Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość przyszłolecąca do Alanyi
Pariss a może widziałas cos ciekawego na 19 sierpania na dwa tygodnie wycieczke do Alanyi? Tego seal of star tez sobie upatrzyłam ale wolałabym coś bliżej centrum tak do 3 km. Titan select tez fajny ale tez w konakli :( a moj budżet to żeby tak zamknać się w 3 tysiacach na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecąca do Alanyi
no tak zapomniałam o najważniejszym, wylot z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na 26.08 nie mozesz wziasc dwoch tygodni? tak mi sie zdaje i tak mowila babka w biurze, ze zawsze juz na ten ostatni wylot przed poczatkiem roku szkolnego jest tanszy. Mysle, ze alfa moze spadnie z cen. Oni mają tam hotel Premier Tac w samym centrum. Teraz jest drogi na 19.08 a na 26-go jest za 3290 wiec gdyby zeszli nieco z ceny to byloby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlolecaca do Alanyi
mi byłoby obojętnie kiedy wylece ale niestety drugiej osobie nie pasuje :( własnie ogladam ten Premier Tac to na 12.08 jest nawet za koło 2600 ale w moim terminie to ponad 3 tysiace, boje się az tak do ostatniej chwili czekac z lastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratataa
czy do upału da się przywyknąć? jadę pierwszy raz z dziećmi do Alanya już niedługo 12 i się obawiam czy jest tam coś do zwiedzania? błagam o porady np co zabrać mamy all in. ze względu na dzieci czy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleopatra Beste 4* - Exim TOurs- 3.049 zł Kleopatra Beach 4* - Exim Tours - 2.969 zł White City 4* - GTI - 2.720 zł ale 7 km od Alanii, niedaleko Konakli ale do Konakli centrum jest jeszcze z 5 km. White City jest obok Blue Fisha i Doganaya. Moj kolega jest tam fotografem ;) Blue Fish z Neckermanna jest za 2,739 zł Z travel Time - My Aytap 3* - 2.750 zł - ten hotel jest przy plazy Keykubat ale ma bardzo dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecaca do Alanyi
Bardzo dziękuję Ci Pariss za pomoc, zaraz sobie obejrze dokładnie te hotele 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) jeu ale dużo piszecie ;) Pariss WIELKIE dzięki za poszukałaś dla mnie oferty ale akurat nie miałam neta :( i nie widziałam tej Twojej propozycji przed naszą wizytą w biurze wczasy wykupione :) jedziemy do hotelu Lonicera :) wylot 20 ego z Katowic :) teraz sobie poczytałam kilkanaście wybranych stron z tematu i jestem przerażona tymi upałami ... dla młodszej córki mam w domu filtr 35 i myślałam ze to wystarczy ale raczej szybciutko pobiegne kupić duuzo większy :-o w Tunezji byliśmy w hotelu MAhdia Beatch e MAhdii :) jak dla nas rok temu poznających dopiero uroki zagranicznych wczasów było SUEPR pod kazdym względem :) pozdraiwam wszystkich forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Czytam Was co dzień , ale nie starcza mi czasu na pisanie i coś z netem mi się dzieje. Zdjęcia można tanio zrobić w Media Markt 0,29zł za 10x15. Ja zrobiłam w tamtym roku 580 na papier a w tym jeszcze się nie zabrałam za obróbkę bo nie mam kiedy.Zrobiłam tylko te które musiałam wysłać znajomym i koleżankom. Pariss-🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na Twoje 18-te urodzinki i zapraszaj już na imprę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 iiiiiiiiiiiiiiii 👄👄👄 Życzenia na NK. Flaszeczka za wiechę na altance czeka na Ciebie i zaproszenie masz ciągle aktualne. Ja dzisiaj obiadek i wynocha z domku bo ładna pogoda. Pomyślcie coś na temat przyszłego sezonu, może jakoś razem się gdzieś wybierzemy. Ja dalej myślę że TR na przyszły sezon to to czego mi ciągle brak. Miłej niedzieli i pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo i Fannky dziękuję za życzenia :) 🌼 👄 Zapraszam na beach party do Gdyni ;) :D drineczki z parasolkami rozdaję i lecimy.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskaa jedziesz do Lonicera World czy Lonicera Beach? Tu masz fotki z L. Beach: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Lonicera+Beach-ch_ub-hid_92682.html?action=detail&mediaId=1156640496 a tutaj z Lonicera World: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Lonicera+World-ch_ub-hid_152027.html?action=detail&mediaId=1156779450 Dla dziecka tego mlodszego wez koniecznie filtr 50 to absolutne minimum. Starszemu na poczatek 50 a pozniej mozesz uzywac ten 35. Margolcia widzisz pisała, ze nie zalowala wcale ze wziela 50-ti bo i tak z dzieckiem sie opaliły a słonce bylo duze. Wez tez panthenol w razie czego w piance. I wapno dla Was. To dobre na uczulenia i na oparzenia słoneczne. Mozesz kupic sobie tabeltki z beta karotenem np. belissa sun czy capivit sun system. Bierze sie jedną dziennie i chroni przed poparzeniami i dluzej utrzymuje sie pozniej opalenizna. Wez tez dzieciom czapki na glowe albo chustke zeby nie chodzily caly dzien na otwartm sloncu. Niech piją duzo wody, nawet jak sie nie chce. Zeby sie nie