Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Elcia,asia zamiesciła na stronce 80 zdjęcia z roczku córci.🖐️ Yasmin to superowo,ze juz ci przeszło.Mam nadzieje,ze tobie Ejmi tez niedlugo przejdzie i będziesz jak nowo narodzona. Aseksowanie to jest zawsze superoooooweeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko - Tobie także dziękuję za dobre słowo ( ty nasz dobry duszku ) . A co do obsługi studenta w dziekanacie czy u dziekana to najwyraźniej w większości uczelni jest to samo . U mnie też studenta wiecznie się zwodzi i odsyła z kwitkiem :-( . Jeśli chodzi o pracę to na pewno sprawdzisz się . Jesteś sympatyczną osóbką a i wygląda na to że obrotna babeczka też jesteś . Teraz tylko główka do góry - i do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminka - w takim razie udanego wieczorku życzę . Jeśli piszesz ,że humorek masz dziś kapitalny to na pewno nic ci już planów nie pokrzyżuje . Dobrze masz -też bym się już odchamiła :-) Postanowiliśmy z mężem ,że w naszą rocznicę ślubu a dokładnie25 grudnia udamy się na jakieś małe szaleństwo aby zatańczyć . Wraca z angli mój cycuszek ( młodszy braciszek ) i moja psiapsiółka której nie widziałam od roku zapowiada się nie źle . No ale nie zapeszam :-) Mocno cię całuję dziewczynko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz jest tu wielu takich ludzi!!! Ja co prawda mężatką jeszcze nie jestem, ale już 9 miesięcy noszę na palcu pierścionek i dzięki temu moje życie nabrał sensu. Wszystko powoli zaczyna się układać i mogę spokojnie powiedzieć, że jestem (prawie w pełni) szczęśliwa! POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelrczko - ciebie też mocno ściskam . Dobrze ,żę masz choć w części za sobą świąteczne zakupy . Mnie jeszcze czeka gonitwa po sklepach . Po niedzieli wybiorę się na jakieś szaleństwo , bo na razie lipa w portwelu a po niedzieli wypłatka :-)Nie mam pojęcia jaką niespodziankę zrobic męzowi -ale kończą mu się perfumki także najprędzej dostanie jakąś ładną wodę i...Panią mikołajową ze mną w roli głównej na deserek ( Kupiłam sobie fajna Mikołajową bieliznę specjalnie w celu \"podarowania mu odrobiny przyjemności \". Cmoook😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-M🖐️,niech ci sie to szczęscie rozkręci na maxxxa. Właśnie ściąga do mnie moja siostra ,żebym polożyła jej farbę.To już sobie nie popiszę. wpadnę moż do was jeszcze kochani🖐️ MYLO???? THAHLUANT???? EWCIA???? BUZIACZKI DLA CALEJ RESZTY👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna - dziękuje Ci Skarbie za tak miłe słówka. Co do mojej pracy to ja już powoli tracę nadzieję.. w ogóle myśle sobie że niepotrzebnie robiłam te studia.. po co mi to wszystko było. W poniedziałek bedę wiedziała czy mam szansę na etat.. jeśli to nie wypali..koniec, poddaje się, nie szukam. Jestem cholernie rozdrażniona przez ten ból, do tego bardzo boli mnie głowa, ta pogoda mnie dobija ciągle chodze śpiąca. Wszystko jest bleeeee.. Dziś w ogóle mam kiepski dzień z naszych planów zostały nici, bo nie odpalił nam samochód, prawdopodobnie rozładował sie akumulator. Podładowaliśmy troche i teraz mąż idzie zobaczyć czy załapie. A miało być tak miło, mieliśmy pojechać do warszawki połazić po sklepach, zjeść jakiś fajny