Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mi też podobało się na spotkaniach,u nas prowadził taki facet-bardzo miły:) my też kupiliśmy książeczkę i termometr-tak w ogóle to stosujemy tą metodę i oboje pilnujemy,jesteśmy zadowoleni:) jeszcze jutro do pracy i wolna niedziela:) szybko minął mi ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ruda:) u nas na pczatku nie było marszu-tylko inne pieśń\"Więc prowadź nas przez życia trud,więc prowadź nas po życia krętych ścieżkach\" na koniec było ave maryia,a w między czasie \"Oblubieniec\" piękna pieśń :) jeszcze kilka dni i wydamy ostatnie panny za mąż :) a niedługo pierwsza rocznica slubu-Darianki-która tutaj wieki nie był i pewnie zaraz się pojawi i napisze ze podczytuj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja znów zostałam sama na weekend :( ale mam ambitne plany na jutro: wyspac sie i posprzatac w pokoju :) teraz to bym sobie najchetniej poszla spac :) musielismy zareklamowac łóżko - wygieło się na środku i w poniedzialek nam zabiora i oddadza po swietach - a my bedziemy spac na podlodze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO M.S.
Serdecznie zapraszam do nowootwartego STUDIA MODY SLUBNEJ "INES" w Lęborku. Oferujemy: ♠ suknie ślubne (gotowe i szyte na zamówienie) ♠ wypożyczalnia ♠ sukienki koktajlowe (na ślub cywilny i poprawiny), ♠ suknie wieczorowe i wizytowe ♠ garnitury G. Armani, Hugo Boss ♠ i inne akcesoria ślubne: (buty,halki,welony, kapelusze, rękawiczki, bolerka, ozdoby, tiary, biżuteria, itp.) ♠ stylizacja DOM HANDLOWY ‘’KUPIEC’’ LOKAL NR 6, II PIĘTRO UL. ZWYCIĘSTWA 3 84-300 Lębork TEL.: 0 600 596 406 www.inesmodaslubna.subtech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO M.S.
Serdecznie zapraszam do nowootwartego STUDIA MODY SLUBNEJ "INES" w Lęborku. Oferujemy: ♠ suknie ślubne (gotowe i szyte na zamówienie) ♠ wypożyczalnia ♠ sukienki koktajlowe (na ślub cywilny i poprawiny), ♠ suknie wieczorowe i wizytowe ♠ garnitury G. Armani, Hugo Boss ♠ i inne akcesoria ślubne: (buty,halki,welony, kapelusze, rękawiczki, bolerka, ozdoby, tiary, biżuteria, itp.) ♠ stylizacja DOM HANDLOWY ‘’KUPIEC’’ LOKAL NR 6, II PIĘTRO UL. ZWYCIĘSTWA 3 84-300 Lębork TEL.: 0 600 596 406 www.inesmodaslubna.subtech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze nasza kolezanka sie reklamuje :) tylko Aga tu juz wszyscy prawie hajtnieci :) ogladam madagaskar i placze ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO M.S.
