Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

??? ??? ??? ??? ??? jaki tu spokój na na na na!!!! Panieński zajebisty !!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że bedę czytać strony, a tu -cisza (przed burzą ;) ) Nadejszła wiekopomnaja chwiła- mamy wpłaconą zaliczkę na salę, zarezerwowany termin w kościele (na razie bez konkretnej godziny, ale wątpię by aż tylu chętnych się zebrało, żebyśmy się nie zmieścili czasowo) oraz zadzwoniłam do krawcowej :) Babeczka polecana na forum, szyje we Wrocku- to dzwonię. Pogadałyśmy trochę, wysłałam maila, potem rzuciłam jeszcze raz okiem na wątek, w którym ją znalazłam i okazało się, że jedna z dziewczyn zamieściła adres. Patrzę i nie wierzę- ulica równoległa do mojej :) Jakieś 5-10 min na piechotę :) Do załatwienia pozostało: -pomysł na bolerko/płaszczyk cobym nie umarła z zimna i ktoś, kto to uszyje (zapomniałam się spytać \"mojej\" krawcowej- biję się w piersi) -fotograf- tu są 2 opcje- albo profesjonalista, albo kolega N, który uczy się właśnie w szkole fotografii (czy jak to nazwać :O ) ma sprzęta, potrafi retuszować zdjęcia, widziałam jrobione przez niego portretowe i takie na luzie- bardzo fajne. Tylko....nie ma doświadczenia w takiej imprezie jak slub :( i nie bardzo wiem co z tym fantem począć- N koniecznie chce jego, a ja nie wiem. Trochę tak dziwnie- gość fotografem- to ani gość ani fotograf. -ubranko dla N a konkretnie koszula, buty i krawat -nauki mamy zrobione, ale bez poradni :O a co za tym idzie nie mamy \"papióra\" -pozostałe pierdy tj wódeczka, soki, ciasta.....to na póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czołem dziś pierwsza :) Już w pracy pozostało równe 2 miesiace |:) Dziś imprezka w pracy zaległe imieniny Zofii :) A na dworze leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was...u nas też leje jak nie wiem...spadam do pracy..:D jeee w środe w nocy już jade na wies i bedę szukała sukni:D jupiii juz nie moge sie doczekac..w koncu bede miała swoją wymarzoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak sie uda wezme wolne na piątek i w czwartek rano jedziemy do Chybia byleby nie padało i wybieram się z teściowa na łowy sukni dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jestem juz :) na weselu było tak sobie, bylam akurat w trakcie przygotowan u pani mlodej jezzzzu co sie działo!! Szok!! Cud ze wszyscy wyszli z tego cało :) ale ogolnie było duzo potkiniec, nie dojechal szapman na czas (byl po obiedzie), na 200 osob 3 kelenrow! Mało miejsca było (scisk przy stole) mało osob znałam. No i dziwinie było A na poprawinach musiałismy sopbie sami wszystko nisic bo kelnerzy nie przszli, no a kucharka tez na pacztku stwierdziła ze nie [przyjdzie ale przyszła!! No i wiem na 100% u mnie bede winetki :) czy sie to komus podoba czy nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka:) ja byłam na weselu na którym znałam mało osób i tez myślałam o winietkach-ale z drugiej strony to niestety ustawienie stołów na naszej sali nie jest przygotowane do winietek-nie ma dostępu do każdego miejsca bezpośrednio... także z szukaniem byłby bałagan-wiec do świadków będzie należało odpowiednie usadzenie gości-młodzi przy młodych a reszta rodzinki razem... zz drugiej strony winietki są bardzo przydatne ale naprawdę nie mogę w inny sposób ustawić stołów;( mój brat jest świadkiem i jest kelnerem od 7 lat-wiec będzie wiedział jak pokierować gości... dziś jedziemy po kajdanki:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P widziałyście fotkę z panieńskiego na naszej klasie-ta była grzeczna;):):) a po krotce siedziałyśmy w domu-Ola dostała prezenty,założyła bieliznę potem kostium kota:P:P:P co do pytań to jej przyszły mąż na większość odpowiedział NIE WIEM potem pojechałyśmy do 77-klub w łodzi:): średnia wieku 18:):):) duszno było i w końcu wróciłyśmy do pierwszego miejsca imprezy a do nocnego wsiada brat i przyszły mąż:P:P:P:P:P przygarnęłyśmy ich więc;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Yza ty niegrzeczna dziewczynko :) heheh ja dzie ide dalej zapraszac gosci tzn jednego goscia moja pania kwiaciarke :) ide zamowic bukiet dla mamy i od razu ja zaprosze :) mialam isc do okulsity ale mi sie nie chce starsznie :) aa zapomnialam wam napisac na weselu nawet bojka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzis u dentysty - uuuu ciężko było... My na długi weekend jedziemy do mnie do domku, tam porozdajemy zaproszenia i idziemy się wywiedzieć co i jak u księdza (blleeee- nie lubię go, jest radiomaryjny :-/) i zamówić bukiety, butonierki i inne ozdoby kwiatowe. Myślicie, że się obrazi (bo to proboszcz) jak powiem, że chcę aby mszę odprawiał ksiądz kanonik ode mnie z parafii? To taki starszy ksiądz, który miał rodzinę, ale ją stracił i został księdzem - on mówi piękne i mądre kazania a mój proboszcz potrafi na ślubie wyjechać z radiem Maryja albo z ekumenizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka