Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paulka ja mieszkam teraz w warszawie:) spotykamy sie hmmm bo masz odebrac nagrode prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! właśnie przynieśli mi chuste ktora kupiłam a allegro, ale jestem ciekawa czy moja Dama będzie chcuała w niej siedzieć justaaaaa super zdjecia przetworzyłaś hehe a moja córcia też ma takiego żółtego kotka wibrującego hehe :-) ja tez chcialam taki lezaczek jak ty kupic corce ale teściowie kupili inny.........a ten był fajniejszy :-( właśnie przyszła do mnie koleżanka więc doczytam co tam u Was potem..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulkaa swietnie jestemm zaaaaaaaaaaa spotkaniem jak najbardziej:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem koleżanką z topiku STYCZEŃ 2008. Mam 6-letniego syna, a jakiej płci będzie drugie nie będę chciała wiedzieć aż do porodu ;-) Widzę, że spełniacie się w roli \"młodych Mamuś\", czego Wam bradzo gratuluję. Piszę do Was głównie, by przedstawić Wam moją ofertę allegro - sprzedaję kosmetyki dla Mam i dzieci, środki czystości oraz trochę spożywki sprowadzanych z Niemiec (są lepsze jakościowo od polskich odpowiedników) Nie chcę się narzucać, ale jeśli któraś coś wybierze - będzie miło :-) Więcej towaru pojawi się wkrótce, bo dopiero się rozkręcam po wczasach. Jakbyście czegoś potrzebowały z Niemczech - piszcie (jeśli nie mam u siebie, to sprowadzę) Towar jest sprawdzony na mojej rodzinie i znajomych ;-) Pozdrawiam http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=6992792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dlugo bedziesz w tej Warszawie bo my z Zuzanka planowalysmy przyjechac do ciebie po 20 a ja znowu 30 musze byc juz w domu bo J przylatuje Dziewczyny jak macie jakies elektryczne nianie to sie pochwalcie i doradzcie co mam wybrac bo musze zlozyc zamowienie J.co ma kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie odzywam sie tak czesto bo jak juz wspominalam nie mam neta w domciu, ale jeszcze miesiac i postaram sie skrobac codziennie. Chcialam tyko cichaczem poprawic tabelke ;) ale sie nie udalo takze w skrocie co u nas. Maly rosnie jak na drozdzach (troche rece bola od noszenia :P ), spi po 7-8 godzin takze loozik :) , na szczepieniach jest dzielny no i niedlugo planujemy poplusiac sie na basenie :). Mam sporo fotek Tomcia, jak bede juz w sieci to oczywiscie sie nimi pochwale :) Trzymajcie sie cieplutko.PozdrawiaMY.Pa aga, sciagam muze programem : BearShare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic ztego nie rozumiem mam pytanie do mam dzieci ze skaza bialkowa co wy wogole jecie? i czy mozna byc uczulonym na marchewke ? przez dwa dni podawalam marchewke mateuszkowi(on wlasnie na skaze) i dzisiaj wysżły znow plamki malenkie na policzkach musze wyeliminowac moja kochana kawe ktora pije zawsze ranoo moze to przez nia:) nadal dokarmiam dwa razy dziennie czasami zdarzy sie trzyy wiec co ja mam jesc aby mateuszekkk nie cierpiall opadaja mi juz recee dzis znow zapomnialam sie zabic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja sie dostosowuje do zuzanki:) 21 moja dieta jest strasznie uboga ,ale juz zaczyna mnie to meczyc i pomalu zaczynam wprowadzac cos nowego ale nabialu prawie niejadam a ja tak uwielbiam baly ser:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... ale paskudna pogoda u nas :-( robiłam dzisiaj 2 podejścia na to by wyjść na spacer. Az od tego chodzenia po schodach z góry na dół i odwrotnie Gabi usnęła mi na rękach. Włożyłam ją do łóżeczka i tyle było ze