Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja mam te same problemy a moj facet ich nie ma i sie dziwnie patrzy jak o tym mowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mój się też przejmuje. Choć zdecydowanie mniej niż ja. Ostatnio dowiedziałam się, że moi znajomi o prawie dokładnie takim samym stażu związku jak my się rozstali i się trochę przestraszyłam. Mam wrażenie, że ostatnio nie doceniam swojego faceta. Trzeba to zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
heh, niby rok do slubu a juz takie problemy,heh to co my zrobimy miesiac przed?:D a moj sie niczym nie przejmuje i caly slub zostawil na mojej glowie, aha on sobie pozwolil wybrac tylko garnitur, a powiedzial reszte ty sobie wybierz co chcesz.... heh, i juz dla mnie problem,bo ja potrzebuje dobrego doradcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83! Podaj mi prosze namiary na ten Wasz zespol.My sie jeszcze nie zdecydowalismy.Za 3 tyg jedziemy do Polski i chemy podpisac pare umow: na fotografa, sale i jak cos fajnego znajdziemy to orkiestre. Aha.Super by bylo jakbym mogla posluchac jakiegos utworku w ich wykonaniu. Dzieki z gory. Mnie jakies przeziebionko dopadlo i nie umiem go wypedzic. Zycze milego dzionka Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona zycze Tobie duzo zdrowka!!!! Fajnie ze jedziesz do Polski my dopiero w Lipcu i tez bedziemy wszytsko zalatwiac. pozdrawiam was dziewczyny. Ja wlasnie pije kawe a na 12 do pracy ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjj
dzieci przeciesz wy macie ejszce ponad rok do slubu znudzie sie wam to pisaenie...o ludzie;( no sorki ktos tu ma 10m-cy to ejszce ok;) nawet spoko ale jak ktos ma 17m-cy to juz przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam dziewczyny niestety mam zle wiesci w niedzile musialam jechac do szpitala i dopiero dzis rano wrocilam do domu.. wlasciwie to nic nie moge robic tylko leżec i pic jakies ohydne leki:/ oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
a fujjj - na tym forum mozna podzielic sie wiadomosciami na temat organizacji wesela. sama mam 17 miesiecy do slubu koscielnego - natomiast wkrotce mam slub cywilny. mieszkam w Londynie, do Polski jeszcze wiecej niz co pol roku, i do mojego samego wesela w Polsce bede gora 3 razy, wiec wszystkie formalnosci i podpisanie wszystkich umow musze zrobic juz teraz. Skoro nie wiesz kto jest w jakiej sytuacji, wiec prosze cie nie wypowiadaj sie jesli cie to nie dotyczy. z gory dziekuje. poza tym, niektore sale i zespoly sa juz zajete 2 lata wstecz,wiec juz trzeba je zalatwiac, nie mozna sie obudzic np tak jak ty tydzien przed slubem, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
nie jeszcze a jezdze co pol roku- przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Zareczona - duzo zdrowka Ci zycze!:) ja sama wlasnie mam grype zoladkowa:( i chyba zaraz umre i nie dozyje do slubu jeszcze,heh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujj ty chyba nie rozumiesz...ale to musi byc facet skoro sie wypowiada bo my moze przeceniamy sluby ale faceci nie doceniaja..wiec cicho siedz..zycze zdrowka Leosity...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosia! Slonko co sie stalo? Czyli pracowac tez nie mozesz? Dbajcie o siebie. Powiedzieliscie juz rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity :D Co sie stalo??? Mam nadzieje ze z dzieckiem i z Toba wszytsko dobrze, No wlasnie powiedzieliscie juz rodzicom??? Ja jezdze do Polski raz do roku . wlasnie przyszlam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosity wracaj szybko do formy trzymamy za ciebie kciki za ciebie i maleństwo My poinformowaliśmy w wakacje rodziców młodego a moi wiedza troche dłużej bo slub miał być w tym roku ale ze wzgleów finansowych przenieśliśmy na 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak tam wasze kolezanki, wiekszosc juz mezatki..jak to u was jest..ja mam jedna taka kolezanke ktora ma juz meza i dziecko i jak z nia gadam to czuje ze ona czuje nade mna wyzszosc..daje mi do zrozumienia ze ja