Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

heheh ,nie , balujemy od popoludnia do poznego wieczora , nocy ... babki ida spac do hotelow, rodziny itepe ... i rano wsiadaja w pociagi , samochody (przyjezdzaja z facetami ,ale faceci sie sami soba zajmuja tzn ida gdzies sami na piwko ;) ) i jada do domow :) juz nie te lata ,zeby sie bawic cala noc do brzasku :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi ;) przeciez wiesz ze to zarty :D ale bardziej o to ze wiekszosc jednak bedzie samochodami -i trzeba brac pod uwage to ,ze chlop zapije ;) i jednak trzeba bedzie kierowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo wziac bluzke do torebki ;) albo jakis szalik zarzucic :D gozdzik , widze ze Ty rozrywkowa dziewczyna jestes .... :) , mnie jakos nikt nie chce zapraszac na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa sie obrazila i nie przychodzi?... cos takiego ;) to moze ja wroce? ;) jakos nie jestesmy ze soba kompatybilne, zauwazylam. Angel, a co to za zlot czarownic w Sfinksie? ;) moze cofne sie w czasie i doczytam :) poki co pozdro. i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxaaaaaaaaaaaaa :D 🖐️ co to za zlot ? hmm od jesieni 2004 jestem na pewnym forum dla bab ;) i wlasnie jutro sie \"zlatujemy\" w wawie :D :D :D :D pierwszy raz zlot jest ogolnopolski , bo przedtem bywaly tylko \"lokalne\" czyli spotykaly sie dziewczyny z danego miasta :D :D ale sie ciesze na jutrzejszy dzien :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik .... a prezent sie odzywala na maila do Ciebie ostatnio ? chyba jej wysle maila z potwierdzeniem odbioru no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to poczytałam. można się ciekawych rzeczy dowiedzieć - np. że myślałyście, że to ja jestem anonimem, heh ;) jak mogłyście, swoją drogą?? :P goździk :P też ciekawe, że nie tylko ja mam takie zdanie o kawie. RzW ;) z tego miejsca pozdrawiam też córkę księżyca :) co za trafne obserwacje ;) w sumie szkoda, że wcześniej nie wpadłam - mogłabym Ci Angel zorganizować kilka fajnych knajpek, bo to moja branża, ale skoro to już jutro, to jakby too late na gwałtowne ruchy. aha, i nie myślcie, że Was prezent olała - może po prostu jest zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :DDDDDDDD :D :D :D :D ale mialam super weekend .....ehh :D :classic_cool: spotkanko nad wyraz udane :D , poznalam swietne osoby , 6 godzin siedzialysmy i nie moglysmy sie nagadac :) Pozniej tance :classic_cool: i pozegnanie :( z obietnica :) nastepnego zlotu .... na wiosne Krakow, a latem Gdansk :D :D :D :D :D :classic_cool: a dzis juz poniedzialek ..... niestety .... i w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi 🖐️ :) a ile bylo lasek? (bo wywnioskowalam, ze to babski zlot?) fajne sa takie spotkania :) z zadnym facetem sie tak nie wygadasz jak z kobita ;) pozdro i udanego poniedzialku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 sztuk zywego towaru :classic_cool: ! 3 razy przestawialysmy stoliki w Sfinxie zeby bylo wygodniej... (i tak mieli do nas anielska cierpliwosc ,,hihi) oczywiscie zdjecia,zdjecia, zdjecia :D (2 babki to \"zapalone\" fotografki hobbystki - i razem natrzaskaly z 1200 zdjec :D :classic_cool: - maja nam na plytkach powysylac :) ) ps. to byl babski zlot ,ale panowie pozniej sie "wmieszali" ;) (czesc dziewczyn byla ze swoimi facetami i na tancach sie spotkalismy , a czesc facetow byla "obcych" - tez na tancach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Angel- gratuluję udanego spotkania :) Mój weekend niestety nie był tak udany. Za to obfity w sensacje. Głupota niektórych ludzi jest tak wielka i straszna, że aż przerażająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensacja wszechczasów: wczoraj mój luby dowiedział się od swej \"matki\" a mojej przyszłej teściowej ( ostatnio widziałyśmy się we wrześniu zeszłego roku), że jestem w 6 miesiącu ciąży.Szkoda tylko, że my o tym nie wiemy :) Oczywiście przypomniała mu, że ona nie chce mnie znać i na dziecko nie da ani złotówki ( nikt od niej grosza nie chce, a poza tym ona tego grosza nie ma ), poza tym najlepiej będzie jak on się wyprowadzi. Mogłabym książkę napisać o mej teściowej, ale boję się, że ją jakiś niewinny, poniesiony emocjami czytelnik zamordnie i narobi sobie kłopotów. To straszna kobieta. Z wielkim przekonaniem mówi, że ludzi chorych, upośledzonych umysłowo bądź psychicznie należy spalać w krematorium w Oświęcimiu albo zagazować :( :( :( Nawet nie przejęłam sie tym tak bardzo- raczej śmiałam się z lubym i moją rodziną. Martwię się tylko, że lubemu będzie dokuczać. Ale damy radę :) I nigdy nie dam jej dotknąć swego dziecka- dla swojego syna nie jest matką, on większych uczuć, emocji doznaje od psa i kota niż od \"matki\". Tak bardzo bym chciała, byśmy mieszkali już tylko we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 miesiace zadzwon i powiedz ze ma wnuka, wnuczke ;) :D a na serio...nie zwracaj na to uwagi ... jak chce - to niech gada , moze dzieki temu ma sie do kogo odezwac w ogole ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już olewam całkowicie jej teksty, ale mój facet jeszcze mieszka z nią i resztą \"rodzinki\" i tak się składa, że oni wręcz uwielbiają mu dokuczać. Ciągle powtarzam, że on musiał być adoptowany, bo nie ma w sobie ani jednej ich cechy, chce zupełnie inaczej iść przez życie. Gdyby nie on, nigdy nie poznałabym takich ludzi i takiego środowiska. We Wrocku ładna dziś pogoda- świeci słońce i kusi, by po pracy śmignąć na spacer. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano bywa,rodziny się nie wybiera:O przyszłościowo ograniczycie pewnie kontakty w nimi do niezbędnego minimum i zero stresu:P p-ń temp. w + ale zimno i ponuro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy razem zamieszkać, ale to się tak prędko nie odbędzie. Na początku lutego znalazł konkretną pracę ( przypominam, że jest młodszy- rok temu bawiłam sie na jego studniówce :p ), jest na okresie próbnym, w dalszej perspektywie chcemy wynająć mieszkanie, ale chcemy na nie po prostu mieć pewną kasę. Dzisiaj jest, ale nie wiadomo czy mu umowę przedłużą. Na razie to kasa decyduje o tym, gdzie mieszkamy. :) :) :) Ja nadal z rodzicami mimo 30 na karku :) :) :) Ale ogromnie ich kocham i właściwie moglibyśmy już u nich zostać , ale marzy nam się własny kącik. Wiecie jak to jest :) Zresztą on i tak właściwie z nami mieszka: do domu idzie tylko po pracy na obiad i przebrać się. Wczoraj się śmiałam, że sąsiad, z którym nie rozmawiam, mówi mu dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo czesc wodniczka 🖐️ tradycyjnie poprosimy pare slow o sobie :classic_cool: a pogoda? na plusie, ale pada snieg i po poludniu, pod wieczor ma to zamarzac :) uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm tylko ze sporo mlodszego musialabym pewnie utrzymywac .... a tego juz nie chce powtarzac .... :O ;) zreszta nie wiem ....lepiej sie \"dogaduje\" ze starszymi od siebie.... i uwazam ze mlodszy jakby uslyszal ze jestem 26- letnia rozwodka, to by po prostu uciekl :) :D niektorzy "rowiesnicy" dziwnie reaguja , a co mowic duzo mlodsi ;) , u niektorych funkcjonuje taki poglad .... ze "niechby bi,l niechby pil , byle był" :P .... a ja po prostu szanuje siebie i nie chcialam dalej w tym tkwic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×