Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja się zmywam, jutro ostatni dzień leniuchowania i długiego spania. Iyi geceler! Dobranoc, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak spoznienie jest spowodowane szybszym biciem serca to bedzie usprawiedliwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , czekam tu jeszcze z nadzieją że nie było tego przystojnego i zaraz tu będzie nasza Frogusia Dobranoc Pariss-, kolorowych snów i śpij ile zechcesz nawet do 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie kurna pięknie.Fest zabalowałaś!. To do popołudnia zatem bo zanim to odeśpisz to będzie 14-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz dotarlam do domku:) Autka byly super! Spotkalismy na wystawie znajomych i do tej pory zabalowalismy:) Milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj moje kochane pracodawczyni chyba wypadnie na wylanie mnie,bo żadnego bicia serca nie było i nie ma mowy!!!Poza tym co to od razu takie podejrzewanka,hę?:D Za to ktoś zgarnął opr i chyba sie przejął,a ja w takim razie zostałam u sąsiadów i piłam dalej... yhhh wybaczcie Bobo [ kiss]❤️ Pariss 😘❤️ Mam nadzieje,że śni Wam się teraz spadek walut:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski w ten lodowy niedzielny poranek. U mnie lodowisko nawet na trawnikach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,najpierw się baluje całą noc a później śpi do popołudnia. Dziewczyny jak Wam nie szkoda życia.Dni tak szybko upływają w Wy jeszcze połowę przesypiacie.🌻 Za oknem rozpadało się na dobre , resztki śniegu zmyło i taką mam zimę. Wstawiam jakiś szybki obiad i uciekam gdzieś do ludzi. Miłej niedzieli 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trochę mnie nie było, ale już jestem :D no i nie ukrywam, że trochę czasu mi zajęło czytanie powyższej literatury ;) Uprzedzam wszelkie domyślanki - nigdzie nie byłam-nic nie widziałam. Dopadło mnie chróbsko i to na mega skalę - nie dało ruszyć ani ręką, ani nogą, jedyne na co pozwalało - to na siódme poty :D Ale mam nadzieję, że to już poza mną i nawet mam w planach wyjść dzisiaj z domku na chwilę, bo u mnie słoneczko świeci. Miłej niedzieli kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ ja byłam po sklepach połazić i kupiłam taką super czapkę pilotkę wełnianą, bój się zimo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale się wyspałam! Za mną już galeria zdjeć z Dominikany! Matko, jak tam jest pięknie. Te palmy, turkus wody, piasek, hamaki, drinki z parasolką, delfiny...rozmarzyłam się... Dżunia zdrówka w takim razie. Ciepło się ubierz bo słoneczko to nie wszystko, patrz na temperaturę. U mnie nieciekawie, pochmurno. Moj znajomy \"Mexico\" jutro leci wlasnie do Meksyku, ma obejrzec hostel, ktory sobie wybrałam i podpytać co i jak. ech! 30 C! Fannky, ale się zabezpieczyłaś :) Zdążyłaś już wstać, połazić po sklepach i wrócić? Ranny ptaszek z Ciebie ;) W tv dzisiaj widziałam jakieś urywki z Karolakiem i tam był tam świetny budzik, który budził śpiewem muezina. Widziałyście gdzieś takie cudo? Zachorowałam na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jeszcze w kościele byłam :classic_cool: wstałam o 8.30. Nie należę do śpiochów. 9 to max mojej pobudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuch Dziewczyna ta nasza Fannky! 🌼 Ja niby tez się budzę wczesnie, ale wstaję, robię śniadanie kawę i wracam z tym wszystkim do łozka. Włączam dzien dobry tvn i jem, oglądam, piję. Pozniej wyłączam, leżę jeszcze troszkę i wstaję :) Taki moj niedzielny rytuał. CZasem jeszcze jak mi się chce to odaplę komputer i pobuszuję sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja od jutra juz ścisła dietka. Za 3 tygodnie umówiłyśmy sie z dziewczynami z pracy na disco :classic_cool: i muszę się zmniejszyć nieco. Najpierw chciały za 2 ale powiedziałam, ze nie zdążę schudnąć :D i przesunęły termin specjalnie dla mnie hi...hi... Od jutra zero