Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

teraz to mnie zamurowało - przyszedł listonosz i wręczył pi paczuszkę z Bobovity. w paczuszce poradnik żywieniowy, deserek , marchewka z ryżem w słoiczku ( słyszałam że jest okropna.. - ale to nie mi ma przecież smakować), próbka mleczka i kaszki... no i oczywiście obudził mi Kasie, więc ruszymy nasze zadki z małą i idziemy po recepty na mleczko i do kontroli ( chociaż nic się nie zmieniło na lepsze) ale może inny lekarz wymyśli coś innego co poskutkuje na ten katar i kaszelek... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik pociesze cie, a moze i nie! Zadzwonilam do trzech szpitali w szczecinie i w zadnym nie materminów w tym roku. Czasem jest tak, ze jakis pacjent sie nie zgłosi, wiec mozna wskoczyc na jego miejsce, ale to znikome szanse! Straszne! Zeby w dzisiejszych czasach kazac dziecku czekac na zabieg! Przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Weroniczki dzisiaj zobaczylam takie plamki czy krostki na tulowiu czyli to pewnie trzydniowka... rudamaxi dzieki za rady a i mialam ci juz dawno powiedziec ze masz fajniutki glos przez telefon.....🌻 a czy ja z takimi krostkami moge corcie kapac? bo przez te goraczki to jej nie kapalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do pediatry...moge ja kapac...powiedziala ze nawet jak ma goraczke to trzeba kapac......kurcze mi mama nigdy nie pozwalala sie kapac podczas goraczki....i jak minie goraczka to moge wychodzic na dwor.....mam nadzieje ze minie.....to w niedziele bym wreszcie wyszla z domku.....jutro jeszcze przeczekam.. izawik kurcze nie wiem jak ty wysiedzialas w domku jak dziewczynki chorowaly.....wiem wiem musialas, nie mialas wyjscia.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak mamuśki? dzieci już śpią? moja jakoś nie chce spać i gada sama do siebie:) mój M na imprezie firmowej i wróci póóóźno... a ja sobie sprzątam... no chyba że chcecie pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. kar dzięki ,ze o mnie myślisz. Jakoś nie mam o czym pisać. Karolinka dzięki Bogu zdrowa jak rybka. Uważnie jednak was czytam i bardzo mi przykro,że dziaciaczki chorują. Dziękuję za wszystkie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saritko moja werka nie spi bo o 20 sie obudzila.....miala wieczorna drzemke a teraz pewnie bedzie balowala do poznej nocki.....echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj a moja Kamcia przed chwila zasnela...kurcze musze oduczyc ja zasypiania przy cycku! Wrociłam pozno ze sklepu i malej nie wykapalam a i tak padła...wyobrazcie sobie, ze ja od urodzenia kąpie Kamę codziennie...z partoma wyjatkami. Chyba musze wprowadzic dzien \"brudas\"... A moje dziecko to mala cyganicha..w sklepie spotkalam ciotke,. ktorej moja Kama nigdy nie widziala i co...pchala sie jej na rece...jak juz byla na raczkach u ciotki, ta spotkala swoja kolezanke i co...Kama chciala do kolejnej obcej baby! Ech moje dziecko jest taaaakie otwarte na ludzi! Wystraszylam sie dzisiaj placzem mojej malej. Kupilam Sterimare czy jakos tak (wode morska do noska, bo nie mam jak czyscic noska malej) i psiklam jej do noska. Nie wiedzialam ze to ma taki mocny strumien.... Kama w placz, ja w panikę czy jej nie zrobilam nic zlego..ta mi sie zanosi placzem a moj Grzesiek krzyczy, ze cos jej wisi..a tu dwie mega wielkie..... no wiecie co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ruda, dzieki za pamiec. czyta ostatnio malo a i pisac nie ma o czym. Tomus zajmuje mi caaaaly czas. Dzisiaj przezylam chwile grozy. Wzielam malego rano do siebie do lozka, bo zawsze jak wstanie to go musze wycalowac, wypiescic i sie powyglupiac. A on sie jeszcze wtulil we mnie i tak sobie lezelismy. Nie mam pojecia jak i kiedy zasnelam i obudzilam sie jak maly wisial miedzy lozkiem a szuflafdami trzymajac sie za galke od szuflady. Mial na lozku juz tylko dupcie i nogi. No poprostu szok, nie wiem jak to sie moglo stac i zawsze jestem czujna i staram sie wszystko przewidziec. Chyba tylko bozia nad nami czuwala. Mam taka nauczke, ze do konca zycia zapamietam. Obudzilam sie w ostatniej chwili. Wszoraj moj marek mial imieniny. Zrobilam mu kolacje niespodzianke przy swiecach, juz nie pamietam kiedy ostatnio tak na spokojnie zjedlismy, nawet Tomus byl grzeczny. Bylo bardzo milo. Zastanawiam sie co nowego wprowadzic tomusiowi do