Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss a ja myślę,że nie musisz czekać do tego wtorku tylko dobrze poszukaj😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss, to ja ...poszałabym z Tobą na ta saunę, jakbyś mieszkała ciutkę bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja włączyłam sobie radio turkish:D (co prawda power fm) i chyba zacznę jakieś w ćwiczonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze z milosniczki turcji przeobraza sie niedługo w same szprychy :p a potem chłopaki bede patrzec nad morzem jak na szpyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ja tez powinnam sie obrazic bo dla mnie miastem do zakochania jest Kemer;) ale jak drugi raz pojade do Turcji to na pewno gdzies indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak chyba przechwaliłam ;) , ze tak tłoczno zbieram się maleńkimi kroczkami w czarodziejską krainę snów ;) ...czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zbieram cos jeszcze poczytac Dzunia- slodkich wiosennych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to ja z Tobą tez jestem. Kemer też moje ulubione przecież :D Ja o tej porze to juz ćwiczyć nie bede, wolę poleżec do rana. Dobranoc Kochane :) p.s. Dżunia jutro koło pomnika, weź ręcznik i idziemy na saunę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was psiółki Pariss-, Kwiatuszku- wytrwałości a Pariss- to gratulacje za te 2kg. Jak Ty to zrobiłaś jak ciągle jadłaś i nie żałowałaś sobie. Co do TR to nie byłam przejazdem w kilku innych miastach i pozostanę wierna Alanyi. Frogi- no co jest , miało coś być dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi-przepraszam , właśnie sprawdziłam w około i znalazłam. Dziękuję , jestem szczęśliwa z tego powodu. Miłego wieczoru i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!!!! Pariss,koleżanka leci z Itaki do hotelu Tuvanna Apart. Ja stosowałam diete kopenhaską ,męczyłam się dwa tygodnie i zrzuciłam tylko 4 kg.Teraz nie mam zadnej diety,przyjdzie wiosna praca w ogrodzie,sprzątanie i rower to może coś spadnie.Kupiłam już strój kąpielowy za dość dużą kasę więc jak spadną kilogramy to strój będzie do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ ja też liczę że zrzucę więcej na wiosnę :P w końcu mój ukochany rowerek czeka :) kto zabrał słonko ?? u mnie popaduje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma i nie było prawie cały dzionek. Z nudów az przewertowałam szystkiegazetki bo postanowiłam po powrocie z turcji pojechac jeszcze do Egiptu dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Wróciłam od fryzjera dopiero. Moja praca mnie wykończy, a moja koleżanka zabija mnie powoli...jak wybuchnę kiedyś to ona sie do końca życia do mnie nie odezwie. Kwiatuszek dobrze Tobie :) co planujesz? Sharm czy Hrg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa, Pariss, to mnie wystawiłaś, ja pod pomnikiem kwitnęłam, a Ty sobie do fryzjera poszłaś ;) Ale tak na poważnie, to wzięłam przykład z Fannky i poszłam na basenik nio i przede wszystkim saunę , bosko!!!!!!! Boszeee dzięki Ci za ten wynalazek...czuję sie jak niemowlę :D :D :D ...no i pewnie z 0,5 kg poszłoooooooooo !!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzycie ze ja nigdy nie byłam w sunie. Jakos mi sie wydaje ze tam jest za goraco i tego nie wytrzymam Pariss raczej Hurgada ale jeszcze moze Taba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz spróbować Kwiatuszek, fakt trochę gorąco (ale sauny chyba tak mają ;) ), ale potem wskakujesz do baseniku z lodowatą wodą, "studzisz", kładziesz się na leżaczek i czujesz jak Ci całe ciało pulsuje.....BOSKO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys sie przemoge do sauny. A mi sie własnie lakomstwo odezwało i musiłam zjesc 7 sliwek suszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia! O cholerka! Na śmierć zapomniałam :D :D Mam nadzieję, ze podjadłaś między czasie gofra z bitą śmietaną obok? Ja na saunę umówię się w następnym tygodniu albo moze na sobotę. Kwiatuszek ja bardzo lubię ciepło, ale w saunie po chwili jest mi strasznie jakoś. Poza tym obawiam sie o moje włosy, żyłki na nogach i ogólnie nie potrafię sie zreslaksować przez te schizy :D Ja właściwie tylko byłam w Turcji zawsze i raz u koleżanki w domu. Ona też ma takie fajne SPA zrobione w piwinicy z wielką balią i prysznicem i leżaczki, telewizorek hmmmmm.... A poki co moja siostra wlasnie rozpuszcza wosk i zaraz bede miała zabieg parafinowy na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt na pękające naczynka nie poleca się sauny, ale włosy? to nie wiem o co chodzi....w sumie to masz fajne (przynajmniej ja) takie puszyste, a niby w tej saunie się pocisz, dziwne... Chociaż dziś za pierwszym moim wejściem ; siedzę, siedzę...gorąco mi jak nie wiem co, a tu ani kropelka potu nie spłynęła....sobie myślę pory jakieś mi się przytkały , czy cóś ?????? ale za drugim i trzecim juz poszło :P Dzisiaj "39,5" oglądacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia bo mi się wydaje, ze te moje włosy to się spalą, wiesz blond jest kruchy. Tak mi jest gorąco w głowę, ze się boję :) A film oglądam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja właśnie wróciłam od teściowej z urodzin i tak się obżarłam ciastem że nie wiem czy ze 3 kg nie przybrałam. Co do sauny to niestety ani to ani solarium bo nie mogę tam wyleżeć.Mam schizę jak Paris- coś mi tam nie pasuje. Kwiatuszku ale Ty masz extra. Zastanawiam się skąd masz tyle urlopu? Paris-- kochana na bóstwo się zrobiłaś , a gdzie się wybierasz. Co do tej Twojej koleżanki to bardzo współczuję. A miałam się pytać o tą dietę kopenhaską - Szazza , co to za cudo ? Fannky , ja nie brałam Twojego słoneczka , a moje też ktoś dzisiaj ukradł. Cały dzień plucha ale ciepło. Dżuńka - może jakiś kawał nam napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, nie kawałami człowiek tylko żyje (przynajmniej cały czas) ;) ...ale jakoś tak nic mi ostatnio nie wpadło do ucha :) , jak tylko jakiś przechwycę to z pewnością się podzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×