Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Rudamaxi-właśnie też mam taka białą.Ta płytke kładzie się pod materacyk w łóżeczku.Jak tylko wyjmiesz dziecko z łózeczka to włącza się alarm.Zawsze w nocy o tym zapominam i lecę nieprzytomna wyłączyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpią.. ja dopiero zaczynam zabierac sie za siebie... ech własnie mama wyszła ode mnie. Kami spi od 21.. a ja pomimo, ze jestem spiaca ogarnełam juz cały dół.. a co bede sie szczypac... ide sie teraz popluskac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dobrze ci poszlo evanika z tym sprzataniem domu to zapraszam do mnie,bo ja dzisiaj takie plany mialam co do sprzatania a umylam tylko okna na I pietrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi kto śpi, to śpi A i stwierdziłam, że muszę zastanawiać się co tutaj wypisuję bo ktoś mnie namierzył. I już wiem, że to nie był chłopak, bo laseczka zapomniała zmienić nick i przez przypadek ja ją namierzyłam na innym topiku. I z jej wypowiedzi jasno wynikło, że to baba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka - dojedzie do tego, ze jeszcze bedziesz sie nam ukrywac!?... ;) może zazdrosna jest (pomarańczka), ze masz w domu taaaki swietny telewizor... hehe pisała, że masz ładnie w domu... ;) Gosiak - ja tylko kuchnie ogarnełam na dole.. no i salonik. z reszta nie dałam rady, siły już nie te. Czuje się jak emerytka po 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie odpowiadalam ale rozmawialam z Joe:) Wszystko przyjal i powiedzial ze jutro juz bedzie tego szukal i spytal sie co ma kupic Konradkowi ,mi i mamie i tu mnie zaskoczyl,wiec musze cos wymyslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyl sie tydzien glosowania,sama sie dzis zastanawialam co sie stalo ale widze ze jest juz zdjecie zwycieskie z 9 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jak naprawiłaś Joe??? Może mi zdradzisz tą tajemnicę, a ja zaczaruję mojego męża, aby był taki fajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzylam grubego kalibru,a on chodz wojskowy to strachliwy sie okazal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka J wogole ostatnio reperowali operacyjnie kolano wiec jak byl w narkozie to moze poprawili jeszcze to i owo:P A tak na serio to wydaje mi sie ze jest to spowodowane nawrotem choroby u bratanicy chyba zdal sobie sprawe ile moze stracic swoim beznadziejnym zachowaniem w stosunku do Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzik - ja codziennie oddaje glosy na wasze zdjecia...i tez sie zdziwiłam jak zobaczyłma dzisiaj tylko 9 glosow... ojj jak ja sie ciesze, ze nie musze uzywac zadnych ciezkich kalibrów na mojego G... ech chyba sie juz poloze! buziaki ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika chyba zmienię nick ;-) Będę się ukrywać i wymyślę nową historię życiową. Będe mamą synka i rozwódką. To dobry temat będzie. O i niech będzie, że jestem z Włoch. Ale bredzę, idę spać. ALe wcale mi się nie chce. Siedzę sama. Nikt nie zabiera mi kompa (czytać mój M). Także luz blus. Igulek śpi twardo. Idę do niej, zaraz się wtulę w nią. I posłucham jej sapania. Słodkie to. A wiecie co, moja Iga nieraz śpi i nagle zaczyna na śpiąco płakać i zaraz jej przechodzi i śpi dalej, bez budzenia. Nieraz się śmieje przez sen. A nieraz robi dziwne miny. Nie wiem, czy takie dzieci mają sny??????????? Oby nie miała takich bujnych snów jak jej mamusia, bo mi to się już takie pierdy śnią że szok. A i moja córka ostatnio cały czas mówi coś takiego \" agirlll\", i ja na nią teraz mówię Girla ;-) A najlepsze jest to, jak idę z nia przed lustro i ona widzi w nim mnie, no i oczywiście nie poznaje siebie, tylko chyba myśli, że ja przytulam i całuję inne dziecko i zaczyna płakać. Jak odejdę od lustra uspokaja się, a jak znów zobaczy siebie to jest krzyk. A ja wredna matka jeszcze specjalnie ją tak biorę przed to lusterko ;-) evenika a co do mojego telewizora to właśnie jest dziadowski :-( Przydałaby się jakaś plazma. O rudamaxi poproś Joe, żeby mi plazme przywiózl. powiedz że jestem Twoją dobrą koleżanką i ja poproszę plazmę, a co :-D :-D :-D Ale durnota ze mnie. Miałam nie wydziwiać tylko być poważną osóbką, która nie gada bzdur, nie narzeka na swojego męża itp. Bo przecież mnie szpiegują. Potem cały piotrków będzie gadał co ja tu wypisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi obawiam sie ze plazma nie przejdzie ale wyobraznia co dla prezentu dla mnie juz mi zadzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika no Ty masz dobrze z Twoim Grzesiem. Ale mój M też się ostatnio poprawia. A co, nagadałam mu trochę, wysłuchał. Pewnie po części jednym uchem wpuścił, drugim wypuścił, ale coś tam mu chyba zostało. Kurcze coś dobrego z tymi facetami się robi, nie ruda??? nikolka też się dawno nie odzywała i mx 3 też.Co u Was laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 nawet na skype ostatnio byla 6-go mam nadzieje ze wszystko u nich wporzadku a co do tych polowek co sa bardziej brzydsze:Pto juz przestanmy je chwalic,bo jeszcze nie daj Boze przechwalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kwiatach tez by super wygladala ,a tak na powaznie to mu powiem niech mi zaplaci za kurs praw jazdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zachwycam sie po raz juz nie wiem ktory dzisiaj moja krolewna,jest taka piekna i slodziudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne sa te nasze baczki,to naprawde cudowne byc matka i czuc jak dziecko rosnie najpierw w brzusiu a potem obserwowac jak sie rozwija jakie ma osiagniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc. Bylam na blogu rudejlali i co widze jej pociecha ma dzisiaj rowno 100 dni duzo zdrowka od cioci Gosi i internetowego kuzynostwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja jeszcze poszłam poszperać. ruda lala Milka chyba bardzo podobna do Twojego męża, czy mi się wydaje??? A jest taka słodka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zmykam. Bo już 12, a o 2 trzeba wstać dziecko nakarmić. A potem rano nie będę mogła się dobudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od samego rana wqurwiona jestem maksymalnie :-( :-( :-( Znów mnie te patałachy nie przyjęli z Igą do lekarza. DLa mnie to już jest tragedia jak strajkują lekarze zajmujący się wcześniakami i dziećmi z chorobami wrodzonymi. Powiedziała żebym przyszła 14.08, bo nawet jak się skończy strajk to pan dr idzie od poniedziałku na 3 tygodnie urlopu. Masakra. Jestem dosłownie wściekła. Ale za to Igulek mnie zaskoczyła dziś z rana. Leżąła na brzuszku i po raz pierwszy przewróciła się sama z brzuszka na plecki. Aż sama była zaskoczona swoim wyczynem. Powiem Wam że ona zrobiła się taka ruchliwa, że nie mogę jej już sama zostawić. Zostawiłam ją wczoraj samą na bujaczku i to nie zapiętą. Wracam a jej dupsko było na samym dole, jeszcze chwile i by mi wypadła. Tak odpycha się skubana tymi kuloskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×