nie wszyscy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim dawno się nie odzywałam ale Was podczytywałam Po kolejni co u mnie słychać sprawa ze zdrowiem się wyjaśniła przeszłam bardzo poważne zatrucie organizmu mam prace, studia ostatni rok i pisanie pracy magisterskiej a w planach staranie się o dzidziusia :D Ruda proszę o zdjęcia bo jak dobrze pamiętam szyjesz w Ząbkach i jestem ciekawa co wybrałaś pozdrawiam Was ciepło i postaram się teraz częściej odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka-ale masz fajnie:).a ja niestety juz w pracy od ponad godzinki:( do 16:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zonqa :) fajnie ze ze zdrowiek juz wszystko ok :) jeden plan wykonany wyspalam sie teraz zostal mi ten drugi - pokoj :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie weekendowo i bardzo zimno ,minus 5:( A ja dzisiaj po poludniu chce jechac na zakupy chce sobie kupic sukienke na swieta,mimo ze brzuszek jest ale chce fajnie wygladac ! Zonqa -Fajnie ze Twoje zrowko juz ok 3mam kciuki za starania. Ja wlasnie posprzatalam i przygotowalam wszystko do Bigosu teraz wszystko sie gotuje a ja odpoczywam . Zycze wam milego dnia i weekendu . Zonki jak spedzacie Pierwsze wspolne swieta jako malzenstwo razem z rodzicami czy jak my niestety w tym roku nie mozemy spedzic tych swiat z rodzicami brak urlopu i spedzimy wigilie z szwgaierka i szwagrem i mala Chantalka i maja jeszcze byc jeszcze rodzice szwagra mam nadzieje ze bedzie milo-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my spędzamy wigilie u teściów i moich rodziców-co się teściowej na pewno nie spodoba! No bo jak tak można!!! Jej córka do swojej mamy może przyjechać co tydzień ,ale jak ja jadę do swojej, to jest wielkie ale-popierdolona baba-w przyszłym roku stawiam przed domem działka samo namierzające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na Wigilię jedziemy do mojej mamy - tata jest w rejsie, więc pewnie byłoby jej smutno w święta tylko z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam niedzielnie :) my wigilie spedzamy wszedzie :) najpierw u mnie, potem do michała, w pierwszy dzien jeszcze nie wiem co robimy, ale w drugi jedziemy na chrzciny na rzeszów. a tak w ogole od dzis sie odcudzam, moja waga od slubu sie podniosla o 6 kg o zgrozo , musze wiecej cwiczyc i mniej jesc :) zaraz ide do kosciola :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Mi troche smutno bo wczoraj mielismy stluczke ....Pan sie zagapil i wjechal nam do tylu auta ...dobrze ze nam sie nic nie stalo :( :) A auto no coz rzecz nabyta ....:) Widac ze wczoraj bylo 13 uciekam przygotowywac obiadek a potem jedziemy na nowe mieszkanie bo dzisiaj ma przyjechac projektat kuchni ...zycze wam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) a może Ty w ciąży jesteś?? A my w poniedziałek umawiamy się z projektantem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my u tesciów od których wracamy 27 i mamy wolne do 5 stcznia sylwester w gronie przyjaciół w domku bo moi rodzice jada do szczyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w sumie wolałabym być u obydwu rodzin, ale w przypadku odległości między miastami 130 km to nie bardzo możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia wlasnie mialam sie pytac dlaczego sie tak mało ostatnio odzywasz :) Yza w ciazy nie jestem (poki co nic o tym nie wiem) po prostu sobie pofolgowalam z jedzonkiem i tak mi sie przybrało :( no cóż- słodycze, fast foody i piwo robia swoje zaraz wlasnie chyba sobie pocwicze z godzinke :) Iza-Rybnik najwazniejsze ze Wam nic sie nie stało. no to komu herbatki zrobic?? ciekawe jak tam nasze ostatnie panny młode?? Chyba stresik juz łapią?? a nasze ciężarówki jak?? dobrze się czują wszystkie?? moja siostra za 2 miesiace rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) pocwiczylam :) teraz czekam na odp. od kolezanki czy przyjedzie czy nie, na wszelki wypadek włozyłma winko do lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten roczek zleciał:) Agatka:) wino sama piłaś czy z lusterkiem?