Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Evanikaa, dzieki za zdjecia! Widze,ze wreszcie doczekałaś sie sesji:-) Fotki super, Kami śliczna i mama z tatem tez prezentuja sie całkiem całkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zadzwoniłam do gina,żeby sie umówic na wizytę i okazało się,że na dzis zwolnił sie termin.Więc idę na 18.40.Wkońcu.Trzymajcie kciuki,bo niestety czuję,że nie wszystko u mnie ok.Kurcze mam stresa.Lecę sie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chusta sama nie wiem....niunia dzisiaj zasnela mi w niej...fajnie bo miałam narazie wolna jedna reke...bo nie wsadzalam werki glowki w nia tylko podtrzymywalam, bo ona dziwnie sie zachowywala...plakala...ale w koncu usnela... ale mysle ze w koncu sie przyzwyczai i bedzie ok... troche namieszalam ale mysle ze zrozumiecie o co mi chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po 2 godzinnym spacerku... powiem wam, ze moja Kami dzisiaj mnie zadziwiła.. POdniosłam jej lekko wózeczek, tak tylko leciutko, na pierwszy poziom i wyobrazcie sobie, ze ani razu nie zaplakała tylko sie bacznie wszystkiemu przygladała. Rewelacja. Była spokojna jak nigdy. Ide ja oporządzić i chyba ugotuję sobie fasolke szparagową..chyba mozna jeść karmiąc piersią... aaaa i dzisiaj przyszła do mnie odciagaczka - spróbuje wieczorkiem odciągnąc sobie troszkę i sprawdzic czy aby na pewno był to dobry zakup..juz sie boję..haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-można być uczulonym na marchwekę, niestety :-( teraz ja ruszam z fotokonkursem ;-) klikajcie ile wlezie,ok? Wiecie? ja też lubię sobie poprierdzieć na słodko na tym naszym forum ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie było mnie kilka dni, bo Misiek był w domu i intensywnie spedzalismy czas :D Jeszcze nie nadrobiłam zaległości ale musze cois napisac. Sorki za bledy alle Julita spi mi na reku. RudaLala jak przeczytałam Twoojego posta z 5 lipca o sobie to poczuła, sie jakbym sama to napisala. Moj ex niby mial swtala prace, ale za to doszedl alkohol i wrednsa tesciowa, ktora wyciagala od niego kase.Moi rodzice nam pomagali, dokładali, a ten do mamusi wywoził szok normalnie Z moim M trez jestesmy prawie 3 lata. IMa swojewady ale ogolnie to nie moge na niego narzekac.Posprzata, ugotuje, zajmie sie dziecmi, nie narzeka jak cos nie zrobione tylko sam wezmie i zrobi. albo zajmie sie dzieciakami tak zebym to ja mogla zrobic.Tez czesto sie boje ze to sie kiedys skonczy, zesie popsuje. ale jak na razie ciesze sie z tego co mam i staram sie robic wszystko zeby tego nie popsuc i zeby moj M byl tez zadowolony. Wiem na pewno ze takie osoby jak my, z ciezkim bagazem na karku, w drugim zwiazku juz inaczej postepuja.Tez dostalam w kosc porzadnie i tez licze na to ze co zle to juz za mna. Trzymam za Ciebie kciuki i zycze mnostwo szczescia. Za reszte dziewczyn tez ❤️ zeby sie wam wszystkim ukladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bączka, Zuzanka ja też wstępuję do kółka księgowych :D Na zarobki też narzekam. Ale może niedługo coś się u mnie zmieni, bo szef zaczyna doceniać praqcowników. Mamo Bączka ja już robię w domu :) Czasami z małą na rękach aloe da sie Zmykam kapac Julitke bo jz mi marudzi wieczorem nadrobie reszte zaleglosci caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - oddałam głosiki.... A tym czasem chyba zaczne powoli przygotowywac Kamilce kapiel, zeby pozniej nie biegać jak z pieprzem. Uwielbiam jej minę jak kładę ją na ręcziku i szykuje mycie buziola.. Ma wtedy taaak wielkie oczy i taaak wielki