Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

czekamy do jutra i zglaszamy dziewczyny do programu \"ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie\" :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc pipki
co tam co tam? nudy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sie podział prezent
? odezwała sie odkąd wyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała mówisz że to RzW?hm zobaczymy czy się ujawni:classic_cool: pieruńsko nic się nie chce,wczoraj spałam już 21.30 a rano i tak nie mogłam oczu otworzyć,nie ma jak weekendu odespać,ciągłe tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi się wydaje, jakoś tak pasuje, ale może się mylę ;) :P oj, mi też się ciężko wstawało... ale to wina zbyt długiego przesiadywania przy kompie... muszę się normalnie poddać odwykowi... prześladuje mnie dziś ta piosenka: Gosia Andrzejewicz _ Blisko Badz feat. Doniu, Liber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ dzis ciezko pracuje ,wiec jakby ktos mnie szukal - to walcze z papierami ;) (wiatrakami :D ) pozdrawiam 🌼 👄 i zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Doniu \"Przestrzen\" - tak na marginesie ;) aaaaa i Verbe :D /ogolnie :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, widzę, że lubimy podobną muzyczkę :D Verba, to moi ziomale, tak na marginesie... :classic_cool: wkleiłabym link do tej piosenki, ale przecież pracujecie... :P no i brak głośniczków u niektórych kobitek Również miłego dzionka Wam życzę, idę poszukać jakiegoś zajęcia w domku 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc pipki
I m not RzW I m myself :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie tylko z widzenia .... a jedno o drugim nic nie wie..... lalalalala sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc pipki
kiedys cos tam sporadycznie sie wtrancałam :classic_cool:, mowilam ze lubie Angel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje motto na dzis to \"siedze i mysle co robi pozostale 6 cudow swiata\" :classic_cool: motto nr 2 : "Mezczyzni rozwijaja sie do trzeciego roku zycia. Pozniej juz tylko rosna" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , to tak zapobiegawczo tym razem :D :classic_cool: to mi sie podoba : \" Niektore kobiety sa bezcenne....za wszystkie inne zaplacisz karta MasterCard\" :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam zaraz do domciu,dziś ostatki cokolwiek niby ma to znaczyć:P a jutro popiół na głowę...i zaczyna się w kościele okres którego założeniem jest,że mamy schylić głowę nad tym wszystkim wg kościoła złym co zrobiliśmy i...co chcieliśmy zrobić,choćby marzenia w myślach,zastanowić się nad sobą:O teoria teorią a życie życiem,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umartwiam sie ;) , zreszta nie pamietalam ze dzis sroda popielcowa i zjadlam pyszne kanapki z szyneczka i pomidorkiem na sniadanie :) ;) Dla zainteresowanych dodam ze w post tancze :) ;) w sobote mam babski zlot i na pewno wyladujemy gdzies w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się pytam,bo tu od rana wicher wieje,a ludzisk pustki:P ja co do świąt zazwyczaj jestem zorientowana,bo moja mama kościół,kościół do znudzenia Angel a jak tam spotkanie netowe?to już teraz w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie ten babski zlot :) z netu :D ..... poki co jest nas 14 :D (Krakow, Poznan ,Wawa oczyswiscie ;) ,okolice Rzeszowa i moze jedna dziewczyna z Gdanska) .....impreza sie niezla szykuje ;) niestety nie bedzie to w tej restauracji ,co zaproponowalam .... (Banjaluka miala byc ) , idziemy na Sfinxa na jakis obiadek i piwko (rezerwacja) , a pozniej moze potanczyc gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, nie masz przypadkiem wrazenia ze laski nam sie wykruszają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×