to nie mam ani tego ani tego...czasami sie dziwie jacy ludzie potrafia byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam dzis mamie przez telefon bo juz musialam bo tak troche zwlekalismy z przyjazdem do nich...na szczescie bardzo sie ucieszyla i maja do nas w piatek przyjechac(mieszkaja w innym miescie) a tak to w sumie nic nie robie tylko siedze na zwolnieniu i sie martwie ogolnie czuje sie dobrze po lekach tylko mnie bloi brzuch:/ ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie znajome studiuja, więc raczej slub w planie po studiach. Ja i jeszcze jedna kolezanka, ktora ma slub 9.08.08 jestesmy pierwsze. U mnie raczej dziwią się, że tak wcześnie się zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. tez zauwazylam i poczulam ta wyzszosc kolezanek juz zameznych.. hm.. ciekawe dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie te kolezanki co maja juz mezow to sie juz nas pytaja o dziecko, a te ktore jeszcze nie maja mezow to...tak dziwnie.Chyba juz by chcialy miec. Nawet im za bardzo nie opowiadam, bo dobrze nie sluchaja. Leosia Ty sie nie zamartwiaj.Wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie sytuacja wyglada nastepujaco: moja szwagierka ktora jest o rok mlodsza (ma 24 lata)ma juz dwoje dzieci.(sa tylko po slubie cywilnym-)no ona czuje sie wyzsza nie wiem czemu !!!nie rozumiem tego...i wszystkim chciala by mowic jak maja wychowywac swoje dzieci (ale to nie wazne) A tutaj w Niemczech poznalismy znajomych ktorzy sa w naszym wieku oni tez maja po 2 dzieci ...i wlasnie u nic nie widze zadnego wywyzszania i dobrze ...bardzo fajnie z nimi mozna spedzic czas :) Ja juz na nogach bo na 8.30 do pracy ide . A za oknem jeszcze szaro. pozdrawiam was i zycze milego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ciesze ze idzie wiosna..... jesli chodzi o moje kolezanki to zdecydowana wiekszosc to panny i tez sie na poczatku dziwily ze chce wziac slub jeszcze zanim skoncze studia ale teraz juz sie przekonaly co do tego i mi pomagaja:) milego dnia forumowiczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka;) u nas weselicha posypały sie juz dawno...tylko w zasadzie pozostalismy MY i jeszcze moze z trzech kumpli mojego mena i jedna moja kolezanka;) reszta ju zamezna...dzieciata..coniektorzy juz maja nawet dwojke:) ja sie zapytalam mojego micha \"a co z dzieckiem u nas?kiedy bys chcial?\"dowiedzialam sie:\"...ja chce zaraz po slubie\";) ciekawe jaka pogoda u was bo u mnie mega slonce i ciepelko;) poprostu \"wiosna Panie sierzancie\";) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i dodam .....ze wstydem ze ja juz dosyc dawno po studiach jestem hehehe.....i ze moj wiek to juz chyba dawno pora na weselicho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dziecka to ja uważam, że jeszcze nie czas, chcialabym poczekać z rok, dwa lata po ślubie. Tymbardziej, że nie mamy nic - mieszkania, pracy itp. Moj narzeczony pracuje \'tymczasowo\' bo w tej pracy pozwalaja mu sie zwalniac na zajęcia. Niestety on jest 4 lata ode mnie starszy i mnie subtelnie naciska - a ja tak mam, ze jak ktos cos usiluje na mnie wymoc to się narowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie sie czasami ten instynkt macierzysnki za bardzo daje we znaki..czasami wogole nie mysle o dzieciach a czasami non stop..chcialabym miec ale wiem ze to duza odpowiedzialnosc..trzeba dac calego siebie...ja mysle ze rok po slubie ..wtedy zdarzymy sie nacieszyc soba...i bedziemy gotowi zeby sie poswiecic 3 osobce...narazie mam 23 latka wiec chyba jeszcze mam czas ale napewno przed 25 rokime zycia moze 26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiatko ty masz 23 ja mam 28;)wiec pomalu chyba czas hehe choc mi sie za mocno nie spieszy bo ten instynkt taki jakis przygaszony u mnie:) facet jest o rok starszy..mieszkanie kupilismy..wlasnie sie buduje;)prace mamy...standart zycia mysle ze raczej troche wyzszy niz sredni...wiec jakos damy rade:) ale sam fakt bycia matka mnie przeraza niesamowicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×