usmiech na twarzy, ze chciałoby sie kąpać ja co godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik juz zagłosowałam, tylko teraz musisz pojawiac sie codziennie zeby było Toja stopke widac:-) Koala uwazaj z tym intensywnym spedzaniem czasu;-) Moj Bartek juz wykapany. Myslałam ze szybciej go połoze bo cały dzien spał moze 30 min, ale on lezy z moim tata, smieje sie w glos i ani mu w głowie spanie. Własnie rzygnął na dziadka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! aaa555 jestem zajebiście wulgarną mamuśką ;-) ale przeklinam tylko tutaj, bo w realu to jestem bardzo kulturalną kobietą, wzorową matką, świetną żoną i super kochanką. Dostałam podwyżkę- 60 %. Jupppi. Musiałam się trochę postarać, ale szef zdesperowany i nie ma mu kto biura prowadzić. Więc zaczynam od soboty. Umówiłam się, że w soboty będę jeździć do firmy, a resztę pracy będę robić w domu. Cieszę się, że trochę kaski wpadnie ;-) :-) :-p Mama do mnie przyszła, więc ja idę jakąś gazetkę poczytać. Zmykam, potem zaglądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jak tu dzisiaj ostro :) Dziewczyny mialysmy nie reagowac na zaczepiki pomaranczowych!!! Dziekuje bardzo za mile slowa w kierunku Bartoszka. Mama baczka jestes zajebista matka :) Dzisiaj na glowie mialam jeszcze syna od zejebistej szwagierki z ktora nie gadam juz ponad poltora roku on ma 5 lt i nawert do 5 nie umie policzyc tak jest zaniedbany, a ona taka laska, miss slaska i modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja juz tez zaglosowalam. I tak jak powiedziala aga musisz zagladac teraz codziennie zebysmy mialy linki na glosy :) Koala witamy dawno cie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka a czy ty jestes pewna ze wiesz gdzie twoj mąż pojechal?lepiej go sprawdz!!!!ja ci radze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka nie daj sie sprowokowac. Pomysl kto moze znac Twoj nick. Trzymajcie za mnie zebym nie byla w ciazy byla wpadka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku... chyba nie umiem obsługiwac laktatora!!!! Kama jak ciagnie to czasem jej po oczach mlekiem daje.. a w laktator to nawet kropla nie chciała wpasc!!! no no no zuzanka - uwazaj bo bedziesz kwietniówka 2008!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie u gina.Nie jest źle.Tylko mała nadzerka,załozył mi lek i zobaczymy.Powiedział,że powinno obejść sie bez żadnych zabiegów.Poza tym stwierdził,że wszystko zagoiło sie tak,że nie widać,że byłam w ciąży.Przepisał mi pigułki anty.I jeszcze zafundowałam sobie cytologię.A co!Jak się badać,to dokładnie. Przeniósł swój gabinet w inne miejsce.Myslałam,że trupem padne taki ma teraz wypasiony gabinet.A to wzystko za moje biedne pieniążki.Ale niech mu będzie.Porządny z niego chłop,nie opuścił w biedzie podczas porodu. Izawik,rudamaxi-głosy oddane. Zuzanka-nie jestes sama.Nas też nieco poniosło,a właściwie mojego M. Mam nadzieję,że nie bedę w ciąży.Łudzę sie jak dziecko,że to dopiero 2 miesiace po porodzie i że karmię piersią,więc ryzyko mniejsze(ale niestety jest...