Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no nie wiem, skoro tak mówicie, to Wam wierzę :D ...ale mimo wszystko : fotki mówią inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje fotki kłamią. Poza tym są z wakacji a na wakacje zawsze jestem nieco mniejsza. W każdym razie i tak mam czas do lata także się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie macie racje : trzeba nie trzeba, ale o linie warto dbać, bo powiem szczerze, że im dalej, tym gorzej :( Kiedyś miałam tak, że na zimę zawsze przybierałam z 3-4 kg, a na wiosnę myk- samo znikało. Później im więcej wiosenek, tym "myków" nie było, a kilogramki się odkładały 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Pariss pisze, zdjęcia z wakacji a ja zawsze tak chudnę 3-4 kg 😭 mam świetne wczasy odchudzające. ja mam nadzieję że na wiosnę zrzucę trochę na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżeczka, bo jakaś taka słaba po tym choróbsku jestem :( Dobrej nocki kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky ja juz od 5.30 na nogach jestem. Zaraz śniadanko bede jadła :) ......i myślę o moich Cin schowanych w szafce ....;) w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty co spać nie możesz?? ja wstałam o 7 i miałam wrażenie że w środku nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wstaję codziennie :) O 7 wychodzę, ale myję włosy, suszę, układam, maluję sie, balsamuje, i....kawkuję przy malowaniu rzęs i włączonym tv :p i wtedy speed, ubieranie, prasowanie czasami....latem trochę szybciej mi to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jesteś :) ja rano przed pracą wstaję 30 min. wystarczy żeby się umyć, umalować i ubrać. staram się jak najwięcej przygotować wieczorem żeby rano się nie zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym zaspała to pewnie też bym się tak naszykowała, ale rano mam zwolnione ruchy i lubię usiąść na chwilę :) Ide trochę popracować, tak może 2 godzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trochę popracuję, właśnie dostałam 2 kartony towaru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ ja też już daaaaawno nie śpię, a w sumie jak tak czytam, to ja idento jak Pariss - rano ruch lekko zwolniony, a rzeczy do zrobienia wokół siebie multum......no i u mnie jeszcze dochodzi szykowanie śniadanka dzieciakom. Więc rano również zrywam się skoro świt (teraz to raczej powinnam powiedzieć w środku nocy), a do pracy mam w sumie na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej należę do tego drugiego rodzaju. rano mogę zrobić wszystko za to po pracy od 17 proszę mnie nie zmuszać do pracy :) tak samo było z nauką mogłam wstać skoro świt za to po południu to niccccccc mi do głowy nie wchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a co Ty w domu tak szybko????? Dżunia 🖐️ Patrzcie jaką super wiadomość dostałam na forum o moim hostelu upatrzonym: \"Mam dla Ciebie same dobre wiadomosci. Bylem wczoraj w PdC w hostelu \"Rio\" i hostelowym barze \"Geisha\". Rozmawialem z koreanskim wlascicielem Rio Choi i zapowiedzialem Twoj przylot w lecie :). Ozywil sie gdy powiedzialem, ze jestes z Polski. Pamieta Twojego kolege i mile sie o nim wyrazil. Polozenie hostelu super - w centrum PcD - rzut beretem od plazy. Zasypiac bedziesz kolo 2:00 w nocy poniewaz w tym czasie glowny deptak - La Quinta (Piata Avenida) sie uspokaja. Opcje cenowe: USD 11, 15 za lozko dziennie i USD 32 za pokoj dwuosobowy (2). Hostel oferuje absolutne minimum ale za ta cene nie nalezy sie spodziewac przepychu. Miejsce czyste, bezpieczne, sympatyczne i z charakterem. Rozmawialem z gosciem hotelowym z Barcelony i dziewczyna ze Sztokholmu. Nie narzekali. Hostel ma swoj prywatny bar \"Geisha\" tylko dla gosci hotelowych i malutki basen (nie do kapieli) na tarasie na pietrze. Calosc bedzie sie Tobie podobala. Zmiescisz sie w budzecie. Goscie hotelowi to mlodziez z calego swiata. Kolorowa i sympatyczna mieszanina.