Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość czytam i czytam i....
brakuje mi czegoś.... gdzie jest prezent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwell...coffee
o żesz ty.....za dużo pączków się nażarłaś, bo jadem wali od ciebie. sssss.....sssss.....sssss......sssss.....ssssss...sssssss.......ssssss buhueah buhueah buhueah wal sie sama, na swój świński ryjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwell...coffee
???? niwelacja bezczelności hueah hueah czyżby maciorka miała swojego wieprzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź najpierw słonko co znaczy słowo \"niwelacja\" a potem udawaj bystrzachę buachachacha Idź po pączka moze Ci przejdzie ta zazdrość..Hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwell...coffee
kobietko, ty marna istoto - doskonale wiem co oznacza wyraz "niwelacja". Sprawdź lepiej swój iloraz inteligencji, bo sama udajesz "bystrzachę" :o żaosna jesteś i tyle. ps. ty juz lepiej nie obżeraj sie tak tymi pączkami, bo tak chyba zamiast nadzienia różanego dali ci jakis jad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nie rozumiem...
...Kawa, po starej znajomości - opanuj się, proszę... Wiemy, że nie przebierasz w słowach i szczycisz się tym, że masz wszystkich gdzieś (kulturę ogólnie pojętą czasem także, niestety :-( ). ale na litość boską, nie psuj opinii symatycznemu topikowi... :-0 Podpisano: była bywalczyni topiku :-) maxwell... coffee - miłego i smacznego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, zamiast kontunuować tą nicniedajacą dyskusję zjem sobie ciasto :) Za płaskie masz buty żeby mówić tutaj nam co mamy jeśc i w jakich ilosciach. A co do użycia słowa \"niwelacja\" przeczytaj w słowniku co znaczy może nikt więcej nie będzie się z Ciebie śmiał i nie będziesz wylewała tu swoich kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwell...coffee
jestem facetem..... otóż to, że ja nie muszę sprawdzać w słowniku, co oznacza wyraz "niwelacja", jak ty zapwene zrobiłaś rzeczytawszy moją wypowiedź.....wyraz niwelacja należy do mojgo słownika czynnego, CZYNNEGO marna istotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,co tu się dziś dzieje?!reakcja społeczeństwa na przesłodzony wczorajszy dzień? wrzućcie na luz:classic_cool: haha a moja córka dostała walentynki od sztuk 4 kolegów przedszkolaków:D co do pączków to kupiłam sobie 1,a po robocie naginam do rodzicielki na pączule domowej roboty,a do kalorii mam w dniu dzisiejszym stosunek analny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..facet....wyczułam te płaskie buty buachachachacha znacie ten kawał? -\"Fama głosi ze jesteś głupi i używasz wyrazów których nie rozumiesz.. - to powiedz tej Famie że jest głupia i vice versa\" HAhahhahahhahaaa Jaki luz - zatoki mnie dzisiaj nie bolą... przynajmniej jeszcze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy dawno nie bylo aferki zadnej :classic_cool: ... no coz ale .....OPANUJCIE SIE TROCHE ... :) ktos sie pytal o prezent..... jakby nie mowiac ..... chyba juz nie chce z nami rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam ani pana, ani psa ;) moze ma ferie ;) aleeeeeeeeee sie cieszeeeeeeeee :D dostalam wlasnie na konto zwrot z US (wysylalam w styczniu PIT :P ) i brat sprzedal mi tamta kurtke .... za 200 pln :D w weekend zakupy ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \" była bywalczyni topiku\" która się wpisała parę pięter wyżej to może metaxa?:classic_cool: Kawa czasem czuję na własnej skórze co to znaczy mieć taką małą kobietkę w domu np.dziś rano,rajstopki jej nie pasowały,że niby znowu! ma te same założyć:P i raczej już dla świętego spokoju staram się nie wtrącać w to co ubiera,dopóki nie przegnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też stawiam na metaxę...hieh Apropo żarcia - zjadłam 3 pączki, ciasto, a teraz wcinam podwójną porcję frytek mniaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, pamietasz tego jeepa ? teraz jakas kobieta wygrala łódke warta ok 40 tys za 1 zl :D (znow facet zapomnial wpisac cene minimalna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moglybysmy sie zlozyc po 2 zl ;) wiesz co ....chyba w wolnej chwili wejde na allegro i zaczne wyszukiwac takie \"perelki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładną kasę można by w ten sposób zbić:classic_cool: przy odrobinie szczęścia:P i nieświadomości sprzedających;) aż nie do wiary,ludzie biorą się za sprzedawanie na allegro,w przeświadczeniu że tam można tylko zyskać,a wystarczyłoby się tylko troszkę wczytać, nie powiem jakby galotki za 1zł licytowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była bywalczyni topiku
Pudło, zdecydowanie nie Matexa. :-P Chciałam wpaść pogadać, ale mi się od rana odechciało. Pozdrawiam Was serdecznie, wszystkiego dobrego, RzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadlam ani rakow,ani slimakow ani malż , ani osmiornic, zabich udek , i innych \"wynalazkow\" .... Raka , czy innego skorupiaka moze bym jeszcze przelknela (o ile bym wpadla na to jak usunac pancerz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×