Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Iyi aksamlar Arkadaslar! Jak ten dzien szybko mi zleciał. W pracy posiedziałam dłużej bo chce sie wyrobć ze wszystkim do czwartku. Musze czyms zabłysnąc przy mojej szefowej ;) U mnie rano było bardzo ciepło, ale juz pod wieczór bardzo zimno. Wlasnie przeczytalam, ze zapowiadają juz śnieg i zimę. Jak ja mam brać takie grube rzeczy do tego Krakowa to chyba mi moja walizeczka nie starczy na moje "przebieranki" :D A te moje szafki to chyba dna nie mają. Ile człowiek ma wszelkich karteczek, karteluszek, swistków, rachunków itp. No końca nie ma tego mojego przegladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss i Bobo macie coś w skrzynkach:P Cała reszte serdecznie pozdrawiam i życze spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Fannky a ja witam przy śniadaniu :) Urlop mam podpisany yuppie!!! Frogi dzięki 🌼 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Mnie dopadło przeziębienie:O..a teraz czas do pracy.. Pariss spoko🌻 Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam dzisiaj urodziny i jestem bardzo bardzo happy ponieważ dzisiaj zadzwoniła do mnie kuzynka z ofertą pracy w księgowości i od jutra zaczynam jupiiiiii takiego prezentu sie nie spodziewałam, wprawdzie narazie jest to umowa zlecenie ale co dalej to sie zobaczy ach super :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą!! Magdaole-życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń👄🌻🌻🌻 Frogi-wielkie dzięki 👄👄👄 i zdrowiej szybko bo sobota tuż tuż Fannky, Pariss -pozdrawiam serdecznie. Ja byłam na działce i posadziłam 70 szt. cebul tulipanów, a zmarzłam na kość,bo jest tylko 4 st.i bardzo mroźny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-- STO LAT !! 👄 🌻 ja wróciłam z fitnessu i jakaś zmęczona jestem ale muszę doczekać Wojewódzkiego bo fajny odcinek się z Durczokiem zapowiada cholera przy tej pogodzie mam dylemat jakie ciuchy zabrać do Krakowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Frogi kuruj się bo nie możesz być przecież teraz chora! Magda sto lat i wszystkiego dobrego! Pięknych podróży i żeby się Tobie dobrze pracowało w nowej pracy 🌼 🌼 👄 Bobo to znowu bedziemy miały piekne zdjecia na nastpeny rok? ;) Ty jestes wytrwała jednak. Zeby kwiatki w takiej temperaturze sadzić, oj, mnie to by nikt nie zapędził. U mnie wieje niesamowicie. Nie wiem co jutro ubiorę. Fannky a z Krakowem mam też teraz problem bo wlasnie dzisiaj zaczelam o tym myslec jak poczytalam i zobaczylam co tez nasza pogoda szykuje nam na weekend i najblizsze dni. Dzisiaj i tak juz wyszłam znowu w zimowej kurtce (narazie krótkiej) i w rekawiczkach. Czapki nie noszę ale jakies buty bardziej zimowe mogłabym znaleźć. Sama nie wiem... ....i zaraz idę spać bo jutro znowu mamy w pracy siedzieć dłużej aż skończymy jedną rzecz. I najważniejsze, ze mimo to mam podpisany urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Fannky i Frogi weźcie USB ze zdjęciami to sobie oglądniemy na kompie w hostelu bo tam przecież jest. Ja swoj biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na moich mam wiekszosc zdjec bo zawsze z kompa zgrywam zeby w razie jak mi padnie to mam "w pamięci" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda!stooooooo lat!!!!:) spełnienia w nowej pracy;) wielu podróż, spełnienia marzeń i dużoooooo miłości 😘 🌻🌻🌻🌻 Fannky i Pariss właśnie to jest najgorsze,że teraz mnie dopada,wiem! i tylko dodam,że rozhulało mi się na dobre,bo kicham strasznie,leci mi już z nosa,gardło w miare,ale lecze się;) z ciuchami to też dzisiaj myślałam..a ze zgraniem zdjęć mega pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D bede miała co u Was pooglądać jupi!!! Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zimowe dzień dobry :) Frogi lecz się, lecz jak nie to my Ciebie będziemy wódką leczyć :D byle w ogóle będziesz :( ja na szczęście mam swojego pendiva także zgram te zdjęcia :) faktycznie super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak u mnie wieje dzisiaj uuuuuuuuuuuuuuuu Witam i zmykam dalej do pracy bo troche tego mam. Frogi masz prikaz się kurować tak żeby mieć silę i zdrowie chodzic z Arkadaszkami po piknym miescie Krakowie ;) Miłego dnia i pysznej herbatki Wam życzę bo w taką pogode nic nam nie pozostaje. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo pociągająco:O właśnie nie poszłam na wykład rano,bo i tak mam zajęcia 15-20, na które się wybieram,bo same ćwiczenia więc wiadomo..a na jutro z kolei planuje zamienić się w pracy więc działam:P...ale że też teraz mnie dopadło!pfff:(:(:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie powiem,że w Alanyi wczoraj padało,w nocy też wraz z burza i rano też był deszcz:P a ja jednak zaczynam sie zastanawiać czy na pewno iść na te moje zajęcia:O yh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki! U mnie też wieje , że mało głowy nie urwie.Takiej jesieni to się nie spodziewałam. A jeśli chodzi o kwiatki to na pewno się pochwalę jak wyrosną i zakwitną.Jeszcze dzisiaj posadzę końcówkę tulipanów ,irysów,i lilie.Nawet słoneczko wyszło! Pariss, Frogi i Fannky- ale macie fajnie ,troszkę Wam zazdroszczę. Moja impra z pracy też się odbędzie to na świeżym powietrzu ,tylko niech nie pada. Frogi-jak znajdę chwilę wolnego to odpiszę . Miłego dnia🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo impreza na świeżym powietrzu ?? :O w taką pogodę współczuję. my będziemy ten kraków truchtem zwiedzać może nie zmarzniemy :D a z resztą zawsze można wpaść na winko grzane :) ale jestem zła 😭 zamówiłam sobie lampkę nocną na allegro i przyszła biała wygląda jak waga 😭 a ja nie upewniałam się co do koloru bo byłam pewna że to jest czarny 😭 a nie była taka tania bo kosztowała 174 zł :O:O:O teraz trzeba będzie ją gdzieś upchać żeby za bardzo nie było widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) Wspolczuje Wam z ta zima. U mnie 16°C i swieci sloneczko;) a jutro ma byc jeszcze cieplej.;) Ja wlasnie skosilam trawke w ogrodzie i sie zastanawiam czy to ostatnie koszenie w tym roku czy nie. Bobo ja tez zasadzilam tulipanki ;) i chyba jeszcze dokupie, jak uslyszalam ile Ty ich masz ;) Pozdrawiam wszystkie Turkomaniaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- ma być bigos,ognisko,grochówka,winko grzane,piwko i wódeczka będzie dobrze. Kari-witam Daj nam tego ciepełka choć troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo z tego wszystkiego to mnie tylko 3 ostatnie rzeczy przekonują :D Kari zazdrościmy tego ciepełka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja sie nie polepszam:O:O:O ;(;(;(... Bobo oki;) Kari Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Frogi nawet się nie wygłupiaj :O:O:O Pariss a Ciebie mam nadzieję, że nie zalało. Nic nie piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parisss
Merhaba! Fannky jestem i mnie nie zalało, ale nie mam czasu pisać bo muszę się wyrobić.....hi hi ....do Krakowa jutro jadę wiec wiesz ;) Po pracy lecę po bilet i o 07:06 wyruszam a na miejscu jestem 15:48 . Zadzwonię do Ciebie jutro juz z pociągu. Miłego dnia! ps. a co się zabiera do Krakowa? jakie ciuchy? Jaką walutę? i jak tam hotele? co zwiedzić? targować się można? gdzie zjem coś "krakowskiego"? a piwo po ile? :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jutro się zdzwonimy ja jeszcze dokładnie muszę moje pociągi posprawdzać :) odp: * do krakowa zabrać siebie i pozytywne nastawienie do pogody która nas czeka * ciuchy takie żeby nie zmarzła :P * walutę obojętne pewnie pod turystów przyjmują wszystko * zwiedzać wawel, kazimierz, sukiennice i rynek * targować się zawsze można tylko nie zawsze sprzedawcy opuszczają :D * krakowskiego to można zjeść obwarzanka na rynku * piwo podobno po 9 zł !!!!! 😭 w razie dalszych pytań postaram się pomóc :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×