Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Fajna- również przesyłam buziaki- wiem co czujesz, dlatego ja sie postaram wmiksować w imprezę Sylwestową, którą mój maż będzie obsługiwał w lokalu, w którym pracuje....Jak co roku- moze za barem, a moze po prostu zatrudnię sie na zmywaku:) podaję linka do tej restauracji, jest Boska, a hotel???? Fantastyczna sprawa:) http://www.moccadoro.pl/ W każym razie polecam. Fajna- spróbuj wmikować męża, choć nie wiem czy bedzie chciał- zawsze to jakaś odmiana i możecie sobie złożyć życzenia i naprawde jest to jakiś kompromis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin- to też znam z autopsji, mój maż przepracuje cały weekend- tak sie zapowiada i pewnie nie będzie kiedy pogadać....pewnie przebudzę sie jak wróci z pracy i bęziemy gadać w łóżku....i kiedy mamy sobie dziecko zrobić? Nawet nie ma kiedy sie pokłócić:) Ale też go Kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podpisuje liste na druga zmiane ;) bede później a tyle napisalam i mi wcieło och buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do domu...może dziś uda mi sie z Wami posiedzieć wieczorkiem:) Buziaki ps. dzięki za foteczki, dostałam od B.ona i od jakiegoś młodzieńca- niestety sie nie podpisał, wieczorkiem wyślę moje... wejdzcie na mojego Bloga tam jest masa zdjęć:)troche opowieści i śmiesznych historii.....Eluś, Tobie też wyślę... http://www.pogodna.notki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze 🌼??? Moi kochani ja o was pamietam tylko narzekam na to, iż doba jest dla mnie za krótka :P U nas w porządku - U Julki takze...Nawet mozemy sie pochwalić dwoma pięknymi zebolkami :D Buziaki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Kat - no właśnie w tym problem ,że mój mąż na taki mixy nie idzie :-( Dobrze ,że chociaż Tobie jakoś się uda wkręcić hi hi A Ty Yasminka - dostaniesz zaraz klapsa w pupę - \" głos jak dzwon \" :P- no co ty malutka ? :-). U mnie to raczej samozaparcie . Zawsze chciałam tak sobie pogrywać i moje marzenia się spełniły . Szkoda ,że nikt mi nie mówił ,że tyle wyrzeczeń to za sobą niesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga {cześć]:-) dawno Cię u Nas nie było! . Witam i o zdrówko nie pytam bo już wiem ,że że jakoś się kręci . Ale mooocno Cię całuję i Julcię też :-) 😘 AAAA - i jeszcze jedno - nikt Cie tu nie zapomniał ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ KINGUS PO DLUGIEJ PRZERWIE.mOJ TATA JEDZIE DO SZCZAWNA ZDROJU.dOBRZE,ŻE ZNALEZLIŚMY POLACZENIE Z NASZEGO MIASTA.bEDZIE MAIŁ PRZESIADKE WE Wroclawiu do wałbrzycha a stamtad ma wziąć taxi,żeby juz sie nie błakał.Podjedzie pod same sanatorium. Najgorzej to boje sie jego drogi powrotnej.Turnus trwa do24 ale zdecydowalismy ,że wyjedzie juz 23.Ale to i tak bedzie tragedia przed świętami.Ten kurs pks co jedzie od nas do wroclawia,na wieczór kursuje w przeciwna strone.Ale boimy sie,że przed świetami i pks może byc załadowany,a to jednak bezpieczniej.Ale cóz mowi sie trudno,niech sobie tatulek odpocznie i wykuruje,żeby na nowy rok był jak nowo narodzony. Boże dziewczynki jak ja wam wsólczuje tego sylwestra.Mi byloby bardzo ciezko.Ale głowka do gory-zapraszam do siebie-może ktos skorzysta? My nie mamy jeszcze sprecyzowanych planow,u nas to zawsze na sam koniec cos sie wykluje.Tradycyjnie pewnie w gronie rodzinnym albo ze znajomymi na prywatnym przyjatku. Zabawa bedzie przed z męza firmy wiec darujemy sobie lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Kropelka nie przejmuj się ja i tak w robieniu byków mam przewagę :P nad Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna,ktos robi twojemu zespolowi