Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

u mnie rano padal deszcz, wiec myc nie musze ;) :D , dodam ze w nocy tez padal deszcz, a ze bylo -1 ,to zamiast dojsc do samochodu , to \"dojechalam\" ;), cale szczescie na nogach, nie d**pie ;) :D hmmmmm czy walentynkowe smski wypada wyslac koledze ? (z numeru ktorego nie zna ? :D :P ;) , czy ze swojego ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Angel widzę,że i ciebie dosięga wszechogarniające i wystające z każdej lodówki:P szaleństwo walentynkowe:D jak chcesz żeby było tajemniczo to wyślij sms z internetu,tylko że wtedy zawsze istnieje niebezpieczeństwo,że może nie domylić się że to być może od ciebie,ale że np. od innej znajomej,wtedy porażka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi mi o domyslenie sie, tylko po prostu o zrobienie \"przyjemnosci\" (jak to brzmi , hehehehe ) niestety nie wszystkie sieci kom. maja darmowe bramki - mam zreszta kom. sluzbowa ;) wiec spoko - nikt nie bedzie wiedzial :) , a jak ten ktos zadzwoni - to dam koledze zeby odebral :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;) , mam tu tyle telefonow pod reka ,ze jak dostane jakis sms z obcej komorki , to kiedys \"trafie\" nadawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak on zadzwoni z \"obcego\" numeru, to trudno, bedzie \"wpadka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,no ale słowo daję oszaleli wszyscy z tymi walentynkami,i na kafe co 5-ty topik w temacie,w radio non stop nadają,serce serce goni,no to zobaczymy kto mnie jutro zaskoczy, hm pomyślmy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,że...nikt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk wpisz tutaj numer... to pewnie będziesz bardzo zaskoczona :P hahahaha a tak poza tym to 🖐️ mi sie już czerwony kolor wszędzie rzuca na oczy... szaleństwo normalnie, ale przynajmniej handel zarobi, no i poczta i telefonia komórkowa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przewaznie jest tak ze Ci najbardziej zainteresowani że tak się wyrażę sa najbardziej nieśmiali i pewnie nie wyślą Walentynki... Kurde fajna jest taka niepewnosc ...Chciałabym dostać Walentynkę od nieznajomego ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny zonaty :D , ale ja mam farta :O aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz mialam mu podac telefon, kiedy zadalam to pytanie.... bo nie mial wypelnionej rubryczki \"stan cywilny\" .....i przyznal sie do zony :) UROCZO ...... facetom z netu mowie zdecydowane \"NIE\" :) dziekuje za uwage 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie zaraz , już za chwileczkę mam wyjść z pracki, a tu deszcz na mnie czeka na dworze. Hmmm... Chyba zrobię sobie dobrowolne nadgodziny- do czasu, aż deszcz ustąpi :) Nie znoszę padadeszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w ten \"pojutrzejszy\" :) :) :) Dlaczego pączki są takie dobre??? Mogłam kupić 10 tydzień temu- do tego czwartku by lekko \"przydechły\" i nie miałabym ochoty jeść. Po co ludzie wymyślili słodycze, którym się tak trudno oprzeć ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz tez wychodze.... :) milego dnia , i mnostwo Walentynek po polnocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, tylko nie mow ze znow jakas cichodajka ;) Chce Wam zyczyc duzo milosci..... ale przez cale zycie, nie tylko jeden dzien ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gory PRZEPRASZAM 🌼 jesli kogo uraze ....ale padlam ze smiechu pod biurko ;) ekhm ekhm ANTYWALENTYNKA walę tynki dziś na ścianie ale będzie zamieszanie walentynki jak cudownie niech mi kurwa ktoś odpowie o co biega o co chodzi a szczególnie ludzie młodzi czemu święto komercyjne jest tak bardzo atrakcyjne me pytanie skierowane do tych co mają nasrane i raz w roku ich jarają piękne kartki które dają bliskim im osobom właśnie licząc że miłość nie zgaśnie więc w te słowa do was gadam i co myślę opowiadam... jak ja lubię walentynki i te kurwa słodkie minki ładne kwiatki i uśmiechy na ulicach brzydkie dechy brzydkie panie i panowie zaraz kurwa coś wam powiem bo mnie śmieszy niesłychanie wasze głupie świętowanie jeden dzień jest w roku taki dla mnie kurwa jest nijaki ale dla was wy debile dniem by spędzić miłe chwile cały rok robicie nic w walentynki wielki pic jak ja lubię walentynki dużo pudru dużo szminki ładne mini i bluzeczki koronkowe te majteczki te uśmiechy niby szczere i radosne kurwa trele trele piosnki trele słowa już mnie boli biedna głowa i po chuja czekoladki fiołki, róże, bratki sratki i kolacje te przy świecach ej i co to za podnieta że komercja bije w twarz dla mnie gówno oraz fałsz jeden raz do roku taki że jarają się dzieciaki młode panny małolatki dają młodym chłopcom datki młodzi chłopcy uhahani idą kurwa doń z kwiatkami czułe słówka czułe łkanie i pod oknem ich śpiewanie och jak kurwa czas im płynie w walentynki i przy winie świece muza napierdala z radia krzyczą la la la la i tak lecą im godziny i ustają słodkie miny kwiatki więdną, stan opada kończy się już czekolada i nastaje dzionek nowy już nie taki kolorowy i zaczyna się szarówka zwykła szara kurwa dniówka i dopiero gdzieś za roczek znowu mile się zaskoczą kupią kwiatki kupią wszystko i wybiorą się na disko i pojadą też do kina cały rok chujowa mina tylko w walentynki właśnie uśmiech z twarzy wam nie gaśnie więc pierdolta się smarkacze i tak wam nie wytłumaczę żeby kochać cały czas a nie tylko w roku raz i pamiętać zawsze o tym komercyjne walentynki świętem tylko dla idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D aż się zakrztusiłam kawą... pikność tego wierszyka tkwi w prawdzie jaką przekazuje,bez dwóch zdań,tak jak mówiłaś zresztą wcześniej dziś kwiatek a jutro...bo zupa była za słona... ale nieważne dziś można potraktować ten dzień nie całkiem serio,tak z przymrużeniem oka,jak zabawa to zabawa;) Prezent wysłała wczoraj o 20.00 maila,pozdr.dla wszystkich,w pracy siedzi do 18.00 i ma tam zablokowany internet,akurat była u męża w robocie i mogła coś wysłać,a i mąż o tej 20.00 jeszcze się do domu nie wybierał:O,szkołę skończyła,została jej tylko obrona,to wszystko dostałam maila walentynkowego,i kogoś tu podejrzewam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez (narazie :D ) mam jednego maila i jednego smsa (od kolezanki :) milo mi ze pamietala o mnie ) poslanca z kwiatami sie nie spodziewam ;) chyba ze pomyli adresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentu.... szkoda ze miala czasu wejsc na sekundke na forum..( :P) .... pozdrowienia dla niej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blog nie jest o cichodajce. CZytam blog nagrodzony blogiem roku. Wpiszcie w googla Angel in red i zobaczcie jaki dziewczyna ma fajny styl pisania :) Można sie niexle pośmiać. Dziewczyna pisze od 2004 roku wiec amm sporo do nadrobienia :) A co do prezenta, myslałam ze bedzie pracowała w tej samej firmie co jej mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze jestem. KOlacja Walentynkowa na 20:00 wiec spoko. Zrywam sie wczesniej z pracy, jade do domu, pakuję się, pakuję psa, zawoże go do teściunia i jade do hotelu. Wiem wiem - juz mnie macie dość ;P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×