Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

helloo mama baczkaa rozumiem cie my mielismy miec opieracje teraz 13 lipcaa niestety ona sie nie odbedzieee mam dopiero zadzownic po 20 i zapytac ewentualnie kiedyy bedzie podana dataaa operacjii powiedzcie mi czy jest mozliwosc ze dzieciatko ma uczulenie od marchewkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj. Kurde ale wczoraj wanelyscie produkcje :) Zapomnialam co ialam napisac... ale bezsens Poslalam Wam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 ja Ci odpowiem za nią- chuj CIę to obchodzi ;-) Sorki za te wszystkie dzisiejsze wulgaryzmy, ale przynajmniej się rozładuję :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze aaa555 powiem Ci, że najbardziej to ja się cieszę, że przyjeżdża facet udejmaxi bo mi plazmę przywiezie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... rudamaxi - moze i ja załapie sie na jakis prezencik... aaa555 możesz tylko pozazdroscic.hehe ;) Z lekarzami jest rzeczywiscie przesada. Małe dzieci powinni przyjmowac i nie patrzec na zadne strajki. Ech szkoda słów. Ale sie rozpisałam..juz musze uciekac bo moja kochana - piekna marudka pojekuje! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko chcialam powiedziec dziendoberek przy porannej kawie moj Tygrys jest bardzo wyrozumialy i jak poje nad ranem ok 5-6 to spimy potem jeszcze do 9-1o wiec jestem wyspana i tylko mam krateczke na twarzy odcisneita od poscieli ktora mi mama poslala ... wygladam jak idiotka i przez najblizsza godzine czy dwie nei wyjde nigdzie bo to cholerstwo musi zniknac heh a moj Tygrys wczoraj przed kapiela podniosl sam glowke i przeniosl z jednej strony na druga nie opierajac brodka o lozko heh sukces !!!!!!!!!!!!! czekalismy na to dlugo , bo on taki leniuszek jest i mu si enie chcialo cwiczyc i jak go kladlam na brzuszek zeby probowal to o ni c tylk paluchy do buzi i sobie szczesliwy lezal no ale juz mamy to zaliczone wiec teraz pojdzie latwiej no i zaczelam go od wczoraj przepajac herbatka z HIPPa koperkowa i rumniankowa ( choc slyszalam ze rumiankowej ni powinno sie podawac za czesto ... to prawda ? dlaczego ? ) mykam cos zjesc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać i napisać ze u nas wszysko oki. Nie mam dziś na nic siły i oczy mi się zamykają przez tą pogodę. Paulka ja mieszkam w Warszawie, trochę późno odpisuję, ale wczoraj nie miałam jak nadrobić zaległości w czytaniu. Buźka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! zapomniałyscie jeszcze napisać,ze to przeciez facet rudejmaxi nam spotkanie organizuje:-) Nie moge sie juz doczekac;-) Zuzankan,zaraz bede ogladac zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah, ponaiwam swoja prosbe, bo nie wiem czy czytałas mojego wczorajszego posta. Ciebie Flowerska tez proszeo jakies sugestie gdyby cos Ci przyszło do głowy. Z góry dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudamaxi hater
Rudamaxi rulez !!!! hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka zdjecia rewelacyjne! Sliczny jest Twoj Batulek! Fajnie wisi w nosidełku, moj tez wyglada jak spadochroniarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam.... a ja sie nie wysypiam....moze nie jest to do końca spowodowane tym że moja królewna się budzi w nocy co 3 godziny...ale wieczorem jak już ją wykąpie i ululam to ktoś prawie zawsze przyjdzie do nas..... moja Niunia teraz pije mleczko u mamy na kolankach.....wiec pisze jedna reka ale to u nas standard nie? hihi ja nie mogę pojąć tego po jaką cholerkę nam się ktoś tu wtrynia na forum....jak czyta to niech czyta...ale zadna z nas się \"obcych\" hihihihhh nie pyta o zdanie...... po prostu zazdrościcie nam takiego forum hihihi bo my sie swietnie ze soba czujemy pomimo tego ze przez kompa sie kontaktujemy.....badz telefon... no sorkes przeciez