Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja tez slyszalam ze 500 zl to standard i u mnie w miescie wszędzie sie tak placi, 2 tys. to gruba przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porabane
jestescie placice zaliczke 2000 tys a rozejdzieice sie i co?? buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89
do porąbane=> nie 2000 tys zł tylko 2000 zł:) to chyba różnica jest:P czytaj uważnie zanim odpowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia
hej dzieczynki:) jak spędzacie dzisiejsze swieto? ja zaraz jade na msze i na cmentarz a potem na wies na cmentarz i do rodziny ktora tam mieszka, a wczoraj bylam na jeszcze innym cmentarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wydarzyło się duuuużo przez ostatnie 2 dni, mianowicie poprosił mnie o rękę :D było bardzo romantycznie, teraz mam na paluszku śliczny pierścionek, jak będę miałą aparat to pokażę wam fotkę. Aleee jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE:) robiliscie jakies przyjecie rodzinne czy to bylo tylko we dwoje? Koniecznie wyslij fotke ja tez sie postaram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjęcie będzie w święta Bożego Narodzenia, wtedy przyjdą rodzice mojego P. i to dopiero będzie stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka gratulacje izabela1982 dostałam dziś @ więc jestem juz spokojniejsz i plany slubne zostają bez zmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia
a jak tam wiesz juz na pewno czy bedziecie miec dzidziusia? ja pamietam jak nasi rodzice sie poznawali to byl stres, mialam taki scisk w zoladku ze nie wspomne... ale co tam udalo sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co slychac? ile bierze zespół za wesele nie wiecie moze? Ja mam takiego znajomego i oni chca 1900 zl jest tam 5 osob jak myslicie zgodzic sie? Nawet maja fajne wystepy bo ogladalam kawalek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cenami zespołów jest różnie, zależy od poziomu i pewnie regionu, u mnie słyszałam o cenach od 2 tysięcy do 3,5 tysiąca. Ja tam na zespole bym nie oszczędzała bo to jest podstawa wesela. Waże żeby umieli poprowadzić dobrą zabawę, a jeżeli uważasz że tak potrafią to się nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie uważacie, ze 2,5 tyś za granie w 1 dzień to trochę przesada? No kurde....!!!! Wiadomo, że dobry zespół to podstawa, ale żeby AŻ tyle brać, to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że przesada...ale co zrobić jak chce się miec zespół na poziomie?widziałam zespoły na 1000zł ale to było straszne, trąbka, pompka i organki jak to się mówi ;) 3 starych pryków z czego jeden wył w niebogłosy i grali same oberki, walce itp ;) para młoda była załamana i my goście też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, różnie mozna trafić. Ale u mnie takie przyzwoite zespoły mozna już za 1500 zł wynająć. A wy mówicie o tych 2,5 tyś za 1 dzień czy z poparwinami? Bo za 2 dni to może bym się jeszcze zastanowiła, ale za 1 nie ma szans. Wiecie co, właśnie weszłam na jakąś stronę z kalkulatorami ślubnymi i wpisałam takie nasze dane w wielkim przyblizeniu i się trochę przeraziłam, bo wyliczyło mi 19 tyś!!!! A wcale gości tak dużo nie będzie, bo tak myślimy ok 70. Trochę mnie te koszty przerażają. Dobrze, że ślub w 2008 to można te wydatki w czasie rozplanować a nie wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jeszcze weszłam na stronkę internetową takiego dość fajnego zespolu z moich stron i tam piszą, że już ostatnie wolne miejsca na weekendy w 2007, więc trzeba będzie się już pomału decydować na 2008, bo skoro na 2007 już mają wszystko obstawione.... I niech mi ktoś powie, że mozna załatwić wszystko w 3 m-ce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszlo na ok. 60 osob 12-13 tys ale moze wyjdzie mniej bo zaokrąglalam ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... Nasz zespol,z ktorym przeprowadzlismy wstepna rozmowe chca 135 zl od godziny grania. P.sa dziewczyny moze nie bedzie przez najbluzszy okres czasu....mam problemy z komputerem. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia
dziwczyny zalozylam temat "26 grudnia" bo chyba bede jeszcze pana mloda 2007 :) kilka dni temu bylam zmieniac termin na sale, na szczescie byl wolny :) stwierdzilismy że nie ma na co czekac az do 2008 :P ale moge zostac na waszym topicu? bo to w koncy prawie 2008:P juz mamy prawie zespol jeszcze tylko trzeba szczegoly ustalic biora 1800 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ore ore siabadaba da
heloooo moge sie przylaczyc? bierzemy slub we wrzesniu 2008 jeszcze nie wiem dokladnie ale taki jest plan od wczoraj:) mam 29 lat a moj facet 28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosiu zostań z nami, będziemy Ci pomagać i doradzać we wszystkim :) ore ore witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonia widze że nasze forum sie powiększa coraz więcej szczęśliwych przyszłych panien młodych :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia
bardzo sie ciesze:) bede ja Wam pomagać potem :) sobie mozecie podpatrywac moje przygotowania to bedzie Wam latwiej:) najwazniejsze rzeczy mamy zalatwione czyli sale i orkiestre, teraz myslimy nad fotografem i kamerzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×