witaj:)..no to ladnie ze nawet bojka na weselu byla...hehe jak ja bylam teraz to mialam bojke ale slowna z moim przyszlym tesciem wrrr nie cierpie tego czlowieka..:D...no to chamsko z kelnerami ...u nas beda normalnie i kucharki i ich obsluga co maja zawsze ze soba przez dwa dni..fakt doplacalismy za drugi dzien ale wole to niz zeby kazdy sam chodzil do kuchni i sobie robil wiadomo nie beda cale poprawiny tylko tak do 17 bo kto wie do ktorej beda trwaly hehe te poprawiny naszE:P... Belletyn mysle ze nie powinien sie obrazic...choc pewnie wiecej zarzadA:P...u nas a raczej tam gdzie bierzemy slub w parafii narzeczonego to proboszcz tez ma niezle pod kopuła..ale cóż..jakoś wytrwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Wpadam, ślę buziaki, ściskam wszystkie, obczytuję coście nabazgroliły ;) i spadam do moich pracowo magisterskich papierzysk :) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Darianke:P... Ja wlasnie wrocilam z malych zakupow wybralam sie po prezent na Dzien Matki i kupilam mamie bluzke..juz dałam dzisiaj poniewaz nie bedzie mnie w domu na dzien matki a w radomiu sobie bede buszowala..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto:P...to ja spadam bo widze nikogo niema..:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nadal robimy postępy- w czwartek (tak, tak w Boże Ciało) jest spotkanie teścia z moimi rodzicami. Przyjedzie z N do mojego rodzinnego domu pokonując przy tym 120 km -ale skoro sam to zaproponował (może chce obczaić mój posag ;) ) Mamy cykora- trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki ruda trzymam:) u nas nasi sie spotkali w wielkanoc:)..balismy sie ale ni bylo zle...chociaz teraz sie z tesciem nie odzywam hehe ..ale z nim zyc nie bede i niemam zamiaru:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne. Dziewczyny - moja świadkowa ma sukienkę w kolorze beżowo-złotym, jaki bukiecik jej wybrać. Tu moje propozycje, wskazanie na goździki, tylko w oczywiście skromniejszej wersji, takie typowe okrągłe bukieciki. http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Gerbery/slides/008.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Margerytki/slides/w_slub5.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Go%C5%BAdziki/slides/_530597_n.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja dziś od rana mieć dobry humor bo my jechać na zakupy przed weselem ;):):) mnie najbardziej się podoba drugi bukiecik:) ja dla świadkowej będę miała jeden kwiatek taki sam jak w mojej własnej wiązance z przybraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak nigdy dzis pierwsza ostatnio cos spac nie moge do slubu zostal rowny miesiac dzis takze obchodze rocznice 6 lat i 11 miesiecy jak jestesmy razem.chyba udziela mi sie pierwszy stres i ze nie zdaze ze wszystkim. dzis ide sie umowic na paznkcie i na konkretny termin przed slubem , musze dzis sie tez zapisac na sobote na oczyszczanie cery od poniedzialku chce zaczac chodzic na solarium. przyszlym tydzien bedzie zabiegany a to ustalic smaki torta i jakie ciasta, zamiwc bukiecik, isc umowic sie na probne fryzury,, oj nerwy mnie zjedza chyba .musze kupic sobie herbatke ziolowa na uspokojenie. milego dnia wam zycze buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wiem wiem dawno mnie nie było ale byłam trochę w szwecji u swojego emila i nie mam czasu :(( Próbuję was poczytać :) teraz ale tyle tego że szok :))) My juz mamy rozwiezione zaproszenia no powiedzmy że wszystkie :) wódkę też mamy kupioną :) Może ktoś mi opwie w skrócie co tu się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ale u mnie zimno tylko 3 stopnie nawet nie chcialo mi sie z lozka wyjsc.Glupolek gratuluje rocznicy. Yzulka obraczki sliczne. imili ....wlasnie zobaczylam ten portal nawet taki sam jak nasza -klasa. Wiecie ze ten telefon co wypralam w automacie ---Dziala !!!!!!!!! Belleteyn_ z tych bukiecikow wybralabym ten drugi :) A moze tykko jeden kwiatek ....czy wolalabym bukiet ? U nas swiadkowie nie maja bukietow :) pozdrowienia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim no już siedze w pracy wczoraj imprezka trwała aż do 15 heheh Ustalilismy z Rafałem że w piątek idziemy do pracy nikogo nie bedzie wiec wyjdziemy ok 11 :) i potem ppojedziemy do Chybia szkoda nam wolnego tym bardziej ze chcielibyśmy koncem sierpnia gdzieś wyskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Yzulka obraczki ladne... Iza no fakt nawet taki sam jak nasza klasA:).. Ja rowniez wybralabym bukiet numer 2 :)..u mnie tez swiadkowa bedzie miala bukiet ..ale ona sama sobie bedzie wybierala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moja świadkowa pracuje w Warszawie, więc wybiorę ja - za jej pozwoleniem. Tak jak pisałam bukieciki będą skromniejsze niż te na fotkach. Ja będę miała bukiet z bordowych różyczek i słoneczników, a żaden z tych kwiatków nie pasuje do jej kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×