spaceru. Moja mała kruszyna od soboty tak się rozgadała że szok. Normalnie mamy z niej niezły ubaw. Mówi jakieś \"grr\", \"brrr\", wzdycha przy tym, prycha i dodatkowo strasznie się przy tym ślini. Zakładam jej śliniaki które przemakają w okamgnieniu :-) Z Wiktorką mam dalej małe problemy. Brak apetytu i strach że ją zostawię. Boi się wypuścić mnie z domu. Wszędzie chce ze mną iść i z nikim nie chce wyjść, np. na spacer ( oprócz taty). Zastanawiam się czy nie iść z nią do psychologa,bo już nie wiem jak mam z nią postępować. O wszystko się obraża i generalnie robi wszystko na złość (szczególnie mnie). Strasznie to męczące, a Wiktorki jest mi żal (chociaż częściej doprowadza mnie do szewskiej pasji). Patrzyłam na mapę Polski, pozaznaczałam sobie skąd wszystkie jesteśmy i to nasze spotkanie musiałoby się odbyć w centrum Polski (środek to chyba Łódź i okolice). Największe skupienie kwietniówek jest w południowej części Polski.A trzeba byłoby zrobić tak żeby każda miała mniej więcej taką samą odległość do pokonania. Najtrudniej będą miały dziewczyny spoza Polski. Widzę że panuje szał spotkać forumowiczek i szykują się następne. Zobaczycie jakie fajne są takie spotkania :-) Nikt nie wybiera się do Poznania lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja jestem za żeby zrobić spotkanie w łodzi (hehehe miałabym 40 km ;-) ) izawik jak ja wrócę do pracy to pewnie znów będę jeździć do poznania do plazy na remamenty. Ale kiedy to będzie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratuuuuuunku juz nie wyrabiam tak mi dzisiaj Viki marudzi wyspala sie w nocy a teraz od rana tylko raz sie zdrzemnela 30 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik nie przejmuj się, moja Iga też się tak ślini i na dodatek wpycha całą piąstkę do buzi, aż się przydławia skubana. Dzisiaj byliśmy z nią 5 godzin na mieście i była taka grzeczna jak aniołek. A teraz ze zmęczenia usnęła. Dzisiaj dałam jej nowy soczek- jabłko z malinką. Zasmakował jej. kupiłam jej nowego smoczka i biedna nie umie go ssać i się denerwuje. izawik kurcze twoja Viki jest dowodem jak to dziecko może być zazdrosne o siostrzyczkę. Kiedyś o tym czytałam, podobno po jakimś czasie to mija. Ale współczuję, bo Ty się złościsz i ona pewnie jeszcze bardziej. rudamaxi widzisz Ty możesz być z Konradka dumna, że nie jest zazdrosny o Viki, tylko jeszcze Ci tak dzielnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi zagłosowałam na Twoje fotki, musisz się tu przypominać, bo narazie masz mało punktów. A czytałam, że wycieczka do wygrania. rudamaxi a mogę coś zapytać? Joe zna się z Konradkiem??? jak tak, to czy Konradek go lubi? I jeszcze moje wścibstwo przeze mnie przemawia i chciałam spytać, a Joe będzie do Viki mówił po anielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi zagłosowałam na Twoje fotki, musisz się tu przypominać, bo narazie masz mało punktów. A czytałam, że wycieczka do wygrania. rudamaxi a mogę coś zapytać? Joe zna się z Konradkiem??? jak tak, to czy Konradek go lubi? I jeszcze moje wścibstwo przeze mnie przemawia i chciałam spytać, a Joe będzie do Viki mówił po anielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka -pewnie masz rację,ale duże znaczenie ma też wiek dziecka. Konradek jest dużo starszy od Wiktorki (3 latka) i pewnie więcej rozumie. Poza tym Wiki jest strasznie do mnie przywiązana bo całe te 3 lata i trochę przeżyła głównie ze mną. Jak to mówi mój T, nie ma co się dziwić bo dla niej jakby zawalił się świat. Dotychczas była tylko ona i ja poświęcałam tylko jej czas a teraz