Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość jopandzia
witam wszystkich, pisze po raz pierwszy ale czytalam forum intensywnie od kilku dni. dzisiaj bylam na botoxie na kurze łapki. był to mój pierwszy raz i bardzo sie bałam. naczytałam sie tu różnych opinii i niektóre mnie motywowały pozytywnie ale niektóre powodowały strach przed zabiegiem. najbardziej boje sie ze może mi sie coś zrobić z twarza że zamiast sie poprawić to się pogorsze. tak poza tym to tak sobie często myślałam ty głupia dziewczyno inni mają gorsze problemy i nie mają szans sobie z nimi poradzic a ty możesz jeszcze żałowac. no ale w końcu poszłam wróciłam godzine temu. stwierdziłam ze najlepiej zobaczyć na sobie i albo będe zadowolona albo powiem sobie ty głupia idiotko!!! a tak juz sobie powiedzialam gdy spojrzałam na siebie po samym zabiegu gdzy zobaczyłam te nakłócia i cała sie trzęsłam z nerwów. teraz minęła godzina nie mam żadnych śladów ale dziwne uczucie no i strach. trzymajcie za mnie kciuki prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac jak poszło, bo tez mam zamiar sie wybrac ( jedno z postanowien noworocznych) :-) I oczywiscie trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jestem szósty dzień po botoxie i kwasie (zachwycona....)ale ale - mam pytanie: zabieg zrobiłam w czwartek, a w sobotę z przyjaciółkami spędziłyśmy wieczór z dużą ilością czerwonego wina....czy powinnam się bać że zatrzymałam proces???odpowiedzcie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nie martw się.Spokojnie możesz sobie drinkować.Wstrzyknięty botoks nie ma nic wspólnego z alkoholem:) Wszystkiego dobrego na święta dla wszystkich kobiet,które zabierają głos na naszym forum i dla tych które tylko czytają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza101
Potrzebuję namiarów na kogoś kto dobrze wstrzykuje botoks w Poznaniu. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Didey:) Bardzo dziękuję Tobie za odpowiedź:) (oj coś system nie chce wysyłać postów) ja też składam Tobie i wszystkim Kobietom na forum pełne ciepła życzenia świąteczne - i tak jak już próbowałam napisać, Botox (i wszelkie inne preparaty) jest wspaniałą możliwością jaka daje naszej płci medycyna. To wspaniałe, że potrafimy zaopiekować się swoim ciałem i zatroszczyć o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
szukam czytam i mam mętlik czy fokus naprawdę zagęszcza skórę może ktoś robił i ma doświadczenie jest to bardzo drogi zabieg czy wart ceny???????????? wypełniłam bruzdy restylanem perlain efekt niezbyt zadawalający jest lepiej ale nie tak jak chciałam czy można poprawić poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa37
nie wierze w to co czytam to jak wy wyglałyscie lub wygladacie ze botox sobie wstrzykujecie po 20 roku zycia ludzie zblizam sie do 40ki i dopiero mysle zeby teraz cosz soba zrobic przeciez skora do 30 roku zycia nie starzeje az w takim tempie to nie chcialabym widziec jak byscie wygladały bez botoxu po 50 ce prosze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amw3
iwa a co wnosi Twoj komentarz do sprawy hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amw3
iwa a co wnosi Twoj komentarz do sprawy hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fakt po botoxie
jest wiecej zmarszczeklikwiduje sie na chwile jedna a pozniej masa nowych... lepiej juz laser i inne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że z naturalnych metod ujędrniania skóry twarzy już zupełnie zrezygnowałyście... a może to tylko moda, lans i chwilowy kaprys? Rozumiem was dziewczyny, ludzie bywają różni. Niektóre lubią wstrzykiwać sobie jad pod skórę (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jad_kie%C5%82basiany), a inne wolą bardziej wyrafinowane metody, np. ekskluzywne kremy regeneracyjne (http://suplementy-diety.net/pl,category,109849,kosmetyki.html). Dla każdego coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopandzia
nie polecam farmy pieknosci w Gdyni ul Swietojanska bylam tam na botoxie i jakis tam efekt jest ale z jednej strony (skóra wokól oczu) wiekszy z drugiej mniejszy. poza tym za duzo tam mowili o pieniadzach. zaplacilam za konsultacje na zabieg umowilam sie na inny dzien chcialam zapytac jeszcze o kilka rzeczy o ktorych zapomnialam podczas platnej konsultacji. nie bylo szans tylko szybko, szybko bo przeciez placilam za sam zabieg gdybym chciala druga konsultacje to pewnie pytania bym mogla zadac. wiec nastepnym razem ide gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopandzia
a moze ktos poleca dobre miejsce w 3miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFFA50
Witajcie! Sporo czasu zajęło mi przeczytanie większości postów.Jestem już w tym wieku ,że i mnie korci zrobienie czegoś ze zmarszczkami.Czy możecie mi polecić dobry gabinet a co za tym idzie i dobrego fachowca z woj war-maz.Nie mam na razie pojęcia co chciałabym ,po tych wszystkich wypowiedziach mam mętlik w głowie,ale zastanawiam się na botoxem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFFA50
