Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość NaszaUroda.pl
Kosmetyczka, fryzjer a może pedicure lub manicure wejdź na www.naszauroda.pl a znajdziesz salony kosmetyczne salony odnowy biologicznej, SPA oraz kliniki chirurgi plastycznej w twoim mieście www.naszauroda.pl tam znajdziesz miejsce które zadba o twoją urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cu.Kinia
WARSZAWA, PRAGA POŁUDNIE Serdecznie zapraszam na skorzystanie z moich usług stylizacji paznokci! Jestem profesjonalną stylistką, która z wielką chęcią i pasją zadba o Państwa paznokcie. Marzą Ci się długie, wymyślne szpice? A może stawiasz na naturalność i wolisz krótkie, nieprzedłużane manicury? Dla mnie to nie problem! Z chęcią zrealizuję Twój pomysł na piękne paznokcie, razem na pewno wymyślimy coś ładnego. Do końca listopada obowiązują jesienne promocje cenowe! Pracuję na najlepszych produktach, które zapewnią Państwa paznokciom piękno i schludny wygląd przez długi czas. Serdecznie zapraszam! Kontakt przez e-mail, gadu-gadu - 3962577, lub pod nr telefonu: 509-425-045 ( od poniedziałku do środy po 18:45 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamontBody
PAZNOKCIE ŻELOWE !! - do 20 grudnia : brokaty : 30 zł końcówka french : 35 zł pokrycie paznokci naturalnych żelem: 50.00zł. reperacja paznokci: 6-8zł manicure: 25zł. malowanie: 15zł. uzupelnienie pazurków żelowych-30zł Naprawa 1 tipsa ( w ciągu 7 dni od założenia) - 5zł KOSMETYKA : depilacja brwi-6zł. henne-6zł. henna+brwi depilacja-10zł. ZAPRASZAM DO GALERII Z PAZURKAMI :) - W Moich albumach Przedłużanie włosów - 290 zł Moje gg : 12006119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON PINK
Szczecin www.gosiak-pazuro-mania.blog.onet.pl www.pink.szczecin.pl tanio i solidnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAZNOKCIE ŻELOWE NA TIPSIE Tanio ok.40 zl Gdańsk Oliwa e-mail: paulina.zgorzak@gmail.com POZDRAWIAM:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkl
MOgę dać swoje dłonie do robienia tipsów. Dam tylko solidnej babeczce :) Która już kilka razy to robiła.. gg 242421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Sokołowska
Byłam w tym salonie Pink i jestem bardzo zadowolona.Dzieki za radę;)Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na Paznokcie Akrylowe i Żelowe. Rekonstrukcje Paznokci Obgryzionych. Modelowanie i utwardzanie naturalnej Płytki Manicure i pedicure Warszawa ul.Wolska 518-585-406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam Chciałam zareklamować Panią Monike z salonu STYLIZATORNIA we Wrocławiu Ul. Zwycięska 14f/1 . Zaajmuje sie zdobieniem paznokci na tipsie, formie i akrylu. wykonuje zdobienia nietypowe tj. Artystyczne w dobrej cenie. Pazurki w jej wykonaniu trzymaja sie do uzupełnienia nawet do 6 tygodni. Poleceam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekk1
Witam,a kogo mozecie polecic w Warszawie zeby zrobic paznokcie zelowe french takie skromne naturalne.prosze o odpowiedz o osoby ktore polecaja a nie wykonuja.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam na imię Karolina. Stylizacja paznokci to moja praca ale przede wszystkim hobby. Posiadam certyfikaty ukończenia szkoły NEW NAILS w Warszawie: - certyfikat ukończenia części teoretycznej i praktycznej szkolenia manicure i pedicure techniką cążkową i biologiczną -certyfikat ukończenia części teoretycznej i praktycznej szkolenia z technik zdobienia paznokci -certyfikat ukończenia części teoretycznej i praktycznej szkolenia przedłużania paznokci żelem UV techniką :tips, szablon, french permanentny Manicure biologiczny lub cążkowy30 zł Pielęgnacja dłoni, zabieg wzmacniający, odżywiający dłonie i paznokcie z zastosowaniem jedwabistych odżywek w zależności od rodzaju skóry. Po zabiegu dłonie są miękkie i delikatne, a paznokcie pięknie wymodelowane. Manicure + malowanie 1 kolor 40 zł Maska + peeling + masaż dłoni50 zł ( w cenie jest manicure biologiczny) Wzmacnianie Naturalnych Paznokci40 zł Zabieg wzmacniający naturalną płytkę poprzez nałożenie żelu w kolorze transparentnym lub mlecznym. Pielęgnuje i wzmacnia paznokcie, nadając im piękny kształt i naturalnie wypielęgnowany wygląd na wiele tygodni. Przedłużenie paznokci metodą żelową o na szablonie lub tipsie60 zł Zdobienia(brokat, folia opalizująca itp.) 60-80 zł Zmiana zdobienia(french/zdobienie, zdobienie/ french) 50 zł Cyrkonie Swarovskiego 1szt.