spotkania juz tez byly.... więc SPADÓWA!!!! a ja zapraszam cioteczki do Siedlec, może któraś będzie w pobliżu.... co do naszych połówek to u mnie tak dziwnie...no nie powiem ze zle ale wkur.... mnie to ze pomimo urlopu mój P jeżdzi i pomaga robić samochód zamiast z nami siedzieć, bo samochód zrobi i będzie go miał a na następny urlop będziemy czekali znowu długo ....kiedyś Wam pisałam że teraz ja bede miala yariske dla siebie a maz kupil sobie inny \"pojazd\" ihih.....ja mam nadzieje ze przyzwyczaje sie do jazdy autem................jak narazie jezdze troche wiecej ale boje sie jeszcze parkowac.....pomimo to probuje..... zgadzam sie z Wami: NASZE DZIECI SA CUDOWNE!!! I PRZESLICZNE!! ja kurcze robiłam dwa razy podchody zeby malenka polezala mi w chscie ale byl tylko placz!!!!!!!!!! kurcze mam nadzieje ze nie na darmo ja kupilam..... ta pogoda mnie dobija!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka ale masz fajnego małego mężczyznę.......moja Weronisia aż oczka otworzyla jak ja oglądałam zdjęcia....hih od kiedy podajecie dzieciom cos oprócz mleczka....kurde ja sie bje tego wprowadzanie innych dań hihih bo nie mam o tym pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka to powiedz Twojej Weronisi, że niestety Bartosz zuzanki dla mojej Igi zarezerwowanu ;-) Ja już wprowadzam soczki ideserki, ale Iga ma już prawie 4 miesiące skończone (no bez 10 dni) a wiecie co mi się przypomniało, że ktoś tu napisał, że u nas panuje słodko-pierdząca atmosfera i chyba Ci pomarańczowi nam jej zazdroszczą ;-) Bo my jesteśmy cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pogoda, od rana leje:-( Wystawiłam Bartka w wozku pod balkonem i narazie spi, bo od rana marudził:-( Doroteczka nie wiem jak zlikwidowac czerwone oczy w tym programie, nie mam pojecia czy wogole sie da:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano zadzwoniła moja kolezanka (mama 6+ miesiecznej córci) i nagadałam jej, że moja Kami nie chce spać w dzień i jak śpi to tylko 10-15 min... a po tym telefonie Kami spała prawie 1,5 godziny. Chyba podsłuchiwała nasza rozmowę.. mi się tam podoba nasza słodko-pierdząca atmosfera... i niech nikt sie nie dziwi. Bosssszzzeee mamo bączka już minęły cztery miesiące (prawie, bez 10 dni??) jejku czas nie ma litości. U mnie też pogoda do pupki... nawet nie chce psa wypuszczac, bo bidul nie lubi deszczu, a co dopiero ja miałabym wyjść z Kami na spacer. Moze po południu sie przejaśni..oby!! musiałabym pojść do wiejskiego sklepiku kupić chlebek i jakieś frykasy...a tu ni cholerki nie chce deszcz przestac padac! Niezłe lato mamy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od majówek, które też są :classic_cool: w sumie, to mogłabym się do Was przepisać, w końcu młody urodził się w ostatnim dniu kwietnia, zamiast czekać na swoją kolejkę w maju... to tak, tytułem wstępu ;) a chciałam tylko powiedzieć, że uczulenie na marchew wcale nie jest takie rzadkie, jedno z moich dzieci jest uczulone na marchew i jabłka!!! czyli na rzeczy, które jako pierwsze pojawiają się przy rozszerzaniu diety i bądź tu człeku mądry... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlategoo zapytalam badz tu madry i pisz wierszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Marcelek jest super grzecznym dzieckiem.Zasnął wczoraj ok 22 i obudził sie o 5.Possał cycusia i spał do 8.Znów pojadł i spał do 11.30.Wczoraj cały dzień bawił sie wiszącymi grzechotkami.Zdążyłam posprzątac,poprać,poprasować,zrobic obiad i jeszcze miałam kupę czasu dla siebie.Mamo bączka mojemu maluszkowi tez zdarza się przez sen krzyczec.Po czym po chwili spi dalej jak aniołek. Doroteczka-po herbatce koperkowej u niektórych dzieci,albo jak się często podaje,gazy zamiast sie uwalniać to powoduja wzdymanie brzuszka. Kurczę-mój mały śpi prawie wyłącznie na brzuszku(całe