Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
Pozytywnych opinii też jest sporo i to nie tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnego celu pisząc, że ten krem nic nie robi. Nie chcę po prostu, żeby inni dali się nabrać tak jak ja. Natomiast ci, co go chwalą mogą mieć w tym interes. Jaki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajny krem, nie rozumiem tych negatywnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Ci gabinet Bellisana. Nie są nastawieni na "naciąganie" klientek tylko doradzają rzeczywiście w interesie pacjentki i dobiorą Ci odpowiednie zabiegi. Na mojej buzi widać różnicę, skóra jest bardziej napięta, wyglądam młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam mamie impreskin http://track.impreskin.pl/product/ImpreSkin/? uid=21999&amp ;pid=153&bid=advandec bo nie wiele jest preparatów na plamy starcze i powiem wam, że zblakły trochę także jak najbardziej polecam ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taro1
Polecam Serum z czynnikami wzrostu komórek macierzystych z firmy Jeunesse . Można zniwelować zmarszczki nawet o 30%. Kontak : www.taro.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki firmy Jeunesse REWELACJA www.taro1.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można a nawet wskazane. A jak działa i jak można kupić proszę o kontakt z strony www.taro1.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam na coś takiego co się nazywa Perle Bleue. Ktoś coś słyszał na ten temat? Podobno to jakaś nowa rewelacyjna formuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku zrobiłam zabiegi rewitalizacji kwasem hialuronowym restylane a dopiero po tym zabiegu uniesienie chomików za pomocą nici z haczykami , wystarczyły tylko 4 takie nici i egfekt był widoczny zaraz po zabiegu. Zalcenia jakie dostałam od doktor Tyc- Tyki, która wykonywała zabieg to systematyczne zabiegi mezoterapii oraz rewitalizcji skóry kwasem hialuronowym. Efekt jest genialny, drogie Panie ale zamiast czytać forum i się zniechęcać, warto iśc na konsultację i samemu wybrac swoją drogę do pięknej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O te Perle Bleue wygląda ciekawie ale ja jestem fanką Lefery i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dopiero trafiłam na ten temat ale chętnie posprawdzam te kremy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, posprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio wierzycie, że kremy wam zlikwidują zmarszczki? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Serio wierzycie, że kremy wam zlikwidują zmarszczki? usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif" Ja bardzo w to wierzę i dlatego przez cały czas kupuje tylko te kremy reklamowane w tym wątku. Uważam, że to wspaniałe i wiekopomne osiągnięcia współczesnej kosmetyki. Jestem ogromnie wdzięczna tym wszystkim, którzy podzielili się swoją bezinteresowną wiedzą o tych cudownych kremach, które to sprawiły, ze wyglądam 20 lat młodziej. Dziękuję Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co to jest to Perle Bleue? Pierwszy raz o tym słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O. to wspaniała kuracja przeciwzmarszczkowa. Daje cudowne efekty. Wyglądam z 10 lat młodziej. No i przede wszystkim zachęcająca cena, bo tylko 237 zł. Biorąc pod uwagę efekty to jak darmo ;) :D :D :D Kupujcie! Kupujcie! Kupujcie! Cudo! Cudo! Cudo! Wiekopomne dzieło współczesnej kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pozbycie się zmarszczek nigdy nie jest za późno,a naprawdę warto zrobić ten krok! Wiem z własnego doświadczenia,że to naprawdę poprawia samopoczucie! Ja robiłam lifting bezoperacyjnie,za pomocą specjalnych nici w klinice http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ wszystko poszło dobrze,dlatego pana doktora mogę śmiało polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie korzystam z zabiegów na twarz w gabinecie QClinque (http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabiegi-dla-pan-50). Z tego co mówią kosmetolodzy wynika, że samo używanie np. kremów przeciwzmarszczkowych niewiele pomaga. Skóra po 50 potrzebuje mocniejszych bodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
likwidacja zmarszczek po 50 jest możliwa osobiście zniwelowałam je w Studiu Wiosna w Kielcach za pomocą mezoterapii mikroigłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takie cuda to nie wierzę ale chętnie jakiś krem tutaj wspomniany kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni 2101
Właśnie mam 50-tkę, nie czuję się i nie wyglądam na nią. Raz w miesiącu od 15 lat jestem u dobrego kosmetologa i zazwyczaj to jest laser E-light( jak od razu muszę być piękna) lub mezoterapia kwasem hialuronowym lub karbo ( jak mogę gorzej wyglądać). Zazwyczaj 2 razy do roku robię jakąś ciekawą serię zabiegów - to już moja kosmetolog wie co mi dobrać - czasami to kwasy czasami odrobina wypełniacza lub ostatnio Ulthera - moje objawienie, boli ale na twarzy nie ma żadnych śladów po prostu cudo. Inni polecają więc ja też polecę miejsce które kocham od wielu lat za nowoczesność , jakość, takt i zrozumienie oraz za przystępne ceny zwłaszcza dla stałych klientów .www. teambeauty.pl Polecam oczywiście właścicielkę ale pracujące tam pozostałe osoby choć młodsze są też świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serum firmy Jeunesse. www.taro1.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni2101
czy to kolejna firma - sekta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tego Lefery od dłuższego czasu i jestem. To Perle Bleue wygląda bardzo obiecująco. Ciekawe czy wprowadzą to do jakiś sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakaś niezależna firma i chyba nie wprowadzi do czyiś sklepów swojego produktu. Chociaż oczywiście mogę się mylić ale widzę, że firma na razie atakuje internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama od paru lat robi zabiegi z nićmi rozpuszczalnymi u dokotr Tyc Tyki w krakowskiej MTTEstetica i wygląda fantastycznie. Oczywiście zmarszczki sa widoczne, ale są znacznie spłycone, twarz nie opada, nie tworzą się wioczne fałdy skórne. Z pewną dozą zaskoczenia czytam złe opinie o tym zabiegu, bo o ile jest prawidłowo wykonany przynosi spektakularne efekty. A w przeciwieństwie do liftingów, zaraz po zabiegu można wrócić do życia. Jedyne przeciwwskazanie to gorące napoje, sauna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×