diety. wydaje mi sie, ze on je za malo miesa. Pozdrawiam i milego weekendu. Musze pamietac odezwac sie do Agi*25, bo planuje juz od przyjazdu zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maja racje,ze stad odchodza. Nie obchodzi was nic, po za wami samymi.Jesli chwali sie wasze dzieci, to wszystko jest cool a jesli nie to na te osoby nie zwracacie uwagi. zuzanka miałas wielkiego dąsa ze ktos tm ci czegioś nie przysłał. A jak ty sie zachowujesz?Wyżej srasz niż dupe masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. Obiadek mi się w piekarniku piecze- sam, jak to powiada mój G a ja wpadłam na chwilę. Maja ma katar, nadal nie wychodzimy z domu. Byłam dzisiaj na zakupach, sama, samochodem , tym razem trochę dalej za miastem i obiecałam sobie, że będę przynajmniej raz w tygodniu brała autko i jechała po prostu przed siebie. Muszę bo inaczej zapomnę jeździć. flowereska-mi na razie Maja nie spadła z łóżka ale raz mi wpadła za łóżko w dziurę. G się zerwał i chciał łóżko podnosić a wystarczyło ją po prostu wyciągnąć. Adrenalina mu podskoczyła i tyle. Śmiać mi się z niego chciało. Póki co śpię ostatnio z Mają przez ten katar a G. sam w sypialni. Nad ranem dołącza do nas Kuba. kapikapi dzięki za zdjęcie Piotrusia- bo zapomniałam. Rzeczywiście jest pulchniutki. Wymieniłaś już ten fotelik samochodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja od rana zmagam sie z porzadkami,juz prawie skonczylam.Ale czeka mnie za to noszenie drzewa,tylko czekam az niunia zasnie bo nie chce jej brac na dwor z tym jej kaszlem:O Doroteczka dziekuje bardzo:) Dziewczyny piszcie ,wiecie o co chodzi:D Macie po -u Powiem tylko tyle nie jestesmy elita,a skoro nas za takowa uwazacie to nam milo,Dziekujemy wszystkie czujemy sie docenione:D Dla Weronisi i Igi sle fluidki by wysypka po trzydniowce szybko minela. Oczywiscie fluidki dla wszystkich potrzebujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. my juz po spacerku... Kamie wyszedl drugi zabek i jest starsznie marudna. Nie chce jesc, nie chce pic, nie chce spac. Pospala wprawdzie na spacerku 30 minurt, ale teraz ciagle sie meczy! Dziwnie łapie sie za glowe.. nie wiem juz sama. Dzisiaj znowu pojawil sie problem zaparcia...ugotowalam wiec zupke bez mieska! mam nadzieje ze bedzie jej smakowac... aaa tu nasze dwa zdjecia! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ae8200736392dcc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/286a661679ed29bb.html lece karmic glodomora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika Kamcia naprawde wyglada na glodomorka,wiec to ze nie chce jesc podejrzewam ze nie potrwa dlugo:D Gratki za drugi zabek:) Ok teraz ja znikam ,moze uda mi sie uspic moja krolewne i polece walczyc z drzewem ,oj zapowiada sie nierowna walka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika Kamcia naprawde wyglada na glodomorka,wiec to ze nie chce jesc podejrzewam ze nie potrwa dlugo:D Gratki za drugi zabek:) Ok teraz ja znikam ,moze uda mi sie uspic moja krolewne i polece walczyc z drzewem ,oj zapowiada sie nierowna walka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii Ty ciągle w ruchu, już wiem czemu zawdzięczasz tą piękną sylwetkę. evanika Kama nie chce jeść na pewno przez te zęby. Kiedy one wyjdą... Jak będą wszystkie to kilka lat przerwy, wypadną i znów wyjdą kolejne. My mamy 2 dolne a teraz czekamy na górne. Maja już zaciska je na mojej brodawce. Chce sobie ulżyć a ja stękam z bólu. Na szczęście rzadko jej się to zdarza. To może ja też wkleję fotkę moich dzieci: http://images34.fotosik.pl/55/3e9183e43a893a8amed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar - jak twoje szkraby sa do siebie podobne! hehe jak brat z siostra! Buzka lece robic tortille!