konkurencję.Wlaśnie widzialam jak ktos reklamuje tu swój zespól. dobry sposob na złapanie klienta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeleczko - w sumie tak ale prawda jest taka ,że najczęściej w sprawie tego typu imprez dzwonią właściciele pobliskich ośrodków czy lokali bo z dojazdem na dużą odległość różnie bywa i koszta też są większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sasiad gra na róznych imprezach i on wiele lat temu szukal klientów w ten sposob,ze chodził czytać zapowiedzi przedslubne ,spisywał adresy i sam sie pytał o to czy juz maja orkiestrę.Kiedys wlasnie tak trafił na mojego pierwszego meza.Troche bylo z tym smiechu bo ja juz wczesniej z nim rozmawialam o graniu na naszym weselu,a w miedzyczasie skontaktowalsie moj narzeczony.sasiad nie wiedzial,ze my wlasnie jestesmy para i bardzo sie zmartwil,ze ma 2 propozycje na ten sam dzien.Troche sia zamieszal,ale koniec koncow gral na naszym weselisku. nie wiem jak teraz pozyskuje klientow.Ale wiem,że dalej robi rozne imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia jasne, ze pamiętamy o Tobie!!! MoniaKat byłam na twoim blogu, świetnie się \"ciebie\" czyta. Bardzo podobał mi się obraz ślubu i wesela. Jesteś chyba z natury romantyczką... Nie myślałaś o pisaniu komercyjnym??? Fajna - mała się dopiero teraz robi do mnie podobna. Ale jest mi bardzo miło kiedy inni zauważają nasze podobieństwo. Kropelko - tata super wypocznie - Szczawno jest piekne. Mylo nawet się nie zastaniawiaj nad mgr. Dzięki za zdjecia - bardzo przystojny z ciebie facet - zreszta to chyba opinia wiekszosci dziewczyn Yasmin, mylo - od sierpnia mam przerwę od tabletek - terminy niedyspozycji troche wariuja ale ani cera ani włosy nie ucierpiały. Acha i moje libido jest the best. Caly czas mam ochotę na sesk hihih Elcia - jak twoja córcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - co do antykoncepcji - rozmawiałam ze swoim lekarzem. Po zabiegu o ktorym wam pisalam zdecyduję się chyba na spiralkę... z badania wynika że moja budowa idealnie odpowiada tej metodzie zapobiegania ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! kropelka no to Twój tato będzie niedaleko od nas. A Szczawno bardzo przyjemne i ładne miasteczko. Szkoda tylko, że nie trafił na wiosne jak kwitna różaneczniki i rododendrony, bo tam jest taki śliczny park i ławeczki między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam kochani! Ja się w sumie źle nie czuję tylko mam cholerny kaszel :( Męczy mnie jak nie wiem co :( Piję jakiś syrop, ale nawet dokładnie nie wiem jaki :( bo to angielski i ulotka po angielsku, a ja za dobrze języka nie kumam. Niby mąż mi przetłumaczył, ze to na kaszel suchy, ale póki co nie przechodzi :( Mylo pytałeś czym się interesuję? Uwielbiam czytać!Mogłabym całe dnie przeleżeć w łóżku i czytać książki :)Najbardziej to oczywiście romanse lubię :) Lubię też tańczyć :) Kiedyś robiłam to bardzp często, chodziłam na kursy, brałam udział w turniejach , ale żadnych znaczących :)Teraz brak mi na to czasu i zapału, aczkolwiek uwielbiam chodzic na wesela :) Co do tego zdjęcia to dziwne, że w Twoich zdjęciach z Twojej poczty zaplatały się zdjecia BlingBling!Aczkolwiek jesli to faktycznie tak było to przepraszam za pomyłkę :)Ale swoje zdanie podtrzymuję i uważam, że kobitka na tym zdjęciu to bardzo ładna laseczka :) Ejmi co do Sylwestra to mój Paweł 31 grudnia pracuje na nockę :( Niby mówi, ze wróci o 23, ale jak wypadnie coś ekstar to nie wróci i bedę w Sylwestra sama :( Trzymam mocno kciukasy za rozmowę w sprawie pracy! Asiu uściskaj malutka ode mnie :) a teściwoą się nie przejmuj :) Zreguły to