noce).Jak go obróce na plecki to zaraz sie wybudza.Nawet jak zaśnie na pleckach to sie wierci i wkońcu sie budzi.Boje się,że ni się przydusi.Tym bardziej,że musi miec przy buźce pieluszkę i tak ją sobie łapkami przygarnia do buźki,że muszę potem ja odsuwać,bo zasłania cały nosek.Gdyby nie monitoring oddechu to nie spałabym całą noc.Chociaz i tak wiecznie nasłuchuję czy oddycha.czy któreś z Waszych dzieci też śpi na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - jak sprawuje sie chusta?? Zuza- Bartoszke jest sliczny!! eee no juz moj czas nadszedł - moja kochana terrorystka mnie wzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam słodko - pierdzącą atmosferą na naszym topiku... Rudamaxi - nawet niewiedziałam, że Milka miała wczoraj 100 dni. Nie byłam wczoraj ani na jej blogu ani na forum. Dziś będzie chyba spóźniona imrezka ;) Mamo bączka - Milka to skóra zdjęta z taty. Mój Kamil niby nie jest zazdrosny o Milenkę, ale miewa przebłyski zazdrości. Jak zobaczył, że Milenka ma blog - to on też chciał: JUŻ !!! NATYCHMIAST !!! To zrobiłam mu naprędce coś (na odwal, żeby się nazywało): www.kamilek2000.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja tylko na chwilkę bo ostatnio na nic nie mam czasu. Mojej Karolinie ubzdurało się chyba że jest już na tyle duża że nie musi spać w dzień ;) w nocy jest ok ale w ciągu dnia robi sobie 15 - 20 min drzemki. No chyba że mam ją na rękach wtedy pośpi z 40 min. Nic nie mogę przy niej zrobić, bo jak nie śpi to jest marudna bo jest zmęczona i tak w koło panie pierdoło. Patrzę że ktoś zamęt sieje na naszym topiku a kysz Ta atmosfera która tu panuje jest na prawdę super i nie pozwolimy jej popsuć takim zazdrośnikom. Wczoraj była piękna pogoda, na spacerze byłam prawie 3 godziny, a dziś niestety od samego rana leje. W tym tygodniu wybieram się na kolejne szczepienie z Karolinką bo to już 6 tyg od ostatniego. Ale ten czas szybko leci !!! Nasze maleństwa coraz starsze i mądrzejsze. Moja niunia tak się ślicznie uśmiecha że nawet jak jestem zła i zmęczona a ona się uśmiechnie to mnie rozbraja i znów mam siły. W przyszłym tygodniu zapowiadają ładną pogodę więc pewnie wybierzemy się z Karolinką do moich rodziców na jakiś tydzień. Dam trochę czasu wolnego dla mojego mężulka na naukę. Całe szczęście że ja się obroniłam przed porodem bo teraz nie miała bym na to czasu, siły i ochoty. Ale się rozpisałam :) Pozdrawiam was cioteczki i ściskam wasze słodkie maleństwa :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ale dzisiaj barowa pogoda :o. Karolinka spi mi na lewej ręce, ktora chyba zaraz odpadnie :D. Wogle ona ostatnio po tym jak przestałam ją karmic piersią jest taka przylepa :) Aga*25** dziękuje za odwiedziny na blogu mojej Karoli. evanikaa i zuzanka dziękuje za zdjęcia waszych kochanych maluszków. Tak te nasze dzieci są wyjątkowo przesliczne. Nie wspominając,ze to dzieki rodzicom takie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos , po jakim czasie dostałyscie @, gdy juz nie karmiłyscie piersią. U mnie mija dzisiaj dokładnie rok, jak miałam ostatnią@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunka, moj Bartek jakis miesiac temu nie potrafił zasnąc inaczej niz na brzuchu, a teraz za cholere na brzuchu nie usnie, wiec moze Marcelkoi tez to minie. gruby misiu zapraszamy do nas kiedy tylko masz ochote:-) Ja powinnam przeniesc sie do marcówek ale tu mi dobrze:-) Light cała przyjemnosc po mojej stronie:-) @ jeszcze nie miałam. margolcia, Bartek tez ma takie krótkie drzemki, a jak nie wyspany to marudzi i ciagle chce na rece:-( aaa555 nawet kobieta i na dodatek matka moze sie zdenerwowac, a Twoje komentarze sa denerwujace i nikomu nie potrzebne wiec zniknij. A moze Mama Bączka chciała zmienic słodko-pierdzącą atmosferę naszego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×