słodyczy, warzywka, zupki warzywne, surówki itd. Po pracy zakupy jakieś specjalne i w 3 tygodnie muszę chociaż ze 3 kg zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja wstałam przed10 a jak na pójście spać po3,to chyba nie tak źle?:P Tez byłam w kościele,jak szłam to nawet już mi było gorąco bo tak pięknie słonko świeciło,a teraz prawie go nie ma:/ Jeszcze skrobnę do Bobo zaległości z wczoraj to będzie miała co czytac po południu hehe:D Pariss 1 nowa wiadomość na nk:) To odpoczywajcie i do wieczorka mam nadzieje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czyli,że jednak zaczynamy:) hmmm to może i ja sie zmobilizuje,chociaż nie wiem czy mam silę na to teraz,teraz wszystko w okół zaliczeń i sesji,ale jakbym miała jakąś impreze,to zrobiłabym tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja nie lubię wylegiwać się w łóżku a tym bardziej jeść czy pić kawę, czuję się wtedy jak chora :) za niby !! próbuję jakoś zrzucić trochę ale średnio mi to wychodzi :) póki co staram się nie jadać na mieście i jem raczej ciemne pieczywo. ale dobre i to na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie pomysł żeby się zmobilizować przed imprezą nie jest zły. dziś mi koleżanka pisała, że jesteśmy zaproszone do jednego z nauczycieli ang. na imprezę pod koniec stycznia a w lutym mam spotkanie klasowe więc okazji jest, tylko jakoś chęci mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a do czego Tobie mobilizacja? Przy sesji to się chyba chudnie samo przez się. Ja pamietam jak schudłam przed egzaminem licencjackim tak duzo, ze az chcialam isc do lekarza. A jadłam wszystko. I słodyczy tez nie żałowałam :) Ach gdzie ta przemiana mi uciekła? Teraz trzeba sie katować , nie te lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky cel masz jakby co. Pierwsze kroki podjęte... Z drugiej strony jak sie nie chce to po co się zamartwiac. Samo przyszlo to moze na wiosne samo zejdzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję !! dużo jeżdżę na rowerze jak jest ciepło, ale nigdy nie widzę u siebie jakiegoś większego spadku masy :) może kondycja trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy modelką nie byłam, ale w miarę siebie akceptuję wiec 3-5 kg mi wystarcza żebym dobrze się czuła. Musi się udać :) Cały czas myślę o tym zegarku cholerka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że nie będzie prosto go zdobyć :( najprędzej w krajach islamskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam pytanie na kafe, moze ktos odpowie. Tez pomyslałam, ze pewnie w Turcji bym dostała taki. Mam juz w takim razie plan co kupic nastepnym razem kiedys tam. Moze się rozglądniecie w tym roku i dacie znać czy cos takiego istnieje? i za ile przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss u mnie generalnie przede wszystkim szwankuje przemiana materii,a w sesji i przed stresuje się,ale nie jestem w stanie jeść przed samym egzaminem,ale za to jak się uczę to niestety mam głupi nawyk,że coś tam jem i najlepiej coś słodkiego,co prawda nie nabieram kg dodatkowych ale tez nie schodzą:P jakby oczywista sprawa,dlatego teraz dieta w moim przypadku nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam zdjęcia do końca. ufff! Musze jeszcze raz wszystko oglądnąć bo gdzieniegdzie widziałam czerwone oczy i musze wykasowac. Robota zrobionia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze kojarze któraś z was była na \" ile waży koń trojański\" i jaki był?? bo chciałam iść dziś do kina i nie wiem na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem czy iść na niego, czytam dużo negatywnych opinii o nim na necie. chyba zostanę w domu jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, nie byłam. Włączyłam sobie angielski na płycie i Pani tłumacząc na polski powiedziała : \"...żyją z odsetków....\" zaraz się posikam ze śmiechu i z jej przekonywującego zdania. Odsetków :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×