Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam wszystkich! Madziorek- dobrze że bezpiecznie dojechaliście do domku, życzę szybiego powrotu do zdrowia i oby maleńka się nie rozchorowała. MaMani - ty to masz przerąbane z tymi teściami - nie daj się!!!! Light - śliczniusie buciki kupiłaś! Mały napewno będzie bardzo zadowolony z takiego prezenciku od cioci;) i jak tam bidulko twój ząbek - nadal boli? Rudziutka ja dostałam foteczki z roczku - Vikunia to prawdziwa królewna :) nie dostałam natomiast maila odnośnie Konradka.... może ktoś mi prześle, plisssss.... moja Kaśka właśnie zasnęła i jak dobrze pójdzie ppośpisobie jakieś 2-3h. natomiat w nocy tak strasznie się rozpłakała, że myślałam że sama się poryczę. posmarowłam dziąsełka dentinoxem, podałam nurofen i bidulka zasnęła. o 6-tej było mleczko a pobudka o 9.45 :) także córcia dała mamusi się wyspać (chyba się kapnęła że idę dziś na nockę hihihi) popołudniu idziemy z małą do teściowej na kawusię i mała zostaje na noc u niej. mam ją jutro odebrać jak się wyśpię po nocce :) teściowa nie otwiera do końca tyg. swojego sklepiku więc chce jak najwięcej czasu spędzić z wnusią :) buziole kochane ps przesyłam ciepłe fluidki dla Weroniki tak jak prosiła rudziutka... a z tymi sztućcami to niezłe..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi,że podobają się Wam butki, mam nadzieje,że moja siostra też będzie zadowolona. madziorek jak to dobrze,że szczęsliwie dojechaliście 🌻 Moje zęby są wszystkie wyleczone, ale poprzedni dentysta pozakładał mi plomby, które okazały się nie szczelne i wszystkie wymieniam i niestety jeszcze raz płacę :( Chciałam iść do poprzedniego,żeby zareklamować stare plomby ale nie ma już ani gabinetu ani nie odbiera komórki :(:(:(:( Tak jakby zapadł się pod ziemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja tylko na moment zameldowac, ze dotarlismy juz do domku. Lecialo sie calkiem ok, Tomus spal godzine w samolocie a potem nie byl taki zly. Tylko w domu cholernie zimno, wychlodzily sie mury wiec grzejemy na maxa. To narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi dzieki, jejku tym razem zapalenie piersi, wez rzuc ta klatwe co na Tobie lezy jakies nieprzychylnej osobie, Light wspolczuje z tymi zabkami, buciki super, sarita milo Cie znowu widziec, MaMani dogadaj sie z mezem bo to z nim a nie z tesciami spedzisz reszte swojego zycia i nie denerwuj sie slonce,dbaj o siebie, aga dzieki za zdjecia, wygladaliscie super, flowerska witamy Wlasnie drukuje zaproszenia na roczek Chcialam zeby zrobila to jakas drukarnia ale w ogole sie nie oplacalo Kupilam papier taki nie za gruby(0,61 groszy za sztuke), zeby zmiescil sie w mojej drukarce i dzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue a czemu rybko mialbym sie na ciebie gniewac?Zreszta napisalam ci meila.A co do tamtych zbojow to jest jakas mysl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Madziorek, Madziunka, Mika dziekujemy 🌼 Madziunka, ja mam w domu to samo. ledwo sprzatne a zaraz kazda rzecz na nowo zmienia miejsce:-( Marcelek sie chyba spieszyl z ta czekoladka, zebys nie zobaczyla? No i zaloze sie, ze byl cichutko jak myszka??? A Pamietacie chrupka w pralce??? To zgadnijcie gdzie znalazlam swoj tel kom??? W wannie!!! Dobrze, ze zauwazylam go zanim puscilam wode;-) Margolcia tez bym juz chciala do pracy a z drugiej strony wiem, ze byloby mi potwornie ciezko dlatego podziwiam Was kobiety pracujace!!!:-) madziorek i Flowerska ciesze sie, ze bezpiecznie dojechalyscie do domkow. Jeszcze tylko Kar w rozjazdach zostala. Magda niestety torcika nie ma;-) A gdzie te zdjecie w nowej bluzce??? Light Blue cudne butki! A komplecik super extra! Rudamaxi pewnie slyszalas o okladach z kapusty?? Ale przypominam tak na wszelki wypadek. Wracaj do zdrowka!! Ja wsterciucho maila nie dostalam!!!!! A co do sztuccow to mysle, ze jakis \"kelner\" moze zbieral ze stolu i razem z resztaki wrzucil do kubla;-) Oatatnio u znajomych tak kolezanka zrobila:-) Rano przeszukiwali kosz i znalazlo sie tam kilka ciekawych rzeczy;-) Sarita grzeczna masz corcie:-) ! Mika gratuluje posadki! Dasz rade, co prawda zmiany 12 