Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

justa i kohanah jutro w kosciele podziekuje ze jestescie i ze dane mi bylo was poznac narazie wirualnie ale to juz niedlugo sie zmieni:) Madziulka rzeczywiscie masz malego akrobate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiu jak was nie ma to wam jeszcze napisze co kupilam dziecia i znikam troche posprzatac moze mi sie uda posprzatac chociaz poltorej pietra:) Konradek ocieplana bluza z kapturem oczywiscie moro bo ostatnio tylko w takich sie lubuje i bluzeczka polo. Viki zielonkawy welurowy dres ze wstawka jakby na szydelku zrobiona na nogawkach,rekawach i na kapturze i kwiatuszki na bluzie u gory po prawej stronie i na nogawkach,jedna bluzeczka,dwie sukienusie (jedna rozowa w kwiatuszki a jedna kremowa jensowa heh i jeszcze cos ale juz nie pamietam,no coz skleroza ale to juz ten wlasnie wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
kohannah bardzo wspolczuje doskonale wiem ze te przykre wspomnienia wracaja niestety i to czesto w nieodpowiednich chwilach, tylko w moim przypadku doszlo jeszcze wiele przykrosci ze strony rodzicow tej przyjaciolki bardziej niz mnie szkoda mi mojej mamy ktora byla zżyta z jej rodzicami a teraz juz ponad dwa a sie nie odzywają no ale coz ich wybor ja nic na swoim sumieniu nie mam rudamaxi wielkie dzieki ogromny buziak dla ciebie jak to milo ze są ludzie ktorzy mają duzooooooo ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
mialo byc dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
wooooooooowwwwwww piecsetna strona i ja ją rozpoczelam jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaaaaaaa, gratulacje! Powinnaś jakąś flaszkę postawić. kohannah - dobrze,że jesteś... justaaaaa - dobrze że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj Bartek byl nawet grzeczny, nie chwale go bo juz kilka razy to zrobilam i potem diabel w niego wstepowal :) kohanna i justaaaa dobrze ze Wam sie nic nie stalo. A tak wogole justaaa czemu ty jestes pomaranczowa? zaloguj sie :) A teraz ide walnac sobie jakas czekolade na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, Ty wiesz ze ja mam to samo?! Jak tylko pochwale Bartka, albo nawet pomysle, cos pozytywnego to on od razu robi przciwnie. A wczoraj była u mnie tesciowa. Akurat w tym czasie był tez synek mojego brata,ktory w czerwcu skonczył dwa latka. Dzwoni dzwonek(tesciowa) a Tomek patrzy na mnie i mówi:kto to? I za chwile sam sobie odpowiada BABAGA(baba Jaga). Jezu jakie mądre dziecko i do tego jasnowidz:-):-):-):-):-):-) Zmyskam, Bartek spi, ciekawe jak długo? Dobrej nocki mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak narzekałam a pogoda dopisała. Grill sie udał, spacerk tez! W dodatku moja ciocia dzisiaj pojechała na porodówkę. To jej czwarte dziecko... bedzie sliczna dziewczynką. juz nie moge sie doczekac. Moja Kami bedzie miała ciocie prawie w tym samym wieku. aga25 - ja nie lubie jak ktokolwiek chwali moja Kami, bo wtedy daje popisy swojego marudzenia. eeee no nie zartujcie, ze nie ma nikogo z okolic Szczecina i Stargardu Szczec. Tyle nas??!! Przyjdzie mi tylko na kafe sie z wami spotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika my sie spotkamy i to jeszcze w tym roku:) justaaaaa gratuluje 500 stronki ja posprzatalam jedno pieterko a teraz odpoczywam przy herbatce potem sie szybciorem wykapie nasluchujac czy moja gwiazdeczka spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kami (tak mi sie wydawało) spała w łozeczku, ale zaczeła marudzic. Teraz lezy u mnie na raczkach, ciagnie cyca i słucha kołysanek, które jej spiewam. Moj głos chyba nie wpłya na nia kojaco, bo mi słon nadepnał na ucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika dla naszych dzieci nasz glos jest najcudowniejszy bez wzgledu na to jak spiewamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odłożyłam Kami do łózeczka, ale ona niestety nie chce zasnąć. Może troszkę sobie pogada do szczebelków i wpadnie w sen. Ale sie denerwuje porodem mojej cioci, jakby przechodziła znowu to samo. Dzwonie do niej co 5 minut, pisze smsy. Mam nadzieje, że zadzwoni do mnie od razu po, jeszcze jutro pojechałabym do niej i jej maleńkiej iskierki. Buhaha co ja mowie, my od wczoraj mamy pecha z naszym autem. Wczoraj G wracajac z pracy złapał gumę a dzisiaj urwał mu sie tłumik. Przesada! Nie powinien z domu wychodzic! Skubaniec z mojej Kami, nadal sobielezy i nie chce spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki \"poradzę\" :) rzeczywiście teraz się udało. są te zdjecia. ale wolę jednak wchodzic przez Firefox ponieważ jest bezpieczniej. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że moja Kami jak spi w łóżeczku strasznie gwałtowanie przewraca główke z lewej strony na prawą. Mowie wam wpadłam w panikę, wyglądato naprawde dziwnie, mam wrazenie, że moze zrobić sobie jakas krzywde. Ona tak gwałtownie to robi. Spi twardo, ale to obracanie główki strasznie mnie niepokoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala pisałam do Ciebie o allegro bo chciałam aby któraś z Was podbiła mi cenę sukienki. Sprzedaję sukienkę Igi z chrztu i cena stanęła w miejscu, a tak może się ktoś o nią pobiję. Minimalna jest 59, więc jakby któraś mogła mi zlicytować tak z 55 zł to byłabym wdzięczna. Plissssssssssssssssss Prosiłam Paulkę, ale trochę mnie olała, trudno ;-) Podaję linka tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=212258837 Z góry dziękuję jak któraś mi to zrobi. Zmykam, dobrej nocki. Dzisiaj zjadłam wielgaśny kawał pizzy i mam zarąbiste wyrzuty :-( Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
juz podbilam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
moglas wkleic zdiecie corci zapewne lepiej by sie ta sukienka prezentowala i chetniej by licytowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaaaaaa
czy sukienkę z chrztu założycie jeszcze dziecku? albo buciki? bo ja chciałam założyc tak na jakąś uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa dzięki. Jak się nie sprzeda to następnym razem tak zrobię. CHyba naprawdę lepiej jest pokazać coś na sobie. Ostatnio sprzedawałam tunikę ciążową i wkleiłam zdjęcie z tuniką na mnie, a teraz próbuję sprzedać tunikę, której zdjęcie jest leżące na łóżku i nie ma zainteresowania. Ale mam nadzieję, że się sprzeda ta sukieneczka chociaż. Justaaaa jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka - ja Ci chętnie podbiję cenę z konta mojego męża. Ale jak wygram aukcję, to sorki - moja Milka już miała chrzest 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotaaaaa ja myślę, że buciki można zalożyć. A taką sukienkę jak ja miałam dla igi to myślę, ze mogłabym jej założyć tylko na jakieś wesele. Bo tak to nie wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala już dzięki, justaaaa to zrobiła. A aukcji byś nie wygrała bo minimalna cena to 59, a chciałam żebyś wbiła 55. Ale dzięki z góry. Justaaaa mi pomogła. Dobrej nocki moje drogie!!!!!!!!!!!!! Ale mi niedobrze po tej pizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
no i co teraz powiesz ruda lala hehe chyba juz mnie nie podbijesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie walka na całego.... aaa co do moich obaw..czy wasze szkraby tez tak gwaltownie podczas snu obracaja główki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×