Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Witam :) Raki się wrzuca do wody i gotuje. Nie wiem dokładnie jak, bo tato się tym zajmował, ale mięsko mają pyszne- białe i bardzo delikatne. Ciekawe czy prezent już spróbowała francuskich specjałów? :) Ciekawa jestem , jak smakują ślimaki. Ale nie chciałabym wiedzieć, że w danym momencie go jem. Nie chce mi się siedzieć w pracy, buuuu... Chcę do domku. Na dodatek od trzech dni boli mnie głowa.\'\' Boli\" to za małe słowo, by to określić. Ratunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) 🖐️ ja tam jestem ciekawa dlaczego Prezent a)w ogole sie tu nie odzywa b)skoro ma w firmie zablokowany net..... to czemu po 2 miesiacach nie ma go jeszcze w domu (ale to chyba trzeba byc tak uzaleznionym jak ja :D ;) ) c)nie wyslala do nas swojego zdjecia ze slubu - tak jak obiecywala (od razu napisze ze nie chodzi mi o jej meza - jego moze \"wyciac\" ....) Nie chce nic mowic, ale to mi sie wszystko conajmniej DZIWNE ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to wszystko zastanawia. Mam nadzieję, że przyczyną nie są problemy zdrowotne :o A może- znając jej \"szczęście\" do upadków i potknięć- rozbiła jakieś cenne dzieło sztuki w Luwrze i teraz spędza czas za kratkami ? :d Jak myślisz Angel? Jest takie prawdopodobieństwo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dostanę kota Po raz czwarty dzisiaj wracają raporty, które wysyłam mailem. Odbiorcy mają skrzynki chyba tak małe, że zacznę im wysyłać chyba po 1 zdjęciu. Wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo historyjka z Luwrem jest BAAAAAAARDZOOOOO prawdopodobna :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :D czy u Was też jest tak piękna pogoda jak u mnie? :D aż mi się buzia dzisiaj sama uśmiecha wracając do prezentu... hmm... mam taką natrętną myśl, że ona ma teraz ten topik głęboko gdzieś :O :( a szkoda, taka fajna z niej dziołcha ;) Angel, Ty to chyba taki nałóg jak ja jesteś 😘 Córko, podobno na ból głowy kawa z cytryną pomaga, ale nie sprawdzałam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pieknie padal snieg od nocy gdzies do 9 rano .... ma szczescie ze sie roztapia , bo juz sie mialam wsciec ;) ja chce WIOSNE ....please :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stała czytelniczko :) Dzięki, ale jakoś juz w myślach kawa z cytryną mi się \"gryzie\" :) Ale słyszałam, ze to dobre na kaca. Poza tym nie mam cytryny pod ręką- lodówka zapchana zakupami szefa, ale cytryny tam nie widziałam :p I jednak wolę kawę z mleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Sz-nie piękne słonko i zero śniegu, nawet sucho się zrobiło po całotygodniowych opadach deszczu :D Mi też się jakoś kawa gryzie z cytryną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku... Ratunku... Po raz nie wiem który wysyłam i wysyłam, a to cholerstwo wraca :( Już wysyłałam po 3 sztuki. Hmmm, może po jednej faktycznie? A co tam, kilkadziesiąt maili posłac :) I jak tu głowa ma nie pękać, jak jeszcze do tego kaloryfery oszalały i pukają/ stukają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zamawiał kawe z mleczkiem? ;) do usług hahahaa U mnie smętnie, ponuro i sennie do tego stopnia że zaspałam do pracy... :P A moze ten ból głowy to zatoki...? Polecam ibuprom zatoki albo theraflu zatoki - rewelka. Ból jak ręką odjął. :D Jutro wybieram się za znajomymi na kręgielnie. Może sobie nie zrobie krzywdy..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, a Ty znowu się pewnie gdzieś wybierasz i stąd te kuszenia karnawałowe... 😠 ;) zlituj się nam biednymi kobietkami, które nia mają odpowiednich partnerów na takowe szaleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło wiedzieć Rybko że uwazasz ze \"szczycę się tym że mam WSZYSTKICH gdzieś\" i ze zachowuję się niekulturalnie. Kto jak kto, ale myślałam że Ty jako bywalec powinnas mnie lepiej znać...albo uwazniej czytac to co pisałam. Z resztą nieważne.Chciałam tylko powiedzieć że faktycznie mozna się mylić co do pewnych osób Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa masz stresa kup se dresa:P:D a nie,nie wybieram się nigdzie jutro,robię imprezę u siebie w domu;) a co do zlitowania się,to oświadczam uroczyście,że jedynym celem dla którego wam regularnie o zabawie przypominam,jest pozytywne babki was rozruszanie,bo ostatnio to wciąż ktoś tu smęci,ja zresztą też czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro ostatki ? Moze zwale na siebie gromy ,ale ....ja jak mam ochote....to ide potanczyc kiedy chce ;) .Dlatego - tak jak wczesniej pisalam - \"karnawal\" to dla mnie dosc abstrakcyjne pojecie ;) . Zawsze na dzien kobiet :D dostajemy(nasza firma) od zaprzyjaznionej firmy wejsciowki do klubu (najczesciej do Enklawy - jakby sie warszawianki chcialy wkrecic ;) ) na pokaz (zazwyczaj) meskiej bielizny :classic_cool: , a potem jest disco ;) . I zazwyczaj to wypada jakos w post. aaaaaaaa wczoraj byl u mnie ksiadz \"po koledzie \" .... Pogadalismy troche.... bo daaaaaaawno go nie bylo (zawsze mialam jakies \"zajecia\" ) a najwazniejsze ze o nic nie wypytywal jak mu powiedzialam ze ex juz tu nie mieszka (ex maz ;) ) , tylko zapytal .....czy moze w czyms pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - trzeba było go zapytać, czy zna jakiegoś fajnego wolnego pana :) Takiego, co z niewielkiej ilości grzechów się spowiada i to z takich drobnostkowych :p :D No ja nie wiem, jak mogłaś przegapić taką okazję :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w szoku i to dlatego ;) spodziewalam sie \"kazania\" a on sie pyta \"to moze w czyms pomoc ? \" ....i wez sie tu nie zdziw :D ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehe nie no... w wieku powiedzmy no zaawansowanie srednim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie juz sie obrobilam :D , za 15 minut wychodze , jutro jade do rodzicow, umowilam tez sie z dawno nie widziana kolezanka na \"ploty\" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim korki powoli przestają być na moje nerwy,coraz gorzej się jeździ, szczególnie gdy się jest mocno spóźnionym,bo się zaspało:O moja córka zaczyna zadawać coraz trudniejsze pytania,boję się tylko tego momentu,gdy moja wiedza się skończy, ale pewnie wtedy mama będzie szukać mądrych odpowiedzi w internecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm co to za cisza ? nie spac ! ;) (odezwala sie ta co zasypia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×