Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość ryszarda_Prawdziwa
Nie pilam nigdy słodkich. Ale generalnie wina w Lidlu są smaczne i dośc niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie w Lidlu miski a\'la Haribo1 kg kosztuje ok 12 zl ale pyszne sa, warto :) a ja za miski to sie dam pokroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaa
też dam się pokroić za miśki, ale dla mnie istnieje tylko haribo próbowałam już wielu zamienników, ale zawsze z negatywnym skutkiem :( męczyłam się tylko, żeby je zjeść :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups yps yps
CO DO WIN TO SIE NIE WYPOWIEM BO NIE PIJAM ICH .ALE NA SYLWESTRA KUPIŁAM JAKIEŚ WINKO MUSUJĄCE ALA SZAMPAN i było naprawde dobre i słodkie jak pisało na butelce .cena dośc przystępna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka 29
kupila mojej corce dezodorant w kulce Cien-sama go uzywalm dwa dni i powiem wam ze jestem w szoku-dziala lepiej niz Nivea-a taniutki byl cos kolo 3 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankaaaa
co do tego dezo w kulce cien naprawdę warto zaryzykować? bo ja od paru ładnych sezonów używam tylko rexona w sztyfcie i na dokładkę etiaxil lub antidral czyli silne środki a ten cien może okazać się za delikatny dla mnie :( dziewczyny próbowała jeszcze któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjlllll
ja tez probowalam i za te cene extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa
seria w5 strucel jabłkowy - mniam pycha :D kiełbaski wiedeńskie (wolę te bez sera chociaż z serem też nie są złe) płatki z miodem i orzechami za 2,50 porównywalne smakowo z nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj byłam w lidlu i kupiłam płyny te z seri W5- REWELCJA, czjnik który był otłuszczony i brudny....nawet myslałam o kupnie nowego, wygląda teraz właśnie jak nowy a próbowałam go doczyścić różnymi cifami itp, tak samo kabina prysznicowa (aż miło się patrzy po wejściu do łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt.. W5 - rewelacja ... ładnie pachnie, taniutkie i .. co najważniejsze skuteczne .. wszystkim znanym markom mówimy - pa pa !!! a czy ktos próbował proszku do prania W5 ??? jestem ciekawa czy tez jest taki rewelacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Nie spodziewałam się, że ktoś jeszcze reaktywuje ten topik :) Ja sama nadal chętnie jeżdżę do Lidla. Mimo, że ich oferta, wobec kolosów typu Carrefour czy Geant jest dużo mniejsza, zawsze udaje mi się coś ciekawego kupić. Przy zakładaniu wątku zadałam pytanie o patelnię. Dziś już sama mogę napisać - jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowica
Czasem tam zaglądam ,ale za dużo pieniędzy tam zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananakhshj
* czekolade biala z orzechami i truskawkami (ogolnie wszystkie czekolady tam sa super) * gofry * ice tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowica
Mam znajomych ,którzy urządzają się w Lidlu ,meble,dekoracje fajnie to wygląda i niedrogo ich to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
wy chyba nie jedliście nigdy nic dobrego skoro mówicie mniam o żarciu z hipermarketu yyyyyyyy ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
sowinistyczna swinio--w chwilach kiedy delektujesz sie kawiorem popijanym szamanem,zajrzyj do slownika ortograficznego by krytykujac innych nie osmieszac siebie przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
ups...przepraszam za literowke---mialo byc--szampanem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_prawdziwa
Niektórych po rpostu nie stać, na te twoje przepyszne produkty. Poza tym chyba kilku rzeczy nie probowales skoro piszesz, że cos nie może być łącznie dobre i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarzwesoly
kupilem tam golarke zeby ogolic babie kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
jajcarzu--a fe,idz na erotyczny z taką gadką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pytał o tabletki do zmywary korzystam z całego zestawu jak \"Marysia\" nastała w moim domu to chciałam takie, wiecie full wypas ;) Calgon czy coś tam, ale cena zaporowa :( to nabyłam w Lidlu płyn, sól i tablety i jedziemy tak na nich już 8 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
super plyny do mycia naczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baaton 10
napisz konkretnie co to jest W 5 bo sa rozne ja tez mam brudny czasjnik i nie moge doczyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa
też chętnie bym sie dowiedziała coś o proszku do prania W5, ale może jak pozostałe produkty z tej seri są ok to i proszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
fakt ciasteczka maślane-pycha,produkty W5 - ok,dżemy też dobre. nie polecam żelek -typu spagetti-spaliły synowi język! Dosłownie wyglądał jak poparzony.Podobnie z żelami pod prysznic Cien same konserwanty,krem Cien złuszczył mojemu dziecku skórę a nie jest alegikiem.Dziwi mnie zachwyt nad dezodorantem Cien-kupiłam kiedys i...totalna pomyłka.Kupuję też chusteczki higieniczne pak.po 200 szt. Frotto.Pyszne lody waniliowe z drobinkami wanilii pak.po 2,5 l ale takie co mają na wieczku o kolorze czerwonym wafelek i truskawkę.Małe lody na patyku w pudełku pak.pl 12 w polewie czekoladowej białej,mlecznej,czarnej i z posypką orzechową--Pycha!Dzieciaki uwielbiają.Jedne i drugie w cenie 8 zł z groszami.Cukierki z wódką Finlandią i Likierowe.Połowę tańsze niż te firmowe a identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 29
proszek Lel 5 kg dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamci
Żele pod prysznic kremowe , o roznych cudownych zapachach, za 2,99 Cien zelki pychota,czekoladki z koniakiem rownież extra, odkamieniacz W5 rowniez sie sprawdza. Sledzie w słoku takim z niebieska nalepka są wprost cudowne ok 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka domowa
rozki za 79 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w kwestii produktów żywnościowych każdy ma inny gust i smak - trzeba spróbować, żeby sie przekonać. Ale serię W5 potwierdzam - mam proszek, sól i nabłyszczacz do zmywarek. Działają lepiej, niż Calgonit w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×