obiad. i wszystko psu w d.... Mam nadzieje że uda sie uruchomić tego dziada żeby przynajmniej pojechac do rodziców na weekend.. jesli przyjdzie mi tu siedzieć to załapie doła na maxa! Przepraszam Was że wprowadzam tutaj taki nastrój, ale chciałam się komuś pożalić.. Buziaki dla szystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wlasnie skonczylam czytac zaleglosci. Jak zwykle duzo sie dzialo,kobiety zaczely mowic o dietach,Kurcze jestem pod wrazeniem ze tyle wszystkie schudlyscie. Ja chyba jestem tu najciezsza, chociaz moze tego tak nie widac. Od maja 2005 jestem na topicu dietkowym, udalo mi sie w tamtym roku zrzucic 7 kilo,mialam motywacje,jechalismy na slub .... Ale juz kilka razy wrocilo to wszystko potem znowu spadlo i tak w kolko Zawsze chudne jak jestem w kraju. To dziwne bo czlowiek marzy o roznych przysmakach itp , tam jestem tak zaganiana ze kilogramy same znikaja. Mam grupe A RH+ , kiedys naczytalam sie ze ludzie o tej grupie krwi,powinni bardziej zyc w zgodzie z natura, jesc wiecej warzyw,zboz no i wlasnie bez mieska. Na przekor tego wszystkeigo ja od malego bylam wychowana na miesie,dziadek byl mysliwym i miesa u nas bylo zawsze duzo w domu. Pamietam jak moj brat zrobil babci malego psikusa. Babcia nalala mu zupy i na jakis czas wyszla z kuchni.Wraca i widzi ze na patelni ubylo miesko na drugie danie. Wiec sie pyta malucha gdzie sie to podzialo, a on jej na to ze w zupce nie bylo mieska wiec zabral z patelni. 🌻 Gawit , jestem jestem tylko ze pozno wracalam z pracy i juz nie szlam do biura na internet. Auto przeczyszczone, teraz tylko musimy sie wybrac nim na dlugasna wycieczke,bo ponoc jeszcze sa resztki powietrza gdzies tam. Wczoraj by nam sie to udalo bo jechalismy 100km pod Szwecje do domku letniskowego szefa,zabrac jakies niepotrzebne rzeczy. No ale ze w tym samochodzie nie ma haka ,musielismy jechac innym, bo musielismy zabrac przyczepke. Byla straszna ulewa a dzisiaj juz bez deszczu ale nadal szaro i ponuro 🌻 przesylam kwiatka i prosze o zdjecia: B.ona,Ejmi,Fajna,Yasmin,Kinga bo waszych twarzyczek jeszzce nie widzialam Widze ze zakupy swiateczne w toku Ja w tym roku postanowilam nie stroic mieszkania tutaj, bo wszystkie ozdoby swiateczne ktore kupilam w zeszlym roku wywiozlam do Polski, myslalam ze w tym roku bede spedzac swieta w swoim mieszkanku,ale chyba jest to niemozliwe 🌻 Fajna no wlasnie zwiazek bez sprzeczek nie ma w sobie zycia. Ja z moim Karolem tworzymy bardzo spokojna pare,ale po roku mieszkania ze soba,przebywania dzien w dzien,bylo niemozliwe nie poklocenie sie . Teraz juz wiem ze ejst to rzecz naturalna. Wczesniej bylismy ze soba 2 lata ale wiekszosc przez internet,a jak jzu bylismy razem to ten czas chcielismy spedzic jak najlepiej , no i tak bylo. Jak to sie mowi kto sie lubi ten sie czubi , prawda? 