muszę go rozłożyć na 2 osoby. Gdyby Wiktorka miała więszky kontakt z innymi osobami i częściej z nimi przebywała to byłoby inaczej. A tak...? Ale mam nadzieję że to przeminie. mam jeszcze prośbę. Może się powtarzam,ale nie wiem jak zmniejszyć zdjęcia do umieszczenia na blogu. Widziałyśćie chyba moje arcydzieło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie padam na twarz chyba sie zdrezmne za chwilke u nas upal przepiekny slonce i usmiechy wszedzie bylismy wiec dzis na dluuuuuuuuuuuuuugim spacerki i zakupach a teraz pojadlam sobie Tygrys spi i jakos mnie tez mozy zaczelam wprowadzac herbatki HIPPa dopiero teraz bo moj Tygrys ma 2 i pol miesiaca wczesniej sie balam a i dostep u nas w Londynie do polskich produktow nie jest najlepszy , dopiero teraz znalazlam polski sklep z HIPPem kupilam koperkowa i rumiankowa i ju zpodalam Tygrysowi ta koperkowa ... wydoil do ostatniej kropli heh no dobra trzymajcie sie mamuski i zaklepcie mi pogode od 1 sierpnia jak bede wPolsce a juz szczegolnie na 25 na moj slub .... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - rzeczywiście nie masz kolorowo. Dzieci potrafią byc zazdrosne o rodzenstwo. Moja ciocia bedac w ciazy odczuła jak jej córka (13 lat - najmłodsza dotychczas) pokazywała juz rozki. Jak ja przyjechałam z moim szkrabem, nie przyszła nawet sie przywitac. Moja cioca urodziła w niedziele i mała Agnieszka nie chciała nawet podejsc do bejbika! Każde dziecko, czy ma 3 latka czy 13 musi przyzwyczaic sie do nowej roli - tej starszej siostry! Aaaaa i jak bede w Poznaniu na pewno sie odezwe.. my z reguły do Poznania jezdzimy tylko na zakupy do Ikei, a to jest raz-dwa razy w roku. Byłysmy nawet dzisiaj na 3 godzinnym spacerku nad jeziorkiem.. wykorzystuje kazda chwile ze słoncem... aaa ja kupiłam taki leżaczek - mam nadzieje, ze mnie troszke odciaży!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210098834 Uciekam bo wyje mój wyjec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka wpisz w wyszukiwarce temat DO PAULKI123 WEJDZ!!! zostawilam ci wiadomość1jakbyś mogla to odpisz!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam wam powiedziec, ze moja Kami probuje sama sie podnosic i biedna tak przy tym krzyczy bo nie moze sie podniesc, ze az serce sie kraja. moja akrobatka...juz tyle by chciala a jeszcze nie jej czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah, mam prosbe jak przyjdzie Ci cos do głowy, czego nie ma w Londynie a co by sie przydało dla maluszka to napisz mi prosze.Ja sie nie spodziewałam, ze bede tam jechac z Bartkiem i nie zwracałam wczesniej uwagi na takie rzeczy, a na Jarka nie ma co liczyc a tych sprawach. Izawik jak wlejałam zdjecie na bloga i poznie dalam podglad to po bokach zdjecia wyskoczyły sytrzałki i nimi zmniejszałam. U mnie tez pogoda kiepska. Zuzanka, melduj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi wybralam i zlozylam zamowienie,mam nadzieje ze to wszystko zobacze :P bo jak nie........nie bede konczyc:) wiec pokazuje najpierw wstawilam mu link ile u nas to kosztuje a potem ile u niego :) to u nas http://www.allegro.pl/item213888188_lozeczko_graco_contour_electra_od_ss_super_cena.html#photo a takie chce by kupil w Stanach http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2574110&cp=&pg=2&f=Taxonomy%2FTRUS%2F2255957&origkw=graco+pack+n+play&kw=graco+pack+n+play&parentPage=search co do niani elektrycznej to wybralam taka http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2433011&cp=2255957.2273443.2255984.2256223&parentPage=family i napisalam chyba