Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja tam nadal bede trwac na stanowisku - nawet jesli mi odetna net w pracy ..... zawsze moge napisac cos z domu ;) milego popoludnia zycze :) moja ewakuacja z pracy juz za chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie było, że się wykruszam, pojawie się na chwile, bo zaraz ide popiołem się posypać ;) i zastanowić nad życiem miłego popołudnia kobitki 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzis znowu pustki ...... dziewczyny ! bo bedziemy jakies sankcje wprowadzac za nie pojawianie sie w temacie :P ;) rozumiem ze praca itepe , ale nie sama praca czlowiek zyje :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na drogach MASAKRA,spóźnienie do pracy 1godzina, gruba warstwa lodu,na tym śnieg,wszystko topnieje,paskudnie,a jeszcze wszystkim się spieszy szczególnie kierowcom ciężarówek + przyczepa,wyprzedzają po 3 samochody,dupę im zarzuca:O oglądałam wczoraj dom na jeziorze,ryczałam tak że się uspokoić nie mogłam,to nie były same łzy to był autentyczny płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztapia sie u was ? u mnie tez masakra - dlatego ze pada snieg, ktory zamarza na drodze zaraz po tym jak spadnie - bo jest -5 st . brrrrr Dzies bylam tylko 10 minut po czasie ;) , ale w pewnym momencie musialam ostro hamowac przed samochodem , ktory zmienil sobie pas bez kierunku ..... i troche mnie zarzucilo .... Dom na jeziorze to ten z Sandra Bullock i Keanu Reeves\'em ? tez na nim plakalam ..... ja to w ogole placze na filmach, nieraz jak ogladam rozne programy to tez .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest coś koło 0 może +1,topi się,jeszcze godzinka może dwie i powinno być o.k.,byle tylko wieczorem znów nie ściągnęło:O no dokładnie ten film...😭 a mnie najbardziej chyba rusza jak stoi przede mną i kupuje chleb+margarynę,albo w aptece lekarstwa,starszy człowiek,otwiera portmonetkę i liczy drobne czy starczy...rozkłada to człowieka na części drobne,źle się wtedy czuję,ąe taki jest świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel czy myślisz,że one to robią z premedytacją?chcę uśmiercić nasz topik? wchodzę tu po chwili intensywnej pracy i widzę tylko jeden twój wpis... mizernie Kawa się obraziła czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem szczerze mowiac o co chodzi, tzn. jakies domysly mam, ale to sa tylko domysly, wiec moze nie bede ich upubliczniac :) wczesniej jednak wiecej osob tu zagladalo ...Rybka byla czesciej, metaxa .... ostatnio stala czytelniczka, i corka ksiezyca..... i inne dziewczyny .....a takze osobnicy plci odmiennej :D ;) nie mowie juz o tym ze prezent nas opuscila.... moze w sierpniu zajrzy ...przed urodzinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :D Ja po prostu tonę w potokach padadeszczu. Chcę śniegu albo wiosny :) Poza tym próbuję przetrawić myśl o nowym pracowniku, a raczej pracownicy, która może się wkrótce pojawić w mojej pracy. Angel- jak tam twe miłosne przygody? Goździku- ciebie wkrótce pewnie czeka wielka miłość... twej córki :) Będziesz dobrą teściową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D PRZEPRASZAM, ale to nie tak miało być :( Chciałam napisać ahoj- i zapewniam, ze tak zrobiłam- nie wiem czemu tu się zmieniło :( Śmieszy mnie to i wkurza zarazem. Miało być takie :\"marynarskie\" powitanie, wodne, bo padadeszcz. Ale cyrki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenzure mamy na forum - ot cale wytlumaczenie ;) pewnie jest tam wyraz : chuj ;) hmm jak tam moje przygody ? poznalam paru \"facetow\" z tych moich internetowych randek ....jednak nie bylo porywow serca ;) ❤️ , wiec poki co zostaja znajomymi, a ja szukam dalej :) , tzn. nie szukam ,tylko uwaznie sie rozgladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, chodziło mi o bycie teściową dla kilkulatka- twoja córcia jest w takim wieku, że pewnie niedługo dopadnie ją miłość \"na zawsze\" :) Takiemu \"zięciowi\" to można zawrócić w głowie podając kakao :) Trudniej będzie z takim dorosłym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh .... no nieraz czytalam w \"szmatlawcach\" (okreslenie mojej mamy ;) ) ,ze mamusia \"odbila\" corce chlopaka ;) laski ..... ciagle pada u mnie....ZADNEGO pluga czy solarki na miescie .... no kurwa koszmar wrrrr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no dla przedszkolaka to faktycznie nie problem być dobrą teściową:D a ja już myślami pognałam gdzieś za parę lat... widzę że moje dziecko to już nie niemowlak tylko mała kobietka głowa mnie boli jak jasna cholera,trudno myśli pozbierać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wytrzymam ;) wole dojechac wolniej a bezpieczniej :) ....gorzej ze nie wszyscy tak jezdza jak jest tak slizgo na drogach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ ale u nas dzis zimno.... -12 brrrr a na dodatek mam tak usyfiony samochod ,ze chyba zaraz pojde z garnkiem wrzatku zeby go doczyscic ;) ( bus mnie wczoraj wyprzedzaj i breja sniezna z jezdni wyladowala mi na samochodzie 😡 - teraz jest zamarznieta.... 😠 a jutro balowanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa Angel polej tą swoją brykę,mróz ci ją pięknie skuje:P strój specjalny na jutro wybrany?w sumie strój strojem a i tak wszystkie będziecie z czerwonymi nosami;) u nas -8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam pomysl ,zeby polac to wrzatkiem i od razu wysuszyc ? (wytrzec) eee pomysle jeszcze ;) stroj na jutro ? przeciez nie mini w taki mroz - spodnie , jakis topik na ramiaczka i pewnie marynarka na to albo sweterek . Plus kurtka szalik i rekawiczki :D aaaaa ja nie bede miala czerwonego nosa.... chyba ze pozniej , bo na 15 . to i tak jade samochodem ;) Wieczorem pewnie odstawie pod blok - bo bede musiala wyprowadzic Zuze na spacer ;) i dolacze juz niezmotoryzowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili -10 moze jutro bedzie cieplej i myjnie beda czynne (automatyczne na stacjach sa powyzej -10 ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myj furki w taki mróz,bo nawet jak wysuszą wydmuchają wodę itd. to zawsze ryzyk fizyk:P chcesz pieszo chodzić? u nas zapowiadają,chociaż różnie im się zdaża trafić to fakt:P,że od jutra wieczór temp. +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee rok temu mylam w taki , tylko ze do tej myjni mam za daleko ... podobno jutro ma byc \"cieplej\" ;) , zobaczymy :) niestety nie moge czekac do jutrzejszego wieczora.....a nie pojade takim brudnym na spotkanie.... moze sasiad mi swoj pozyczy ? :P :classic_cool: KAAAAAAAAAAAAAWAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×