\" Jak ja chcę dostac tą wizę 😭 To moja obsesja ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss super, teraz trzymamy kciuki za wizę i let\'s go :) byłam na rano w pracy. więc szybciej kończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to chyba lepiej zabrać ze sobą tego kolegę i wynająć tą dwójkę :D, bo jak Cię wpakują na łóżko do pokoju np. 10 osobowego - to w sumie średnio wygodnie. Trzymam kciuki za Twoją wizę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia jesteś niepoprawna :p No szkoda, ze akurat On pojechał teraz a ja pózniej bede sie tam tułać, ale cóż.... Zobaczcie ten moj hostel, nie jest zły. Koszty muszę ciąć bo normalny hotel jest duzo drozszy http://www.polish.hostelworld.com/hosteldetails.php/HostelRioPlaya-PlayadelCarmen-31321 Wybrałam hostel tez dlatego wlasnie, ze tam mozna spotkac zawsze mlodych ludzi z calego swiata. Moze znajdę kogoś kto tez bedzie akurat jechał tam gdzie ja chce i bedzie mi razniej, a w hotelach to jest roznie. Ten hostel polecil mi ten chlopak, ktory jest tam na 3 zdjeciu w niebieskiej koszulce. On tam byl w grudniu i byl zadowolony, jest z Bielska-Białej. Dziewczyny nie wiecie jak mam w pamieci USB sprawdzic ile jeszcze mam wolnego miejsca? Zapomnialam jaką mam duzą tą pamiec czy 4 czy 8 GB i czy jeszcze zmieszcze zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje psiólki. Sorki za tak długą absencję, Dżunia mnie zaraziła, chyba. Nie żartowałam , cały mój dom to jeden wielki szpital , wszyscy leżą do góry kołami tylko psinka jest zdrowa. Co do pojemności włączonego pendraka Pariss-- kliknij na mój komp kliknij na folder pendraka i prawym kliknj na właściwości. Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bovo 🌼 Wiedziałam, ze to bedzie banalnie proste ;) Czyli robisz za pielęgniarkę, czy każdy we własnym zakresie radzi sobie jak może ? Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mi się bardzo podoba ten hostel nie wiem czemu ale spodziewałam się gorszego :) a to że jest tam dużo młodzieży uważam za duży plus, zawsze to jakaś przygoda i nowe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- ja nie , ja nie na widzę białych kitli.wolała bym jako mechanik samochodowy pracować niż pielęgniarka.Co do nalewek to Dżunia , nie ja! Ja tylko whisky, ale nie mogłam i tego bo antybiotyk połykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pobudka 🌻 Bobo już mi nie przypisuj tych \"zasług\", bo już wszyscy w firmie śmieją się, że wszystkich pozarażałam ;) , ale współczuje i życzę zdrówka. Pariss ja nie jestem niepoprawna tylko praktyczna :P , jak sobie pooglądałam te fotki, to powiem Ci, że miejscówka bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy śniadanku :) Fajnie, ze Wam też sie podoba ten moj hostel. To znaczy, ze raczej nie widze wszystkiego w rozowych okularach :) Wiem, ze luksusu to tam nie bedzie, ale za te pieniadze jest OK. Waluta dalej rośnie. Co to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ...wszystkim..:classic_cool: Pariss, lux to będziesz mieć na plaży...wiesz jaki tam biały piasek? i jakie palmy! porób koniecznie fotki nawet sie nie zastanawiaj, tylko jedź! ..poważnie podeszłam do Maroka, niestety okazało się, że te tanie hotele z lastów mają ukryte opłaty lotniskowe..teraz się zastanawiam czy nie jechać na własna rękę, bardzo tanie są bilety z Niemiec, a tam na miejscu , wakacje za grosze...a nie jak z biura za tydzień wychodzi 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×