= 1 zł Korekta paznokci żelowych40 zł (po 2 -3 tygodniach) Ściągnięcie paznokci żelowych i nałożenie odżywki jedwabnej30 zł Naprawa jednego paznokcia 5-10 zł Żelowanie paznokci u stóp30 zł Żelowanie paznokci u stóp french40 zł Przedłużanie to świetna metoda na piękne, długie i mocne paznokcie. Jest doskonała dla Pań, które prowadzą intensywny tryb życia, mają skłonność do obgryzania bądź też ich naturalne paznokcie są zbyt słabe lub zniszczone. To duża wygoda dla kobiet, które nie mają czasu, by same zadbać o swoje paznokcie, a przede wszystkim jest to sposób na piękne i zadbane dłonie. Zaletą metody żelowej jest naturalny i delikatny wygląd przedłużanych paznokci. Uzupełnieniem zdobienia paznokci może być także zatapianie w płytce paznokcia różnego rodzaju ozdób, cekinów, brokatu, plastrów miodu, kolorowej trawki, folii opalizującej itp. Każdy klient, może liczyć, że zawsze zostanie dokładnie poinformowany o wskazaniach przeciwwskazaniach do wykonywania zabiegów i wszelakich zaleceniach do domu. Zapisy: 500-561-808 GG 11579844 Serdecznie zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tipsyzelowe.com.pl Tipsy Żelowe i Akrylowe Warszawa Tarchomin Witam! Mam na imię Ania, od ponad 3 lat zajmuję się stylizacją paznokci i jest to moją wielką pasją. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie i staram się sprostać jej oczekiwaniom na najwyższym poziomie. Pracuję na produktach najlepszych firm tj ESN, IBD, SPN,NSI. Dysponuję ogromną ilością ozdób ( ponad 600 ) więc myślę, że każda z Pań coś dla siebie znajdzie. Do wyboru mają Panie żel lub akryl na tipsie lub na formie ( french , clear, kolorowe ). Zapraszam na moja strone po pelna oferte http://tipsyzelowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceny Hurtowe
Witam zapraszam kazdą Panią która zajmuje sie stylizacją paznokci i chce nabyc zestaw do Tipsow z lampą/ozdobami i mnustwem GRATISOW.. Ceny sa naprawde hurtowe.. dostepne sa rowniez pedzle do makijazu.. cienie 86/90/110/120 trwałych kolorów. zestawy do rzes.. odzież... Polecam . www.3masa3.2ap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1127
Witam poszukuje osób chętnych na zrobienie tipsów żelowych, opłata tylko za rzeczy które zostaną zużyte (ok.35-45zł) ponieważ jeszcze się uczę. Chętne proszę o kontakt na gg 5959912. Pozdrawiam. więcej na moim blogu http://monisia1127.pinger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1127
Witam poszukuje osób chętnych na zrobienie tipsów żelowych, opłata tylko za rzeczy które zostaną zużyte (ok.35-45zł) ponieważ jeszcze się uczę. Chętne proszę o kontakt na gg 5959912. Pozdrawiam. więcej na moim blogu http://monisia1127.pinger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalalal
Dobry gabinet pedicure i manicure mają w SPA CECE w warszawie - dobra oferta, bardzo przyjemne miejsce...i dobrze jest chodzić do takich sprawdzonych, miałam kiedyś nie przyjemną przygodę przez to, że w pewnym salonie nie przestrzegali dokładnej sterylizacji narzędzi ;/ teraz zwracam na to bardzo uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy legnica