godzinne sa baaardzo meczace, ale w Twoim przypadku to tylko weekendy. mam tylko nadzieje, ze jednek bedziesz mogla byc na urodzinkach Tomcia. Justa gratulacje dla Szymka! To teraz sie zale... mam dola! Wszystko mnie wkurza i chwilami mam wrazenie, ze nie wytrzymam w tym cholernym Londynie.Dni i noce sa okropne,Brtkowi chybazeby ida ale nie da sobie paskudnik sprawdzic;-) Dodatkowo ma katar a ja sie martiwe bo przeciez za 2 tyg jade go zaszczepic:-( I juz kombinuje, ze jak nie w Polsce to bede musiala szczepic go po powrocie-dobrze, ze jeszcze nie zglosilam w przychodni ze jednak szczepie w Polsce, bo mialam zamiar to w zeszlym tygodniu zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece spać. Karola własnie usypia a mój chłop wraca z Kielc. Więc co tak będe sama siedziała. Dobranoc babeczki 🌻 Aaaa dzisiaj patrzyłam w moje szitalne dokumenty i od 23 marca 2007 do chyba 27 leżałam w szpitalu z wysokim ciśnieniem , echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj właśnie przyjechaliśmy do teściów i doczytałam wszystko co naskrobałyście. Dziękuję za zdjęcia i życzenia wielkanocne, niestety nie miałam netu ale teraz przez kilka dni znów będę obecna. rudamaxii Victorka wyglądała ślicznie na swoim roczku. Buziaki dla Konradka i przekaż mu, że dla nas jest bohaterem. MaMani no ja też bym się wściekła gdyby moi teście tak zareagowali. sarita moje gratulacje dla chodzącej Kasi (mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam, że ona już chodzi). margolcia fajnie, że masz pracę. Powodzenia w szukaniu niani. koala miło, że się odezwałaś. weronika m zdrówka dla Izy i Pawełka. madziunka spóźnone ale szczere życzenia urodzinowe. izawik mam nadzieję, że sie spotkamy. Ja od 31 będę w J. aga torcik i cały wystrój urodzinowy Ci się udał. light blue buciki fajne, strój dla Karoli też ekstra. Wspólczuję tylko wizyt u dentysty. zuzanka jeśli unas w Wielkopolsce tak pada to u was to pewnie zima w pełni. Święta miałam świetne, było nas trochę bo mąż przywiózł do domu mojej mamy swoją babcię z pieskiem. Byłateż córeczka mojego brata i Kuba miał się z kim bawić i nie tylko bawić :-) Trochę przemarzłam bo chociaż byłam przygotowana na taką pogodę to jednak siłą rzeczy nie łalwo w taką pogodę o katar. Maja pije z butli, w nocy nadal dostaje pierś i ciężko zasypia wieczorami. Ma już swojego 8. ząbka ale nadal bardzo się slini. W sobotę mamy roczek Mai na 20 osób plus dzieci w restauracji w mieście gdzie mieszkają teście. Bardzo bym chciała, żeby się wszystko udało i żeby Maja była grzeczna bo takie bieganie za nią , a ona raczkuje to trochę energii pochłania. W razie czego biorę inne rzeczy na przebranie, żeby jednak nie musiała siedzieć w brudnej kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ales sobie extra urzadzonko sprawila!!! Teraz to chyba z kuchni nie wyjdziesz???;-) Tez uwielbiam oliwki a moj kochany mezus ostatnio poszedl do sklepu i kupil wieki sloj- z pestkami:-/ A ja dzis dalam Bartkowi truskawki, bo kupilam na targu. Chcialam dac mu jedna, ale tak sie darl, ze skonczylo sie na trzech;-) Mam nadzieje, ze nic mu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue-przepiękny ten kompelcik, kurczę,sama mam na niego chrapkę :-) po co nam to pokazywałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kar chyba cie sciagnelam myslami:-) Super sa swieta w takim duzym gronie! Trzymam kciuki za udane imprezki Twojej Mai i Gabrysi Izawik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja juz w koszu buszowalam :D brakuje mi dwoch widelcow,dwoch nozy jednej lyzki i jednej lyzeczki zaraz ci wysle meilik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga może to przejściowe. pomyśl, ze zęby wyjdą i Bartek nie będzie dawał już tak popalić. justaa i co z tym lotem, wiesz coś więcej? mika no szkoda, że akurat w urodziny Tomka musiałabyś pracować ale co zrobić? flowerska czyli Ty już jesteś spowrotem w Anglii? madziorek ja już też się martwię, że jak pojedziemy spowrotem to Kubie będzie brakowało towarzystwa i znów zostaniemy mu tylko my. Dobrze, że do przedszkola chodzi to ma tam kumpli i jakieś urozmaicenie. Maja tez oprzekonała