Witajcie! Sporo czasu zajęło mi przeczytanie większości postów.Jestem już w tym wieku ,że i mnie korci zrobienie czegoś ze zmarszczkami.Czy możecie mi polecić dobry gabinet a co za tym idzie i dobrego fachowca z woj war-maz.Nie mam na razie pojęcia co chciałabym ,po tych wszystkich wypowiedziach mam mętlik w głowie,ale zastanawiam się na botoxem.Pozdrawiam 20:10 [zgłoś do usunięcia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka33
Mysle pwaznie o zabiegu botoxem ale szukam dobrego lekarza w Krakowie. Mam prosbe jezeli ktos wie lub ma sprawdzonego specjaliste to prosze o namiary . Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enari
Znam dobrego lekarza - dr Julieta Kozłowska. Przyjmuje w Myślenicach/ blisko Krakowa/ w Gabinecie Kosmetycznym " Matamorfoza" .Robiła mi "rze łapki " i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka33
A w samym Krakowie? oczywiscie wszystkie propozycje biore pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta71
witam serdecznie.pozdrawiam wszystkie panie ,jestescie naprawde ok!ja z botoxem mam juz od 2 lat do czynienia,i jestem bardzo zadowolona.ta paskudna lwia zmarszczka botox pomogl aby nie mrozyc czola ale kwas dokonczyl robote natomiast mam nowy problem jesli ktoras z was bedzie taka mila i mi odpisze a mianowicie bruzdy w okolicy lez ....chce je wypelnic wlasnym tluszczm co o tym myslicie czekam z niecierpliwoscia arleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWY ROK
wejdz na www.intymnosc.pl/aff/7733 i dowiedz sie jak polepszyc swoje zycie seksualne :) Polecam i zycze wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantyna
Witajcie. miniona sylwestrową noc spędziłam przed telewizorem. Zrezygnowałam z zaplanowanej świetnej imprezy ponieważ z powodu głupoty dałam się namówić dr .........z pewnego renomowanego gabinetu dermatologii kosmetycznej we Wrocławiu na zrobienie botox-liftu. Zapłaciłam kupę kasy , ale cóż pomyślałam : idą Święta ...jestem tego warta. Bardzo zależało mi na efekcie,który gwarantowała mi Pani dr ......... tzn podniesienie brwi i lepszym uwydatnieniu oczu. Po zabiegu natomiast okazało się, że brwi zamiast się unieść bardzo opały . Górne powieki położyły się na oczy uniemożliwiając ich otwarcie. Koszmar. Nie mogę na siebie patrzeć. Wstydzę się pokazywać ludziom na oczy. Dr.........stwierdziła oczywiście , że przed zabiegiem wyglądałam lepiej i jak stwierdziła komplikacje spowodowane są faktem, że " mam za dużo skóry na czole i skoro mięśnie zostały zdezaktywowane to nie ma jej co unosić". Łatwo się wytłumaczyła. Szczerze powiem, że teraz to mi "psu na budę" takie tłumaczenie. Skoro chwali się takim doświadczeniem i umiejętnościami, to czemu kiedy namawiała mnie na zabieg nie przyjrzała mi się dokładniej i nie oceniła ilości mojej skóry na czole. Tak to chyba już jest, że pewnym ludziom żądza kasy wzrok i proces myślenia osłabia. Szmal odżałowałam i dopłaciłabym drugie tyle żeby wyglądać jak przed zabiegiem . Gabinet " ........." omijać będę szerokim łukiem . Wszystkim, którzy zechcą poznać moją opinię podpowiem, że jest wiele doskonałych możliwości aby poprawić sobie wygląd i samopoczucie i botox jest z pewnością jedną z nich, ale trzeba być bardzo ostrożnym , aby nie ulec namowom jakiegoś partacza. Życzę wszystkim udanego roku . Rozczarowana i zawiedziona K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Konstantyny
dlaczego nie napiszesz,o ktory gabinet dokladnie chodzi.Przeciez w ten sposob chronisz tę partaczke a przede wszystkim chodzi o to zeby ostrzec przed nia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFFA50
no właśnie ,piszcie też o tym wyraźnie gdzie nie robią tych zabiegów dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konstatntyny
Mialam podobnie jak ty, poniewaz mam urode opadnietych powiek.. Dr , powinna Ci podnieśc jeszcze raz tak jak zrobiła mnie, bardzo czesto powieki opadaja zamiast sie unosic.... Moze to ie byc jej wina , sa tez skutki uboczne takie jak... Pojawienie sie malych workow pod oczami, jak zbyt blisko zrobi sie botox przy oczodolach, pojawienie sie nowych zmarszczek itp... jedynie co bez objawów to lwia , reszty botoxem bym nie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
niestety i ja wydałam kasę a z efektu nie jestem zadowolona no może nie tak jak Konstantyna ale jednak zrobiłam wypełnienia lwiej zmarszczki restylanem perlain prawa strona ok lewa dużo gorzej idę po niedzieli z reklamacją jak myślicie co zrobi pani doktor może ktoś miał podobny przypadek czy domagać się " poprawki" co byście zrobili proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopandzia
tez mialam ochote isc z reklamacja ale nie zdazylam juz bo musialam wyjezdzac poza tym obawialam sie troche ze pan doktor ktory mi zrobil botox wokol oczu bedzie niezadowolony ze przyszlam z reklamacja i jeszcze specjalnie mi cos tam wstrzyknie. wiec sobie darowalam. napiszcie prosze czy po zabiegu dostaliscie jakas karteczke cokolwiek zeby w razie czego moc przyjsc z reklamacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry 8765
mowil mi lekarz,ze wlasnie po zrobieniu lwiej zmarszczki moga opasc powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×