one wszystko wiedzą \"najlepiej\", a już zwłaszcza jeśli chodzi o wychowanie dzieci :) Kinga :) witaj :) I jak tam zycie na obczyźnie? Dla Wszystkich pozostałych osóbek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit - dzieki serdeczne za trzymanie paluszkow, jutro wam naszpisze co i jak z ta praca. Ja juz sie nie ekscytuje bo wiem ze nie warto sie nakrecac. Mam juz troche doswiadczenia w tego typu rozmowach i wiem ze cala atmosferka to zalezy tylko od pracowawcy. No zobaczymy jak bedzie... Co do sylwestra, pewnie zrobimy tak ze po swietach zostane u rodzicow, maz pojedzie do pracy odbebni ta sluzbe i dolaczy do mnie. pewnie spedzimy te noc z rodzicami.... chyba ze w ostatniej chwili cos zmontuje z moimi kumpelami z liceum. Fajnie byloby pojsc gdzies potanczyc ale pewnie z kasa tez za wesolo nie bedzie, wiadomo swieta, prezenty - zawsze mnostwo wydatkow. Kinga - witaj witaj! Pojawiaj sie u nas czesciej! Nie zpaomnialismy o tobie i Twojej malej Julci:) Elcia - mam nadziej ze Twoje dziecko szybko dojdzie do siebie, niech kuruje sie malenstwo, bedzie dobrze:) Yasmin - fajnie ze polepszylo sie w waszym gniazdku, teraz widze ze gruchacie do siebie jak dwa golabki.. ciesze sie bardzo:) Kochani chce sie podzielic z wami jeszcze czyms... otoz od jakiegos czasu swietnie dogaduje sie z moja przyjaciolka z liceum, kiedys bylysmy nierozlaczne.. a potem zycie nam pokomplikowalo w tej przyjazni byla spora przerwa, ale teraz jest dobrze i bardzo sie z tego ciesze. Szkoda tylko ze teraz kiedy sie uklada jestesmy daleko od siebie... wszystko zepsul miedzy nami jedne facet (szuja i klamca) i zazdrosc... ale dzis stwierdzilysmy ze skoro przetrwalysmy to to cos znaczy. Fajnie ciesze sie bo kocham ta dziewczyne jak siostre... moglabym na ten temat ksiazke napisac.... hmm a moze to jest dobry pomysl? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! kropelka34jej : jak podobal sie film? Chcialem obejrzec, niestety nie udalo sie, chcialbym najpierw przeczytac ksiazke i porownac. Twoim ojcem sie nie martw, napewno sobie poradzi, moze dobrze ze ma taki kawalek samemu do pokonania, napewno po tym czasie tak sie steskni ze wiecej nie pojedzie! yasmin : nie zagalopowalas sie! uwazaj bo ja Ciebie dopadne ;) jaki przystojny, zwykly gosciu, taki jak kazdy facet! Widzisz co do bzykania u mojej dziewczyny jest zupelnie odwrotnie, kompletny brak zainteresowania seksem i wszystkim co do tego prowadzi, nawet moje masaze widze ze sa troche drazliwe :/ Ciekawe z tym lekarzem, jak mialbym isc ja w sprawach meskich :) napewno wole kobiete, bo facet...hm zalatuje mi to troche niepewnie :) kuleczkaaa : witaj, nie krempuj sie, ja tutaj sobie jestem calkiem z boczku i nikomu nie wadze :) Fajnie bo dzieki Wam moge duzo zrozumiec, a ze jestem strasznie dziwny, majacy rozne humory jest to dla mnie bardzo wazne! thahluant : super, lubisz extrim :) podziwiam ze masz na te rzeczy sile, bo dla kobiety musibyc to chyba dosc ciezkie. FAJNA-AJ : juz wysylam, widzisz juz stracilem rachube, bo codziennie wysylam ostatnio :) w szkole walcze, do neidzieli musze oddac pierwszy rozdzial, niestety nie moge jakos przysiasc! jestem pod wrazeniem ze spiewasz! Czy sie nie denerwujesz podczas jakies imprezy? byly jakies wpadki? SYlwestrem sie nie martw, niestety widzisz w zyciu tak bywa ze chwile ktore chce sie spedzic z najblizsza osoba sa niemozliwe, odrobicie 1 i 2 stycznia :) trzy lata temu tez w sylwestra pracowalem, od 20 do 8 rano, ni bylo mi za milo, ale coz... MoniaKat : to ja! b.ona : pewnie ten brak seksu tez jest spowodowany ciaglym pospiechem, stresem, mamy7 tego ostatnio bardzo duzo, w