się do mich braci, babci czy dziadka ale piersze dni to chodziła tylko za mną a jak ja znikałam z pola widzenia to ona w płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam faze na komplecik, ktory kupilam znajomym. Chyba Wam pisalam kiedys. Taka sukienusia i panatalonki a do tego opaska:-) Wiem, ze dla tych, ktore maja coreczki to zadna rewelacja ale ja po prostu nie moge sie napatrzec. Az mi sie marzy dziewczyneczka. Tylko z drugiej strony jak patrze na lichutkie wloski Bartka to tak sobie mysle na co ja bym corci ta opaske zakladala;-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar tak samo zachowywal sie Bartek jak pojechalismy do rodzicow-maly dzik. Ale nie ma sie co dziwic jak dzieci na codzien sa tylko z nami. A co do zebow to chyba czas teraz na 4. Tak mi sie wydaje, ze cosik sie bartkowi na dole zaczyna pojawiac. Rudamaxi komus chyba tez wczesniej takie same sztucce zginely i musial uzupelnic komplet;-) Niezle! Evanikaa jakie papa??? Wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-nie wiadomo czy córcia też miałaby lichutkie (jak to okresliłaś) włoski :-) musisz spróbować ;-) Karina-postaram się jakoś zorganizować to spotkanie i dojechać do J. mam tylko nadzieję że dzieciaczki będą zdrowe :-) dzisiaj mam urwanie głowy. A to przez moją siostrę której życie wali się na głowę :-( "straciła" już mieszkanie, rozwodzi się z mężem i jeszcze traci swoje miejsce pracy...a ma dopiero 29 lat...staram się jej pomóc jak tylko mogę ale boję się o nią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga juz wysylam spych by twoj dol zakopac evanika dziekuje za sms ,Konradek sie usmiechnął gdy czytalam "Jako facet,glowa rodziny..." Kar jutro tez przeczytam Konradkowi co napisalas Dziekuje wam mam nadzieje ze to tez pomoze jak najszybciej wrocic mu do formy Kar i Izawik urodzinki wypadna wam rewelacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik to rzeczywiscie sytuacja siostry nie do pozazdroszczenia ale wlasnie dlatego ze jest mloda to wszystko jeszcze sobie ulozy w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga25 dzięki, serduszko dla Ciebie MaMani współczuję sytuacji. W sumie na bieżąco nie jestem, ale coś Ci napiszę. Też kiedyś miałam z eks mężem podobną sytuację. Najpierw teściowa kupiła samochód synkowi, zarejestrowany na niego, dla mnie nie było w tym nic dziwnego. Później moja mama dostała jakieś pieniądze z pracy i powiedziała, że nam je da na nowszy samochód i też mama podpowiedziała mi żeby zarejestrować auto na mnie. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie ja miałam awantury przez to.Szanowny pan eks (na szczęście) meżuś wykrzyczał mi nawet że jak się rozstaniemy (prorok!) to auto chce on (kupione za kasę mojej mamy!). Długo ta sytuacja trwała. A jeszcze miał powód, że jak on pojedzie autem z rejestracją z mojego miasta do pracy, przecież go koledzy wyśmieją! Nie podarowałam. Auto było na mnie i po rozwodzie szybko je sprzedałam. To są sytuacje śmieszne wręcz, ale tylko Ci co je przeżyli wiedzą jakie to męczące. Trzymaj się i nie daj się teściom. Najważniejsze, żebyście wy się przez to nie kłócili. Wczoraj odebrałam Miśka ze szpitala. Jest lepiej, ale nie za dobrze. Choroba jest nieuleczalna. Teraz śpią z Julitą, Szymon w szkole. Ja poprasowałam trochę i popłaciłam rachunki. Julita sama jeszcze chodzić nie chce, ale jak się ją puści to się śmieje i idzie. Łobuzica z niej straszna. I koszmar przeżywam przy usypianiu jej. W nocy też nei najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy :D rudamaxi ty babo mi chyba jakiegos wirusa przesłałaś z mailem , kurde całe gardło mam zawalone i do tego doszła temperatura.:D:D:D:D:D:D:D Ale gdy Karolcia wstanie to śmigamy na spacer. Nie można przegapić tego słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę wylądował w szpitalu, ma dnę moczanową. To zapalenie stawów, nie da się tego yleczyć, a tylko zaleczyć. Ataki są okropne, boli jak jasna cholera. Nic przyjemnego i opuchlizna dłuuugo schodzi. No i można się nabawić problemów z nerkami przez to. Rudamaxi ja nie dostałam meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×