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, niedziela, pewnie wszystkie jesteście u mamy na obiadku. Jeśli tak, to bardzo wam zazdroszczę. U nas leje cały dzień, nie żebym na spacer chciała wyjść ale nastrój mam przez tą szarugę nieciekawy. Marzę, żeby ktoś wziął mi dzieci na kilka godzin, żebym mogła wypocząć. Teraz śpią wszyscy a ja nie mogę oka zmrużyć. Czeka mnie dziś wyjście do kina może tam odsapnę trochę. Najgorzej, że nie mogę odpuścić i ciągle jestem w ruchu, a to odkurzam, a to piekę bo wszystko musi być zrobione. Nie dziwię sie, że wieczorem padam ze zmęczenia. Mam cichą nadzieję, że Maja w końcu będzie znów umiała poleżeć sama przez kilka minut, a nie ciągle na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele wieczor:D Kar i kto tu jest w ciaglym ruchu?;)Zycze ci wypoczynku w kinie ,bo to ci sie na pewno nalezy. Aga dzieki za fotki ale choc jedno zdanie moglas napisac co u was😠 Doroteczka i Mama baczka jak tam wasze dziewczyny? Justa i MaMani pewnie na zajeciach. Evanika nadrabia zaleglosci w byciu razem ze szkrabikiem,to samo Zuzanka i mam nadzieje że Sarita tez . Izawik jak tam dziewczyny ?Mam nadzieje ze zdrowe. LightBlue jestem ciekawa jak tam twoja pociecha to samo sie tyczy;) 21,Mx3,madziunka27 ,Ania 75(Aniu pomchaj chociaz lapka,wysylam ci mnóstwo ciepla i pozytywnej energii;) ). W pisaniu ostatnio strasznie sie ociaga ruda-lala,flowerska,kohannah,kamil_a,mika82,margolcia1,koala-79,nicolla,aprilka i kapikapi(na naszym topiku kapikapi tez sie odzywaj;) ) stawac wiec prosze do raportu;) Ciekawa jestem jak tam wyjazd Colliee,ale pewnie jest super czego jej zycze. Mam nadzieje ze ciaza Weroniki przebiega jak najlepiej:) A wszystkich ktorzy nas czytaja i sie nie udzielaja(a wiem ze jest pare takowych osob)Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje jeszcze ostatnia tabelke zeby nam nie uciekla:D mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7300(27.0 9). ..66cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 8310... ..........75cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)... ... .....57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7000.(12 .10)...56/74cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/8300 (18.10)....55/69 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/8300 (06.11).....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Serdeczne życzenia dla Piotrusia bo dzisiaj ma kolejna miesiecznice,szczegolnie duzzzzzzzzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyy zyjemy zyjemyy mam chwilkee chlopcy spia gotuje sie dla nich buraczek i indyk Mateusz sam staje w lozeczku Kacper jeszcze nie wie do czego ma nozki kacperka karmie piersiaa tylko w nocy teraz zastanawiam sie nad zabawkami mam juz dwie na oku: http://www.allegro.pl/item273212076_wesola_kolorowa_zyrafa_fisher_price_uczy_wstawac.html i http://www.allegro.pl/item274686829__playskool_fontanna_pileczek_hasbro_.html a wy co polecacie? aga25 zdjeciaa sliczneee bartuss jest sliczny reszta zdjec ktoree obejrzalamm sa tez sliczne jej jak nasze dzieciaki rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nie pomoge ci obydwie zabawki sa sliczne i fajne:D.Super ze u was wszystko wporzadku.Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Justaaa zawin w papier i obklej tasma! Nie baw sie w zadne kartony! Cały weekend minal nam jak jedna chwila. Racja Rudamaxi, nadrabialam tydzien w ciagu weekendu! Mojej Kamci wyszedl juz calkiem drugi ząbek.. Wczoraj juz nie wiedzialam jak ja zabawiac, taka byla marudna..i ida za pomyslem Mamy Bączka - zaprosilam Kame na nasiadowe w wannie - na sucho hehe...takjej sie podobalo, ze spedzilam z nia tam chyba pol godziny..pozniej najechali nas goscie i tak spedzilam sobotni wieczor! Kama ucieszona, bo ciotka ja rozpieszczala, tulila i zabawiala! A dzisiaj no coz...mialam niespodziewane odwiedziny tesciowej... zalapala sie skubana na obiad..hehe wczoraj nie zrobilam tortilli, ale za to dzisiaj uraczylam wszystkich przepysznym sosem...mhhh rewelacja az sama sie zachwycalam. Tesciowa zabrala mi Kame na spacer...a ja korzystajac z okazjji troszke sie pobyczylam.. Aaa chyba powoli usycha moje zrodelko w piersiach bo wcale a wcale nie czuje zeby mi nabieraly..owszem jak Kama ciagnie to leci, ale wczesniej czulam jak mi nabrzmiewaja a teraz nic! Kamie zaczely smakowac zupki przeze mnie gotowane...wiec mam radoche. Dzisiaj nawet zalatwila swoja potrzebe jak trzeba, wiec moze zacznie jej sie juz normowac to co powinno bylo dawno temu! Chyba pojde szykowac sobie wszystkona jutro do pracy! Moj G ma caly tydzien drugą zmiane, wiec nie musze wozic Kamci do mamy z samego rana, tylko G bedzie ja podrzucał okolo 13... dobrze, przynajmniej mama sobie opocznie a Kamcia pobedzie troche z tatuskiem... 21 - ciesze sie, ze twoje chlopaki maja swie swietnie! Czekam na jakies ich fotki, bo dawno nie chwalilas sie nimi...aaa warto, warto!! Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×