🌻 Ejmi i Yasmin wracajcie szybko do zdrowia. Gorace usciski i buziaki dla was obu 🌻 A gdzie sie nam Bobasek zapodziala? No i Thahlunt cos rzadko zaglada. Mylo na pewno ma pelno pracy ale wierze ze jak juz znajdzie chwilke to do nas zajrzy. No i napisze jak mu poszla rozmowa z Polowka.... Sciskam wszystkich i ide sprzatac biuro bo przez tydzien Karol i jego kolega troszke nabrudzili a po weekedzie wraca cale szefostwo trzy dodatkowe osoby wiec musi blyszczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Sorki za zaniedbanie topiku ale miałam w końcu przeprowadzkę i padałam ze zmęczenia, ale już jestem na swoim:D:D:D:D:D:D:D:D Widzę, że duż się działo jak mnie nie bylo. Wpisów mnóstwo, ale to dobrze, bo widać, że topik żyje:) DObra ja tylko pomacham łapką i zmykam 🖐️ pozdrawiam wszystkich gorąco i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze wywolalam wilka z lasu Zapomnialam napisac ze w Mikolajki bylam zlozyc papierzyska na policje i mialam numerek 13 i okienko w ktorym mnie pan przyjal tez mialo numerek 13, ciekawa jestem co z tej konfiguracji wyjdzie. Czy dostane pozwolenie czy nie,okaze sie jak wroce po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czy mogłabym prosić o zdjęcia te osóbki co mi jeszcze nie przesłały? Z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ja od dziś już na urlopie i odliczam godziny do wyjazdu do Polski ( wyjeżdżamy w niedzielę rano), jak wszystko będzie dobrze to w niedzielę w nocy, bądź poniedziałek rano powinniśmy być już w domku :) k|Urdę, ale się cieszę :) będę tylko za wAMI TĘSKNIĆ, BO RODZIVE NETA NIE MAJĄ, ALE PEWNIE PPOBIEGNĘ DO JAKIEJŚ KAFEJKI ZAJRZEĆ DO wAS, ALBO U KOGOŚ ZE ZNAJOMYCH SIĘ ODEZWĘ :) Kurdę sorki za duże liteery, ale caps lock mi się włączył! wiecie co? postanowiłam w Polsce kupić testy owulacyjny. podobno są dobre!zobaczymy!staramy się o bobaska, ale do tej pory tak jakoś mało intensywnie :( może tte testy nam coś pomogą :) Wiecie coś kobitki na ich temat?a może mogłybyście jakiś polecić? buziaczki 😘 zajrzę jeszcze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:D no to zaczynamy weekend:Djak milo:D Yasmin pewnie juz balujesz na imprezce baw sie slonko baw:D a potem zdaj relacje jak bylo;)buziak:* Fajna-Aj dziekuje Ci bardzo za mile słowa az sie zaczerwienilam:)mam nadzieje ze bozonarodzeniowo-rocznicowa imprezka wypali i bedziesz cudnie wspominac ten wieczor czego Ci zycze z calego serduszka;) Ejmi jak tam humorek??mam nadzieje ze juz lepiej:)nie denerwuj sie wszystko bedzie ok:)glowka do gory:)3mam kciuki zeby wszystko sie ulozylo,a samochod??-zlosliwosc rzeczy martwych zazwyczaj psuje sie nie wtedy kiedy powinien a w zasadzie to w ogole nie powinien;)no juz Ejmi usmiechnij sie pieknie specjalnie dla nas, przesylam pozytywne fluidziki w postaci buziakow;):*:*:*👄 Bling Bling ja tez mam grupe krwi A i wg tego co czytalas u mnie wszystko sie zgadza-miesko moze dla mnie nie istniec;)serki twarozki jogurty itp to to co tygryski lubia najbardziej;)mieso jem sporadycznie po prostu za nim nie tesknie:) Bling sliczna z Ciebie kobietka dlugie wlosy sniada cera;) bobasek zaraz przesle Ci foteczki:)i ladnie prosze o Twoje:) Gawit27 zycze powodzenia w pracy nad bobaskiem i to jakze milej pracy;)ja tez baaaardzo chcialabym miec juz bobasa ale niestety najpierw musze skonczyc szkole znalezc dobra prace, warunki materialne musza byc na odpowiednim poziomie,a jak to wszystko sie ulozy to jak najszybciej chce zajsc w ciaze-latwo powiedziec trudniej wykonac aczkolwiek mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu,zdaje sobie w pelni sprawe ze male dzieciatko to nie tylko slodki anioleczek ale