ze znajdziesz lepsza nianie i bardziej godna twojej corki to prosze bardzo ,bo wiem ze byle czego naszej Vikuni nie kupisz Mama-baczka moze byc anielski:P Konradek zna Joe bo razem mieszkalismy w Warszawie i do Konradka mowil jak i do mnie i po polsku i po angielsku chociaz ja ci powiem ze my wolelismy by mowil po angielsku bo od razu sie uczylismy on znowu wolal po polsku bo chce jak najlepiej mowic w naszym jezyku wiec i w przypadku Viki pewnie beda od razu dwa jezyki. mamo-baczka powiedz lepiej jak licytacja sukienki bo walka byla ostra jak widzialam:P izawik no nie zazdroszcze ci sytuacji z Wiktoria u mojej kuzynki tez bylo ciezko a roznica miedzy dziewczynami jest 11lat ale wkoncu tej starszej powiedziala ze jest z niej dumna ze tak duzo jej pomaga przy malej,choc tak wcale nie bylo:) i ze za pare lat zobaczy jak malutka urosnie ile rzeczy bedzie robic tak samo jak ona bo to w koncu ona swoja mlodsza siostre tego nauczyla a moja jasnie wielmożna panna usnela na tyle ze chociaz umylam 4 okna:)Teraz oczywiscie juz nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-u ciebie w domu to chyba lśni ;-) bo ciągle piszesz,że sprzątasz. Aż mi głupio ;-) Ja też ciągle powtarzam Wiktorce że ją kocham, że dużo mi pomaga i w ogóle jest kochaną dziewczynką. Jak Gabi śpi to wtedy poświęcam jej czas w zupełności. Jak nie śpi to też staram się jakoś ten czas rozdysponować. Ostatnio taka dziewczyna zabiera Gabrysię na spacery (nie dłuższe niż 1-1,5h bo wtedy już jest wielki ryk) i wtedy mamy też z Wiktorką czas tylko dla siebie. Ona zrobiła się strasznie uparta. Jak ja mówię że jest śliczną i kochaną dziewczynką to ona temu zaprzecza. Czasami idzie się z nią dogadać i ona to wszytko wie że trzeba np. cicho bawić się gdy Gabi śpi ,ale generalnie wszyscy ostatnio stwierdzili że się zmieniła. Wykorzystuje też to że nie chcę żeby np. obudziła Gabrysię. Wtedy wymusza wszystko płaczem bo wie że zareaguję (żeby nie zbudzić Gabi lub żeby jej nie denerwować bo Gabrysia też zaczyna płakać gdy Wiki płacze).Wcześniej jak Wiktorka próbowała zdziałać coś płaczem to po prostu ją ignorowałam i szybko się uspokajała, no a teraz wiadomo... I tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi aukcja nadal stoi w miejscu. Jutro się kończy, więc zobaczymy co będzie jutro. Może za dużo za nią chciałam. Zobaczymy. Ja jutro mam wizytę w patologii noworodka i już się zastanawiam, czy znów odeślą mnie z kwitkiem, bo powiedzą że jest strajk, czy mnie przyjmią. Kurde powinnam od każdego prywatnego lekaża brać rachunek, a po tym pieprzonym strajku iść do NFZu i kazać mi oddać całą tą kasę, którą wydaję przez ten strajk. Mój brzdączuś już poszedł spać. Dziwnie trochę, bo zawsze chodzi o 21, a dziś o 20. Mój M wyjeżdża dziś do Niemiec na 3 dni, więc ja zostaję sama z Gusią. Jutro mam jechać do firmy w sprawie tej mojej pracy, nie chce mi się za bardzo i tak myślę, bo jak pojadę z Igą to nic konkretnego nie załatwię, bo pewnie będzie mi marudzić. Chyba podrzucę ją do mojej cioci. Zobaczę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik chcialabym zeby lsnilo ale niestety tak nie jest podczas sesji sprzatalam tak tylko po lebkach a ze to dosc duzy dom to tak prawde powiedziawszy jak go posprzatam teraz gruntownie z gory na dol to bede mogla znowu wytrzec podloge z kurzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka-dołączyłam do Twojego albumu :-) moje dziewczyny też już śpią. Ja muszę porobić porządki w zdjęciach i też później położę się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×