wekend nawet ciezko byc dluzej bo co chwile cos. gawit_27 : super, czyli jakis maly medal napewno byl co? Wazne ze umiesz sie odprezyc czytajac ksiazki, powiedz a co takiego jest wciagajacego w romansach :) ? ejmi : zepsul miedzy nami jedne facet (szuja i klamca), protestuje w imieniu mezczyzn :) :) Pozdrawiam i dziekuje za zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Czesc 🖐️ Ja dzis troszke później ale cały czas jest coś do zrobienia. Kropelka no i jak po seansie? Mnie bardzo zafascynowałą książka i do kina MUSIAŁAM isć, oczywiście już pierwszego dnia:) MM stwierdził, ze film był nudny, ja jestem odmiennego zdania. Obejrzałąm i uważam, ze film jest ok:) Mylo ja tebsy odstwiłam jakieś pół roku temu i... i kłopoty z cera są:( ALe jeśli chodzi o pożądanie to...chyba było wieksze podczas przyjmowania tabletek, chociaż może to przez to, że teraz mniej czasu mamy:O Nie wiem. Ja chodze do lekarki od spraw kobiecych i do faceta raczej nie pójdę. Wolę tą babkę, bo juz się do niej przekonałam:) Kinga nie wiem czy mnie kojarzysz ale pisałaś kiedyś na topiku razem ze mną tylko teraz zniknęłaś:( ALe z tego co pamiętam to pisałaś, ze wyjezdzacie, wiec opoiwiadaj jak się zyje? No wiecie ja sylwestra pewnie spędzę na białej sali. MM jakiś taki mało rozrywkowy jest:( Mam nadzieję, ze nie zaproszą nas znajomi ci co zawsze bo chyba się... no wolę w domu tę noc spędzić:O Chociaż jakby była moja druchna to zaszalałybyśmy:D Może uda mi sie ja namówić, zeby przyjechała, to jest dobra myśl:D Ejmi nie weim czy sie chwaliłaś czy moze ja nie doczytałąm ale jak zawody męża??????????? Pochwal sie:D Uwazam, ze mogę juz gratulować:D co niniejszym czynię:D A jutro będzie w porządku:) Tylko sie nie stresuj. Będę trzymać kciuki:) No coz padam wiec czas sie pożegnać. Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci - pamiętacie te bajkę:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie udalo mi sie wczoraj obejrzec calego filmu,ale dzis skonczyłam.I mówie tak-dobrze,ze przeczytalam najpierw ksiązke,bo latwiej bylo mi zrozumiec film.Ale jednak ksiazka bez porownanai lepsza!.To moje osobiste zdanie.Nie czulam tego dreszczyku ,co podczas czytania.Połknełam to opowiadanie jednym tchem.Ale ogólnie mowiąc-film też warto obejrzeć. Dziś maż ma przynieść z pracy \"Lot 93\".Tego jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani będąc w tematyce filmu,to polecam komedię-poznaj moich rodziców.To nie nowośc,ale juz kilka razy oglądaliśmy i tak jakoś wciąga.Główny bohater ten sam co w\"Duplex-czyli starsza pani musi zniknąć\"-też wesoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama przychodzi po synka do przedszkola ale widzi, że synek siedzi i jest strasznie smutny: - Co się stało syneczku? - pyta matka. - No bo pani powiedziała, że mamy usiasc na nocniczki i zrobić grzecznie kupkę. A kto nie zrobi, to nie wyjdzie na podwórko się bawić. - odpowiada synek. - Ojej, syneczku i co? Nie mogłes zrobić kupki? - Nie, mamusiu, ja zrobiłem, ale Marek mi ukradł... :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Dom starców. Staruszek siedzi w wózku inwalidzkim, opiekuje się nim pielęgniarka. W pewnym momencie staruszek zaczyna przechylać się w prawo, ale czujna opiekunka natychmiast go poprawia. Po kilku chwilach dziadunio powoli odchyla się w lewo, ale i tym razem pielęgniarka natychmiast pomaga mu odzyskać pion. Po paru minutach staruszek odchyla się do przodu, ale i tym razem pielęgniarka jest na swoim miejscu. W weekend staruszka odwiedziła rodzina. Na pytanie jak go tutaj traktują odpowiada: - Byłoby nieźle, ale od tygodnia pierdnąć mi nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidomy myje naczynia.Zaczyna ob szklanek,talerzy,w końcu myje tarkę.Myje ,myje ,nagle odkłada i mówi; Kurde...jeszcze w życiu takich głupot nie czytałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylo! No medaliki były, ale jak już pisałam to były takie szkolne turnieje :) Miedzy szkołami tańca, zadne zawodostwo!Myslę, że za późno się za to zabrałam :) Byłam juz w Liceum. Jakbym wcześniej posłuchała mamy to kto wie czy w \"tańcu z gwaizdami\" bym nie wylądowała :) Oczywiście zartowałam :) A co takiego jest w romanasach?To, że są nieralne!To, że to co jest w tych książkach ma małe szanse na sprawdzenie się w rzeczywistości, ale dzięki temu mam dużo marzeń :) DObranoc Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem zjadlam przed chwila kolacje wiem że juz późno ale bardzo mi sie chcialo, zreszta nie tylko to mi sie dzis chce .... ale musze sie wstrzymac do stycznia ...:( MYlo no lubimy prezenty i wy chyba tez, co do gorsteu to chyba ja wlasnie planuje cos mezowi jak przyjedzie wykombinowac ;)zaskoczyc go. a co lubie robic hmm lubie czytac ksiazki głownie psychologia i psychoterapia, choc i literatura, tanczyc choc nie tak by byly medale i wogole poza tym aktywnie wypoczywac lubie cwiczyc teraz na brzuszek i wspinaczke choc rzadko mam mozliwosc ogólnie lubie sie dobrze wypocic ;) a teraz wiekszosc czasu pochlania mi zajmowanie sie dzieckiem, co do lekarza gin to wiesz mi to obojetne ale mój zadowlony ze mam gina kobiete ale wiesz dla nas takie badanie nie jest wiesz komfortowe, co do intymnych spraw to mysle ze moze ma taki czas i trzeba to przeczekac mój tez tak kiedys mial zwlaszcza jak duzo stresów i ja czekalam :)a humorki chyba kazdy ma :) jak mój mówi takich fchów jak Ty to chyba nikt nie ma ale teraz jak pojechal do Anglii i mieszka z kumplem i jego kobieta to uwaza ze moje fochy to mniam az teskni za mna i nimi :) a mgr zaczynaj nie wachaj sie zawsze warto miec wiecej wyksztalcenia niz mniej Yasmin troche mnie zszokowalas tym mniam na mylo hehe to moze ja jako wyposzczona slomiana zonka powinnam tak zareagowac hehe moze nie smialam ;) kuleczka :) elcia:) Monia kat- rzeczywiscie fajna ta restauracja , co do czasu spedzanego z mezem to chyba ja tez nie bede miala za duzo bo on duzo pracuje tam w Anglii ale przynajmniej bedziemy juz razem. Kiedys tez pisalam bloga dla malej ale juz casu nie mam tym sie zajmowac :) thahluant :) fajna wiesz no musisz miec jakis fajny glos skoro tak pospiewujesz b.ona ja tez chce zdjecia moze byc na joannawiktoria@o2.pl kropelka mam nadzieje ze tato dotrze bez komplikacji , a co do sylwestra to ja bede zupelnie sama a mala bedzie spala. a na jaka spiralke chcesz sie zdecydowac ja tak wlasnie mysle czy tabsy czy moze spirala Kinga 23🌻 i dla Julci 🌻 gawit:) dziekuje za usciski, zdrówka zycze a mam pytanko nieorientujesz sie czy moze plastry anty sa w Anglii za darmo tak jak tabsy, a tesciowa nie dziala na mnie az tak bardzo :) Ejmi- faceci nie psuja to kobiety nie potrafia opanowac emocji bo skoro przyjaźn byla to mysle że powinna przetrwac pomimo faceta dzis gadalam z mezem i moze 7 by przyleciał czyli caly tydzien wczesniej :) i 14 lecialabym do niego:)najgorasze że to co zarobil musi przeznaczyc na mieszkanie i to by je urzadzic no ale jak mamy tam mieszkac to trzeba :( dobra ide spac bo siedze juz za dlugo papa do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam w czwartkowy poranek:) Och jakie miałam miłe powitanie dnia:) Wiecej takich chwil poproszę:) Dziś pewnie mnie nie będzi a to dlatego, że \"szaleje\" na górze:) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×