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika-do laktatora trzeba trocę wprawy.Mi też czasami zanim zacznie spływać to trwa i 20 minut.Także cierpliwości.Są momenty,że nie leci nic,a za chwile cała rzeka.Wszystko zależy tez od pory dnia.Wybierz taką kiedy masz najwięcej mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa555 ale mi dałaś do myślenia, ja cię kręcę. Kurde chyba wezmę wynajmę detektywa, tak to będzie świetny pomysł, aaa555 może Ty się do tego nadajesz??? a gdzie pojechał, to pojechał. Może Ty wiesz lepiej. Jak tak to zaopiekuj się nim dobrze ;-) evenika super zdjęcia. Oczywiście bardzo ładnie wyglądasz. aga Twój Bartosz jest też przecudny, jak się ślicznie śmieje. Kurcze tylko kojak z niego niezły ;-) :-p Łysolek mały. Ale on też podobny do tatusia. Kurcze u nas większość dzieci do ojców podobna, no sorki tylko doroteczki Weroniczka to wypisz, wymaluj doroteczka. zuzanka nie wiem, czy ja już komentowałam Twoje fotki, Twój Bartosz też boski. I też chyba do Twojego starego podobny. no i oczywiście Tygrysiątko też cudne. Nie widziałam Tatusia więc wydaje mi się że do kohanah podobny. izawik cieszę się, że mamy wspólny album :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.. w nocy jak zobi bde sciagac. Myslalam, ze to jest taki proste-przystawie i zacznie samo leciec.. ale ze mnie naiwna babeczka!! sprobuje pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika napisałam, że Ty ładnie wyglądasz, a nie wspomniałam o Kamie. Ona to również ślicznotka jak ta lala. zuzanka ale by były jaja, jakbyś była kwietniówką 2008 heheeh. Bo tak by wypadało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika a masz elektryczny??? bo ja miałam elektryczny i też myślałam, że mi nie ssie, a potem mój M mi powiedział, że nie założyłam jakiejś tam uszczelki ;-) Potem szło już sprawnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Wy sie lepiej nie spiejcie :) hehe czekam na miesiaczki a potem test ło matko................. teraz to bym sie chyba tak z niego nie cieszyla mama baczka zajebiste teksty piszesz!!!!!!!!!!!!!!!! boki zrywam evanika suuuuuuuuuper fotki Kama taka sliczniutka, Ty to tez niezla laseczka madziunka to moze razem rozpoczniemy temat Kwietniowki 2008 :) tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ... mam zwykły, reczny aventu. Dzisiaj go dostałam. Sprawdziłam czy wszystko jest no i jest..ale mam wrazenie, ze słabo zasysa..moja Kamima niezły zasys a sciagaczka..taki słabiutki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika-nic Ci nie ściągnie pokarmu lepiej jak dzidzius.Te małe skubanice maja niezłe ssawki. Zuzanka-nie kracz.Ja już na pigułki mam recepte i zamierzam jej użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sciagalam recznym aventu i bylo sporo problemu , chcialam nei raz walnac nim o sciane heh trisk w tym zeby przystawic do piersi juz odpowietrzony czyli hmmm.... akby to wytlumaczyc ... jak juz masz gotowy przy brodawce to nacisnij raczke na maxa na dol ... i taki bez powietrza w srodku dostaw scisle do brodawki i ja zassij ... na poczatku bedzie troche bolec ale jak boli tzn ze nei ma powietrza w srodku i bedzie ciagnac mleczko jak tylko po jakims czasie powietrze sie tam dostanie to znow przerwij i naloz bez powietrza ... nie wiem czy tak ma byc przepisowo he wg. instrukcji ale u mnei tylko tak dzialalo ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah.. sprobuję..może się uda. Zrelaksuje sie po kapieli przystawie tego potwora i zaczne ciągnąc! dzieki rybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za głosy i oczywiście czekam na dalsze ;-) zuzanka i madziunka-Ladnie szalejecie,nie ma co ;-) Ja jeszzce nie miałam @ i najgorsze jest to że zupełnie nie wiem kiedy do mnie zawita. No i zupełnie nie wiem jak to u mnie jest z tym cyklem.Czy jest w ogóle jakiś? mamabączka-uważaj na szpiega ;-) aga-czy Ty teraz rozsyłałaś jakieś zdjęcia? bo ja nic nie dostałam :-( evanikaa-od Ciebie mam zdjęcia, dzięki. Coraz większe te nasze bobasy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×