Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Agatko nie martw sie bedzie dobrze to pewnie stres przedslubny juz powoli dopada:)... ja sie dzisiaj dowiedzialam ze moj wraca juz kolo15 lipca jupi :D.... mowie juz bo myslalam ze na koniec hehe i sie ucieszylam ze dwa tygodnie wczesniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili 2 tygodnie to duzo :) wiem to po sobie :) Juz sie pogodzilismy :) ale to na pewno nie nasza ostatnia kłotnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Oj gagatko widze ze chyba klotnia w waszym zwiazku to codziennosc ...Chyba lubicie sie GODZIC :) 3majcie sie i nie kloccie sie . Imili Fajnie ze Twoj Ukochany szybciej wraca . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzis piekna pogoda :) Siedze już w pracy :) a dziś wieczorkiem jedziemy oglądac to mieszkanko którym mamy sie zaopiekować :) Dostałam też drugą wypłatę za kwiecień z Leader Service hehe fajnie dwie wypłaty :) No teraz pije herbatkę i zabieram się z amapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik_Iza nasze kłotnie to nie codziennosc :) tzn tera ztak jest, przedtem kłocilismy sie rzadko, mysle ze do czasu slubu musimy sie do nich przezwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też ostatnio w jakimś takim napieciu żyjemy hehe mam nadzieje że po 19 lipca przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam wczoraj propozycję pracy, która odrzucę :-/. Praca nawet fajna, ale mam obronę pracy mgr, potem wesele, ślub i egzaminy na aplikację. Rodzice pozwolą mi jeszcze trochę popasożytować na sobie, w zasadzie ja chciałam pracować a oni odwodzili mnie od tego, mówiąc, że od tego co dzieje się teraz, szczególnie od egzaminów na aplikacje zależy całe moje życie. Ale mam dołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie w pracowni na uczelni bo nam neta odcięli hehe wiec przez kilka dni będę się odzywać sporadycznie. u mnie fajna pogoda, poleżałabym sobie na kocyku nad odrą- ale cóż.....czasu niet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiety ładne, ale ja osobosicie jestem za niełaczeniem kwiatów tylko jeden rodzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też i bedemieć ukiet z róż na mikrofonie bordowe potem białe i w środku bordowa z trwką i bordową wstążką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 dzięki, tak tez myślałam, odmieniłam te co muszą bo inaczej brzmi komicznie, reszte zostawiłam ;-) zabusia ładna pogoda, wręcz piękna, na dworze cieplutko, tylko kuźwa u mnie w pracy zimnooooooooooooooooo 😭 gagatka kłótnie do czasu slubu będą nieuniknione i wybuchowe!!! ja tez miałam już ostatnio tego próbkę! a z kolezanką gadałam kiedys i mówiła, ze ona miała najgorsze awantury w tym ostatnim tygodniu przed ceremonią, że mało się nie pozabijali z nerwów ;-) belleteyn ładne kwiatki!!!!!!! ja w sumie gustuje w bardziej delikatnych kolorkach, ale podobaja mi sie te co powklejałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmykam do domku robić coś pysznego na obiad jeszcze nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zysiak.pl/photo/index.php?dz=w&id=bukiety-slubne-cz1a http://www.zysiak.pl/photo/index.php?dz=w&id=maj1 http://www.roze.pl/page/pl/doslubu/wiazanki/wiazanka_slubna_nr_w015/ http://www.roze.pl/page/pl/doslubu/wiazanki/wiazanka_slubna_nr_w063/ ..ogolnie to waM powiem ze storczyki mi sie podobaja widzialam gdzies piekny bukiet ale nie umiem teraz znalezc tego bukietu...kurcze a tak chcialam kalie aaa i nie beda mi pasowaly do suknie...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny podczytuje was troche mi zostaly trzy tygodnie jak ten czas szybko zlecial. ostatnie przygotowania sa wyczerpujace tyle biegania . bylismy u orkiestry wybralismy juz piersza piosenke konkursy co i o ktorej godz mniej wiecej ma byc. zostalo jeszcze pare szczegolow ale mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam. jak bede miala troszke wiecej czasu napisze. cafka ja mam 6 dni po tobie slub :) pozdrawiam was pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kalispera\"-czyli dobry wieczór:) dziś wróciliśmy z naszej podróży poślubnej;D polecamy wszystkim szczerze Kretę na poślubny wyjazd:) więcej jutro napiszę i poczytam też jutro:) \"kali nikhta\"-dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dlugo mnie tu nie bylo... najpierw choroba mnie wypedzila do wyrka ledwo zywą, pozniej wyjechalam na mazury i plywalam piekna lodka i bylo bajecznie - lyknelam bakcyla i chce jeszcze :) a pozniej niestety wyjal mnie z zycia moj psiak, ma niewydolnosc nerek i spedzam codziennie ok 5h u weterynarza na kroplowkach (2x dziennie po ponad 2h) :( ciezko z nim, ale mam ogromna nadzieje, ze sie chlopak wylize..(nie umiem sobie wyobrazic zeby bylo inaczej) zajrzalam sobie wlasnie w nasz kalendarz (z ktorego jestem dumna - wyjatkowo przydatna sprawa ;) ) i od naszej Cafki sie posypie :) ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Calineczka..hmm..hmm..czy ja wiem..gdzies mi sie obilo o uszy, ale nie kojarze za dobrze ;) :P ps. 2. Kala - no co za jezyk :P jak dla Kali - wszystko na 'kali' :P dobranoc :) (trzymajcie jutro kciuki..bedzie kluczowe badanie psiaka..wyniki morfologii pokaza, czy leczenie pomaga, czy nie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest super
chodzi mi o ten fragment zaczynajacy się mniej wiecej od 1:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - no ladnie, ladnie :) tylko mnie chwile nie bylo... nie wiem zreszta czy do jutro przezyje. mam 38,4 stopni,i zwieksza mi sie.... Babitek - zycze duzo zdrowka dla Twojego pupila. powodzenia, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitAM..:) Kala Sagapo hehe :P i te sprawy..np onira glika(nie wiem jak to sie pisze)..efcharisto(dziekuje):D troche jeszcze pamietam tych slowek:D pamietam heh jak chodzilysmy po grecji i mowilismy do grekow jak nas zaczepiali \"den katalaweno\"heh czyli nie rozumiem hehe a oni sie starali biedny to inaczej wytlumaczyc ehe co chcieli powiedziec:D/zmykam ok milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka.... Babitek..... a kto to ??? hmmmm nie pamietam :) Kala witamy z podrózy poslubnej :) napisz koniecznie jak było :) Babitku duzo zdrowia dla Twego pieska życze :) to dsuper ze Mazury sa fajne ja jeszzce nie byłam :( Calineczka nie choruj, nie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×