Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

u mnie nudy .... dziekuje za uznanie :classic_cool::D postanowilam zmienic prace ... w tej sie uwsteczniam ... zalogowalam sie wlasnie na kilku portalach pracowych , a w poniedzielek kupuje \"wyborcza\" ... aaaaa i byl moj \"klient\" ...hmmmm przytyl, ufarbowal wlosy ( ?? ! ) i w ogole jakis taki \"rozlazly\" sie zrobil..... Juz wolalam z nim rozmawiac przez tel..... ehhhh no coz.... moje marzenia prysly jak banka mydlana.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ten \"mój\" w bezpośrednim spotkaniu tylko zyskuje...:classic_cool: do dupy jak się w robocie czuje,że codziennie robi się to samo,ale luz Angel jutro będzie lepiej, a dni zwątpienia każdy miewa, gorzej jak dni zwątpienia są normą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni zwatpienia staly sie norma ..... :O nie po to konczylam studia (i zaplacilam za nie kuuuuuupe kasy ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga życie nie je bajka,życie to wojna i walka marzenia,złudzenia,wyobrażenia o życiu nie zawsze są wprostproporcjonalne do tego co od życia dostajemy,czasem wydaje nam się że coś się należy,ale to nie tak niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zycie to nie jest bajka..niestety nie raz sie o tym przekonalam.......... tylko nie chce juz tu pracowac.... wiem tez (po 7 latach) ze transport ...to nie jest to o czym marze ;) ...a najgorsze jest to ...ze NIE WIEM co bym chciala robic.... Marzy mi sie (mrzonki ;) ) praca w msz ..... wczoraj nawet przegladalam ichniejsza stronke ...ale jak ktos przychodzi \"z ulicy\" to (oczywiscie jesli sie dostanie) zaczyna od stanowiska platnego uwaga .... 1800 zl brutto... nawet nie chce liczyc ile to jest netto :O Niestety (a moze stety ? ;) ) jestem sama i tylko na swoje dochody moge liczyc .... nie moge zaczynac od \"0\" , a jakbym miala bogatego meza ;) :D , to moze bym sie pokusila o taka prace ... Na jakikolwiek staz czy cos tez mnie nie stac (pracowac prawie za darmo przez pare miesiecy ....) a hmmm mysle tez ze praca w reklamie czy nawet marketingu (konczylam takie studia !) bylaby ciekawa ....no ale gdzie ja pojde po tym moim transporcie ?? Ehhhh wygadalam sie i mi lżej :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm... chciałabym te 1800 zł zarabiać..... sorki Angel, nie mogłam się powstrzymać, aby tego nie napisać Witam Was kobietki 🌻 też się dopiszę do listy, że jestem dumna z Angel, że poradziła sobie z DVD, cały czas twierdziłam, że ten \"fachowiec\" to jakaś ściema... :P byłam dziś w kinie na naszej komedii \"Testosteron\" :D uchachałam się za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala ... wiesz..... jakbym nie miala na glowie kredytu na mieszkanie ,to z checia bym zaczela kariere w msz (:D) ..... na rate nikt mi nie da.... 1800 brutto = ok. 1234 zl do reki za tyle 1 osoba nie utrzyma sie ... gdzie czynsz, oplaty , jedzenie , a gdzie rata kredytu ? :( ... niestety nie jestem w stanie (rok dojezdzalam .. dlatego wiem ) dojezdzac do pracy od rodzicow codziennie , a pracowac tam (w \"rodzinnych\" okolicach) nie ma gdzie .... a tu czy place rate za kredyt ,czy za wynajem - to jest ta sama kwota... wiec ... juz chyba lepiej placic \"za swoje\" ... i sorki jezeli wczesniej to dziwnie zabrzmialo ... 🌼 a dola zlapalam ot tak..... szefowa \"troche\" przesadzila ... byla wsciekla ,bo cos tam (nie bede pisac szczegolow , ale ze mna nie mialo to nic wspolnego) a oczywiscie kto byl pod reka ? nie chce juz tego znosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kinie to juz wieki nie bylam ... sama nie lubie... a nie chce \"na doczepke\" ... sasiadow brak chwilowo ..... amantow z internetu tez .... do du.y z taka wiosna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, rozumiem, jednej osobie ciężko jest się utrzymać z takiej pensji, kredyt na głowie, a i żyć z czegoś trzeba... jestem teraz tzw. kurą domową, dlatego to stwierdzenie, dla mnie te pieniążki byłyby super sprawą, wtedy bym mogła sobie pozwolić na kredyt na mieszkanie, czy jakiś malutki domek :) ale to tak jak mówisz, musi byc jeszce jedna pensja, aby pozwolić sobie na coś więcej wracając do Goździkowej \"zarzutu\" ;) to mam tylko czas dla siebie jak mała jest w przedszkolu, więc muszę chodzić na poranki filmowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałyście może kobietki taką książkę: Senderek Daniel - \"SMS Słowa Mają Siłę”? pochłonęłam ją w dwa wieczory. Szukam tez ebooka Jane Austen \"Persuasions\" tytuł polski \"Perswazje\" - macie może w sywch zbiorach cosik takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toś mnie podsumowała... fakt, mama w necie a dziecina przed tv, musi nadrobić \"zaległości\" muszę zapisać się na terapię uzależnień... mogę się przyznać, ze jestem nałogowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez otwarcie przyznaje ze jestem uzalezniona od netu .... jak jade na pare dni (na dluzej niz dwa ;) ) do rodzicow, to potrafie jechac do ojca do firmy (cale szczescie jest szefem :classic_cool:) i wysepic dostep do kompa ;) ksiazki nie czytalam ....a to jakas \"z akcja\" ,czy w stytlu \"mezczyzni wola zolzy? \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki, to raczej do poczytania o miłosnych perypetiach, raczej nic w stylu \"Zołz\" czy jakiś sensacji w skrócie: pierwsza, to o chłopaku, który pisze z dziewczyną smsy, ona nie wie kim on jest, on się w niej zakochuje, książka pokazuje, jak łatwo można popaść w stan tzw. motylków w brzuchu pod wpływem pieknie napisanych zdań... echhh a druga, w sumie nie wiem dokładnie, ale mam chęć ją przeczytać :D a wpadłam na nią oglądając kilka dni temu \"Dom nad jeziorem\"... wiem pokręcony osobnik ze mnie :P (nawiasem mówiąc przepiękny film)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , ja nie pisalam smsow, ale wiem ze mozna \"wirtualnie\" sie zauroczyc .... (z autopsji... ;) ) teraz juz sie pilnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×