Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ruda_lala dziekuje za komentarz na blogu az sie poryczalam,glupia ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzzzz jak ja nie cierpie takich wieczorow ,prawie samotnych bo dzieci spia,a ja sama:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tradycji staje sie zadosc wczoraj zakonczylam dzien a dzisiaj zaczynam. W🌼S🌼T🌼A🌼W🌼A🌼Ć🌼!!!!!!! dzisiaj jest spotkanie na szczycie marcówki z kwietniówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi to życzę udanego spotkania. My wstałyśmy dziś o 6, a teraz cwaniara iga znów lula,a ja już nie. Jadę dzisiaj do mamy na obiad. Pogoda nadal do dupy, wieje wiatr,a chcieliśmy iść na cmentarz, ale w taki wiatrzycho to chyba sobie darujemy. Wiecie co, puszczam Idze ostatnio piosenki arki noego i pokazuję jej \"taki gruby, taki chudy\" itp. i wiecie jaką ma Iga radochę. Aż mi się śmiać chce. W ogóle moja Iga chyba chce obrócić się z pleców na brzuch i tak się śmiesznie wygina, ale jeszcze jej się nie udaje. Za to kuloskami tak się odpycha, że potrafi się przesunąć z jednego końca łóżka na drugi. A teraz śpi. Bawiła się wcześniej grzechotkami i tak śpi a grzechotkę trzyma w rączce, jakby bała się, że ktoś jej zabierze. I wiecie, że gdybym jej nie dała pieluchy tetrowej do policzka to ona by mi nie usnęła. Musi mieć pieluche na buziaczku, przytula się i dopiero lula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Noc fatalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wobrazcie sobie ze nasz zajebisty Burmistrz zgodzil sie na jakas imperezer calo nocna jakies rabanki spiewali masakra, Radek sie wkurzyl i o 2 w nocy zadzwonil na policje ale ona nam wlasnie wtedy powiedziala ze burmistrz powiedzial TAK takiej imprezie i ze nie jestesmy pierwsi ktorzy dzwonia ze skarga. Policja powiedziala ze do 4 tak beda grali a grali do 5, dodam ze mieszkam dosc daleko od miejsca imprezy ale tak to sie nioslo. Dzisiaj rano Radek oczywiscie napisal na forum pytanie do Pana Burmistrza z zapytaniem jak mu sie spalo. Bartek oczywiscie nie spal, zasnal o 5 ( bo chyba nikt przy takich rabankach nie zasnie) a o 6 mu sie wlaczyly sprezynki, i dawaj matka z lozka i bawic sie z dzieckiem Jesooooooooooooooo ale jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka moja Viki tez uwielbie \"taki maly taki duzy\"i to bez roznicy nawet kto jej spiewa:P I gratuluje osiagniec corci.Wiecie co moja laska wczoraj kombinowala az dzisiaj musze znowu to sprawdzic.posadzilam ja sobie wczoraj tak na pol lezaco na swoich kolanach a ona zlapala za moje przedramiona i chyba probowala usiasc,no wiecie co ja zdebialam bo to stanowczo za szybko jak na takiego brzdaca,ona wogole nie cierpi jak za dlugo lezy domaga sie by ja nosic i to wlasnie nie na lezaco tylko w pozycji pol siedzacej ,a juz rewelka jest dla niej jak sie ja trzyma w pionie,wtedy jest bardzo szczesliwa,ale ze jest malutka to ja ja tak nosze krotko i potem jest awantura:) Ja jestem w szoku bo Konradek takie osiagniecia to mial strasznie pozno ,no ale u niego biedaczka byla inna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartka jak posadze na lezaczku, to od sie odpycha glowa tak jakby chcial usiasci tez nie bardzo lubi juz leze nudzi mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to wspolczuje takiej nocy,powinni mieszkancy odwiedzic w najblizszym czasie burmistrza i mu \"podziekowac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek widze ze juz 500 no ladnie gaduly ladnie ! Tygrys dal wczoraj taki popis ze szkoda gadac , darl sie w nieboglosy do chyba 12 w nocy a mialo byc tak pieknie Dostalam kwiaty , D. kupil tez winko ( po kryjomy je chowal zeby mi zrobic niespodziewanke ) kupil nawet ... lubrykant z Durexu wzmacniajacy wrazenia heh a tu Tygrys tak nam popsul humorki ze tylko lyknelismy