odwodniły. Pijcie tez colę do obiadu zeby sie nie zatruc. Jedzenie pewnie bedzie dobre i nie ma obaw bo to 5* hotel. Dla maluchów są w Turcji w sklepach z recznikami fajne, tanie szlafroczki kąpielowe albo takie jakby ponczo ktore zakłada sie przez głowe (z kapturem) i mozna to ubierac dziecku po kąpieli w morzu. Moja kumpela to kupila swojemu maluchowi i jest super na plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pariss i ja życzę Ci wszystkiego najlepszego,zdrówka,pieniążków i obyś przez drugą "osiemnastkę"zwiedziła cały świat. Życzę miłej,słonecznej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 👄 i 🌻 :) ojj chętnie bym jakiegoś dobrego drineczka na plaży wypiła. Szkoda, że tak daleko mieszkasz :) Bobo zanim zaplanujemy wspólny wypad wakacyjny może zacznijmy od spotkania w październiku zobaczymy co z tego wyjdzie :) a ja korzystając z przyzwoitej pogody uciekam na rower. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
Miskaaaa-- kup większe filtry, są super, tak jak pisała Pariss ty i starsze dziecko potem możecie zejść do filtru 35 ale na poczatek 50 konieczna. Dzięki tym filtrom opaliłam się a nie spaliłam i nie miałam zadnych poparzeń :) Aha i jesli dziecko bedzie dużo siedziało w wodzie to ten filtr trzeba nakładać częściej niz 2 godz. Moja córka tak się opaliła chyba dlatego ze ciągle była w wodzie i na zjeżdżalniach. Te poncho o którym pisała Pariss to rzeczywiście super sprawa. Ja z wyprawy do TR wróciłam własnie bogatsza o kilka dziecięcych ręczników bo ceny ich są smieszne a córce bardzo sie podobały:) te mniej welurowe jakby rzadsze są lepsze ale wzory i kolory niesamowite. Acha i jeszcze jedno. Upały są co prawda ale jeśli jesteś nad woda to ich nie odczuwasz, gorzej jest w centrum miasteczek tam udawaliśmy się zawsze po 16. jak skwar był mniejszy. Czapka na głowę obowiązkowa a jeszcze lepiej chustka bo wygodniej w niej pływać. Dobra odżywka do włosów też sie przyda bo od słoooonej wody włosy robia sie sianowate mimo spłukiwania prysznicem, codzienne mycie głowy i użycie dobrej odzywki wskazane. Mój strój kapielowy strasznie wyblakł od tego słońca :( ale i tak cieszę się że tam byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pustki :) Margolcia dobre rady. Na włosy odżywki schodzą błyskawicznie. To samo balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś stare fajne piosenki? uzupełniam od razu moje mp3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie stare? takie popowe? Moze Sarah Connor? Lets get back to bed boy Pet shop boys - domino dancing Anastacia - sick and tired tak na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór;) Pariss benim Güneş Doğum Günün Kutlu Olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reszta na nk;) 😘😘😘😘 ❤️ Reszcie dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Was nadrobiłam;) Pewnie,że fajowsko by było jakbyśmy tak za rok wybrały sie do Turkiye 'nasza paczką" ale Fannky ma racje najpierw jesienne spotkanie!!!no a może Kari czymś nas zaskoczy:D a właśnie Dżunia jak będziesz 'tu' to daj znać czy masz już coś na wrzesień i czy do Alanyi, pozdrawiam!:) Grand Zaman mmmmm marzenie:):):):):):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Pariss i MArgolcia BARDZO DZIEKUJE ZA RADY !!! wszystko sobie zapisałam :) PAris pytałaś bedziemy w Lonicera World :) takie ponczo Margolciu to takie miałas na mysli? http://www.allegro.pl/item685199009_snoopy_recznik_poncho_ponczo_szlafrok_kurier.html a jaka cena wychodzi w Turcji jeśli sie orientujesz? ;) pozwole sobie jeszcze wpaść z jakimś zapytaniem jak coś nie bede wiedziec :) aha a może tak zapytam z jakiej wycieczki warto skorzystać w tych okoloicach w jakich bede? lecimy tylko na tydzięń wiec nie nastawimay sie na wycieczki pozatym mój mąz bardziej "stacjonarny" jest ;) ale tak myśle ze starsza córką bym mogła coś zwiedzić :) pozdrawiem i miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nie znam tego miejsca do którego jedziesz poszukaj może w necie, na forum gazety tam też jest dużo opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Frogi ja potrzebuję tłumacza! :D hi hi ... Dziękuję bardzo :) Miskaa o takie wlasnie ponczo nam chodzilo. Zapytam kolezanki po ile je kupila teraz w Alanii w czerwcu. Nie mam pojecia jak stamtad wygladaja wycieczki i czy tam jest jakis bazar itp. Na pewno bedzie cos z rezydentem, ale czy lokalne biura sa to nie wiem. DO Alanii mozecie sie przejechac to ponad 23 km pewnie. Fannky 🖐️ Iyi gunler Arkadaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky nie mam :) Nie przepadam za urodzinami szczerze mowiac. Kaca bede miec w Chicago bo moja przyjaciółka jest z 08.08 wiec sobie odbijemy nasze urodzinki ;) A dzisiaj ide z moja przyjaciółką z Niemiec na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie 🖐️ wróciłam..było super..a teraz mam pełno roboty w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×