tez diabelek wcielony i wiem jaka wiaze sie odpowiedzialnosc z posiadaniem dziecka....ale swiadomosc tego ze to jest MOJE dziecko krew z krwi...ehhh mam nadzieje ze do 25 roku zycia bede mogla juz przelac na swoje wlasne malenstwo cala swoja milosc-no moze nie cala czesc zostawie dla tatusia bobaska;) co do mojej pracy to dzis nie bylam bo moglam isc ale nie musialam..mam jeszcze mozliwosc po niedzieli ale chyba sie nie zdecyduje poniewaz caly ten szef sklepu to jakis totalny przyglup....Boshe czy ja znajde kiedys normalne w miare db platne zajecie z przyzwoitym szefem??w ogole sa jeszcze tacy??.......jak na razie dalej klepie farbki..tzn sypie...jeszcze okolo 8 tys-czyli pikus........... pozdrowionka dla was wszystkich i dla Ciebie Mylo rowniez buziaaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie mija uroczy rodzinny wieczór! Uciekam do męza, bo chyba to jeszcze nie koniec... Dobranoc zdjecia wysłane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja tylko na chwilke, nadrobie zaległości jak wrócimy do domku. Udało nam się naprawić auto i pojechaliśmy do rodziców, ale podróż fatalna, średnio jezdzimy 2.5-3h a dziś jechaliśmy 5! Jestem padnięta. Przez weekend pewnie nie bede miała chwili wolnego czasu więc obiecuje ze wyśle zdjęcia po niedzieli. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze nikt o mnie nie pytal zostałam zapomniana :( Ejmi - mala wybrala ksiazek ale przyczepil sie do niej pieniazek ale pierw chciala za pieniazek łapac:) mam nadzieje ze dysk na swoim miejscu :)oszczedzaj sie Kropelko jestes silna kobieta i to napewno Cie bardziej wzmocnilo ja kiedys stracilam przyjaciela ale tego nie da sie porównac tez to przezywalam. fajnie ze masz teraz rodzinke i wszysto sie uklada :) Fajna dobrze ze tak milo wspominasz świeta to cudowne świeta pełne ciepla i milej atmosfery ale dla mnie od malego zawsze nerwówka na wigilii pamietam zoładek w supełek zwiniety. wiesz w tym naszym świecie pełnym stresów wiesz nie trudno o kłotnie gdyz w kazdym z nas sie gromadza stresy i niegatywne emocje ale wazne by pogadac i czasami i godzic sie miło ;)ale juz doczytalam ze ok :) ja uwielbiam wychodzic z mezem ale nie mamy za duzo okazji tym bardziej teraz jak jest mala Widze ze godzenie ciagle w toku - bielizna z pewnoscia rozgrzeje wasze zmysly :) kuleczka :) jak z praca ? mam nadzieje ze nzajdziesz normalna z fajnym szefem zycze tego :) Magda M🖐️ mam nadzieje ze bedziesz w pelni szczesliwa Elcia - zamiescilam je na naszych wypowiedziach bo cos mi poczta szwankowala strona 80 Bling - Ty i tak ładnie wygladasz 🌻fajnie ze z autem juz ok Mi sie nawet nie chce stroic mieszkania bo sama w nim bede z mala :(a co chcesz sie dostac do Policji czy jak ze zlozyłas papiery- co do liczb to tylko liczby :) bobasekm - gratuluje ze juz na swoim :) gawit - kurcze a ja odliczam by mój maz tu sie zajawil. mam nadzieje ze starania bede owocne czego zycze równiez Yasmin b.ona :) uciekaj uciekaj ja nie mam do kogo :( MYlo 🌻 gdzie sie podziewasz ? a u mnie ok odliczam dni ale jeszcze troche sluchajcie ale bilety juz mamy to najwazniejsze nawet niewiecie jak sie ciesze Jupi:) mala ostatnio jest marudna bo chyba idzie jej kolejny zab i dzis kolejny raz wkurzylam sie na tescia bo uczy ja bicia ja ja oduczam i tak w kółko, a ona rzuca mi przedmiotami i bije tak lekko ale juz sie uczy ale jak mu powiem to on uwaza ze to zarty, z jednej strony ciesze sie ze stad wylatuje później powiem Wam dobranoc narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystyngowana, młoda kobieta, w samolocie ze Szwajcarii spytała księdza, siedzącego obok niej: \"Czy mogłabym poprosić księdza o małą przysługę?