http://tipsylegnica.dbv.pl/ to moja strona poswiecona pracy jaka wykonuje. zapraszam Panie z Legnicy i okolic. prosze obejrzec galerie zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja. Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie. Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową. Jak wtapiać ozdoby w żel. Jak uzupełnić takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem. Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia. Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje. Cena takiego kursu to 5 zł. Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!! Zapraszam!!!!!! zainteresowane osoby proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipsyMirka
Zapraszam gorąco! TIPSY ŻELOWE 35 zł!!! Zdobienie gratis!! Na terenie Żor możliwy dojazd do klientki! 2 letnie doświadczenie. GG 3201760 nr tel. 661872880 ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipsyMirka
Zapraszam gorąco! TIPSY ŻELOWE 35 zł!!! Zdobienie gratis!! Na terenie Żor możliwy dojazd do klientki! 2 letnie doświadczenie. GG 3201760 nr tel. 661872880 ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipsyMirka
Zapraszam gorąco! TIPSY ŻELOWE 35 zł!!! Zdobienie gratis!! Na terenie Żor możliwy dojazd do klientki! 2 letnie doświadczenie. GG 3201760 nr tel. 661872880 ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TipsyMirka
Zapraszam gorąco! TIPSY ŻELOWE 35 zł!!! Zdobienie gratis!! Na terenie Żor możliwy dojazd do klientki! 2 letnie doświadczenie. GG 3201760 nr tel. 661872880 ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepp internetowy
Sklep internetowy !!!!!!!!!!! www.3masa3.2ap.pl Ceny hurtowe zestawy uv itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAZURKI OPOLE Polecam salon Fashion on Beauty w Opolu na ul. Kosnego 5. Robia profesjonalne pazurki oraz prowadzą kursy stylisyek paznokci z certyfikatem UE. Miła obsługa i przystępne ceny - sama sprawdziłam. dla zainteresowanych podaję nr tel 77 453 77 78. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAZURKI OPOLE Polecam salon Fashion on Beauty w Opolu na ul. Kośnego 5 . Robia profesjonalne pazurki oraz prowadzą kursy stylizacji paznokci z certyfikatem UE. Miła obsługa i przystępne ceny - sama sprawdziłam. dla zainteresowanych podaje nr tel 77 453 77 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogma)
Paznokcie żelowe i żelowo-akrylowe Ostrów Wielkopolski Stylizacją paznokci zajmuje się już prawie 4 lata. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową. Nadal uczestniczę w różnego rodzaju seminariach i targach kosmetycznych. Staram się być na bieżąco z nowymi trendami. Dużą wagę przywiązuje do jakości przedłużanych przeze mnie paznokci. Posiadam wiele ozdób, w tym m. in brokaty, ozdoby fimo, niteczki, folia cięta, cyrkonie Swarovskiego. Pracuje na profesjonalnych produktach. W cenę usługi wliczona jest dezynfekcja, oraz osobny pilniczek dla każdej klientki. Cennik: Przedłużanie paznokci (tips lub forma) Clear - 40 zł French - 45 zł French z kamuflażem - 45 zł Uzupełnienie (bez zmiany wzoru) - 30 zł Uzupełnienie ( ze zmianą wzoru) - 30 zł + koszt nowych zdobień Cyrkonie Swarovskiego - 0,50gr -1 zł Utwardzenie naturalnej płytki - 30 zł Utwardzenie naturalnej płytki (french)- 35 zł Kontakt: E-mail: pogma@onet.pl gg: 22974217 tel: 727 521 470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie i na naturalnej płytce paznokcia, uzupełnienie , szeroka gama zdobień. Manicure,pedicure oraz spa-parafina na dłonie i stopy (masaż gratis). Usługi w domu z możliwością dojazdu do kienta. Okolice Polkowic,Legnicy,Lubina. ATRAKCYJNE CENY!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM! nr.tel 664735437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie i na naturalnej płytce paznokcia, uzupełnienie , szeroka gama zdobień. Manicure,pedicure oraz spa-parafina na dłonie i stopy (masaż gratis). Usługi w domu z możliwością dojazdu do kienta. Okolice Polkowic,Legnicy,Lubina. ATRAKCYJNE CENY!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×