(koleżanką :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie rozpisały no no :) gagatku winko zachowaj dla męża ;) a stresik owszem, łapią (choć mojej swiadkowej, ktora nie śpi po nocach nie przebiję) prze swieta będę sie musiała nauczyć tańczyć...lo matko....może powiem, ze w ciaży jestem (tyle ludzi to sugerowało, że by spokojnie przeszło :P w końcu my tacy młodzi i biedni, slub zimą to tylko wpadka mogła być) to mi dają spokój- będę siedziec za stołem i gadać :P Yzulka na co zamawaicie projekt? Bo juz sie pogubiłam- Wy dopiero chcecie zacząć budowę? zonqa ja jestem z Wrocka, szyję we Wrocu. Zdjecia juz przesyłam Jestem super happy bo krawcowa za płaszczyk chce tylko 100 zł W moim miasteczku szukałam jakiegoś okrycia - były srednio ladne (nawet bez wciecia w pasie i -o zgrozo!- zapinane na zamek ) wypozyczenie stówa, uszycie 500 zł. A wiadomo jak jest z ecrue- trzeba zgrać odcienie inaczej lipa...A tak mam śliczny a'la królowa sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! No ładnie się rozpisałyście, wiedzę że topik znów odżywa :):) Zonqa, to ja szyłam w Ząbkach =) Moja suknia jest na www.suknie-slubne.waw.pl w kategorii contrast pod numerem 909 (jak otworzysz całe okno to w prawym dolnym rogu, Ruda miała problemy:D:D;)) Rudziutka, ja etolkę wypożyczyłam w sobotę:) ładna, delikatna, za jedyne 60 zł plus 100 zł zwrotnej kaucji;) Byłam pierwszy raz do bardzo dawna w naszym kościele i nie wiedzialam ze az tak sie pozmienialo, jest super ogrzewanie w ogole nie jest zimno =) wiec kwestia tylko przejscia z samochodu do kosciola i spowrotem:) Poza tym bylam wreszcie u tej nieszczęsnej spowiedzi :D i powiem Wam że było dziwnie, tzn dość nieprzyjemnie mnie ksiadz opierdzielił za wspolne mieszkanie i spanie itd.. no ale podpisal i dal rozgrzeszenie;) z bańki! :P Potem byliśmy na ostatnim spotkaniu z księdzem, powiedział że oostatecznie moze byc tylko jedna spowiedz;) ale przynajmniej ja zaswiece przykladem i pojde do jeszcze jednej, a A sie upiecze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziutka, a bukiecik już wybrałaś? Ja się zdecydowałam na lekko różowe różyczki, ale nie wiem czy przy tym pozostać, moze znacie jakies fajne stronki z bukiecikami...? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dzis nie poszlam do pracy bylismy wszystko zalatwiac z sobotnim wypadkiem i okazalo sie ze nasze autko nie nadaje sie do naprawy bo cena jest wyzsza niz rownowartosc auta niestety :( na 16 mam termin do lekarza czy z nasza fasolka jest wszystko ok wiadomo wypadek wypadkiem :( i mamy przyjechac. U NAS strasznie zimno nadal minus 5 az nie chce sie z domu ruszyc , jak by tego bylo jeszcze malo to nadodatek jeszcze automat nam sie psuje ale dobrze ze jeszcze na gwarancji jest :( niech ten rok sie juz konczy.A tak po za tym ok.A jak u was? Bukiety slubne -http://www.google.de/search?sourceid=navclient&hl=de&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL_de&q=bukiety+slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual bukiet mam zamówiony- storczyki kremowe i herbaciane róże, linka nie pomnę- róże mają tworzyć podstawę (taki wianuszek dodokoła na dole) reszta to storczyki. Bardzo mi sie podobają takie wiechcie spływające z rak, ale cena zaporowa :( Dałam sobie spokój A etolę też będe miała, tyle że narzuconą na płaszczyk (bo w samej to jednak za zimno) Iza ale sie Wam narobiło...uszkodzona jest jakaś droga część czy po prostu samochód jest w duzym stopniu zniszczony? Trzymam kciuki za zdrowie fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda wedlug nas samochod jest ok ale wiadomo Niemcy stwierdzili ze naprawa jest drozsza niz wartosc auta i wyplaca nam rownowartosc auta +gaz bo mamy instalacje gazowa a auto mozemy sobie naprawic w Polsce za 10%sumy tej ktorej otrzymiemy. Ja tez mam nadzieje ze Fasolka nic nie jest bo nic mnie nie boli ale lepiej skontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm skoro dostaniecie mamonę jesteście w stanie go naprawić to wyjdzicie z tego "obronną ręka" ;). Byleby tylko z maluszkiem wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×