winka na dobranoc i ny ny no coz sila wyzsza odlozymy oblewanie tego szczesliwego dnia na kiedys indziej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda mysle ze to zrobia, bo telefony na policje sie uginały, i postow do burmistrza tez bylo sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka współczuję, ale ja przygotowuję się do tego samego. Ja mieszkam 100 m od lotniska, na którym też co jakiś czas są organizowane różne konerty, imprezy itp. DO tej pory mi to nie przeszkadzało, bo zawsze chodziliśmy na nie. W zeszłym roku była imprezka z radiem eska i było fajnie. Ale teraz pewnie też zacznie mi to przeszadzać. Chociaż powiem Wa (tfu, tfu nie zapeszac) mojej idze za bardzo hałas nie przeszkadza. Wczoraj był Igi chrzestny u nas z nażeczoną i wszyscy gadaliśmy dość głośno, a nadeszła Igusi godzinka- 21 i Igulek usnął i jej nic nie przeszkadzało. ZObaczymy jak długo potrwa to jej spanie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu to tygrys wyciol numer,a rodzice tak liczyli na integracje:P Znajac siebie zuzanka ja juz w poniedzialek czekalabym na burmistrza pod urzedem:) aaaa i chcialam wam sie pochwalic ze dzisiaj wreszcie przespalam cala noc i teraz stwierdzam ze juz bylam zmeczona tym niespaniem,a to niespanie to chyba adrenalina zwiazana z egzaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kohanah jak czytam jaki Twój facet jest romantyczny to aż CI zazdroszczę. Kurde żeby mój kupił wino to byłby cud. W zeszłym roku upędził sam winko z czarnyc porzeczek i jak sobie uciągnęłam z balona to miałam ;-) :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka nie narzekaj ja nazywam ze J jest romantyczny jak zadzwoni do mnie dwa dni pod rzad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak jestem ostatnio zaskoczona \"romantyzmem \"J bo potrafil nawet sie odezwac z Canady a w jego wypadku to naprawde wyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka moj Bartek nie jest wychowywany w ciszy, zasypia pry radiu, jak sa goscie to generalnie ma ich gdzies bo idzie spac, ale tej rabanki nie da sie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fajnie masz kohannah moj byl tylko taki na poczatku naszego zwiazku , pamietam jak wrocilam z U.S.A to zrobil mi ogromna niespodzianke w mieszkaniu bylo pelno swieczek , dostalam 55 ogromnych roz, 55 bo tyle dni mnie nie bylo doadtkowo w wannie byly platki roz wzielismy goracą kąpiel :P jak to fajnie powspominac:) a wczoraj powiedzialam do niego ze synkiem sie nie widzial to tak na mnie przez tel naskoczyl az nie wiedzialam o co mu chodzi swinia !! a tu nowe arcydzielo :P http://img243.imageshack.us/my.php?image=kjkfq7.jpg http://img257.imageshack.us/my.php?image=sssfw4.jpg http://img243.imageshack.us/my.php?image=szymonpodroznikjz8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kiedyś
mamo bączka skąd pochodzisz? ruda maxi a Tobie sie ułożyło z ojcem Twych dzieci? zasługujesz na to, jesteś fajną mamą :) pozdrawiam WAS baaardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka wspołczuje ci takiej nocy. ja mieszkam nie daleko remizy strazackiej wiec jak w nocy wyje syrena, to mozna miec zawał.My z mezem wtedy nie spimy, ale Karola sie niczym nie przejmuje. Ja nic nie rusza w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo ja szybko wpadam i szybko wypadamm wkleje kilka zdjeccc aa podalam ta marcheweczke heeh ale smiesznie jedlii mateuszekk oblizywall sie slodkoo a kacperr az usteczka i piastki zaciskał cyzby mu nie smakowałoo...?:P mateuszkowi do nutrmigenu nie dodaje kaszki , kupie ten sinlac aa jak u was wygloda wogole skaza bialkowa? kacperek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deeccbafef39aa5b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/356e8ae9ad8c6702.