choc ona zawsze taka sliczniutka jakby codzien swieta byly. Ale ostatnio na zdjeciach zauwazylam, ze coraz bardziej zaczyna przypominac tatusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi super! Buziaki dla Piotrusia!!!:-) Light, wiem ze to strasznie uciazliwe. Ja czasami czulam sie jakbym dziecko w piwnicy trzymala;-) Wystarczylo, ze ktos do Bartka na ulicy zagadal a juz byl ryk. Dodam jeszcze,ze na na tesciow tez tak reagowal:-) Bal sie tez dziwiekow jakie wydaja karetki i teraz tez mu przeszlo dzieki Bogu. bo tu co chwile cos na sygnale jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa napisz cos wiecej o jedzeniu Szymusia, bo czytalam na topiku Mamani, ze tez nie chce Ci mleka pic. My mamy to samo. Pytalam lekarza i on powiedzial,ze jak Bartek nie chce to niech nie pije, pozniej pytalam pielegniarki( czy kto to tam jest)jak byla z wizyta i mowila zeby dawac Bartkowi joguty, daje i poki co je chetnie. No i mowla tez zeby dawac zupke, a potem miesko z warzywami. Do tej pory bylo ok a dzis Bartek ma focha na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakis cud...sciagnelam Kamie \"fasolki\", trzy płyty...i slucha ich z mega otwartymi oczami! Kapi daj calusa Piterkowi za zabka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze to ze juz nie placze nie oznacza, ze sie smiaje do ludzi;-) Taki otwaty to on niej jest. Bartek smieje sie tylko do malych dzieci-ostatnio nawet do lalki w sklepie:-) Evanikaa, no prosze jaka Kama muzykalna. Moj lobuz jak slyszy muzyke to siada i sie kiwa:-) Smiesznie to wyglada. Dzis jest taki niedobry,ze trace cierpliwosc, a Jarek jak na zlosc dzwonil ze bedzie poniej:-(:-(:-( Przed chwila dobral sie do szafki za alkoholowymi zapasami tatusia. Niedaleko pada jablko od jabloni...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Kama jak zahipnotyzowana..siedzi i slucha! Kapi moze ma racje... chyba chce mu sie pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz szok... Kama zasnela mi na kolanach sluchajac fasolek... ale fazaaa komu \"kolysanki\", komu?? teraz nie chce sie ruszac...jej pora kapieli jest za 40 minut, kaszka o 20:00 i spanko! ech G wszystko poprzestawial mojej malej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja poprosze o \'kolysanki\' jak znajdziesz chwile.... kapi kapi gratuluje Piotrusiowi zabka ....🌻 Aga 25 dzieki za mile slowa.....pewnie ze wysle fotki ze swiat.....i bede czekala na wasze......a moj P przeczytal pare postow i sie ucieszyl jak przeczytal ze Weronisia robi sie coraz bardziej podobna do niego.....hihihih Mania superowo sie porusza w chodziku.... Lightblue jak to zamowilas sobie diete kapusciana? ja tez musze schudnac ale najlepiej by bylo jakbym nie jadla slodyczy i zmusila sie do robienia brzuszkow.....kto zaczyna ze mna? bo samej mi sie nie chce......hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka zamówiłam/kupiłam na Allegro tę dietę kapuścianą. 3 opakowania kapsułek + 1 gratis Dobra uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×