\" \"Oczywiście. Co mogę dla pani zrobić?\" \"Kupiłam drogi, elektroniczny depilator, który znacznie przekracza kwotę zwolnioną od cła i boję się, że mi go skonfiskują. Mógłby ksiądz przenieść go przez odprawę celną? Chociażby pod sutanną?\" \"Chętnie pani pomogę, ale ostrzegam: nie będę kłamał.\" \"Ma ksiądz taką uczciwą twarz. Na pewno nie będą o nic pytać.\" Przed odprawą celną, kobieta została z tyłu za księdzem. Urzędnik zapytał: \"Czy ma ksiądz coś do oclenia?\" \"Od głowy do pasa nie mam nic do oclenia.\" Odpowiedź wydała się celnikowi dziwna, więc zapytał: \"A co ksiądz ma do oclenia od pasa do podłogi?\" \"Mam wspaniały przyrząd przeznaczony do używania przez kobietę, który nie był jeszcze używany.\" Rycząc ze śmiechu, celnik powiedział: \"Może ksiądz przejść. Następny proszę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie późną wieczorową porą. Asiula własnie znalazłam zdjęcia. Sory kobietki ale ja chosdze od dwóch tygodni jakas nieprzytomna i taka do tyłu ze nie bardzo jarze o czym wy piszecie i jakos nie daje rady nadążać za wami. Naprawde to jest chyba wynik ciężkich ostanich dwóch tygodni tych paskudnych chorób i nawału pracy w biurze. Jakoś powoli się już normuje i będę bardziej trzeźwa i normalna. Słowo daję, bo już sama jestem zmęczpona tym. Wiecie co takie zaległości w spaniu i nawał pracy naprawde objawi się bardzo. Dzisiaj się złapałam na tym ze jechałam z dziecmi samochodem i nagle normalnie tak jakby mi się urywał film. Nie żebym zasypiała za kierownicą ale po prostu jechała zapatrzona w droge a tak na prawde drogi nie widziałam Okropne to było uczucie a najgorsze że ja byłam tego świadoma.... Normalnie chyba musze porządnie odpocząxc w ten weekend i wyluzować, tylko czyu to będzie możliwe??? Gawit - życzę ci przyjemnego lotu do domciu i miłego pobytu tutaj. W zasadzie to jak się jest w domciu to zawsze jest szczęśliwie i suuuuperowo. Odezwij się do nas.aaa no i życze przyjemnej pracy w staraniach o bobaska:)) Trzymam za was.😘 Kuleczka - ja widze że ty masz poukładane wszystko w tej główce:) tak trzymaj. Ja tez miałam ale nic z tego nie wyszło:P. Maluch pojawiła się pomimo zakładania że najpierw będa studia i praca a potem reszta. hihihi. Ale nie żałuje. Trzymaj się planów i życze ci zeby wszystko ci wyszło tak jak trzeba:)) Witam magde - m . Mam nadzieję ze za niedługo usłyszymy ze już jesteś zupełnie a nie prawie w pełni szczęśliwa:D. Trzymaj się i powodzonka:)) Bling - ciesze się ze historia z samochodem szczęśliwie si skończyła. Pomyłki się zdarzają a te nasze genialne wynalazki jakimi sa samochody maja troche komputerowej mądrości i wiedza kiedy sie wyłączyć:P. pozdrawiam i ściska. 