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/964c696ae416f51a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5359caa73ad48a4d.html mateuszek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/252ef734c5606b45.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df029a00493c5a21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/961de5c5ddc53bf5.html kurde musze uciekac reszta poziej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25ccf172339d30db.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... cudowny dzien. Kami caly dzien spedzia z nami nad woda. Pogoda dopisała. Imprezy nad Miedwiem udały sie wszystkim. Nawet byłam (przelotem..hehe) na dodzie-elektrodzie. W sumie z daleka sobie sluchalismy głupiutkij laseczki. Rozłożylismy sie na plazy i delektowalismy sie chwilami ciepla. Spotkalismy tez znajomych z 7 miesieczna corcia..jejku, taka mala roznica w miesiacach, a ja rozica w dzieciach-normalnie przepasc. aaa pamietacie jak kiedys opowiadalam wam o mojej cioci - w nocy po 0:15 urodziła córcie, 59 cm, 3700 - i dała na imie Iga. Pół nocki przeplakalam ze szczescia, ze nic im sie nie stalo. 21 - slicznych masz chlopakow... moze jednego zarezerwuje dla mojej Kami?? eee ale miala by troszke daleko do Krynicy do was.... Ide dalej usypiac moja gwiazdeczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 - zrobiłam przeszpiegi. Z tabelki, którą poprawiałyśmy będąc w ciąży wynika, że z Warszawy są:Wica, Janika78, Kiwusia, muszka11, maamonka (które niestety daaaaaaawno się nie pdzywały) i na pocieszenie jeszcze Ania75 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... od jakiegos czasu czuje sie fatalnie. Waze juz mniej niz przed ciążą, ciąfle jestem senna, wogole czuje sie jak maly wrak. Musze zrobic sobie badania krwi, bo to nie jest normalne. Kami ładnie spi w nocy. Czasem spi od 21-3, od 3,30-6 rano. A czasem od 22-5 rano. 6-10, wiec nie powinnam byc niewyspana, a jednak czuje sie zle. Mam nadzieje, ze to nie zadna anemia... Kami usypiałam od 19:40 do 21:40... nie chce inaczej zasypiac jak przy cycku.. ech nie potrafie jej odmówic. Jak bede szła do pracy wtedy zaczne ja przyzwyczajac do innych metod usypiania! Ide zrobic sobie kolacyjke.. jak co niedziela bedzie zapiekanka, tym razem makaronowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 chlopaki pierwsza klasa:) evanika zloz gratulacje cioci niech sie malutka zdrowo chowa Paula pogratuluj Mani ze juz jest aniolkiem:) Bylam w kosciele nawet poszlam do spowiedzi i podziekowalam jak tylko umialam najlepiej za obecnosc z nami Kohany i justy No i bylam na fajnym spotkaniu solundy(marcowka) z jej corcia Julcia i z moimi szkrabami.Zaraz wkleje zdjecia ze spotkania na fotosiku. Evanika pare miesiecy i mówisz ze jest róznica miedzy Julia a Viki jest raptem 2 tygodnie roznicy i tez roznica w rozwoju jaka duza zreszta zobaczycie na zdjeciach jak dziewczyny siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie u nas w koncu piekna pogoda wiec spedzamy cale dnie na dworze dlatego tak zadko zagladam ale powiem wam zarowno wczoraj jak i dzis Tygrys daje nam ostro popalic o wczorajszym pisalam jak to plakal dobra godzinke jak nie dwie juz myslalam ze naprawde cos mu jest a dzis ... zasnal ladnei po kapieli i jedzonku i jako spo pol godzince obudzil sie z takim przerazliwym placzem ze wyskoczylam jak poparzona z wanny lecac mu na ratunek bo tatus nie mogl go utulac dziala tylko mamusia heh plakal tak do teraz ( wlasnie go uspalam nei wiem jakim cudem ) co mu jest? placze tak jakby sie czegos bal albo jakby go co najmniej ktos bil albo snilo mu sie cos zlego ... serce sie kraje a moze to przez te nowe zabawki ? czy dziecko 2 i pol miesieczne boi sie zabawekczy raczej jest nimi zainteresowne ? sama juz nei wiem i szukam dziury w calym zeby znalezc przyczyne tego przerazliwego placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×