😘 bobasekm - mam nadzieję ze teraz jak już jestes po przeprowadzce - a może jeszcze ci coś zostało do przeprowadzenia?? - to teraz będziesz u na częściej:)) Niech ci się dobrze mieszka w swoim mieszkanku - nie ma to jak swoje... No to się ropisała.. Ejmi - ciesze się zę w końcu auto ruszyło. Te typy tak mają . Ale życzę miłego pobytu u mamy i baw się dobrze..Buziaki 😘 a gdzie się podziewa nasz rodzynek???? Mylo - zapomniałes o na????:( a thahuland tez jakoś znikła ostatnio:(( Buzi dla wszystkich i dobranoc zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu - Martynka kochana jest no i w końcu przynajmniej troche twojego buźka zobaczyłam:). I dopiero teraz wyczytałam zę lecisz do męża. Już niedługo minie jak z bicza strzelił. Pewnie już liczysz dni?? Niedziwie się. Powodzenia i ucałuj Martynke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochana nikt tu o Tobie nie zapomina!!!!Nawet tak nie myśl!a że nie pytamy?to dlatego, że wiemy, że niebawem zajrzysz :) gdybyś dłużej milczała to napewno byśmy się zmartwili!Ja kiedyś nie odzywałam się kilka dni, bo najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu :) też dziewczyny o mnie nie pytały!ale nie przyszło mi przez myśl, że zapomniały! No już kochanie nie smuć się!Patrz jeszcze nie cały miesiąc i będziesz z mężem!Oj ależ się będzie u Was działo :) A na poprawę humoru obejrzyj sobie lekcję angielskiego \"skośnookich\" przyjaciół :) poniżej wklejam linka :) http://asp.sztab.boczek.wrzuta.pl/film/gipy9RhheS/japanese_english_class dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam ojejej az mnie brzuch boli ale w oczkach mam ciagle łzy mialam isc spac ale jakos nie moge :( ale juz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja tylko na chwilkę żeby sie przywitać i życzyć miłego dzionka:Pozdrawiam wszystkich gorąco i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tez tylko na chwileńke pomachac i posłać buziaka 😘. jade na zakupy po spódnice dla siebie. Postanowiłam w końcu założyć jkąś spódnice na tyłek - bo nic tylko spodnie i spodnie. Nie lubie chodzic w spódnicach więc moja szafa składa się z 95 % spodni a spódnica kjest jedna i to krótka w dodatku. Trzeba się poprawić i kobieca się zrobić hihihi. Życzę miłego dnia i do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam nadzieje Elcia ze bedzie super seksowna ta spódnica ;) niech Twój maz az piszczy --- jejku braki mi wychodza :) ja dzis od rana jestem troche rozdrazniona i wogóle taka blee wczoraj plaklam chyba z godzine pocieszalo mnie kilka osób ale najbardziej skutecznie taki mój kumpel choc troche byl podchmielony to mówil tak ze zaczelam sie usmiechac dziekuje mu za to ze moge miec kogos takiego jak on i zawsze do niego 😘 dni zamiast mi ubywac jakos sie slimacza :( a do tego inne problemy i czlowiek siada ale Ciesze sie ze moge do Was napisac; ze mam znajomych choc internetowych ale jakze skutecznych w wspieraniu mnie, a zanm ich wszytekich od niedawna ale jakby od zawsze :) Mam moja ukochana Madzie ale ona wiecie nie zawsze ma czas by kazde moje zmutki ze mna pocieszac znamy sie od 12 lat i kocham ja jak siotre :)jest niestety chora na ciezka chorobe ale modle sie o to by ta choroba sie nie rozwijala :( życze Wam wszystkim milego dnia i buzilki dla Wszytskich Pieknych Pań i Sexy Mylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×